PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برسی گوشی به عنوان مودم ایرانسل - عوارض و معایب

apriliyaa
2010-06-22, 05:02 PM
سلام
گوشی که به عنوان مودم استفاده می شه (فعلا این یکی z530) برای اینکه کانکت باشی باید کابل به USB وصل باشه که اگه کابل به گوشی و اونطرف کامپیوتر وصل باشه باطری گوشی شروع می کنه به شارژ شدن و داغ کردن . حالا اگه ما مثلا دوست داشته باشیم مثلا 24 ساعت یکسره از گوشی به عنوان مودم استفاده کنیم به نظر اساتید اهل فن برای گوشی مشکلی پیش نمیاد؟

نکته ی دوم هم اینکه اگه ممکنه یه گوشی ارزون قیمت معرفی کنید که GPRS داشته باشد اما با زدن کابل USB حد اقل شروع به شارژ و در نتیجه عواقب شارژ زیاد مبتلا نشه فکر کنم نوکیا 6270 و کلا نوکیا ها این قابلیت رو دارند نه ؟؟؟/
در مورد k320 سونی اریکسون نظرتون چیه اونم همینطور؟؟؟؟؟

my2008
2010-06-22, 06:17 PM
می تونی از همون گوشیت استفاده کنی و از برنامه bluesoleil استفاده کنی (با استفاده از بلوتوث)
میتونی اونو از softgozar.com دانلود کنی (کاملا کرک)

دیگه نیازی به کابل نیست با همون سرعت فقط اگه بلوتوث نداری 3 تومن اب میخوره
به همین ساده گی به همین خوشمزه گی

به چند نفر امتیاز ده نیازمندیم

Mehdi/Sh
2010-06-22, 06:37 PM
شما اگه میخواید هزینه کنید یه کار بهتر از همه اینا
یه مودم EDGE بگیرید که سیمکارت میخوره و با usb به پی سی وصل میشه قیمت زیادی هم نداره
با شارژ کردن مدام عمر باطری کاهش پیدا میکنه

my2008
2010-06-22, 06:40 PM
یه مودم EDGE بگیرید که سیمکارت میخوره و با usb به پی سی وصل میشه قیمت زیادی هم نداره

میشه بگی قیمتش چنده چه مارکی داره

XPERIA
2010-06-22, 06:45 PM

آره البته قیمت زیادی نداره
اسمش دانگل هست و کمترین قیمتش که تو ایران موجوده 85000 هست!!!!
اونها به درد 3G میخوره نه این EDGE فکستنی. قیمتش نزدیک وایمکس هست

Mehdi/Sh
2010-06-22, 06:55 PM
نه عزیز نسل سوم چه ربطی به نسل ۲.۵ داره اخه ؟؟؟؟
اینا فقط نقش یه اداپتور رو ایفا میکنن
internal حدودا ۲۰۰۰۰ ت و external هم از ۲۵۰۰۰ ت شروع میشه
حالا اونکه شما می فرمایید کاملا درسته و یکی از مدلاش دانگل هست که نسل سوم هم پشتیبانی میکنه ولی فکر نکنم این دوستمون تو ایران به نسل سوم احتیاج داشته باشه

Arash1984
2010-06-22, 06:58 PM
کلن برنامه یا کانفیگی هست که جلوی شارژ گوشی با USBرو بگیره؟ ما اگه این قابلیت! رو نخایم باید کی رو ببینیم؟:dont:

گوشی من انقدر به کامپیوتر وصل بوده که پاک شارژ با USB اش قاط زده یک بار شارژ میکنه یکبار نمی تونه

با بلوتوث هم باتری زود خالی میشه وضمنن مدیریت فایل ها راحت نیست.

اگه جلوی شارژ رو با برنامه ای یا کاری چه در PC , چه در موبایل بشه گرفت خیلی بهتره.

Arash1984
2010-06-22, 07:04 PM

نمیدونم این دستگاهه یا نه؟ اما یکی از دوستان من که در محلی مشغول به ساخت گلخانه است ودسترسی به خط تلفن نداره شبیه اینو ابتیاع کرد . ولی نه بجای مودم , برای تماس تلفنی عادی. و لی برای اونکار هم بدرد می خوره

Mehdi/Sh
2010-06-22, 07:15 PM
بله مودمی برای تبدیل سیمکارت به تلفن ثابت هست
بیشتر برای استفاده هایی مثل فکس و ... مناسب هست بهتره این دوستمون رو کمک کنیم
شما دوست عزیز برای متوقف کردن ای کار نمیدونم گوشیتون این قابلیت رو داره یا نه ولی اگه داشته باشه تو این منو باید بگردید و اونو غیر فعال کنید
نحوه رفتن به منو (در صفحه اصلی انجام شود) :
راست-ستاره-چپ-چپ-ستاره-چپ-ستاره
اگه هم نداشته باشه شاید با استفاده از پچ بشه که من اطلاعی ندارم و این جا هم جاش نیست
امیدوارم مشکلتون حل بشه

Arash1984
2010-06-22, 07:33 PM
خوب اگر بشه جلوی شارژ رو گرفت که دقیقن مشکل مطرح شده تو این تاپیک حل میشه .

