PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر تلخ واسه HD2 دارهاHTC HD2 doesn't qualify for a Windows Phone 7 upgrade

MZZ
2010-03-03, 05:09 AM
متن خبر
Bad news for the HTC HD2 owners: your beloved WinMo smartphones does not qualify for a Windows Phone 7 upgrade. The reason is more than ridiculous but you can't do anything to change the situation: the HD2 packs five hardware buttons instead of only 3.

Yeap, the HTC HD2 has a zippy 1GHz Snapdragon processor, a huge capacitive touchscreen display of high resolution and lots of other goodies but according to a Microsoft representative the HD2 "doesn't qualify because it doesn't have the three buttons [layout]".

According to another MS spokesman, the reason for HD2 to skip the upgrade to Microsoft's latest OS for mobile devices is actually the lack of some hardware components.

Well, Microsoft remain silent on the actual full hardware requirements for Windows Phone 7 OS so speculations are abundant.
منبع (http://www.gsmarena.com/htc_hd2_doesnt_qualify_for_a_windows_phone_7_upgra de-news-1479.php)

Reza WM
2010-03-03, 09:53 AM
http://www.tracyandmatt.co.uk/blogs/media/tracyandmatts_blog/windowslivewriter/windowsmobile7comingtohtchd2_e1e6/hd2-winm0-7.png

به گفته ی Natasha Kwan، مدیر عمومی بخش ارتباطات موبایل مایکروسافت در ناحیه ی آسیا و اقیانوس آرام، لئو شرایط لازم برای آپگرید به وین.فون 7 را ندارد.

ایشون علت این مساله رو هم نداشتن اون سه کلید کذایی عنوان نموده، و اشاره کرده است که به همین خاطر احتمالا هیچ یک از دستگاه های موجود آپگرید رسمی به وین.فون 7 را دریافت نخواهند نمود.

به نظر میرسد که مایکروسافت به هیچ وجه در این مساله کوتاه نخواهد آمد و در این میان HD2 نیز استثناء نخواهد بود.

این مدیر مایکروسافت در ادامه همون حرفهای قبلی رو هم در مورد ادامه ی کار بر روی نسخه ی 6.5 و پشتیبانی آن در آینده خبر داده. همچنین اینکه وین مو 6.5 قبل از تغییر نام به windows Phone classic، آپدیتی به 6.5.3 دریافت خواهد نمود.

Navid_K

koroghli
2010-03-03, 10:35 AM
دليل يه مقدار غير منطقي به نظر ميرسه

فكر مي كنم مايكروسافت مي خواد قضيه ويستا را اينبار روي ويندوز موبايل تست كنه كه از قبل معلومه كه شكست مي خوره
چون اينهمه دستگاه جديد در سال گذشته و امسال توليد و توزيع شده است . عدم قابليت آپگريد به يك ورژن بالاتر در سيستم عامل تجربه خوبي نمي تونه باشه .

SINA_SE
2010-03-03, 10:51 AM
سلام کسي ميتونه اين صفحه از gsmarena برام ترجمه کنه چون توش يه چيزايي در باره ي xperia x2 و پشتيباني از win mob 7 نوشته .http://www.gsmarena.com/minimum_hardware_requirements_for_windows_phone_7_ revealed-news-1470.php

Reza WM
2010-03-03, 01:08 PM
سلام کسي ميتونه اين صفحه از gsmarena برام ترجمه کنه چون توش يه چيزايي در باره ي xperia x2 و پشتيباني از win mob 7 نوشته .http://www.gsmarena.com/minimum_hardware_requirements_for_windows_phone_7_ revealed-news-1470.php

در مورد حداقل های wp 7 گفته و اینکه در مورد صدای خروجیش گفته که مانند x2 میشه! چون x2 صدای خوبی داره سر همون اونو مثال زده

مطمئن باشید x2 به wp 7 آپدیت نمیشه :student:

piloopil
2010-03-03, 01:16 PM
حیف شد، اینجوری خیلی بده که.
کمکم داشتم رو مخ خودم کار میکردم که HD2 بخرم. ولی انگار قسمت نیست.

