PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تصویری آپدیت کردن Firmware گوشی های نوکیا

صفحه ها : [1] 2

Teammate
2007-08-23, 03:27 PM
1.ابتدا باید تشخیص داد که FirmWare جدید برای گوشی شما بر روی سایت وجود دارد یا خیر.
برای این کار به این آدرس (http://europe.nokia.com/A4305060) بروید.
سپس گوشی خود را خاموش کرده و باتری خارج کنید و در قسمت زیر باتری جلوی Code یک عدد 7 رقمی وجود دارد که ان را بخوانید.مثل : 0530869
و این عدد را در باکس پایین صفحه وارد کنید و روی کلید Go کلیک کنید.
حالا آخرین ورژنی از نرم افزار گوشی شما را که موجود است نمایش می دهد.
مجددا گوشی خود را روشن کنید.و #0000#* را تایپ کنید و در اولین خط جلوی V اعدادی مثل : 2.0635.3.0.2 نوشته که با ورژنی که در سایت پیدا کردید تطبیق دهید اگر قدیمی تر بود آپدیت را شروع کنید.

http://i17.*******.com/6bc2vew.jpg

2.قبل از اپدیت:
حتما گوشی را کاملا شارژ کنید.
از اطلاعات فون مموری بکاپ تهیه کنید چون بعد از اپدیت پاک می شوند.
پروفایل گوشی باید بر روی General باشد.
سیم کارت در داخل گوشی باشد.
بهتر است در حین اپدیت کردن مموری کارت خود را خارج کنید.

3.نرم افزار Nokia Software Updater را با حجم 23 مگ از این جا (http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaSoftwareUpdaterSetup_en.exe) دانلود کنید.

4.برنامه را کامل نصب کنید.در طول نصب گوشی نباید به کامپیوتر متصل باشد.
در طول نصب برنامه بعد از Extact کردن فایل ها یک بار از شما می خواهد که ویندوز را ری استارت کند که اجازه می دهید و بعد از بالا امدن مجدد ویندوز نصب را ادامه می دهید تا کامل شود.
نصب این برنامه ممکن است 5 - 10 دقیقه به طول بینجامد.

5.بعد از نصب،حتما به اینترنت متصل باشید و کابل را بین گوشی و کامپیوتر متصل کنید و برنامه را باز کنید.

6.بعد ازبالا امدن برنامه روی Start کلیک کنید و دو بار Next را بزنید.

7.برنامه گوشی شما،ورژن فریمور فعلی و جدیدترین فریمور موجود را شناسایی میکند.
بعد مطابق تصویر روی Update کلیک کنید.
تذکر مهم: در هنگام اپدیت شدن هرگز کابل یا اینترنت را قطع نکنید،چون به گوشی آسیب می زند.

http://i7.*******.com/535yq2c.jpg

8.برنامه شروع به دانلود آپدیت ها می کند تا کامل تمام شود.

http://i8.*******.com/5zm7nfq.jpg

9.بعد از طریق فلش کردن اخرین فیرمور را به گوشی منتقل میکند.

http://irapic.com/uploads/1185257572.jpg

10.بعد از پایان کامل این مرحله دکمه Exit ظاهر میشود که بر روی ان کلیک میکنید.

http://irapic.com/uploads/1185240521.jpg

خوب تبریک میگم گوشیتون به آخرین ورژن آپدیت شد!
حالا با جدا کردن کابل و انجام تنظیماتی مثل ساعت و تاریخ میتونید مجددا از گوشیتون استفاده کنید.
برای اطمینان ورژن را چک کنید،می بینید که اپدیت انجام شده است.

گوشی استفاده شده در این مراحل N72 آپدیت نشده خودم بود و این کار روی N73 هم تست شده است.
اگر مشکلی داشتید همین جا مطرح کنید.
این آموزش کاملا توسط خودمه و کپی نیست و این آموزشو در 2 فروم دیگر هم گذاشته ام.
موفق باشید.

OBOCOP®
2007-08-24, 03:36 PM
اگه میشه یکی به من کمک کنه :Smile (29):
چرا برنامه ی Nokia Software Updater روی ویندوز XP 64 بیتی نصب نمیشه ؟ اگه راهی هست که نصب بشه لطفا راهنماییم کنید :Smile (30):

Behnam_wk8
2007-08-24, 06:08 PM
چرا برنامه ی Nokia Software Updater روی ویندوز XP 64 بیتی نصب نمیشه ؟ اگه راهی هست که نصب بشه لطفا راهنماییم کنید :Smile (30):

فکر کنم آخرین ورژنش رو بگیری نصب بشه ...

در ضمن این آموزش رو من قبلا گذاشته بودم تو انجمن ! :Smile (46):

.:!:. N|MA .:!:.
2007-08-24, 07:09 PM
بهنام جان نشد بازم !!!!!!!! :Smile (24):

OBOCOP®
2007-08-24, 07:30 PM
آقا بهنام نمیشه :Smile (30):
فکر نکنم اصلا امکان اجراش توی ویندوز 64 بیتی باشه !

Teammate
2007-08-24, 08:04 PM
شما در قسمت compatibility mode ببین ویندوز XP 32-bit یا X86 نداره.
اگه نبود روی 2000 win بذار و تست کن.
البته من چون این ویندوز رو تست کنم راهی رو که گفتم قطعی نیست.
موفق باشید.

البته این اموزشی رو که من گذاشتم قدیمی شده ولی چون عکس دارش تو انجمن نبود گذاشتم.

OBOCOP®
2007-08-24, 11:40 PM
امتحان کرده بودم X86 یا XP 32-bit نداره !
سایر گزینه ها هم کار نمیکنن :Smile (7):
THanx !

Ghadamyari
2007-08-25, 07:49 AM
امتحان کرده بودم X86 یا XP 32-bit نداره !
سایر گزینه ها هم کار نمیکنن :Smile (7):
THanx !

ورژن 6.84 روی ویندوز های زیر کار می کنند : (خود سایت نوکیا این رو نوشته )
Windows Vista x32 and x64 editions
Windows XP Professional x64 edition
Windows XP (Professional or Home Edition) (Service Pack 1 or Service Pack 2)
Windows 2000 (Service Pack 4)

OBOCOP®
2007-08-25, 06:22 PM
دوست عزیز من نسخه ی 6.84 رو جایی ندیدم :Smile (30):
اگه میشه لینکشو بزارین تا ملت استفاده کنن :Smile (7): البت 64 بیتیاش !

Teammate
2007-08-25, 06:38 PM
سلام دوستان یک راه حل در اینجا برای نصب روی 64 بیتی ارائه شده تست بفرمائید:

http://discussions.nokia.ie/discussions/board/message?board.id=pcsuite&message.id=17449

OBOCOP®
2007-08-25, 06:57 PM
فهمیدنش مشکله ! آخه هم زبانش انگلیسیه و هم یه جورایی می پیچونه آدمو :Smile (6):
برنامه مورد نیازش هم نتونستم دانلود کنم :Smile (31):
یعنی مرحله ی 5 به بعدشو مشکل دارم !
اگه امکانش هست یه ترفند با زبان فارسی پیدا کنید :Smile (7):

Teammate
2007-08-26, 03:16 PM
فهمیدنش مشکله ! آخه هم زبانش انگلیسیه و هم یه جورایی می پیچونه آدمو :Smile (6):
برنامه مورد نیازش هم نتونستم دانلود کنم :Smile (31):
یعنی مرحله ی 5 به بعدشو مشکل دارم !
اگه امکانش هست یه ترفند با زبان فارسی پیدا کنید :Smile (7):

تا مرحله 5 که گفته باید فایل msi رو ادیت کنیم،مشکلی نیست.
خوب برای 5 به بعد دیگه کاری به اون نداشته باشید و این روش رو پیاده کنید.
نرم افزاری رو که آپلود کردم دانلود و باهاش فایل msi رو که از اونجا کپی کرده بودید باز کنید.
بعد در قسمت چپ برنامه luanch Condition رو انتخاب میکنید.
در قسمت راست : در خط اول و پایان خط "(And (VersionNT=502" رو پاک کنید و فایل رو سیو کنید و بازش کنید و برنامه رو نصب کنید.
امیدوارم مشکلتون حل بشه.

OBOCOP®
2007-08-27, 05:24 PM
ممنون دوست عزیز مشکلم حل شد :Smile (7):
فقط یه چیز این که باید "(And (Not VersionNT=502 " رو پاک میکردم ! یه Not جا مونده d:

OBOCOP®
2007-08-29, 12:55 PM
من گوشیمو آپ دیت کردم هیچ فرقی باقبلش نکرده که !!! فقط موقع روشن کردنش یه ویبره میزنه :Smile (30):
تازه بعضی چیزاشم پاک شده :Smile (2):
بازی کرم 3D روی گوشی و آهنگ پیش فرض N73 me و چندتا چیز دیگه پاک شدن :Smile (49):
اما خوبیش این بود که گوشیم یکم خلوت شده :Smile (37): ولی سرعتش با قبل هیچ فرقی نکرده !!!

Hossain
2007-08-31, 02:04 PM
من گوشیمو آپ دیت کردم هیچ فرقی باقبلش نکرده که !!! فقط موقع روشن کردنش یه ویبره میزنه
تازه بعضی چیزاشم پاک شده
بازی کرم 3D روی گوشی و آهنگ پیش فرض N73 me و چندتا چیز دیگه پاک شدن
اما خوبیش این بود که گوشیم یکم خلوت شده ولی سرعتش با قبل هیچ فرقی نکرده !!!
غصه بازيش و نخور!!!
من خودم بهت مي دم!!!
فقط يه 2 تام حذف ميشه!!ديگه!!!
عوضش همه چيت ميشه موزيك اديشن اديت فرق مي كنه زوم تا ته مي ره!!!
اينترنتت قوي تر ميشه!
ديگه هيچيت پاك نميشه!!
عزيز!!
در ضمن سرعتش كزايي ميشه فرقي نكرد براي مشا واقعا؟؟؟
اين ديگه غير ممكنه!

amiralfa
2007-08-31, 05:03 PM
salam
az barnameye topet kheyli mamnoon
vaghti ke man start va bad next ro mizanam shoro mikone be serch kardan va yak dafee mobaylam az pc ghat mishe va not conekt mizane
va mige try again
man bayad chikar koanm
man axe erroro to failhaye peyvast gozashtam
age komakam konid mam noon misham

OBOCOP®
2007-08-31, 11:40 PM
غصه بازيش و نخور!!!
من خودم بهت مي دم!!!
فقط يه 2 تام حذف ميشه!!ديگه!!!
عوضش همه چيت ميشه موزيك اديشن اديت فرق مي كنه زوم تا ته مي ره!!!
اينترنتت قوي تر ميشه!
ديگه هيچيت پاك نميشه!!
عزيز!!
در ضمن سرعتش كزايي ميشه فرقي نكرد براي مشا واقعا؟؟؟
اين ديگه غير ممكنه!