سلام
گوشی که به عنوان مودم استفاده می شه (فعلا این یکی z530) برای اینکه کانکت باشی باید کابل به USB وصل باشه که اگه کابل به گوشی و اونطرف کامپیوتر وصل باشه باطری گوشی شروع می کنه به شارژ شدن و داغ کردن . حالا اگه ما مثلا دوست داشته باشیم مثلا 24 ساعت یکسره از گوشی به عنوان مودم استفاده کنیم به نظر اساتید اهل فن برای گوشی مشکلی پیش نمیاد؟

متاسفانه اصلن متوجه آدرسی که دادید نشدم . لطفن بیشتر توضیح بدبد واگه به این تاپیک مربوط نیست ,تاپیک جدید بزنم

شما دوست عزیز برای متوقف کردن ای کار نمیدونم گوشیتون این قابلیت رو داره یا نه ولی اگه داشته باشه تو این منو باید بگردید و اونو غیر فعال کنید
نحوه رفتن به منو (در صفحه اصلی انجام شود) :
راست-ستاره-چپ-چپ-ستاره-چپ-ستاره

M@$OUD
2010-06-22, 07:50 PM
به گوشی هیچ فشاری نمی یاره
فقط یه تذکر موقعی که شارژ تموم میشه ارتباط رو قطع کنید و بذارید گوشی دوباره شارژ بشه بعد استفاده کنید
هیچ وقت در حال شارژ کانکت نشید

AbbasQ
2010-06-22, 10:00 PM
به گوشی هیچ فشاری نمی یاره
فقط یه تذکر موقعی که شارژ تموم میشه ارتباط رو قطع کنید و بذارید گوشی دوباره شارژ بشه بعد استفاده کنید
هیچ وقت در حال شارژ کانکت نشید

میشه توضیح بدین چرا؟
اخه من باطریم خرابه وقتی کانکت میشم گوشیم به شارژر وصله:glass:

XPERIA
2010-06-22, 10:17 PM
میشه توضیح بدین چرا؟
اخه من باطریم خرابه وقتی کانکت میشم گوشیم به شارژر وصله:glass:

اگه در حال شارژ کانکت بشوید مشکلی پیش نخواهد آورد. حد اقل برای گوشی من یا گوشی های سابقم مشکلی پیش نمیاره
ولی تست کنید اگر ببینید دمای گوشی خیلی رفته بالا حتما شارژر رو در بیارید و دیسکانکت بشوید

اگر هم دقت کرده باشید اینترنت همراه اول نویز وحشنتاکی روی اسپیکر و مونیتور CRT میاندازه اما ایرانسل هیچ گونه تداخلی نداره
دلیلش رو کسی میتونه بگه؟

Mehdi/Sh
2010-06-23, 02:02 AM
مشکلی در گوشی پیش نمیاد فقط به باطری صدمه میزنه اگه مدام در حال شارژ باشه
از دوستان خواهش میکنم یه بحث ساده رو انقدر کش ندن
درباره گوشیتون (z530) اگر اون کد رو وارد کنید وارد تنظیمات ویژه دستگاه میشید و شاید از اونجا بشه شارژ در حال USB رو خاموش کرد در بعضی از گوشی های سونی اریکسون نمیشه شما که گفتید باطری خرابه پس از این خرابتر نمیشه خیالتون راحت
و شاید با ریختن پچ بشه این کارو کرد منم گفتم زحمت بکشید در قسمت پچ سونی اریکسون مطرح کنید تا دوستان حرفه ای کمکتون کنن
دلیل اون نویز هم چون این دو اپراتور رو باند های مختلف GSM کار میکنند و شاید یکی از باند ها تداخل بیشتری با فرکانس های اسپیکر یا مانیتور داره ولی هر دو این تاثیرو میذارن

a3moni2
2010-06-23, 11:08 AM
سلام دوست گرامی. برای قطع شارژ هنگام اتصال کابل USB از طریق کد ( ستاره راست ستاره چپ چپ ستاره چپ ستاره ) وارد تنظیمات گوشی میشی و بعد در قسمت Service settings میری و اونجا Charging on رو به Charging off تغییر میدی و خارج میشی. دیگه از این به بعد هنگام اتصال USB گوشی شارژ نمیشه. عکس ضمیمه رو هم ببینی متوجه میشی

my2008
2010-06-23, 11:42 AM
z530 این قابلیت رو نداره!!!!!!!!!!!