EN-Com
2010-03-03, 02:04 PM
من که می گم ماییکروسافت خواسته یه جورایی سر htc این بازی رو در بیاره که بگه آره من نباشم تو هیچی!
همین غلطها رو یه بار سر ویستا کرد که خورد زمین. می خواست بگه من هر طرف برم کامپیوترهام باید باهام بیان آخرشم شد7 که نهایت ذلیل شدن مایکروسافت رو رسوند:happy:

rappoor
2010-03-03, 02:31 PM
سلام دوستان
من این خبر رو قبلا داده بودم :
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=60922

علت این که HD2 نمی تونه به 7 آپدیت بشه مشکل در cpu و یا همچین چیزایی نیست .
علت این اتفاق اینه که مایکروسافت در یک حرکت انتحاری اعلام کرده که کلیه ی Winmo هایی که 7 دارن باید فقط ه دکمه ی Back و Windows و Search داشته باشن.
این حرکت در جهت یکسانسازی این گوشی ها هست و به نظر من یه حرکت خیلی خیلی عالی از طرف مایکروسافت هست.
مایکروسافت گفته تمام این گوشی ها رو از نظر سخت افزار (ظاهر) و نرم افزار یکسانسازی می کنه.

en-com جان اینم جهت اطلاعت بگم که فروش windows7 حدود 300% از vista بیشتر بوده و این نمی تونه اینو بگه که این ویندوز مایه ذلت برای ماکروسافت شده.به هر حال مکروسافت هر کاری بکنه هنوز و هنوز پر کابرد ترین سیستم عامل جهانه!
فک کنم شما هنوز از این ویندوز استفاده نکردی که اینجوری ازش صحبت می کنی.یه تستی بزن...

info9
2010-03-03, 05:48 PM
آقا زیاد نگران نباشید مایکروسافت پشیمون میشه راه میاد 3 دکمه که نشد بهونه همه چی hd2 آماده جهت ویندوز 7 هست اگه راه نیاد تحریمش میکنیم:mixed:

Reza WM
2010-03-03, 06:02 PM
آقا زیاد نگران نباشید مایکروسافت پشیمون میشه راه میاد 3 دکمه که نشد بهونه همه چی hd2 آماده جهت ویندوز 7 هست اگه راه نیاد تحریمش میکنیم:mixed:
قربان نتونستم اسپم نزنم
پستتون رو که خوندم خیلی خندیدم! اشک هنوز توی چشمامه واسه تحریم Microsoft d:

MOHAMMAD WM
2010-03-03, 06:07 PM
ولی به نظر من 3 دکمه هیچ وقت نمیتوه بهانه باشه!!
این 3 دکمه رو میشه با درست کردن شرت کات مشکلش رو حل کرد. تازه دو تا از دکمه ها رو هم که داره.!!!

گوشی رو توانایی سخت افزاریش نگاه میکنن(که hd2 تواناییش رو داره) نه به چند تا دکمه!! اونم یه شرکتایی مثل htc و مایکروسافت.

بازم ممکنه ندن ولی این بهونشون بوده چون واسه نداشتن یه دکمه هیچ وقت همچین کری نمیکنن. اصلا معقول نیست.!!!

A LI_REZA
2010-03-03, 06:16 PM
خب حالا يه سوال از متخصصين
اگه مايكروساف نداد و ويندوز 7 رو hd2 اجرا نشد اين سري از گوشيا بعد از اومدن گويهاي مجهز به ويندوز 7 افت زيادي پيدا مي كنن ؟؟
تقريبا ديگه از رده خارجن؟

MOHAMMAD WM
2010-03-03, 06:22 PM
افت که پیدا میکنن ولی بقول شما از رده خارج نمیشن.
الان گوشی های مجهز به وین 6.5 تو بازار ریاده ولی خیلی ها هم هنوز 6.1 میخرن.

SAEID
2010-03-03, 06:29 PM
خب حالا يه سوال از متخصصين
اگه مايكروساف نداد و ويندوز 7 رو hd2 اجرا نشد اين سري از گوشيا بعد از اومدن گويهاي مجهز به ويندوز 7 افت زيادي پيدا مي كنن ؟؟
تقريبا ديگه از رده خارجن؟

دوست من به نقل قول زیر توجه کن

.
ین مدیر مایکروسافت در ادامه همون حرفهای قبلی رو هم در مورد ادامه ی کار بر روی نسخه ی 6.5 و پشتیبانی آن در آینده خبر داده. همچنین اینکه وین مو 6.5 قبل از تغییر نام به windows Phone classic، آپدیتی به 6.5.3 دریافت خواهد نمود.

Navid_K

saeedsis
2010-03-03, 11:04 PM
خیلی جالبه...........!!!!!!!!!!!!!!!