والا اگه بگم سرعتش یه خورده کم تر هم شده دروق نگفتم :Smile (29):
زوم تا ته میره یعنی چی ؟؟؟
اگه منظورتون زوم دوربینه که هیچ فرقی من نمیبینم کرده باشه !
بازی رو از کجا میتونم دانلود کنم d:

Hossain
2007-09-01, 09:14 AM
والا اگه بگم سرعتش یه خورده کم تر هم شده دروق نگفتم
زوم تا ته میره یعنی چی ؟؟؟
اگه منظورتون زوم دوربینه که هیچ فرقی من نمیبینم کرده باشه !
بازی رو از کجا میتونم دانلود کنم
نه منظور از زوم!
برو توي گالري و يك عكس باز كن ببين تا 50 در صد با فريم ور هاي 3.7 بيش تر نميشه رفت و مموري فول ميده!
ولي الان تا بيخه چيزشم زوم مي كنه!
بازي رو هم همين جا برات مي زارم! عزيز غصش و نخور!

milad_net
2007-09-01, 02:52 PM
سلام من اپدیت کردم N73musicalُدارم ولی می خوام بدونم این اپدیت چه تاثیری داره؟
فکر منم سرعته گوشیم پایین اومد علتش چیه؟

mehrdadlov
2007-09-02, 09:13 AM
فکر کنم آخرین ورژنش رو بگیری نصب بشه ...

در ضمن این آموزش رو من قبلا گذاشته بودم تو انجمن ! :Smile (46):
سلام , يه ان73 رو داشتم از طريق اينترنت فريم ويرش رو ارتقا مي دادم که وقتي به 88% رسيد آپديت متوقف شد و ديگه با روشهاي مختلف که خود آپديتر نوکيا ميگفت گوشي روشن نشد(الان وقتي پاور رو ميزني نوشته آبي نوکيا رو LCD مياد بدون روشن شدن همينطور مي مونه در ضمن اولين باري نبود که اين کار رو مي کردم و با انواع BOX ها هم امتحان کردم اصلا قبول نمي کنه فلش رو من آپديت رو روي n95-n73-n70-n80 انجام دادم اما نمي دونم چرا اين يکي اينطور شد تو رو به خدا کمکم کنيد گوشي مال يکي از دوستام هست البته يه N95 اينطوري شده بود اما با ستاره+3 +دکمه سبز + پاور در زمان اتصال به آپديتر ادامه آپديت کامل شد و گوشي روشن شد اما اين ان 73 پاس شد تورو خدا کمک کنيد..... Email:mh2006xp@yahoo.com

chelemberg
2007-09-02, 12:53 PM
سلام.میخواستم بدونم آپدیت کردن گوشی چه فایده ای داره و روی گوشی 6670 هم کار میکنه؟؟؟

Teammate
2007-09-02, 01:31 PM
salam
az barnameye topet kheyli mamnoon
vaghti ke man start va bad next ro mizanam shoro mikone be serch kardan va yak dafee mobaylam az pc ghat mishe va not conekt mizane
va mige try again
man bayad chikar koanm
man axe erroro to failhaye peyvast gozashtam
age komakam konid mam noon misham

سلام عزیز اروری که شما در عکس گذاشتید با اینی که گفتید فرق میکنه.
توی عکس گفته که آخرین ورژن فیرمور روی گوشی شما هست و نیازی به آپدیت نداره.

Teammate
2007-09-02, 01:37 PM
سلام.میخواستم بدونم آپدیت کردن گوشی چه فایده ای داره و روی گوشی 6670 هم کار میکنه؟؟؟
سلام
در مورد مزایاش که به طور کلی میشه گفت رفع باگها و گاهی اوقات هم دربسته آپدیت نرم افزارهای گوشی هم آپدیت میشن و ... .
اما من در سایت نوکیا دیدم گوشی شما ثبت نشده بود ولی از همون راه اول که گفتم یه امتحان بکنید ضرر نداره.

pinkgigili
2007-09-03, 06:08 PM
اگه میشه به من بگید چطور از طریق کابل عکسها را از گوشی به کامپیوتر و بالعکس بریزم

CJ
2007-09-03, 07:38 PM
اگه میشه به من بگید چطور از طریق کابل عکسها را از گوشی به کامپیوتر و بالعکس بریزم

دوست عزيز به انجمن خوش آمديد
لطفآ سوال خودتونو در مكان مربوطه مطرح كنيد :Smile (47):

CJ
2007-09-03, 07:58 PM
اگه توي آپديت همونطور كه گفتين مموريو در بياريم ، باز هم لازمه ازش بك آپ بگيريم ؟ (يعني باز هم اطلاعات مموري پاك ميشه ؟)

Moh3n_Kh
2007-09-03, 09:04 PM
Salam Agha Khobid Khaste nabashid Man N73 Music Edition Daram Mikhastam bedoonam Ke Age Update Esh Konam Az Nazar Dorbin Seda Barnameha bahal Tar Ya Chizai Ezafe Mishe Ya Kolan Bara Goshi Khobe ya Na Dametoon Garm By By Moh3n

CJ
2007-09-03, 09:54 PM
Salam Agha Khobid Khaste nabashid Man N73 Music Edition Daram Mikhastam bedoonam Ke Age Update Esh Konam Az Nazar Dorbin Seda Barnameha bahal Tar Ya Chizai Ezafe Mishe Ya Kolan Bara Goshi Khobe ya Na Dametoon Garm By By Moh3n

دوست عزيز به انجمن خوش آمديد
1- لطفآ فارسي تايپ كنيد
2- از نظر صدا و دوربين فرقي نميكنه ولي از نظر سرعت ، بهتر ميشه و همچنين به قول شما آپديت كردن كلآ براي گوشي خيلي خوبه
موفق باشيد

Teammate
2007-09-04, 01:33 AM
اگه توي آپديت همونطور كه گفتين مموريو در بياريم ، باز هم لازمه ازش بك آپ بگيريم ؟ (يعني باز هم اطلاعات مموري پاك ميشه ؟)
در مورد اطلاعات که نه ولی ممکنه بعضی از نرم افزارها اجرا نشن.

Hossain
2007-09-04, 06:45 PM
آره توي ان 73 بيش ترشون احتياج به نصب مجدد دارن!!!
بعد از آپ ديت فريم ور!!!
شما يه بار ديگه همونا رو توي گوشي اينستال كن سريع انجام ميشه!
فقط كمي وقت مي گيره ديگه!ولي ارزش داره!

RAZIYE
2007-09-04, 10:54 PM
[سلام ممنون از برنامه ای که گذاشتید من یه مشکل دارم اونم اینه که تا 31MBپر میشه و بعد ارور میده اگه میشه کمکم کنید در ضمن گوشی من N72 هست:cry:

Teammate
2007-09-04, 11:45 PM
[سلام ممنون از برنامه ای که گذاشتید من یه مشکل دارم اونم اینه که تا 31MBپر میشه و بعد ارور میده اگه میشه کمکم کنید در ضمن گوشی من N72 هست:cry:
چه اروری میده؟

ahmad0912
2007-09-05, 11:25 AM
من همه چیو دان لود کردم فقط موقع نصب ابدیت میگه حد اقل مموری نیاز هست256میشه کمک کنین:Smile (30):

Teammate
2007-09-05, 12:12 PM
من همه چیو دان لود کردم فقط موقع نصب ابدیت میگه حد اقل مموری نیاز هست256میشه کمک کنین:Smile (30):
موقع نصب nsu این ارورو میده؟
احتمالا منظورش رم کامپیوتر بوده چون برای آپدیت نیاز به مموری کارت نیست.
رم کامپیوترتون چنده؟

mrmostafa
2007-09-05, 03:31 PM
گوشي 5700 رو هم ميشه آپديت كرد. من جاي ديگه جوره ديگه آپديت ديده بودم مثل سوني اريكسون راحت بود

mrmostafa
2007-09-07, 12:49 AM
اين سايت كه گذاشتي كد 5 رقمي رو بديم مشكل داره. من همين برنامه رو از جاي ديگه گرفتم نصب كردم ورژن بالاتر ننوشته بود اينجوري نوشته كابل رو به گوشي متصل كنيد و اين برنامه رو اجرا كنيد بزاريد آپديت ميشه نميدونم چطوريه؟؟؟ آپديت سوني اريكسون راحت تر هستش كمكم كنيد گوشي من 5700 هستش

CJ
2007-09-07, 12:58 AM
سلام دوست عزيز (آقاي teammate) ، اون آدرسي كه شما براي چك كردن آخرين ورژن فريمور در صفحه ي اول گذاشتيد ايراد داره يعني اين چيزي كه شما ميگي توي اون صفحه نيست . ما براي چك كردن آخرين ورژن برنامه كجا بايد بريم

OBOCOP®
2007-09-07, 01:10 AM
Cj عزیز خود برنامه نوکیا آپدیتور که این کارو میکنه !؟؟

CJ
2007-09-07, 01:35 AM
Cj عزیز خود برنامه نوکیا آپدیتور که این کارو میکنه !؟؟

آقا سپهر گل منظورتونو نفهميدم :beel: و فك كنم شما هم منظور منو نفهميديد Smile (50) . من ميخوام بدونم آخرين ورژن فريمور براي ان73 موزيكال چنده ( از ورژن برنامه ي گوشي من جديد تره يا نه ؟ )