Nova view
2010-06-23, 06:48 PM
اگه در حال شارژ کانکت بشوید مشکلی پیش نخواهد آورد. حد اقل برای گوشی من یا گوشی های سابقم مشکلی پیش نمیاره
ولی تست کنید اگر ببینید دمای گوشی خیلی رفته بالا حتما شارژر رو در بیارید و دیسکانکت بشوید

اگر هم دقت کرده باشید اینترنت همراه اول نویز وحشنتاکی روی اسپیکر و مونیتور CRT میاندازه اما ایرانسل هیچ گونه تداخلی نداره
دلیلش رو کسی میتونه بگه؟

سلام

نکته ی دوم هم اینکه اگه ممکنه یه گوشی ارزون قیمت معرفی کنید که GPRS داشته باشد اما با زدن کابل USB حد اقل شروع به شارژ و در نتیجه عواقب شارژ زیاد مبتلا نشه فکر کنم نوکیا 6270 و کلا نوکیا ها این قابلیت رو دارند نه ؟؟؟/

با درود خدمت دوستان گرامی

اجازه بدهید راجع به این مطلب بنده نیز مطالبی ارائه کنم،
خود اتصال گوشی به رایانه و استفاده از آن بعنوان مودم ضرری به گوشی نمی رساند.

دو مشکل وجود دارد، یکی اینکه خود گوشی دارای منبع تغذیه محدود می باشد و طی زمان محدودی به اتمام می رسد، دیگری گرمای تولیدی است.

اکثر گوشی ها هنگام اتصال به پورت USB این قابلیت را دارند که از ولتاژ آن باتری را شارژ کنند، برخی از مدلها قابلیت غیر فعال کردن این امکان را دارند.

به این ترتیب هنگام اتصال به GPRS اگر باتری نیز در حال شارژ شدن باشد گرمای مضاعفی در گوشی تولید می شود.
از نظر فنی این گرما فقط به باتری شما آسیب می زند،
خود GPRS باعث گرم شدن گوشی می شود، گرمای باتری نیز به این جمع اضافه شده، اگر باتری شما مرغوب نباشد حتی خطر انفجار آن وجود دارد!
به همین دلیل همواره از باتری های مرغوب و اصلی استفاده کنید، اگر گوشی شما امکان قطع شارژ USB را دارد آنرا غیر فعال کنید و هنگامی که باتری شما کاملا تخلیه شد مجدد آنرا فعال کنید، پس از پر شدن باتری نیز مجدد آنرا غیر فعال کنید.
سعی کنید در طور شارژ شدن کمتر از آن استفاده فرمایید.

برای دوستانی که چنین امکانی ندارند، استفاده از بلوتوث توصیه می شود، هر چند بلوتوث نیز در هنگام کار مداوم کمی گرما تولید می کند اما تاثیری بر عملکرد گوشی ندارد.

گوشی خود را در مکان دارای تهویه مناسب و خنک قرار دهید.

لازم به ذکر است همانطور که دوستان اشاره فرمودند شارژ و تخلیه مداوم، عمر باتری شما را به شدت کاهش می دهد و زمان تعویض آنرا به جلو می اندازد.

در مورد دانگل که مجددا دوستان اشاره کردند، یک راه حل عمومی برای این مشکل است.
نمونه ای از آنرا می توانید در زیر مشاهده کنید:

http://www.plaza.ir/Product/3168/EGate_Reader_Dongle_195x195.jpg

S.HAMID.M
2010-06-23, 08:52 PM
سلام
کسی قیمت این دانگل هارو داره؟

Black.Hawk
2010-06-23, 09:47 PM
سلام
کسی قیمت این دانگل هارو داره؟

اگه گیر بیاد از 70 به بالا هست !:dont:

Mehdi/Sh
2010-06-23, 09:59 PM
انواع مختلفی داره ولی چون اکثرشون از 3g هم پشتیبانی میکنند قیمتشون بالاست اگر این قابلیت رو نداشته باشن ارزون تر هم میشه پیدا کرد
من توی تهران ۳۰۰۰۰ ت هم دیدم اگر داخلی باشه قیمت پایین تر هم هست ولی به لپ تاپ وصل نمیشه
چند مدل :

Simens GSM MODEM
Wave Com GSM MODEM
Micro Channle GSM MODEM
SWT GSM MODEM
Tatung GSM MODEM
Internal GSM GSM MODEM
BiYaY GSM MODEM
FWT GSM MODEM
GSM MODEM WAVE COM
GSM MODEM TATUNG
GSM MODEM SIMENS
GSM MODEM FARGO
GSM MODEM WAVE COM USB
GSM MODEM WAVE COM SERIAL
GSM MODEM WAVE COM
GSM MODEM ZISA
GSM MODEM EDGE
EDGE MODEM
GSM MODEM SIMENS

badnaam
2010-06-24, 01:46 AM
با درود خدمت دوستان گرامی

اجازه بدهید راجع به این مطلب بنده نیز مطالبی ارائه کنم،
خود اتصال گوشی به رایانه و استفاده از آن بعنوان مودم ضرری به گوشی نمی رساند.

دو مشکل وجود دارد، یکی اینکه خود گوشی دارای منبع تغذیه محدود می باشد و طی زمان محدودی به اتمام می رسد، دیگری گرمای تولیدی است.