Mersad WM
2010-03-03, 11:13 PM
به شدت تاسف :cry::cry::cry:

rappoor
2010-03-04, 01:23 AM
این 3 دکمه رو میشه با درست کردن شرت کات مشکلش رو حل کرد. تازه دو تا از دکمه ها رو هم که داره.!!!

گوشی رو توانایی سخت افزاریش نگاه میکنن(که hd2 تواناییش رو داره) نه به چند تا دکمه!! اونم یه شرکتایی مثل htc و مایکروسافت.

بازم ممکنه ندن ولی این بهونشون بوده چون واسه نداشتن یه دکمه هیچ وقت همچین کری نمیکنن. اصلا معقول نیست.!!!

منم معتقدم که مسخرس ولی بالاخره ماکروسافت باید این کار رو میکرد.چون ضزمه می خورد.
شما گوشی آیفون رو ببینید.همه نرم افزاراش از یک پلت فرم هست.
اما یه ویندوز موبایل رو ببینین.همه جور Skin که داره.همه چی رو نشون می ده و در کل بی پدر مادره !
این کار ماکروسافت باعث می شه که وجهه دیگری به winMo داده بشه!

EN-Com
2010-03-05, 11:55 AM
سلام دوستان
من این خبر رو قبلا داده بودم :
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=60922

en-com جان اینم جهت اطلاعت بگم که فروش windows7 حدود 300% از vista بیشتر بوده و این نمی تونه اینو بگه که این ویندوز مایه ذلت برای ماکروسافت شده.به هر حال مکروسافت هر کاری بکنه هنوز و هنوز پر کابرد ترین سیستم عامل جهانه!
فک کنم شما هنوز از این ویندوز استفاده نکردی که اینجوری ازش صحبت می کنی.یه تستی بزن...

دوست عزیز حرف منو درست نگرفتی.
بنده گفتم مایکروسافت تو ویندوز ویستا اونقدر شکست بدی خورد که رفتو سریع 7 رو داد بیرون. این یعنی نهایت حقارت!
محض اطلاعتون باید عرض کنم ویندوز بنده 7 هست و آخره ویندوز بازم........ در ضمن پر کاربرد ترین هیچ وقت برترین نیست. اینو همیشه به یاد داشته باش

EN-Com
2010-03-05, 12:05 PM

ببین با اینکه من سر و کارم با ویندوز و ویندوز موبایل و ایناست مطمئنم که:
مایکروسافت سر همین کارش عین ویستا می خوره زمین. می گی نه! ببین.
من خودم بارها تجربه مایکروسافت و اخبار و رویدادهای مایکروسافت رو از زمانی که ویستا هنوز لانگهورن بود و اصلا معلوم نبود بیاد دنبال می کردم. مطمئنا مایکروسافت بازهم شکست می خوره. و مثل وقتی که درست بعد از یک دوماه از عرضه نهایی ویستا مایکروسافت فهمید چه اشتباهی کرده از ویندوز 7 خودش خبر داد. اینم همون جریان واسش پیش میاد
مایکروسافت باید بفهمه که تا سازندگان سخت افزار و مشتریها نخوان نمی تونه چیزی رو تحمیل کنه

Farbod
2010-03-05, 12:16 PM
البته این کار یه قسمت خوب هم داره
اونم اینه که گوشی های با وین فون 7 عرضه می شن گوشی های قرتمند تر و یک پارچه تری هستند

برای مثال می گم الان یه شرکت می خواد یه بازی عرضه کنه برای ویندوز که بازه ای از گوشی های خیلی قدیمی با وین مو 2003 مثل جمین ! و جاما رو داره تا HD2 و T1 !! با انواع و اقسام کلید ها ! این می دونید باعث چی می شه ؟

باعث می شه تا شرکت منتشر کننده بازی برای فروش بازی گرافیک بازی رو متوسط بگیره تا هرکسی با پاکتی که داره این بازی رو بخره !