OBOCOP®
2007-09-07, 01:48 AM
چرا فهمیدم CJ عزیز !
شما وقتی برنامه ی نوکیا Updator رو نصب کنید یه مراحل رو همینطور که واسه ی آپدیت گوشیتون گفته طی میکنید و یه جا شروع میکنه به جستجو تا فریمور گوشیتونو پیدا کنه ! بلافاصله دوباره شروع به جستجوی جدید ترین فریمور مخصوص گوشی شما در اینترنت میکنه ! یعنی ورژن فریمور کنونی و جدید رو در قسمت چپ برنامه و زیر عکس گوشی مینویسه !!!
در ضمن با کد #0000#* هم می تونید ورژن فریمور کنونی گوشیتونو چک کنید :Smile (7):
اگه باز مشکلی داشتین در خدمتم :Smile (14):

CJ
2007-09-07, 02:02 AM
چرا فهمیدم CJ عزیز !
شما وقتی برنامه ی نوکیا Updator رو نصب کنید یه مراحل رو همینطور که واسه ی آپدیت گوشیتون گفته طی میکنید و یه جا شروع میکنه به جستجو تا فریمور گوشیتونو پیدا کنه ! بلافاصله دوباره شروع به جستجوی جدید ترین فریمور مخصوص گوشی شما در اینترنت میکنه ! یعنی ورژن فریمور کنونی و جدید رو در قسمت چپ برنامه و زیر عکس گوشی مینویسه !!!
در ضمن با کد #0000#* هم می تونید ورژن فریمور کنونی گوشیتونو چک کنید :Smile (7):
اگه باز مشکلی داشتین در خدمتم :Smile (14):

دستت درد نكنه خيلي كامل توضيح دادي. :Smile (10): :Smile (47): حالا آقا سپهر من نوكيا آپديتورو نگرفتم و الآن هم نميتونم بگيرم ،هيچ راهي (هيچ سايتي نيست) كه توش آخرين ورژن فريمور N73 ME رو نوشته باشه (يا اصلآ خودت نميدوني؟)
با تشكر :flower:

OBOCOP®
2007-09-07, 02:37 AM
آخرین ورژنش تا اونجایی که من میدونم V 4.0727.2.2.1 بود :Smile (7):
RM-133
c Nokia N73 {08

Teammate
2007-09-07, 09:30 AM
سلام دوست عزيز (آقاي teammate) ، اون آدرسي كه شما براي چك كردن آخرين ورژن فريمور در صفحه ي اول گذاشتيد ايراد داره يعني اين چيزي كه شما ميگي توي اون صفحه نيست . ما براي چك كردن آخرين ورژن برنامه كجا بايد بريم
ممنون از شما
اصلاح شد.

efritana
2007-09-07, 05:41 PM
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت teammate عزیز:
این مراحل اپدیت چقدر طول میکشه؟ و اصطلاح فلشی که تو بازار رایجه همین اپدیت هستش؟
با تشکّر از زحمات جنابعالی

CJ
2007-09-07, 06:28 PM
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت teammate عزیز:
این مراحل اپدیت چقدر طول میکشه؟ و اصطلاح فلشی که تو بازار رایجه همین اپدیت هستش؟
با تشکّر از زحمات جنابعالی

دوست عزيز ، زمان زيادي ميبره و در مدت آپديت براي يك لحظه هم نبايد ارتباط شما با اينترنت يا ارتباط كامپيوتر با گوشي قطع بشه بنابراين به نظر من حتمآ ADSL لازم داره
نه عزيز فلش كردن با آپديت كردن فرق داره

RAZIYE
2007-09-07, 07:29 PM
[برای من هم یه همچین مشکلی پیش امد که با نصب کردن دوباره Software ونصب Pc Suite ابدیت شده تونستم این مشکل را حل کنم

meraj110
2007-09-08, 08:34 AM
با سلام من گوشي ام را آپديت كردم قبلش هم از حافظه داخلي backup گرفتم وقتي آپديت تموم شد و منم restore كردم گوشي رو بعدش براي خوندن مموري كارتم پسورد مي خواست البته زمان اپديت كردن مموري رو خارج كردم لطفا منو راهنمايي كنين./

Ghadamyari
2007-09-12, 02:10 PM
از نظر بنده شما در ضمينه نرم افزار موبايل تخصص چنداني نداريد چون به محض اينكه مطلبي را ياد مي گيريد به سرعت آن را در سايتتان مي نويسيد و طوري وانمود مي كنيد كه در اين ضمينه تخصص زيادي داريد شما اگر واقعا تخصص داريد نحوه ي فلش كردن نوكيا را در قسمت آموزش سايت بنويسيد و اگر بلد نيستيد لطفا كلمه " تخصصي " را از نام سايتتان پاك كنيد. با تشكر

سلام و تبریک جهت ورود به سایت تخصصی موبایل http://www.fileden.com/files/2007/9/9/1420425/Gol.gif

منظورتون من هستم یا کسی دیگه یا خدایی نکرده کل سایت؟
اگه منظورتون سایت هست ، باید بگم اول یه سری به سری 40 بزنین بعد ببینین مطالبشو توی تاپیکه دیگه ای پیدا می کنین؟ :papa:

به هر حال هر کی نظر خودشو داره
ولی بعید نیست که شما از فروم های همکار باشین d:

sonkia
2007-09-12, 02:29 PM
بچه ها من سرعت گوشیم شدیدا کم شده چکارکنم "n73 me" ؟
اگه با کد 7370 فرمتش کنم درست میشه؟
در ضمن اگه با این کد فرمت کنم و رم رو هم در بیارم آیا آنتی ویروس خود گوشیم پاک میشه؟
من آنتی ویروسم رو با ایرانسل آپدیت کردم آیا از آپدیت میافته؟

Hossain
2007-09-13, 02:36 PM
بچه ها من سرعت گوشیم شدیدا کم شده چکارکنم "n73 me" ؟
اگه با کد 7370 فرمتش کنم درست میشه؟
در ضمن اگه با این کد فرمت کنم و رم رو هم در بیارم آیا آنتی ویروس خود گوشیم پاک میشه؟
من آنتی ویروسم رو با ایرانسل آپدیت کردم آیا از آپدیت میافته؟
نه بابد فرمت نمي خواد!!!
شما اين چند تا سوال من و جواب بده!
1-رمت چه قدر هستش-
2-چه قدر از حافظه خوده گوشي خاليه-
3-فريمور گوشيت چنده-
4-چه قدر برنامه توش نصب كردي-
راستي يه بار رمت و درار ببين سرعتت بهتر ميشه!!
اگر بهتر شد يه بار رمت و فرمت كن درست ميشه!
ويروس كشش هم بله ديگه شما الان آپديتش كرديد ممكنه ماه ديگه آپديت جديد بياد و دوباره بايد همين كار و انجام بديد!!!
يعني دوباره اپديتش كنين!

ناران
2007-09-13, 08:57 PM
http://www.4shared.com/file/24180473/cdfd56de/nokia_up.html?dirPwdVerified=b5a57bec
دوستان من برنامه رو نصب کردم آنتی ویروس رو غیر فعال کردم همین طور فایروال

موقعی که برنامه شروع به دانلود فریم وار می کند 17 مگابایت رو از 21 مگابایت دانلود می کند این ارور را می دهد

از دوستان می خوام منو راهنمایی کنند بگن اشکال کار من از کجا هست :dont: Smile (50)

مهدی(نیمجا)
2007-09-13, 09:09 PM
http://www.4shared.com/file/24180473/cdfd56de/nokia_up.html?dirPwdVerified=b5a57bec

موقعی که برنامه شروع به دانلود فریم وار می کند 17 مگابایت رو از 21 مگابایت دانلود می کند این ارور را می دهد

از دوستان می خوام منو راهنمایی کنند بگن اشکال کار من از کجا هست :dont: Smile (50)

برای منم اولش همین پیغامو میداد.
ولی سایت نوکیا رو که باز کردم دیگه این پیغامو نداد:atten::Smile (23):
حالا شما یه امتحانی بکنید

sonkia
2007-09-13, 10:29 PM
hossain جان عزیز خیلی خیلی ممنون از راحنماییتون مموری رو فرمت کردم درست شد!
فقط یه سوال دیگه دارم البته میدونم جاش اینجا نیست ولی خواهشا جواب بدید:
من مدتی بود اسپیکر بالایی گوشیم صداش خیلی کم شده بود یعنی بجای پخش صدا یه صدای وز وز بلند از اون میومد ولی با فرمت کردن گوشی اون هم درست شد حالا شما میدونید دلیلش چی بود؟

CJ
2007-09-14, 12:29 AM
hossain جان عزیز خیلی خیلی ممنون از راحنماییتون مموری رو فرمت کردم درست شد!
فقط یه سوال دیگه دارم البته میدونم جاش اینجا نیست ولی خواهشا جواب بدید:
من مدتی بود اسپیکر بالایی گوشیم صداش خیلی کم شده بود یعنی بجای پخش صدا یه صدای وز وز بلند از اون میومد ولی با فرمت کردن گوشی اون هم درست شد حالا شما میدونید دلیلش چی بود؟

اينطور كه من شنيدم گاهي اوقات بعضي از گوشيهاي ان73 (از هر چند تا يكي) دچار اين مشكل هستند كه راه حل اين موضوع همونطور كه گفتيد فرمت كردن هستش . حالا بذار آقا حسين هم جواب دقيقو بهت بگه

ناران
2007-09-14, 01:53 AM
برای منم اولش همین پیغامو میداد.
ولی سایت نوکیا رو که باز کردم دیگه این پیغامو نداد:atten::Smile (23):
حالا شما یه امتحانی بکنید

دوست عزیز امتحان کردم ولی باز هم نشد این هم از شانس ما هست دیگه :dont:

ناران
2007-09-14, 10:08 PM

مشکل من حل شد اون هم با پاک کردن تمپری اینترنت :wow:

:wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow: :wow::wow::wow::wow::wow:

sonkia
2007-09-15, 11:47 AM
hossain جان جواب مارو ندادی؟

milad_net
2007-09-18, 02:28 PM
ایاn73معمولی رو با این روش اپدیت کنی موزیکال میشه؟

farzadred
2007-09-18, 05:20 PM
Sonika جون مشکل از تنظیمات بوده که شما در قسمت Audio Setting وبعد قسمت Balance رو دستکاری کردین و همچنین loudness در همون قسمت رو on کردین که این مشکل در اسپیکر بالایی به وجود آمده