اکثر گوشی ها هنگام اتصال به پورت USB این قابلیت را دارند که از ولتاژ آن باتری را شارژ کنند، برخی از مدلها قابلیت غیر فعال کردن این امکان را دارند.

به این ترتیب هنگام اتصال به GPRS اگر باتری نیز در حال شارژ شدن باشد گرمای مضاعفی در گوشی تولید می شود.
از نظر فنی این گرما فقط به باتری شما آسیب می زند،
خود GPRS باعث گرم شدن گوشی می شود، گرمای باتری نیز به این جمع اضافه شده، اگر باتری شما مرغوب نباشد حتی خطر انفجار آن وجود دارد!
به همین دلیل همواره از باتری های مرغوب و اصلی استفاده کنید، اگر گوشی شما امکان قطع شارژ USB را دارد آنرا غیر فعال کنید و هنگامی که باتری شما کاملا تخلیه شد مجدد آنرا فعال کنید، پس از پر شدن باتری نیز مجدد آنرا غیر فعال کنید.
سعی کنید در طور شارژ شدن کمتر از آن استفاده فرمایید.

برای دوستانی که چنین امکانی ندارند، استفاده از بلوتوث توصیه می شود، هر چند بلوتوث نیز در هنگام کار مداوم کمی گرما تولید می کند اما تاثیری بر عملکرد گوشی ندارد.

گوشی خود را در مکان دارای تهویه مناسب و خنک قرار دهید.

لازم به ذکر است همانطور که دوستان اشاره فرمودند شارژ و تخلیه مداوم، عمر باتری شما را به شدت کاهش می دهد و زمان تعویض آنرا به جلو می اندازد.

در مورد دانگل که مجددا دوستان اشاره کردند، یک راه حل عمومی برای این مشکل است.
نمونه ای از آنرا می توانید در زیر مشاهده کنید:

http://www.plaza.ir/Product/3168/EGate_Reader_Dongle_195x195.jpg

با سلام NOVA جان با تشکر از تو ضیحاتت میشه تاپیکه کار با بلوتوث رو بذاری؟؟

jamaldj
2010-06-24, 12:57 PM
با سلام دوستان میخواستم بدونم گوشیهای دارای Edge در ایران نهایت با ایرانسل یا همراه اول چقدر سرعت دارن؟؟؟
اصلا به صرفه هست که یه گوشی بخریم مثلا K800 فکر کردم برا این کار قیمتش هم خوب باشه یا 5310 نوکیا؟؟؟کدومشون بهتره؟؟؟
راستی این مودم ها که میگید قیمتشون 20 تومن هست فقط رابط یو اس ب هستن یعنی فقط سیم کارت رو میندازیم توشون و استفاده میکنیم؟؟؟
سرعت اینا خوبه یا گوشی؟؟؟؟

ss_taji
2010-06-24, 10:45 PM
راستی این مودم ها که میگید قیمتشون 20 تومن هست??? فقط رابط یو اس ب هستن یعنی فقط سیم کارت رو میندازیم توشون و استفاده میکنیم؟؟؟
سرعت اینا خوبه یا گوشی؟؟؟؟
كسي در اين مورد اطلاعي نداره ؟؟؟؟

jamaldj
2010-06-28, 04:09 PM
لطفا یکی یه جوابی به ما بده!!!:mixed:

Mehdi/Sh
2010-06-28, 04:14 PM
بله این مورم ها از این قیمت شروع میشن تا حدود ۱۲۰ت و از مرغوبیت اونها و سرعتشون خبر ندارم
و فقط کار رابط رو انجام میدن

apriliyaa
2010-06-28, 04:27 PM
لطفا یکی یه جوابی به ما بده!!!:mixed:

اگه گوشی می خوای بخری 6270 رو بگیر من دارم سرعت دانلود بین 25 تا 30 (تو این رنج قیمت)
ولی مودم یچی دیگست

apriliyaa
2010-06-28, 04:31 PM
نوا در مرود انفجار نوشته بود ! ترسیدما چون گوشی من هم زمان به یو اس بی و شارژر وصله ولی اینو می دونم که با usb شارژ نمیشه( 6270) آیا با این وجود بازم خطر داره برم هوا؟

my2008
2010-06-28, 04:48 PM
با سلام به دوستان من تو تبریز با اون بازار بزرگ کامپیوترش نتونستم حتی یه مودم اونجوری پیدا کنم لطفا کسانی که اطلاع دارن دو سایت های خرید دنبالش بگردن و برای خرید پستی به ما اطلاع بدن البته حدودای 20 تومن

gl72
2010-06-28, 04:52 PM
اگه گوشی می خوای بخری 6270 رو بگیر من دارم سرعت دانلود بین 25 تا 30 (تو این رنج قیمت)
ولی مودم یچی دیگست
دوست عزیز تو چه شهری و با چه طرحی سرعت دانلودتون اینقدره؟؟:atten::atten::atten::atten::att en::atten:

ss_taji
2010-06-28, 05:07 PM
ولی مودم یچی دیگست

سلام دوست عزيز
ميگم شما كه مودم gsm داري بگو كه چند تومنه چه ماركي از كجا خريدي ؟ ؟ يه اطلاعاتي به هم بده :atten::beel:

ss_taji
2010-06-28, 05:11 PM
همچنين دوستاني كه مودم دارن بگن كه سرعتش بهتر از گوشيه يا نه چقدر با گوشي فرق ميكنه

apriliyaa
2010-06-28, 05:16 PM
من مگه گفتم مودم gsm دارم ؟ کجا گفتم ؟

من تو شمال کشور (گیلان) با طرح 1 هفته ای

اول با z530 کانکت بودم که نهایتا سرعت 10 بود
الان با 6270 کانکتم که سرعت روی 20 تا 25 شناوره ولی 3-4 صبح 30 رو هم که می گیره
اینکه چیزی نیست یکی از دوستان سونی اریکسون اکسپریا (درست نوشتم؟) داشت که با سرعت 44 دان داشت .

ss_taji
2010-06-28, 05:30 PM
مگه نگفتي مودم يه چيز ديگه ست !!!!!!‌

my2008
2010-06-28, 05:48 PM
با سلام به دوستان من تو تبریز با اون بازار بزرگ کامپیوترش نتونستم حتی یه مودم اونجوری پیدا کنم لطفا کسانی که اطلاع دارن دو سایت های خرید دنبالش بگردن و برای خرید پستی به ما اطلاع بدن البته حدودای 20 تومن

کسی نیس؟

deniro60
2010-06-28, 07:20 PM
سلام دوستان من امروز طرح یکماهه نامحدود رو فعال کردم سرعت دانلود هم از 15 کیلو بایت بود تا 20 کیلو بایت بود به نظر من که خوبه.من با 5700 کانکت میشم و اون رو به عنوان مودم قرار دادم مثلا امروز هم دانلود میکردم یه فایل 41 مگابایتی رو هم رادیو فردا گوش میدادم وهم داخل انجمن بودم.:coca:

Mehdi/Sh
2010-06-28, 07:26 PM
کسی نیس؟

این مودم ها کمیاب هستن در تهران هم فقط مراکز خاص دارن ولی قیمت های بالاتر که نام تجاری معتبری دارن رو میشه خرید پستی کرد

M@$OUD
2010-06-28, 08:07 PM
این مودم ها کمیاب هستن در تهران هم فقط مراکز خاص دارن ولی قیمت های بالاتر که نام تجاری معتبری دارن رو میشه خرید پستی کرد

من پشت شهرداری یا همون توپخونه دیدم قیمت ندارم اما اونجا می فروشن

jamaldj
2010-06-29, 01:07 AM
دوستان به نظرتون سرعت 5310 چقدره؟؟؟
کسی جای معتبری برای این مودم های ارزون سراغ نداره و آیا اینکه واقعا کارکردشون از گوشی بهتره؟؟؟البته این ارزوناش؟

Mehdi/Sh
2010-06-29, 03:24 AM
دوستان به نظرتون سرعت 5310 چقدره؟؟؟
کسی جای معتبری برای این مودم های ارزون سراغ نداره و آیا اینکه واقعا کارکردشون از گوشی بهتره؟؟؟البته این ارزوناش؟

ما اکثرمون از همین بلوتوث های قیمت پایین استفاده میکنیم که مثل این مودم ها برند خاصی ندارن
چون این مودم ها استفاده خاصی خارج از کشور ندارن برای همین برند معتبری هم ندارن
ولی اگر مثل بلوتوث ها که دایما در حال کار هستن خراب نمیشن واقعا به صرفه هستن
این دوستمون که گفتن میدان امام خمینی در تهران دیده شده به نظر من باید کمترین قیمت رو اونجا دنبالش بگردیم چون واقعا مرکز این جور چیزا هست

dr.ircell
2010-06-30, 09:21 PM
به نظز من بهترین کوشی برای اینترنت البته به کمک رایانه 5310 نوکیا است.
n79 هم میترسم که اخرش باتری ناز پرئردش و قوی اش بالاخره مانند 5310 بشود.و 1 ساعت شارژ در ان بماند.