ولی اگر 7 روی گوشی های قدرتمند نصب شه فقط کسی که می خواد برای 7 بازی بده وضعش مشخصه یک سری از گوشی های با Cpu و رم قوی که همه 3 دکمه دارن
نتیجه این که بازی های قوی تری رو شاهد خواهیم بود و همین طور نرم افزار های حرفه ای تر

دقیقا مثل آیفون ! تکلیف منتشر کننده معلومه

EN-Com
2010-03-05, 12:23 PM
خوب اگه اینجوری بود باید میومدیم می گفتیم اگه شما XP می خوای این کیبورد رو بردار اگه ویستا می خوای این یکی رو بردار اگه 7 می خوای دکمه و کیبورد نمی خواد باید حتما بری مانیتور تاچ بگیری!!!!
من نظر شما در مورد سی پی یو قوی و رم قوی رو قبول دارم اما همه سه تا دکمه داشته باشن حسابشو بکنین دیگه تنوع از بین میره. من سازنده هر چی بخوام بسازم آخرش باید لیمیت سه دکمه رو لحاظ کنم! آقا شاید بخوام 6 تا بذارم شاید 10 تا شاید هیچی.
این طرح خیلی مسخرست .

rappoor
2010-03-05, 01:11 PM
خوب اگه اینجوری بود باید میومدیم می گفتیم اگه شما XP می خوای این کیبورد رو بردار اگه ویستا می خوای این یکی رو بردار اگه 7 می خوای دکمه و کیبورد نمی خواد باید حتما بری مانیتور تاچ بگیری!!!!
من نظر شما در مورد سی پی یو قوی و رم قوی رو قبول دارم اما همه سه تا دکمه داشته باشن حسابشو بکنین دیگه تنوع از بین میره. من سازنده هر چی بخوام بسازم آخرش باید لیمیت سه دکمه رو لحاظ کنم! آقا شاید بخوام 6 تا بذارم شاید 10 تا شاید هیچی.
این طرح خیلی مسخرست .

سلام
اولا که حساب کامپیوتر و موبایل جداست .
دوما که کامل منظور مایکروسافت مشخص نیست.شاید منظورش این بوده که یه گوشی دارای این سیستم عامل حتما باید این سه دکمه رو داشته باشه.شاید منظورش این نبوده که فقط باید این دکمه ها رو داشته باشه.
مثلا شاید یکی مثل سونی اریکسون که می خواد پنل ها رو داشته باشه می تونه علاوه بر اون سه دکمه یکی دیگه دکمه هم یه گوشه ای داشته باشه.

کاملا مخالف نظر شما هستم که می گین این عمل جلو تنوع رو می گیره.چون وقتی انسان در مزیقه قرار می گیره بیشتر دنبال تنوع و نو آوری می ره.

MOHAMMAD WM
2010-03-05, 01:27 PM
البته این کار یه قسمت خوب هم داره
اونم اینه که گوشی های با وین فون 7 عرضه می شن گوشی های قرتمند تر و یک پارچه تری هستند

برای مثال می گم الان یه شرکت می خواد یه بازی عرضه کنه برای ویندوز که بازه ای از گوشی های خیلی قدیمی با وین مو 2003 مثل جمین ! و جاما رو داره تا HD2 و T1 !! با عنواع و اقسام کلید ها ! این می دونید باعث چی می شه ؟

باعث می شه تا شرکت منتشر کننده بازی برای فروش بازی گرافیک بازی رو متوسط بگیره تا هرکسی با پاکتی که داره این بازی رو بخره !

ولی اگر 7 روی گوشی های قدرتمند نصب شه فقط کسی که می خواد برای 7 بازی بده وضعش مشخصه یک سری از گوشی های با Cpu و رم قوی که همه 3 دکمه دارن
نتیجه این که بازی های قوی تری رو شاهد خواهیم بود و همین طور نرم افزار های حرفه ای تر

دقیقا مثل آیفون ! تکلیف منتشر کننده معلومه

درسته اما همین یک پارچگی رو میتونن با درست کردن یک شرکت کات ایجاد کنن. به همین راحتی. فوقش اینکه اون دو تا دکمه ی اضافه(که البته تو HD2 برای تماس ها هست) رو به عنوان چیز دیگری استفاده کنن. یا به عنوان دکمه ی اضافه در نظر بگیرن.
الانم که HD2 دو تا از دکمه ها رو داره! فوقش با یه شرت کات اون دکمه ی Home رو به Search تبدیل میکنن.