مهدی(نیمجا)
2007-09-18, 05:24 PM

آره :student:

milad_net
2007-09-18, 10:08 PM
با این مشکل رو برو میشم راهنمایی کنیین رو n73 7610

http://www.*******.ir/files/wb1kt19ybcg64oeuefg6.jpg

مهدی(نیمجا)
2007-09-18, 10:13 PM
با این مشکل رو برو میشم راهنمایی کنیین رو n73 7610

http://www.*******.ir/files/wb1kt19ybcg64oeuefg6.jpg

یهنی هنوز گوشی به کامپیوتر متصل نشده.
اگه هنگام اتصال ازتون پرسید که چه مدلی کانکت بشم پی سی سوییت رو انتخاب کنید

Moh3n_Kh
2007-09-18, 11:33 PM
Agha Bebakhshid Ye Soal Toye N73 Music Behtarin Tanziman toy Audio Seting Va Equlaizer Chei Ke Keyfiat Pakhsh RO Bala Bebaree?Sharmande Font Farsi Nadaram

shahab55
2007-09-18, 11:52 PM
6600رو نداره!!؟:Smile (2):

CJ
2007-09-19, 12:13 AM
Agha Bebakhshid Ye Soal Toye N73 Music Behtarin Tanziman toy Audio Seting Va Equlaizer Chei Ke Keyfiat Pakhsh RO Bala Bebaree?Sharmande Font Farsi Nadaram

لطفآ سوالتونو توي جاي مربوطه مطرح كنيد در ضمن سعي كنيد فونت فارسي پيدا كنيد و فارسي تايپ كنيد

Mr20
2007-09-19, 12:28 AM

اگه اسپیکر گوشی میخواید برای پخش استفاده کنید بهترین
تنظیم ;تنظیم دیفال(فابریک خود گوشی)هست چون اگه تغیرش بدید
آخرش یجاش میلنگه و به مرور زمان تنظیم نبودن اکولایزر
باعث خراب شدن صدای اسپیکر میشه.....

Hossain
2007-09-19, 04:24 PM
یهنی هنوز گوشی به کامپیوتر متصل نشده.
اگه هنگام اتصال ازتون پرسید که چه مدلی کانکت بشم پی سی سوییت رو انتخاب کنید
عزيز بايد گوشيتونم روي حالت General باشه ها!!!

اگر توي ان 73 اون گوشه ال سي ديش!
عكسه پورته يو اس بي نياد يعني وصل نيستيد!!

CJ
2007-09-20, 05:55 PM
عزيز بايد گوشيتونم روي حالت General باشه ها!!!

اگر توي ان 73 اون گوشه ال سي ديش!
عكسه پورته يو اس بي نياد يعني وصل نيستيد!!

حسين جان چرا به جاي عكس N73 ME عكس N73 معموليو مياره !؟! ؟ اين طبيعيه ؟ :dont:

كسي هست كه N73 ME رو آپديت كرده باشه ؟؟؟* اگه آره برا شما هم به جاي عكس موزيكال معموليو نشون داد :feel: ؟؟

Mr20
2007-09-26, 12:48 AM
حسين جان چرا به جاي عكس N73 ME عكس N73 معموليو مياره !؟! ؟ اين طبيعيه ؟ :dont:

كسي هست كه N73 ME رو آپديت كرده باشه ؟؟؟* اگه آره برا شما هم به جاي عكس موزيكال معموليو نشون داد :feel: ؟؟

آره عزیز معمولی نشون میده هیچ موردی نیست

lkjh
2007-10-03, 11:19 AM
salam merc az amzesheton,man hosein az gorgan hastam,

Hossain
2007-10-03, 05:12 PM
حسين جان چرا به جاي عكس N73 Me عكس N73 معموليو مياره !؟! ؟ اين طبيعيه ؟

كسي هست كه N73 Me رو آپديت كرده باشه ؟؟؟* اگه آره برا شما هم به جاي عكس موزيكال معموليو نشون داد ؟؟
تماميه ورژن هاي ان 73 كه شامل معمولي و موزيك اديشن و اينترنت اديشن هستش!!
با همين نرم افزار آپديت مي شن!
بنابر اين همشون ان 73 هستن بالاخره ديگه براي همين عكسش فرق نمي كنه!

2mate
2007-10-07, 11:27 AM
mamnun

Adnan_sh
2007-10-24, 10:48 AM
6630 رو هم ميشه به ميوزيك اديشن تبديل كرد؟ اگه ميشه لطفا توضيح بديد.

Adnan_sh
2007-10-30, 07:07 PM
Teammate من فايل msi رو نميتونم پيدا كنم تو مسيري كه گفته ميرم ولي پوشه temp خاليه.چه كار بايد بكنم؟

amirkh
2007-10-30, 10:05 PM
نوکیا 3250 رو هم می شه با همین نرم افزار آپدیت کرد ؟ نمی شه فریمور رو دانلود کرد و پس از دانلود به صورت آفلاین آپدیت رو انجام داد تا اگر یه زمانی مثلا برق رفت یا دیسکانکت شدیم به گوشی آسیب نرسه ؟ :Smile (31):

Aslani712
2007-10-31, 02:14 PM
نوکیا 3250 رو هم می شه با همین نرم افزار آپدیت کرد ؟ نمی شه فریمور رو دانلود کرد و پس از دانلود به صورت آفلاین آپدیت رو انجام داد تا اگر یه زمانی مثلا برق رفت یا دیسکانکت شدیم به گوشی آسیب نرسه ؟ :Smile (31):
دوست عزیز Nokia Software Updater ابتدا فریمور را دانلود میکند و پس از دانلود کامل آنرا روی گوشی نصب میکند، پس با دیسکانکت شدن مشکلی پیش نمی آید، ولی فکر کنم که با قطع شدن برق گوشی دچار مشکل شود!

136431
2007-10-31, 09:21 PM
سلام دوستان من برنامه نویسم و می خوام یه کاری بکنم که شما از شر آپدیت گوشی از طریق اینترنت خلاص کنم و دیگه نگران دانلود برنامه های مختلف برای آپدیت گوشی نباشید فقط یه مشکل وجود داره اونم اینه که کسایی که با دستگاه باکس گوشی فلش می کنن فریمور گوشی رو از کجا می یارن یااز چه سایتی دانلود می کنن اگه به این سوال من جواب بدین من به شما قول میدم انقلابی در آپدیت گوشی ها در سراسر دنیا به وجود میارم

فقط به این سوال جواب بدین کارتون نباشه بقیش با من.....
اگه کسی این سوال رو جواب داد به ایمیل من خبر بدین تا روش کار رو براتون توضیح بدم البته یه خورده از کارای برنامه نویسیش مونده که به امید خدا تا آخر هفته آینده تموم می شه

email :alizadeh.babak@gmail.com

omidpersia
2007-12-12, 11:36 PM
1.ابتدا باید تشخیص داد که FirmWare جدید برای گوشی شما بر روی سایت وجود دارد یا خیر.
سپس گوشی خود را خاموش کرده و باتری خارج کنید و در قسمت زیر باتری جلوی Code یک عدد 7 رقمی وجود دارد که ان را بخوانید.مثل : 0530869
مجددا گوشی خود را روشن کنید.و #0000#* را تایپ کنید و در اولین خط جلوی V اعدادی مثل : 2.0635.3.0.2 نوشته که با ورژنی که در سایت پیدا کردید تطبیق دهید اگر قدیمی تر بود آپدیت را شروع کنید.

2.قبل از اپدیت:

3.نرم افزار Nokia Software Updater را با حجم 23 مگ از این جا (http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaSoftwareUpdaterSetup_en.exe) دانلود کنید.

در طول نصب برنامه بعد از Extact کردن فایل ها یک بار از شما می خواهد که ویندوز را ری استارت کند که اجازه می دهید و بعد از بالا امدن مجدد ویندوز نصب را ادامه می دهید تا کامل شود.

5.بعد از نصب،حتما به اینترنت متصل باشید و کابل را بین گوشی و کامپیوتر متصل کنید و برنامه را باز کنید.

تذکر مهم: در هنگام اپدیت شدن هرگز کابل یا اینترنت را قطع نکنید،چون به گوشی آسیب می زند.

حالا با جدا کردن کابل و انجام تنظیماتی مثل ساعت و تاریخ میتونید مجددا از گوشیتون استفاده کنید.

گوشی استفاده شده در این مراحل N72 آپدیت نشده خودم بود و این کار روی N73 هم تست شده است.
موفق باشید.

سلام
من امروز ميخواستم گوشي n80 خودمو اپديت كنم ( از ورژن 3 به 5 ) ولي ميخواستم يه سري اطلاعاتي از عزيزانيكه در اين زمينه تجربه دارند كسب كنم
اول اينكه من شنيدم با اپديت گوشي زبان عربي گوشي ميپره ! راسته يا نه؟ اگه واقعيت داره چيكار بايد كرد ؟
دوم اينكه با اپديت چه تغييرات رخ خواهد داد يني از لحاظ سرعت لود شدن و باز شدن منوها تغييري داره و اينكه كلا چه فرقي با ورژن قبلي داره
سوم اينكه در كل اگه كسي اين كارو كرده از ورژن جديد راضيه يا نه؟
قبلا از عزيزانيكه جوابمو ميدن تشكر ميكنم

omidpersia
2007-12-12, 11:41 PM
سلام
من امروز ميخواستم گوشي n80 خودمو اپديت كنم ( از ورژن 3 به 5 ) ولي ميخواستم يه سري اطلاعاتي از عزيزانيكه در اين زمينه تجربه دارند كسب كنم
اول اينكه من شنيدم با اپديت گوشي زبان عربي گوشي ميپره ! راسته يا نه؟ اگه واقعيت داره چيكار بايد كرد ؟
دوم اينكه با اپديت چه تغييرات رخ خواهد داد يني از لحاظ سرعت لود شدن و باز شدن منوها تغييري داره و اينكه كلا چه فرقي با ورژن قبلي داره

ضمنا يه سئوال ديگه
اين گوشي دو مدل داره اينترنت اديشن و ساده
چطوري ميفهمي كه مدل گوشي n80 اينترنت اديشن هست يا ساده
واينكه اگه سادست ميشه اپديت اينترنت اديشن رو روش نصب كرد يا نه؟

seyed_255
2008-01-02, 02:05 PM
سلام دوستان
من میخواهم فایل نرم افزار اپدیت نوکیا را نصب کنم یه پیام میده و میگه 265 m نیاز است در صورتی که هارد من 11g فضای خالی داره

saber r
2008-01-16, 08:23 AM
ببخشيد گوشي آپديت شده با گوشي آپديت نشده چه فرقي داره؟
گوشي من n73 هستش همه ي مراحل رو انجام ميدم ولي چون 710 مبايت رو بايد دانلود كنه خيلي وقت گير هستش.set:)
ممنون ميشم زودتر جواب بديد.