S.HAMID.M
2010-06-30, 09:25 PM
من تو بازار کامپوتر (ایران) قیمت کردم گفت 78000 تومان
مارکش یادم نیست ببخشید

™Ali Gsm
2010-06-30, 11:16 PM
گوشی که به کامپیوتر وصل میشه گوشی باید تو شارز باشه و هم گوشی داغ میکنه و باطری خراب میشه

deniro60
2010-07-01, 07:52 AM
میخواستم بگم من یه باطری متفرقه واسه گوشیم گرفتم والان هم به همین وسیله دارم پست میزنم حدود دو ماهی هست هر روز 8 ساعت به همین حالت از گوشی به عنوان مودم استفاده میکنم مشکلی هم واسه گوشیم پیش نیومده

apriliyaa
2010-07-01, 01:53 PM
میخواستم بگم من یه باطری متفرقه واسه گوشیم گرفتم والان هم به همین وسیله دارم پست میزنم حدود دو ماهی هست هر روز 8 ساعت به همین حالت از گوشی به عنوان مودم استفاده میکنم مشکلی هم واسه گوشیم پیش نیومده

پس بزن به تخته
مدل گوشیت همونه که تو قسمت مشخصاتته؟
اگه گوشی رو هم زمان هم به شارژ هم به pc متصل کنیم که مشکلی نداره؟ مثل مودم ADSL

nikan4host
2010-07-01, 02:03 PM
بدون دانگل فاز نمیده من که ADSL گرفتم با اینکه سرعتم باسیم کارت 20 تا 25 بود
سونی اریکسون w810 دارم با 5800 نوکیا به نظرم کار با سونی اریکسون بهتره آخه گوشی داغ نمیشد اونقدرا اما 5800 اوه اوه

همون بسته شبانه رو فعال کنم بهتره روزا هم که با adsl وصل میشم

این دانگل منو یاد حافظه های فلش میندازه اون روزا که تازه وارد ایران شدن این حافظه ها گرون بودن الان قیمتش مناسبه ایشالا این gsm مودم ها یا دانگل ارزون میشه اون وقت حالشو میبریم :beel:

ss_taji
2010-07-01, 03:03 PM
بدون دانگل فاز نمیده من که ADSL گرفتم با اینکه سرعتم باسیم کارت 20 تا 25 بود
سونی اریکسون w810 دارم با 5800 نوکیا به نظرم کار با سونی اریکسون بهتره آخه گوشی داغ نمیشد اونقدرا اما 5800 اوه اوه

همون بسته شبانه رو فعال کنم بهتره روزا هم که با adsl وصل میشم

این دانگل منو یاد حافظه های فلش میندازه اون روزا که تازه وارد ایران شدن این حافظه ها گرون بودن الان قیمتش مناسبه ایشالا این gsm مودم ها یا دانگل ارزون میشه اون وقت حالشو میبریم :beel:

مگه در حاضر چند تومنه اين Gsm مودم ها يا دانگل ها ؟؟؟؟؟

nikan4host
2010-07-01, 06:38 PM
قیمتش ارزون که نیست! تازه من نوع داخلی نمیخوام خارجی بهتره قیمتشم که 80 به بالاست! ایرانسل از این مودما بده بد نیستا مودم وایمکس الان از دانگل ارزون تره کلی سفارش گیر ایرانسل میاد از فروش این دانگلا
یه دلیل دیگه که با گوشی نت نمیرم اینه که موقع دانلود دیگه تماس قطع میشه smsبه گوشیم نمیرسه پس اگه یه دانگل این وسط باشه میشه یه سیم کارت 5 تومنی بخری اون وقت اون رو واسه اینترنت استفاده میکنی

apriliyaa
2010-07-01, 06:57 PM
قیمتش ارزون که نیست! تازه من نوع داخلی نمیخوام خارجی بهتره قیمتشم که 80 به بالاست! ایرانسل از این مودما بده بد نیستا مودم وایمکس الان از دانگل ارزون تره کلی سفارش گیر ایرانسل میاد از فروش این دانگلا
یه دلیل دیگه که با گوشی نت نمیرم اینه که موقع دانلود دیگه تماس قطع میشه smsبه گوشیم نمیرسه پس اگه یه دانگل این وسط باشه میشه یه سیم کارت 5 تومنی بخری اون وقت اون رو واسه اینترنت استفاده میکنی

حرف حق رو زدی دیگه از این قشنگر تر نمی شد بگی دمت گرم با پستت حال کردم امتیاز دادم نوش جونت:glass:

hossi2007
2010-10-06, 09:30 PM
دانگل ای دی جی ای که 3جی هم ساپورت کنه قیمتش چنده ؟؟؟

solikh
2010-10-07, 10:18 AM
در تنظیمات خود گوشی جایی هست که میشه با آف کردنش موقع وصل بودن گوشی به سیستم شارژ نشه

brown bear
2010-10-07, 10:39 AM
سلام

به نکته خوبی اشاره کردی

نوکیاها وقتی به کامپیوتر وصل میشن شارژ نمیشن
ولی مشکل زنگ و اس ام اس نخوردنشون همچنان باقیه

به هر حال وقتی ای دی اس ال و وایمکس نباشه این مشکلا از دایال آپ قابل تحمل تره:papa:

TürkÖglü
2010-10-07, 11:38 AM
اصلا توصیه نمیکنم که از گوشی به عنوان مودم استفاده کنید خصوصا اگه مثل من این همه به گوشی پول دادید و باطری تون فابریک و تازه است اگه این آداپتور ها پیدا شد خیلی بهتره چون میشه یه سیم دیگه خرید و راحت شد
من که یدونه بسته یک روزه گرفتم چشمتون روز بد نبینه شب رو گذاشتم دانلود دیدم باطری رو قورت داد اونم باطری که دو روز استفاده میکردم مجبور شدم تنظیم کنم که هم زمان گوشی رو شارژ هم بکنه حالا باطری خراب شده
آخه EDGE با اون قطعی های مکرر فشار زیادی به گوشی وارد میکنه و از یه طرف شارژ میشه از یه طرف خالی که پدر گوشی رو در میاره اونقدر شارژ استفاده میکنه که صبح دیدم اصلا باطری شارژ نشده یعنی همونقدر که شارژ شده مصرف داشته
آخر سر هم اونی که میخواستم دانلود کنم نتونستم چون آنت پرید و قطع شد و دیگه resume نکرد

و حالا من موندم و یه گوشی که مشکل پیدا کرده به خاطر اون فشار زیاد و یه باطری خراب که کم کمش 30 تومن قیمتشه
پس با گوشی بسته بی بسته

اگرم کسی این آداپتور ها رو تو تبریز پیدا کرد به ما هم بگه

arsinnn
2010-10-14, 08:49 AM
درود.بهترین راه استفاده از بلوتوث هست که 2 تا 3 تومن هم بیشتر قیمت نداره اما اگه بخواهید گوشیهای سونی اریکسون هنگام اتصال به یواس بی کامپیوتر شارز نشوند کافیه توسط کد مخفی گوشی *<*>>*<* وارد منو مخفی بشید در اونجا تنظیمی هست که میتوانید به دلخواه شارز توسط یو اس بی رو روی حالت بلی یا خیر قرار بدید.

™DASHHAMID
2010-10-14, 09:28 AM
منم همین مشکلا شارژ و باتری را دارم ولی رفتم دونبال جی سا ام مودم ولی خیلی گرونه 80 تومن هست موندم چیکار کنم گوشی همش تو شارژه

ortega68
2010-10-14, 07:08 PM
سلام

دوست عزیز در تنظیمات سونی اریکسون این گزینه هست که بتونی شارژ از طریق usb با کامپیوتر رو غیر فعال کنی
با این نیازی به گوشی دیگری نداره
البته شارژ با usb یک ویژگی مثبت و مزیت برای اریکسون محسوب میشه
اگه خواستی راهش رو بهت میگم
موفق باشی

hatam2009
2010-10-14, 07:43 PM
خوب من از اولش از بلوتوث استفاده میکردم و اون موقع سرعتم تو ساعاته شبانه بین 20 الی 30 کیلو بود و معمولا از 30 پایینتر نمیومد. با این که از بلوتوث استفاده میکردم بازم گوشی نهایت 1.5 ساعت دوام نمیاورد و خاموش میشد و مجبور بودم بزنم شارژ که در موقعه شارژ گوشی میخواست از گرما منفجر بشه دیدم نمیشه گوشی مشگل پیدا میکنه ما هم که تو داهاتیم اصلا ADSL نمیدن بهمون و ایرانسل برام نعمتی چون هزینه منو از ماهی 80 هزار تومن به 3 هزار تومن رسونده با استفاده 100 برابر و سرعت 7 برابر! حالا یه راهی پیدا کردم: میذارم گوشی شارژ بشه و وقتی فول شد وصل میشم اینترنت و در حالی که اینترنتم گوشی میزنم شارژ، اینطوری به گوشی کمتر فشار میاد و امتحان کردم گوشی یک دهم اون موقع که بعد از خالی شدن باطری به اینترنت وصل میشدم داغ نمیشه. در واقع فقط کمی گرم میشه خیلی کم. الان مشگلی ندارم. پیشنهاد میکنم برای افزایش سرعت و کیفیت حتما از نرم افزار FiledTest استفاده کنید و از طریق بلوتوث به اینترنت وصل شید و برای دانلود از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده کنید برای خاموش شدن بلوتوث و در نتیجه قطع شدن اینترنت سر ساعت معین از نرم افزار SmartPhone Best Profile استفاده کنید.

my2008
2010-10-15, 08:37 PM
اصلا توصیه نمیکنم که از گوشی به عنوان مودم استفاده کنید خصوصا اگه مثل من این همه به گوشی پول دادید و باطری تون فابریک و تازه است اگه این آداپتور ها پیدا شد خیلی بهتره چون میشه یه سیم دیگه خرید و راحت شد
من که یدونه بسته یک روزه گرفتم چشمتون روز بد نبینه شب رو گذاشتم دانلود دیدم باطری رو قورت داد اونم باطری که دو روز استفاده میکردم مجبور شدم تنظیم کنم که هم زمان گوشی رو شارژ هم بکنه حالا باطری خراب شده
آخه EDGE با اون قطعی های مکرر فشار زیادی به گوشی وارد میکنه و از یه طرف شارژ میشه از یه طرف خالی که پدر گوشی رو در میاره اونقدر شارژ استفاده میکنه که صبح دیدم اصلا باطری شارژ نشده یعنی همونقدر که شارژ شده مصرف داشته
آخر سر هم اونی که میخواستم دانلود کنم نتونستم چون آنت پرید و قطع شد و دیگه resume نکرد