ولی به نظر من بازم اگه نخوان سون رو بدن یه بهانست.(مسئله ی دکمه ها)

EN-Com
2010-03-05, 02:09 PM
برادر من من شاید بخوام یه گوشی بسازم که کل نمای روییش صفحه باشه. اصلا بذار خیالتو راحت کنم دوست ندارم اون دکمه ها رو بذارم. برام زور داره. اینو چه کار باید بکنم؟؟؟من سازنده نمی خوام دکمه سخت افزاری بزارم تکلیف چیه؟؟
با این کاری که مایکروسافت کرده اگه اچ تی سی عاقل باشه باید یه جورایی تولیدات با این ویندوز 7 رو تحریم کنه. اگر هم عاقل نباشه پس فردا باید به هر ساز مایکروسافت برقصه

koroghli
2010-03-05, 03:21 PM
دوستان بايد يك مطلب را هم در نظر بگيرند .
هميشه قبل از اينكه يك ورژن جديد از OS مي خواهد عرضه شود اين داستانها ، شايعات و اظهار نظرهاي مختلف وجود دارد مثل چيزي كه الان دارند روي ويندوز 8 مانور مي دهند ) كه مي تونه در آخر با چيزي كه از سوي كارخانه يا شركت ارائه ميشه زمين تا آسمون فرق كنه .

دوستان اگه يادشون باشه در گذشته همين داستان سر آمدن سيمبين هم به وقوع پيوست و كلي داستان و حرف و حديث قبل از آمدن اين OS به وجود آمده بود .

به نظر مي رسه بايد كمي بيشتر صبر كرد تا زمان ريليز شدن سيستم عامل جديد نزديك تر شود . هر چه نزديك تر شويم اخبار صحت بيشتري پيدا خواهند كرد .

cockatiel
2010-03-07, 11:36 PM
یه کم هم باید به HTC مشکوک میشدین .اونا هم عبداله نیستن که آخه

MZZ
2010-03-07, 11:44 PM
HD3 در راه است با وین فون 7

این اطلاعات كه توسط مجموعه XDA منتشر شده است حاكی از این است كه گوشی HTC HD3 دارای پردازنده 1.5GHZ ، ویندوز موبایل 7 ، ROM 1GB و RAM 1GB خواهد بود . به علاوه فضای حافظه داخلی به میزان 16GB برای این گوشی در نظر گرفته شده است .
حتی صفحه نمایش لمسی خازنی 4.3 اینچ گوشی HTC HD2 در مدل HTC HD3 به 4.5 اینچ ارتقاء خواهد یافت . از سایر و ویژگی هایی كه برای این گوشی در نظر گرفته شده می توان بلوتوث نسخه 2.1 ، وایمكس و Wi-Fi ، صفحه نمایش چند لمسی ( multi-Touch ) با وضوح 800 ×1280 پیكسل ، دوربین 8 مگاپیكسل با فلاش Xenon ، ورودی كارت حافظه USB 2 ، microSD ، ورودی HDMI و ورودی كابل 3.5mm را نام برد .
امیدوارم درست باشه

Reza600
2010-03-08, 09:31 AM
یه کم هم باید به HTC مشکوک میشدین .اونا هم عبداله نیستن که آخه

نمیدونم کی این جملات نادرست از فرهنگ ما حذف میشه . عبداله و جواد و ...
باید عادت کنیم این کلمات رو به این صورت به کار نبریم . بخاطر همه کسانی که این اسامی رو داشتن و دارن
:flower:

Reza WM
2010-03-08, 01:18 PM
دوما که کامل منظور مایکروسافت مشخص نیست.شاید منظورش این بوده که یه گوشی دارای این سیستم عامل حتما باید این سه دکمه رو داشته باشه.شاید منظورش این نبوده که فقط باید این دکمه ها رو داشته باشه.
مثلا شاید یکی مثل سونی اریکسون که می خواد پنل ها رو داشته باشه می تونه علاوه بر اون سه دکمه یکی دیگه دکمه هم یه گوشه ای داشته باشه.

اتفاقا دقیقا منظورش اینه که فقط این دکمه هارو داشته باشه

برادر من من شاید بخوام یه گوشی بسازم که کل نمای روییش صفحه باشه. اصلا بذار خیالتو راحت کنم دوست ندارم اون دکمه ها رو بذارم. برام زور داره. اینو چه کار باید بکنم؟؟؟من سازنده نمی خوام دکمه سخت افزاری بزارم تکلیف چیه؟؟
با این کاری که مایکروسافت کرده اگه اچ تی سی عاقل باشه باید یه جورایی تولیدات با این ویندوز 7 رو تحریم کنه. اگر هم عاقل نباشه پس فردا باید به هر ساز مایکروسافت برقصه

اون شرکت دوست نداره اون مدلی بزنه مایکروسافتم لایسنس wp 7 رو نمیده بهش به همین راحتی