Yekta_asal
2008-01-16, 06:26 PM
ممنون دوست عزیز

stylish
2008-01-17, 01:00 AM
سلام به همه دوستان ترو خدا یکی منو کمک کنه من این برنامه NokiaSoftwareUpdater که برای اپدیت نوکیا هستو از سایتش گرفتم وکامل نصب کردم حالا وقتی برنامه رو اجرا میکنم اون پیغامی که توی عکس هستو میده نمی دونم چیکار کنم دیگه کلافم کرده هرکاری میکنم همش اون پیغامو میده ترو خدا لگه کسی میدونه چیکار باید بکنم بمن بگه خواهشن ممنون میشم کلافم کرده راستی گوشیم N72 هست

stylish
2008-01-19, 05:19 PM
اون مشگل بالایی که داشتم حل شد

حالا مونده فقط یه چیزی من اگه گوشیمو اپدیت کنم مشگلی که پیش نمی یاد مثلا گوشی دیگه بالا نیاد رو شن نشه واز این جور مشکلات اخه من قبلا سونی اریکسون K750I داشتم یک بار که اپدیتش کردم دیگه گوشی بالا نیومد اثلا روشن نشود چشم ترسیدعه میترم اینم که نوکیا هست رو اپدیت کنم اونجوری بشه گوشیمم که N72 هست ترو خدا اگه کسی اپدیت کرده ومشکلی براش پیش نیومده بگه که منم اپدیت کنم وخیالم راحت باشه:dont::beel::feel:

Afshaar
2008-01-28, 10:56 AM
ببخشید من برنامه nsu رو دانلود کردم که ورژن جدیدش از سایت نوکیا حجمش 15 مگ هست ولی موقع شروع نصب پیغام زیر را میدهد
Initialized failed. Can't proceed.
در ضمن روی XP SP2 می خوام نصب کنم. مشکل از کجاست؟

Afshaar
2008-01-29, 07:53 PM
کسی نمیدونه چی کار کنم؟

Farbod
2008-01-29, 08:55 PM
ممكنه بد دانلود شده

Boplo
2008-01-30, 11:20 PM
سلام،
من گوشی 5700 خودم رو آپدیت کردم، 6 ساعت ناقابل طول کشید و موقع نصب یکم با خودش کلنجار رفت روشن خاموش شد و اینا و الان هم نسخه firmware گوشی رو نسخه جدید نشون میده ولی من هیچ تغییری مشاهده نکردم حتی شنیده بودم که حافظه گوشی پاک میشه که اونم نشده.
باید خودم یه بار مستر ریست کنم یا کلا همینه مه هست؟

با تشکر
امیرحسین

SILVER STAR19
2008-01-31, 01:09 AM
با سلام.میشه بگین مشکل این پیغام خطا رو چطور حل کردین

parastom
2008-01-31, 10:06 AM
سلام دوستان.
من میخواستم گوشیمو آپدیت کنم.N73 موزیکال هست.که برنامه آپدیت نصب کردم و گوشی رو متصل میکنم به کامپیوتر و هم حالت General هست و هم ورژن خوده گوشی من V3.0705.1.0.31 هست.ولی توی سایت نوکیا کد 7رقمی وارد میکنم Version: 4.0736.3.2.1 می یاره.ولی وقتی می زارم آپدیت بشه این پیغامو می ده؟ چیکار باید بکنم؟
http://i25.*******.com/124g85i.jpg

Afshaar
2008-01-31, 03:20 PM
سلام،
من گوشی 5700 خودم رو آپدیت کردم، 6 ساعت ناقابل طول کشید و موقع نصب یکم با خودش کلنجار رفت روشن خاموش شد و اینا و الان هم نسخه firmware گوشی رو نسخه جدید نشون میده ولی من هیچ تغییری مشاهده نکردم حتی شنیده بودم که حافظه گوشی پاک میشه که اونم نشده.
باید خودم یه بار مستر ریست کنم یا کلا همینه مه هست؟

با تشکر
امیرحسین

دوست عزیز اگه اختلاف نسخه ها زیاد نباشه تغییر زیاد و قابل محسوسی نمیاد

Boplo
2008-01-31, 03:45 PM
ممنون بابت جواب!
نسخه قبلی 3.2 بود و نسخه جدید 3.8، مسئله اینجاست که من هیچ تغییری ندیدم حتی چیزایی که انتظار داشتم یا شنیده بودم.

bh.hellboy
2008-02-03, 07:17 PM
سلام عرض می کنم خدمت همه بچه های فوروم بازه عزیز.من چند ماه پیش گوشی N72 خودم رو آپدیت کردم حالا دوباره گوشی قاطی کرده و می خوام بازم این کارو بکنم.ولی وقتی NSU رو اجرا کنم این ارور رو میده :
Network Connection Lost.Check Your Network Connection Weather If A Firewall Is Preventing The Aplication From Working Properly.
در حالی که به اینترنت کانکت هستم و Firewall رو هم ِDisable کردم.کسی میتونم کمکم کنه؟

Mehran14233
2008-02-05, 08:45 PM
اقا سلام . من داشتم update میکردم یهو dcشد کابلو در اوردم
الان گوشیم روشن نمیشه ولی وصل می کنم به کامپیوتر یه چیزایی میشناسه
باید قید گوشیمو بزنم ؟
توروخدا کمک کنید ممنون می شم :Smile (24):

Behzad
2008-02-06, 01:28 AM
آقا تو رو خدا یکی به این رفیقمون کمک کنه
جای دوری نمیره !!

SILVER STAR19
2008-02-06, 01:03 PM
سلام.منم اون مشکلی رو که عکسشو گذاشتی دارم خدایی چطور رفعش کردی

anooshsasa
2008-02-06, 02:15 PM
سلام
من برنامه رو نصب کردم و اجراش کردم
وتی گزینه آپدیت رو می زنم آپدیت نمیشه و بجاش یک گزینه میاد
به نام retry
وقتی روش کلیک میکنم دوباره میاد
لطفا یکی به دادم برسه

OBOCOP®
2008-02-06, 10:56 PM
سلام
من برنامه رو نصب کردم و اجراش کردم
وتی گزینه آپدیت رو می زنم آپدیت نمیشه و بجاش یک گزینه میاد
به نام retry
وقتی روش کلیک میکنم دوباره میاد
لطفا یکی به دادم برسه

سلام دوست عزیز :coca:
یه سر به اینجا (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=5428) بزن ببین همه ی موارد رو درست اجرا کردی !!! احتمالا مشکلت برطرف میشه :papa:

SILVER STAR19
2008-02-07, 12:33 AM
با تشکر دوست عزیز این پیغامو میده
network connection lost. chech your network connection or whether a firewall is preventing the application from working properly

OBOCOP®
2008-02-07, 11:58 AM
network connection lost. chech your network connection or whether a firewall is preventing the application from working properly

این Error به خاطر گوشیت نیست ! گفته اتصالت با شبکه برای آپدیت قطعه یا کانکشنتو چک کن یا آنتی ویروستو که احتمالا اجازه آپدیت نمیده غیر فعال کن :lol:

SILVER STAR19
2008-02-08, 01:56 AM
این Error به خاطر گوشیت نیست ! گفته اتصالت با شبکه برای آپدیت قطعه یا کانکشنتو چک کن یا آنتی ویروستو که احتمالا اجازه آپدیت نمیده غیر فعال کن :lol:
سلام.
ضمن تشکرازشما
هردو کاری که گفتین چک کردم.ولی دوباره این پیغامو میده.
البته یه بار شانسی شد.ولی برق قطع شد بعد از چند ساعت.حالا گوشیمم بهم ریخته
نمیدونم چیکار کنم.همشم این پیغامو میده موقع اپدیت.
اگه میشه راهنماییم کنین.

OBOCOP®
2008-02-08, 03:10 PM
فکر نمی کنم مشکل جای دیگه ای باشه :Smile (15):!
شما یه سر برو به صفحه ی قبل من یه آدرس دادم { پست 99 } که بعضی نکات توشه ببین همشو درست انجام دادی :dont:
اما به نظرم هر چی که هست از کامپیوتره نه موبایل !

Lonely_Man
2008-02-08, 04:56 PM
سلام عرض می کنم خدمت همه بچه های فوروم بازه عزیز.من چند ماه پیش گوشی N72 خودم رو آپدیت کردم حالا دوباره گوشی قاطی کرده و می خوام بازم این کارو بکنم.ولی وقتی NSU رو اجرا کنم این ارور رو میده :
Network Connection Lost.Check Your Network Connection Weather If A Firewall Is Preventing The Aplication From Working Properly.
در حالی که به اینترنت کانکت هستم و Firewall رو هم ِDisable کردم.کسی میتونم کمکم کنه؟

سلام.
ضمن تشکرازشما
هردو کاری که گفتین چک کردم.ولی دوباره این پیغامو میده.
البته یه بار شانسی شد.ولی برق قطع شد بعد از چند ساعت.حالا گوشیمم بهم ریخته
نمیدونم چیکار کنم.همشم این پیغامو میده موقع اپدیت.
اگه میشه راهنماییم کنین.

