PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: نصب جاوا بر روی سامسونگ b5722

R@iny
2010-06-25, 10:53 AM
سلام. خسته نباشید. من هر چی فایل جاوا، حالا چه بازی چه برنامه میخوام نصب کنم میگه فایلتون بزرگه. تقریبا به 280 به بالا اجازه نصب نمیده. راه حلی برای این موضوع هست؟
در ضمن بازی ها و نرم افزار ها روی حافظه خود گوشی نصب میشن ولی حافظه گوشی خیلی کمه. میشه کاری کرد که روی مموری کارت نصب بشن؟
بعدش هم این که فقط بعضی از جاوا ها اجرا میشن؟
را حلی برای این سه مشکل هست؟ اگه جواب بدید ممنون میشم. اگر قبلا جواب داده شده هم لطفا لینک بدید اینجا تو وضعیت سختی هستم نمیتونم سرچ بزنم. به زور تا اینجا رسیدم:lol:

Roostaamir
2010-06-25, 03:34 PM
این بحث رو قبلا با یکی از دوستان داشتیم.
ببینید درسته که رزلوشن صفحه qvga ست ولی شما باید برای بازی و برنامه رزلوشن پایین تر رو نصب کنید چون قسمتی از صفحه مربوط به کیبرد میشه.مشکل مطمئنن از رزلوشن هستش.
موفق باشید

R@iny
2010-06-26, 12:38 AM
منظورم از 280، کیلوبایت بود.
جواب هیچ کدوم از سوال هام بو نگرفتم:lol:

Roostaamir
2010-06-26, 02:10 PM
دوست عزیز منظور من کاملا مشخص بود.درسته که ارور مموری فول رو میده ولی مشکل از رزلوشنه.جواب سوالتون رو هم گرفتید
برای نصب برنامه روی مموری اگه برنامه رو روی مموری کپی کنید و بازم توی مموری نصب نشد راهی نداره
موفق باشید

saeme
2010-06-27, 12:37 AM
من از roostaamir عزیز تشکر میکنم انا شما با وارد کردن کد #52828378#* میتونید وارد منوی جاوا بشید و در بخش ota testماکزیمم سایز رو افزایش بدید تا مشکل اول حل بشه

mehd546
2010-09-02, 06:23 PM
من از roostaamir عزیز تشکر میکنم انا شما با وارد کردن کد #52828378#* میتونید وارد منوی جاوا بشید و در بخش ota testماکزیمم سایز رو افزایش بدید تا مشکل اول حل بشه
بسیار بسیار ممنون کد بالا واقعا مشکلم رو حل کرد دستتون دردنکنه فقط چطور میشه سایزفضای نصب برنامه راافزایش داددرحالت عادی حدود 3mbهست میشه رو مموری کارت نصب کرد خواهشن راهنمایی کنید ایمیل pouresmaeil.mehdi@yahoo.com