HD3 در راه است با وین فون 7

این اطلاعات كه توسط مجموعه XDA منتشر شده است حاكی از این است كه گوشی HTC HD3 دارای پردازنده 1.5GHZ ، ویندوز موبایل 7 ، ROM 1GB و RAM 1GB خواهد بود . به علاوه فضای حافظه داخلی به میزان 16GB برای این گوشی در نظر گرفته شده است .
حتی صفحه نمایش لمسی خازنی 4.3 اینچ گوشی HTC HD2 در مدل HTC HD3 به 4.5 اینچ ارتقاء خواهد یافت . از سایر و ویژگی هایی كه برای این گوشی در نظر گرفته شده می توان بلوتوث نسخه 2.1 ، وایمكس و Wi-Fi ، صفحه نمایش چند لمسی ( multi-Touch ) با وضوح 800 ×1280 پیكسل ، دوربین 8 مگاپیكسل با فلاش Xenon ، ورودی كارت حافظه USB 2 ، microSD ، ورودی HDMI و ورودی كابل 3.5mm را نام برد .
امیدوارم درست باشه

لینک لطفا!

MZZ
2010-03-08, 01:38 PM

اون شرکت دوست نداره اون مدلی بزنه مایکروسافتم لایسنس wp 7 رو نمیده بهش به همین راحتی

لینک لطفا!

میترسم لینک بدم مدیران تایپک رو ببندن
یه نگاه کنی به تصویر زیر متوجه میشی چرا لینک نمیدم تاز شانس آوردم این یکی رو نبستن

soroush733
2010-03-08, 09:35 PM
با سلام

1.اگه ویندوز فون برای HD2 نیاد نمیشه با رام های کوک شده , این کار رو کرد؟
2.من میخوام خرداد ماه اگه بشه یه HD2 بخرم اما با این اوضاعی که هست ,منطقی که برم و یخرمش؟
3.دقیقا کی این Windows phone 7 میاد؟

rappoor
2010-03-09, 12:06 AM
با سلام

1.اگه ویندوز فون برای HD2 نیاد نمیشه با رام های کوک شده , این کار رو کرد؟
2.من میخوام خرداد ماه اگه بشه یه HD2 بخرم اما با این اوضاعی که هست ,منطقی که برم و یخرمش؟
3.دقیقا کی این Windows phone 7 میاد؟

سلام دوست عزیز

1-هنوز نمی تونم جواب صحیحی به سوالتون بدم چون نمی دونم Winmo 7 هم مثل سایر Winmo ها هست یا نه.
ولی اگه باشه قطعا براش میاد.

2-منم می خوام بخرم و فک کنم منطقی باشه.بر فرض که به وعدشون سر موقع عمل کنن تا دوباره بیاد نرم افزاراش کامل بشه و گوشی هاش تولید بشه و پسند کنیم و .... تقریبا 1 سال می شه.
ولی یه پیشنهاد می دم که تا زوده برین این گوشی رو بخرین.تا خرداد دیره.دیگه از مد میوفته.البته فک کنم تا اون موقع قیمتش خیلی به خاطر خبر اخیر ارزون بشه.

3-گفتن که پاییز امسال میاد.

rappoor
2010-03-09, 12:14 AM

از کجا اینقدر مطمئن هستین؟
پس گوشی جدید ال جی که QWERTY رو در کنار اون سه دکمه داره چی؟

MZZ
2010-03-09, 01:02 AM
لینک اطلاعات HD3 (http://htc-phones.net/new-htc-hd3-specs-leak-features-15g-cpu-1g-ram-and-1g-rom.html)

koroghli
2010-03-09, 09:25 AM
لینک اطلاعات HD3 (http://htc-phones.net/new-htc-hd3-specs-leak-features-15g-cpu-1g-ram-and-1g-rom.html)

سلام دوست عزيز

ممنون براي خبر و لينك . اما دقت كنيد كه اين خودش يك خبر نيست و بيشتر شبيه به آرزوي چند نفر دوستدار HTC مي باشد .
چون در انتهاي خبر هم عنوان كرده اند كه :

We have no idea whether it is true or not? And what do you think?

به همين خاطر بيشتر يك Wish محسوب مي شود تا يك News

cockatiel
2010-03-09, 08:53 PM
نمیدونم کی این جملات نادرست از فرهنگ ما حذف میشه . عبداله و جواد و ...
باید عادت کنیم این کلمات رو به این صورت به کار نبریم . بخاطر همه کسانی که این اسامی رو داشتن و دارن
:flower:

من می دونم هیچ وقت