دوستان عزیز
اگر همه این کار ها رو از قبیل disable کردن فایروال و اتصال به شبکه رو انجام دادین مطمئین باشید که
مشکل مربوط به سرعت اتصال به اینتر نت و همین طور ترافیک بالای سایت نوکیا می باشد.
حتی المقدور سعی کنید از اینتر نت با سرعت بالا و یا در ساعاتی که ترافیک شبکه کم هستش امتحان کنید.
نکته بعدی اینکه زود نا امید نشید . چند بار امتحان کنید .مطمئن باشید نتیجه می گیرید.
موفق باشید.:flower:

SILVER STAR19
2008-02-10, 02:59 AM
سلام با تشكر از شما
رفع نشد
با سرعت اينترنت شهر خودمون ميشه
شما امتحان كردين

SILVER STAR19
2008-02-10, 03:08 AM
فکر نمی کنم مشکل جای دیگه ای باشه :Smile (15):!
شما یه سر برو به صفحه ی قبل من یه آدرس دادم { پست 99 } که بعضی نکات توشه ببین همشو درست انجام دادی :dont:
اما به نظرم هر چی که هست از کامپیوتره نه موبایل !
سلام با تشكر از شما
رفع نشد
شما امتحان كردين

Lonely_Man
2008-02-10, 03:50 AM
سلام با تشكر از شما
رفع نشد
شما امتحان كردين

دوست عزیز
من خیلی از دوستانی که یه همچین مشکلی داشتن رو می شناسم که با اینترنت
معمولی تونستن این کار رو انجام بدن.باز هم تا کید می کنم که به میزان ترافیک
سایت نوکیا و همچین سرعت اینترنت خودتون بستگی داره. البته باید به دفعات این کار رو آزمایش
کنید تا سرانجام موفق باشید.:flower:

SILVER STAR19
2008-02-10, 04:30 AM
دوست عزیز
من خیلی از دوستانی که یه همچین مشکلی داشتن رو می شناسم که با اینترنت
معمولی تونستن این کار رو انجام بدن.باز هم تا کید می کنم که به میزان ترافیک
سایت نوکیا و همچین سرعت اینترنت خودتون بستگی داره. البته باید به دفعات این کار رو آزمایش
کنید تا سرانجام موفق باشید.:flower:
با سلام
من از 12 تا 6 صبح امتحان كردم نشد كه نشد
از توجه شما ممنون
سرعت اينترنت من 37.2 kb

OBOCOP®
2008-02-10, 07:53 AM
سلام با تشكر از شما
رفع نشد
شما امتحان كردين

تازه گرفتم که ما همشهری هستیم http://qsmile.com/qsimages/109.gif
من با ADSL 128 { توی کرمانشاه حسابگر } گوشیمو آپدیت کردم
من امتحان میکنم ببینم میشه http://qsmile.com/qsimages/264.gif اگه شد همینجا میگم

OBOCOP®
2008-02-10, 08:45 AM
امتحان کردم http://qsmile.com/qsimages/257.gif با کارت اینترنت هم میشه !!! هیچ مشکلی نداره ...
وقتی که وصل نباشم همون پیغام خطا رو میده ولی وقتی که وصل باشم دیگه پیغام رو نمیده ....
بهتره اگه شما نمیتونید گوشیتونو تو خونه آپدیت کنید گوشیتونو به یه کافینت پر سرعت { مخصوصا ADSL2 512 } ببرید و اونجا آپدیت کنید ... چونکه اگر هم بتونی با کارت اینترنت معمولی آپدیت کنی و با اینکه گوشیتونم N95 هست خیلی زمان میبره و اگه حین آپدیت اتصالتون با شبکه قطع بشه ممکنه واسه گوشیتون مشکل پیش بیاد
موفق باشید http://qsmile.com/qsimages/116.gif http://qsmile.com/qsimages/281.gif

Moh3n_Kh
2008-02-10, 11:35 AM
سلام اقا من یه سوال دارم من ن73 دارم اخرین فریمورو دارم ولی انقد با گوشی ور رفتم یه کم موزیک بخش کردنش اذیت می کنه نمی شه دو باره همین فریمور و از اول یا نصب کنم یا چنین کارا یی رو کنم جز فلش؟

Lonely_Man
2008-02-10, 02:07 PM
سلام اقا من یه سوال دارم من ن73 دارم اخرین فریمورو دارم ولی انقد با گوشی ور رفتم یه کم موزیک بخش کردنش اذیت می کنه نمی شه دو باره همین فریمور و از اول یا نصب کنم یا چنین کارا یی رو کنم جز فلش؟

دوست عزیز
اگر شما گوشیتون آخرین فریمور هستش چه نیازی به نصب دوباره فریمور دارید.
واسه یه همچین مشکلی که فریمور گوشی رو عوض نمی کنن.
شما اگر دچار مشکل شدید می تونید گوشیتون رو مستر ریست کنید یا به تنظیمات کارخانه
برش گردونین.
واسه مستر ریست از کد #7370#* استفاده کنید.(این کار باعث فرمت گوشیتون میشه)
واسه برگشت به تنظیمات کارخانه هم مسیر زیر رو دنبال کنید:
Toola/setting/phone/general/سپس در قسمت orig.phone setting کلیک کنید و پس از اون از شما لوک کد خواسته می شه
پس از وارد کردن اون گوشیتون به تنظیمات پیش فرض بر می گردد.

SILVER STAR19
2008-02-12, 03:45 PM
امتحان کردم http://qsmile.com/qsimages/257.gif با کارت اینترنت هم میشه !!! هیچ مشکلی نداره ...
وقتی که وصل نباشم همون پیغام خطا رو میده ولی وقتی که وصل باشم دیگه پیغام رو نمیده ....
بهتره اگه شما نمیتونید گوشیتونو تو خونه آپدیت کنید گوشیتونو به یه کافینت پر سرعت { مخصوصا ADSL2 512 } ببرید و اونجا آپدیت کنید ... چونکه اگر هم بتونی با کارت اینترنت معمولی آپدیت کنی و با اینکه گوشیتونم N95 هست خیلی زمان میبره و اگه حین آپدیت اتصالتون با شبکه قطع بشه ممکنه واسه گوشیتون مشکل پیش بیاد
موفق باشید http://qsmile.com/qsimages/116.gif http://qsmile.com/qsimages/281.gif
سلام
ضمن تشکر وتوجه شما
من کافی نت رفتم ولی انجا رو سیستماشون
که نمیشهpc suite نصب کرد
میشه یه ادرسی بزارین که من فریمور گوشیمو از اونجا دانلود کنم بعد بیام بقیه اپدیتو تو خونه ادامه بدم؟
ممنون میشم اگه دوباره راهنماییم کنین؟

SILVER STAR19
2008-02-13, 06:13 PM
سلام یکی نیست جواب مارو بده.
میشه یه ادرسی بزارین که من فریمور گوشیمو از اونجا دانلود کنم بعد بیام بقیه اپدیتو تو خونه ادامه بدم؟
تو یکی از پست ها همچین ادرسی گذاشته بودین ولی هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم؟

OBOCOP®
2008-02-13, 08:13 PM

ببخشید دیر شد ! پستتون رو ندیده بودم :lol:
شما میتونید برنامه ی PC Suite و Nokia Software Updator رو { از توی CD گوشیتون } بریزین توی گوشیتون { ویا رم ریدر } و توی کافینت گوشیتونو با حالت Data Transfer و به وسیله ی کابل USB به کامپیوتر وصل کنید ! گوشیتون که شناخته شد { یا از توی رم ریدر } این دو برنامه رو پیدا و نصب کنید و آپدیت رو شروع کنید !! فقط یادتون پاشه که شارژ گوشیتون Full باشه !!

اگه کار بالا هم نکردین برنامه ی PC Suite رو از اینجا (http://www.nokia.co.uk/pcsuite/) و برنامه ی Nokia SoftWare Updator رو هم از اینجا (http://www.nokia.co.uk/softwareupdate)دانلود کنید و گوشیتونو باهاش آپدیت کنید :glass:
اگه باز مشکلی بود در خدمتیم http://qsmile.com/qsimages/109.gif

SILVER STAR19
2008-02-14, 01:03 AM
شما میتونید برنامه ی PC Suite و Nokia Software Updator رو { از توی CD گوشیتون } بریزین توی گوشیتون { ویا رم ریدر } و توی کافینت گوشیتونو با حالت Data Transfer و به وسیله ی کابل USB به کامپیوتر وصل کنید ! گوشیتون که شناخته شد { یا از توی رم ریدر } این دو برنامه رو پیدا و نصب کنید و آپدیت رو شروع کنید !! فقط یادتون پاشه کا شارژ گوشیتون Full باشه !!

اگه کار بالا هم نکردین برنامه ی PC Suite رو از اینجا (http://www.nokia.co.uk/pcsuite/) و برنامه ی Nokia SoftWare Updator رو هم از اینجا (http://www.nokia.co.uk/softwareupdate)دانلود کنید و گوشیتونو باهاش آپدیت کنید :glass:
سلام.از توجه شما خیلی ممنونم.
فکر خیلی خوبی امتحان میکنم . خدا کنه بشه.
ولی من یادم یه روش دیگه هم تو یکی دیگه از پستها دیدم .هرچی میگردم پیداش نمی کنم اگه کسی دید راهنماییم کنه ممنون میشم

sargashteh
2008-03-02, 11:05 PM
آقا من این کارارو کردم ولی الان عربی ندارهکه بخوام اس ام اس فارسی بخونم

amir taha
2008-03-09, 03:39 PM
سلام مگه ان 95 را اپدیت می کونیم باید ابازی اسپات را در گوشی بریزد اما فقط بازی فیفا 07 را می ریزد یکی از فامیلانمان ان 95 را بهگوشی فروش داد که ان را اپدیت کند وقتی که اپدیت کر بازی اسپات رودر گوشی داشت .0

Lonely_Man
2008-03-09, 04:05 PM

دوست عزیز
برای ساپورت زبان عربی شما می بایست با پروداکت کدی که
از زبان عربی پشتیبانی میکنه گوشیتون رو آپدیت کنید.
موفق باشید/:flower:

SILVER STAR19
2008-03-10, 01:36 AM
شما میتونید برنامه ی PC Suite و Nokia Software Updator رو { از توی CD گوشیتون } بریزین توی گوشیتون { ویا رم ریدر } و توی کافینت گوشیتونو با حالت Data Transfer و به وسیله ی کابل USB به کامپیوتر وصل کنید ! گوشیتون که شناخته شد { یا از توی رم ریدر } این دو برنامه رو پیدا و نصب کنید و آپدیت رو شروع کنید !! فقط یادتون پاشه که شارژ گوشیتون Full باشه !!