و حالا من موندم و یه گوشی که مشکل پیدا کرده به خاطر اون فشار زیاد و یه باطری خراب که کم کمش 30 تومن قیمتشه
پس با گوشی بسته بی بسته

اگرم کسی این آداپتور ها رو تو تبریز پیدا کرد به ما هم بگه

منظورت از آداپتور چی هست ؟جی اس ام مودم؟
اگه منظورت جی اس ام مودمه که من تو بازار سهند گشتم نبود تو اینترنت پیدا کردم ولی قیمتش بالای 80 تومن هستش اگه میخوای pm بدم

behnam-a
2010-10-23, 02:50 AM
تجربه من اينه که؛
هم باطرى رو تبديل به بادکنک ميکنه
هم اينکه شارژ کردن گوشي رو خراب ميکنه و حتى اگه باطرى نو هم بخريد و با شارژر همه کاره شارژ کنيد، گوشى فقط از 50% درصد از باطرى استفاده ميکنه

B0NBAST
2010-10-23, 05:19 AM
سلام من كه شبانه روز دانلودم و اين قضيه براي چندين ماهه كه ادامه داره و اصلا آخ نگفته گوشيم

dario2
2010-10-23, 11:10 AM
همچنين دوستاني كه مودم دارن بگن كه سرعتش بهتر از گوشيه يا نه چقدر با گوشي فرق ميكنه
اينارو فروشنده ها به اسم مودم gprs ميدن، من يه ماه پيش يكي از بازار علائدين به قيمت 70 هزار تومن خريدم. البته حتما مهلت تست بگيريد چون اينا همه چيني ان و مارك معروفي ندارن ولي حواستون باشه اگه لپتاپ تون 64 بيته مودم مخصوص 64 بگيريد وگرنه عمل نميكنه.
از لحاظ سرعت اينترنت هم هيچ فرقي با اتصال گوشي به كامپيوتر نداره ولي خب كار باهاش خيلي راحت تره .

M@hMouD
2010-11-11, 08:54 PM
دوستان عزیز لطفا در مورد مودم های EDGE, GPRS, GSM, 3G اگه اطلاعاتی دارید به ما هم بدید. در مورد قیمت و امکانات، سیمکارت ایرانسل دارم و میخوام به اینترنت وصل شم. با تشکر

naderblue
2012-02-15, 11:50 AM
گوشی من مدل 6603i نوکیا هست حدود 6 ماه به کامپیوتر وصل بود ماه پیش هر دوساعت یکبار خاموش روشن میشد
کلا نمیشد استفاده کرد میخواستم بگم فقط نباید بذارید گوشی داغ بشه گوشی من تمام بدنش فلزی هست برای همین به شدت داغ میشد کلا عوض کردمش یه گوشی 70 تومنی خریدم که شارژ نمیشه با کامپیوتر بهتر هست اما گوشی کلا
خوب نیست برای جی پی ار اس

javidjava
2012-02-15, 12:43 PM
ما هم گزارش بدیم:
وقتی با اکس پی از GPRS گوشی استفاده میکردم زود به زود خاموش روشن میشد گوشیم
با ویندوز 7 کمتر خاموش روشن میشد
اما با ویندوز 8 فعلا خبری نیست!
البته واسه گوشیم مشکل خاصی پیش نیومده فعلا,خیلی خوف کار میکنه

SM.B
2012-03-05, 05:56 PM
سلام

با سلام
دوست عزیز تو می تونی از گوشی خودت استفاده کنی اما واسه اینکه شارژ نشه می تونی یه کار بکنی:
1.این رمز پاین رو زمانی که گوشیت در حالت آماده به کار(روی صفحه اصلی) هس تو انجام بده ولی مواظب باش درست بزنی
آز راست
ستاره چپ ستاره راست ستاره دوتا چپ ستاره چپ و در آخر هم ستاره

منظور از ستاره اینه ( * ) و منظور از چپ و راست هم کلید های چپ و راست گوشیه

حالا چندتا نوشته میاد که یکیش تنظیم های خدمات هستش برو داخلش نوشته شارژ کردن روشن حالا شارژ کردن رو خاموش کن وبیا بیرون
توجه: از جاهای دیگه ی این رمز هم میشه استفاده کرد مثل آزمایش های خدمات مثل تست ال یس دی و.....
اگه سولی پیش اومد بپرس:flower:

baran09
2012-04-25, 04:01 AM
این چیه دیگه گفتی کار نمیکنه

+ALIWM
2012-04-25, 05:25 AM
میشه گوشی رو استفاده کرد برای مودم با بلوتوث تا گوشیتون داغ نکنه.