سلام
ضمن تشکر.اپدیت کردم .البته نه تو کافی نت
بلکه توی خونه.البته با چه بد بختی.
16 ساعتم طول کشید.راستی مشکل نرم افزارم خودم پیدا کردم
از شما هم که کمک زیادی کردین ممنونم

mashhadi18
2008-04-19, 01:24 PM
سلام
منم به مشکل شما دچار شدم
ولی تفاوتش اینکه که خود نرم افزار بعد از دانلود شدن (78Mb) از من پرسید که install کنم منم گفتم ok
ولی بعد گوشی رو خاموش کرد و بعد از آن گوشیم دیگه روشن نشد
حالا نمی دونم چی کار کنم

باید قید گوشیمو بزنم ؟

Lonely_Man
2008-04-19, 01:30 PM
سلام
منم به مشکل شما دچار شدم
ولی تفاوتش اینکه که خود نرم افزار بعد از دانلود شدن (78Mb) از من پرسید که install کنم منم گفتم ok
حالا نمی دونم چی کار کنم

دوست عزیز

اگه به هنگام آپدیت گوشی البته اون حدودا 10 تا 15 دقیقه آخر
که فایل های دانلود شده رو روی گوشیتون آپلود می کنید ارتباط به هر
دلیل قطع بشه گوشی دیگه بالا نمیاد و باید بدید بیرون واسطون فلش کنند.

syamak13
2008-04-28, 10:52 AM
سلام وقتي من برنامه را نصب ميكنم:

1-restart نمي خواد

2-وقتي هم برنامه Nokia Software Updater رو باز ميكنم اين eroorرو ميى ده

network connection lost.check yuor network connection or whether a firewall is preventing application from working properly

Lonely_Man
2008-04-28, 12:25 PM
سلام وقتي من برنامه را نصب ميكنم:

1-restart نمي خواد

2-وقتي هم برنامه Nokia Software Updater رو باز ميكنم اين eroorرو ميى ده

network connection lost.check yuor network connection or whether a firewall is preventing application from working properly

دوست عزیز
یکی از رایج ترین ارور ها در هنگام اپدیت همین ارور می باشد که دلایل مختلفی میتونه داشته باشه.

1- ممانعت فایر وال سیستمتون که باید اون رو در هنگام آپدیت غیر فعال کنید.

2- سرعت اتصال شما به اینترنت.که اگه از Dial up استفاده می کنی ساعات خلوت شبکه رو برای این کار انتخاب کن.

3- ترافیک بالای ساین نوکیا که این هم میتونه باعث یه همچین موردی بشه.

syamak13
2008-04-28, 02:27 PM
من از ایرانسل میرم ولی قبل اینکه ویندوزمو عوض کنم میرفت

smalek
2008-07-18, 06:23 PM
دوستان آخرین ورژن ان 73 چنده؟؟؟؟؟
فایل های آپدیت رو از کجا می تونم گیر بیارم.

gilanema
2008-07-28, 08:28 PM
با ****** بریم میشه؟

Azot
2008-08-23, 02:37 PM
من میخواستم گوشی N81 8GB ام رو به وسیله ی فایل های از قبل دانلود شده آپدیت کنم (توسط برنامه ی Nokia Software Updater) ولی نمیدونم چرا در مرحله ی دوم بعد از Identifying Connected Phone مینویسه Unable to retrieve phone information . راه دیگه ای برای آپدیت وجود داره ؟

Morteza AMG
2008-08-24, 12:58 AM
آقا من وقتی می خوام آپدیت کنم تا حدود 78 مگ از 104 مگ رو دانلود کرده NSU این ارور رو میده:currently there is no update available for your phone.مشکل من چیه؟لطفا راهنماییم کنید

Azot
2008-08-24, 07:07 PM
این مشکل بیشتر کسایست که میخوان با nsu آپدیت کنن . شما سعی کنید فایل های آماده رو واسه گوشیتون پیدا کنید و جایگزین کنید و خیلی راحت در عرض 6-5 دقیقه گوشیتونو آپدیت کنید !

Morteza AMG
2008-08-24, 09:11 PM
خب حالا فایل های آپدیت رو از کجا گیر بیارم؟

Morteza AMG
2008-08-24, 09:23 PM
فایل های آپدیت:
Nokia N95 8GB Firmware:20.0.016

yekta_206
2008-09-11, 04:48 PM
من گوشی n73 me را آپدیت کردم به ورژن4.0812.4.2.1
چرا گزینه search حذف شده؟
آیا برای همه همین اتفاق افتاده؟

hoomann73
2008-09-14, 12:57 PM
من از این راهنماتون خیلی لذت بردم.ولی وقتی می خوام آپدیت کنم موقعی که میگه: identifying connected phone
کلی طول میکشه بعدش میگه unable to retrive phone information .چ
چه کار کنم ؟خینی ممنون میشم اگه سریع جواب بدیدش:dont:

yekta_206
2008-09-20, 10:20 PM
من گوشی n73 me را آپدیت کردم به ورژن4.0812.4.2.1
به جز اضافه شدن 2 گزینه مپ و موبایل تی وی هیچ تغییری از لحاظ سرعت و حجم حافظه نکرده
ضمنا چند تا گزینه مثل ( سرچ-آنتی ویروس و یکی دیگه که نمیدونم چیه فقط میبینم جاش خالیه ) حذف شده
اگه میشه فیرمور ورژن 4.0727.2.2.1 رو برام بذارید- آیا من میتونم گوشیرو به ورژن پایینتر برگردونم؟
اگه ممکنه برنامه هایی که در داخل فولدر تولز هست رو به همراه اسم و تعداد آنها برام بنویس
تو بعضی از سایتها خوندم که گفتن گزینه دیکشنری تو این ورژن جدید اضافه شده ولی تو گوشی من اضافه نشده جریان چیه؟
به نظر شما من چی کار کنم
آیا برگردونم به ورژن پایینتر به خاطره اون چند تا برنامه که گفتم
ممنون از راهنماییهاتون

miss.
2008-09-23, 10:58 PM
من گوشی نوکیا n73 معمولی را با ورزن 2 به نوکیا میوزیک ورژن 4 تبدیل کردم ولی با کمال تعجب سرعت نه تنها تغییر نکرده بلکه بسیار بسیار بسیار زیاد پایین اومده !
نصب برنامه ها زمان خیلی زیادی میبره !!!!!!!!

موقع نصب هیچ مشکلی نداشتم با موفقیت نصب شد!!
ورژن دقیقی که نصب کردم 4.0812.4.2.1 هستش، فکر می کنید مشکل از کجاست؟! افت سرعت چشمگیر هست !!!

Connection
2008-09-25, 11:03 AM
من گوشی نوکیا n73 معمولی را با ورزن 2 به نوکیا میوزیک ورژن 4 تبدیل کردم ولی با کمال تعجب سرعت نه تنها تغییر نکرده بلکه بسیار بسیار بسیار زیاد پایین اومده !
نصب برنامه ها زمان خیلی زیادی میبره !!!!!!!!

موقع نصب هیچ مشکلی نداشتم با موفقیت نصب شد!!
ورژن دقیقی که نصب کردم 4.0812.4.2.1 هستش، فکر می کنید مشکل از کجاست؟! افت سرعت چشمگیر هست !!!
با تغییر فونت معمولا درست میشه

emadh73
2008-11-05, 11:54 PM
من فالی آبدیت n95 گرفتم ول جایگزین میکنم کار نمی کنه از اول شروع به دنلود می کنه
مشکل من چیه دیونه شدم کمکم کنید ..

topole111
2008-11-07, 10:14 AM
عالىييييييييييييييي بودددددددددددددددد

ar_salimi
2009-01-12, 12:09 AM
من می خوام با فایل آپدیت پروداکت کد 0553640 رو ساپرت می کنه آپدیت کنم آیا میشه یا نه:happy:

parvizb
2009-01-18, 02:19 AM
با سلام
من گوشیمو آپدیت کردم ورژن قبلیش 30 بود زبان فارسی هم داشت الان به 31 ارتقاش دادم ولی زبان فارسی اصلا داخلش نیست چکار کنم که زبان فارسی بهش اضافه بشه آخه خیلی ضروریه.لطفا دقیقا جوابم را بدید
با سپاس

pedram.n
2009-01-29, 09:47 PM
من یک n81.8gbدارم که روشن نمیشه ونمیخوام فلش کنم چه کار کنم !!!!!!خیلی ممنون میشم اگر کمک کنید:happy::happy::feel::feel:

Phenomenon
2009-02-20, 06:05 PM
سلام
من می خوام گوشیمو آپدید کنم ولی برنامه گیر میده که باید ورژن جدیدش رو دانلود کنم که خیلی زمان میبره.
چه کار کنم؟راهی هست؟
من n78 دارم

Phenomenon
2009-02-20, 06:09 PM
من یک n81.8gbدارم که روشن نمیشه ونمیخوام فلش کنم چه کار کنم !!!!!!خیلی ممنون میشم اگر کمک کنید:happy::happy::feel::feel:

ببین با گرفتم کلید 3 و * و سبز روشن میشه یا نه
اگه نشد مشکلش خفنه

Phenomenon
2009-02-21, 11:38 AM
من برنامه نوکیا آپدید رو گرفتم ولی موقع آپدید کردن دهنم باز موند.
فایل آپدیدش 117mb بود
من اینترنت پر سرعت ندارم.نمیشه از یه طریقی فایل رو گرفت و بعد گوشی رو آپدید کرد؟یعنی می خوام که فایل رو کم کم بگیرم

Phenomenon
2009-02-21, 12:24 PM
کسی فایل آپدید ورژن 12 n78 رو داره؟

Phenomenon
2009-02-21, 12:34 PM
پیدا کردم.

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18888

part gah
2009-03-05, 01:46 PM
سلام
من نرم افزار مخصوص آپدیت و دانلود کردم از اطلاعات گوشیم هم کپی گرفتم می خواستم بدونم برای آپدیت کردبد از طریق شماره هوشمند(منظورم طریقه اتصال به اینترنت هست) چقدر طول میکشه؟

NimaN96
2009-03-05, 02:52 PM
اون مشگل بالایی که داشتم حل شد

حالا مونده فقط یه چیزی من اگه گوشیمو اپدیت کنم مشگلی که پیش نمی یاد مثلا گوشی دیگه بالا نیاد رو شن نشه واز این جور مشکلات اخه من قبلا سونی اریکسون k750i داشتم یک بار که اپدیتش کردم دیگه گوشی بالا نیومد اثلا روشن نشود چشم ترسیدعه میترم اینم که نوکیا هست رو اپدیت کنم اونجوری بشه گوشیمم که n72 هست ترو خدا اگه کسی اپدیت کرده ومشکلی براش پیش نیومده بگه که منم اپدیت کنم وخیالم راحت باشه:dont::beel::feel:

اگر بین آپدیت گوشی خاموش نشه(شارژ باطری تموم بشه)
برق نره (کامپیوترتون خاموش نشه)
کابل از گوشی جدا نشه
کلا ارتباط گوشی با کامپوتر قطع نشه مشکلی ایجاد نمیشه
اگر هم این اتفاقات بین آپدیت بیفته ممکنه گوشی دیگه هیچ وقت بالا نیاد

NimaN96
2009-03-05, 03:03 PM
باید قید گوشیمو بزنم ؟

خب پس جای امیدی باقی هست وقتی این پیغام رو بده شما میتونید دوباره گوشیتون رو به کامپوتر وصل کنید یه چیزی شبیه usb flash driver رو میشناسه بعد شما nsu رو باز کنید دوباره آپدیت رو شروع کنید احتمالا گوشیتون رو پیدا کنه منم با 5300 قبلا این مشکل برام پیش اومد که تونستم با همین روش دوباره روشنش کنم.:flower::wow:

من یک n81.8gbدارم که روشن نمیشه ونمیخوام فلش کنم چه کار کنم !!!!!!خیلی ممنون میشم اگر کمک کنید

سلام
منم به مشکل شما دچار شدم
حالا نمی دونم چی کار کنم

شما هم اگر بتونید مثل مهران جان گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید حتی اگر گوشی بالا نیاد میتونید بدون فلش دوباره گوشی رو روشن کنید.

NimaN96
2009-03-05, 03:20 PM
دوستان کسی نمیدونه چطور میشه با آپدیت n96 رو فارسی کرد؟
کسی پروداکت کد فارسی n96 نداره؟
در ضمن اینم تایپیک فایل های از قبل دانلود شده آپدیت فریمور
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18888&page=14

faridz
2009-03-14, 12:38 AM
سلام
گوشی من Nokia E71 هست.اگه ممکنه آخرین فیرمور مربوط به گوشی من روبرای من بزارید.
RM گوشی من 357 هستش وپروداکت کدش هم 0569371 هست.
یک مشکل دارم اینکه وقتی تو گالری E71 میرم روی عکس ها که می خوام حرکت کنم روی LCD یک پرش و لرزش داره چه کنم کمکم کنید.
آیا با آپدیت درست می شود..؟؟؟؟؟؟؟

NimaN96
2009-03-14, 02:58 PM
سلام
گوشی من Nokia E71 هست.اگه ممکنه آخرین فیرمور مربوط به گوشی من روبرای من بزارید.
RM گوشی من 357 هستش وپروداکت کدش هم 0569371 هست.
یک مشکل دارم اینکه وقتی تو گالری E71 میرم روی عکس ها که می خوام حرکت کنم روی LCD یک پرش و لرزش داره چه کنم کمکم کنید.
آیا با آپدیت درست می شود..؟؟؟؟؟؟؟
به این تاپیک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18888) مراجعه کنید فایل های آپدیت هر گوشی رو که درخواست کنید براتون گذاشته میشه اینم فایل های آپدیت گوشی شما (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=247556)

NimaN96
2009-03-14, 03:06 PM
سلام
من نرم افزار مخصوص آپدیت و دانلود کردم از اطلاعات گوشیم هم کپی گرفتم می خواستم بدونم برای آپدیت کردبد از طریق شماره هوشمند(منظورم طریقه اتصال به اینترنت هست) چقدر طول میکشه؟
بستگی به حجم فایل های آپدیت گوشی شما داره که اگر فایل های آپدیت گوشیتون رو از اینجا (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18888&page=14) دانلود کنید سریعتر و راحت تر هست.

شما هم اگر فایل های آپدیت گوشیتون رو از اینجا (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18888&page=14) دانلود کنید سریعتر و راحت تر هست مشکلتون هم احتمالا حل میشه.

دستت درد نكنه خيلي كامل توضيح دادي. :Smile (10): :Smile (47): حالا آقا سپهر من نوكيا آپديتورو نگرفتم و الآن هم نميتونم بگيرم ،هيچ راهي (هيچ سايتي نيست) كه توش آخرين ورژن فريمور N73 ME رو نوشته باشه (يا اصلآ خودت نميدوني؟)
با تشكر :flower:

. من ميخوام بدونم آخرين ورژن فريمور براي ان73 موزيكال چنده ( از ورژن برنامه ي گوشي من جديد تره يا نه ؟ )
آخرین ورژن N73 ME 4.0812.4.2.1 هست و میتونید از اینجا (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18888&page=14) دانلود کنید.

NimaN96
2009-03-14, 03:08 PM

دوست عزیز شما یه سر به این تاپیک بزن http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=30588

NimaN96
2009-03-14, 03:12 PM
من فالی آبدیت n95 گرفتم ول جایگزین میکنم کار نمی کنه از اول شروع به دنلود می کنه
مشکل من چیه دیونه شدم کمکم کنید ..
شما این فایل ها رو متناسب با پروداکت کد گوشیتون دانلود کنید مشکلتون حل میشه
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=247549

NimaN96
2009-03-14, 03:15 PM
فایل های آپدیت:
Nokia N95 8GB Firmware:20.0.016

من می خوام با فایل آپدیت پروداکت کد 0553640 رو ساپرت می کنه آپدیت کنم آیا میشه یا نه:happy:
این لینک فایل های آپدیت جدید نوکیا N95 8gb هست

سلام مگه ان 95 را اپدیت می کونیم باید ابازی اسپات را در گوشی بریزد اما فقط بازی فیفا 07 را می ریزد یکی از فامیلانمان ان 95 را بهگوشی فروش داد که ان را اپدیت کند وقتی که اپدیت کر بازی اسپات رودر گوشی داشت .0
شما فایل این پست رو برای آپدیت امتحان کنید شاید مشکلتون حل بشه

NimaN96
2009-03-14, 03:18 PM
با سلام
من گوشیمو آپدیت کردم ورژن قبلیش 30 بود زبان فارسی هم داشت الان به 31 ارتقاش دادم ولی زبان فارسی اصلا داخلش نیست چکار کنم که زبان فارسی بهش اضافه بشه آخه خیلی ضروریه.لطفا دقیقا جوابم را بدید
با سپاس

شما پس تغییر پروداکت کد (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18932) گوشیتون به پروداکت کد فارسی (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=21586) یا عربی با استفاده از فایل های آپدیت (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18888&page=14) فارسی یا عربی گوشیتون میتونید گوشیتون رو دوباره فارسی یا عربی کنید.:flower:

NimaN96
2009-03-14, 03:26 PM
دوستان آخرین ورژن ان 73 چنده؟؟؟؟؟
فایل های آپدیت رو از کجا می تونم گیر بیارم.
خدمت شما آخرین ورژن N73 معمولی.4.0839.42.0.1 هست اینم فایلاش
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=247417

NimaN96
2009-03-14, 03:28 PM
خب حالا فایل های آپدیت رو از کجا گیر بیارم؟

سلام
ضمن تشکر وتوجه شما
من کافی نت رفتم ولی انجا رو سیستماشون
که نمیشهpc suite نصب کرد

این تاپیک برای درخواست فایل های آپدیت نوکیا هست
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18888&page=14

farhadsafa
2009-03-14, 04:21 PM
:flower::cry::beel::god:جدیدا نوکیا این ترفند را قرار داده تا گوشی های رجیستر شده را غیر فعال کند . با تضمین میگویم که این کار را نکنید جدی میگم چون بعدش اگه گوشیت روشن نشد یا گیر کرد خودتو سرزنش نکنی

امتیاز واسه هشدار یادت نره

NimaN96
2009-03-14, 04:42 PM
:flower::cry::beel::god:جدیدا نوکیا این ترفند را قرار داده تا گوشی های رجیستر شده را غیر فعال کند . با تضمین میگویم که این کار را نکنید جدی میگم چون بعدش اگه گوشیت روشن نشد یا گیر کرد خودتو سرزنش نکنی

امتیاز واسه هشدار یادت نره
دوست عزیز رجیستر شدن گوشی ربطی به آپدیت نداره و اگر بین آپدیت ارتباط گوشی به هر دلیلی با کامپیوتر قطع نشه هیچ مشکلی ایجاد نمیشه

NimaN96
2009-03-14, 04:45 PM
شما یه سر به این تاپیک بزن چون گوشی شما فریمورش ناقص نصب شده اون مراحلی که برای کامل کردن فریمور هست رو مطالعه و اجرا کن
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=30588

NimaN96
2009-03-14, 04:49 PM

سلام به همه دوستان ترو خدا یکی منو کمک کنه من این برنامه NokiaSoftwareUpdater که برای اپدیت نوکیا هستو از سایتش گرفتم وکامل نصب کردم حالا وقتی برنامه رو اجرا میکنم اون پیغامی که توی عکس هستو میده نمی دونم چیکار کنم دیگه کلافم کرده هرکاری میکنم همش اون پیغامو میده ترو خدا لگه کسی میدونه چیکار باید بکنم بمن بگه خواهشن ممنون میشم کلافم کرده راستی گوشیم N72 هست

شما چند نکته زیر رو چک کن
1- فایروال غیر فعال باشه یا نرم افزار اجازه دسترسی به اینترنت داشته باشه
2- وصل بودن خودت رو به نت چک کن
3- از پ ر و ک س ی استفاده نکن
4- چک کن ببین اکسپلوررت در حالت آفلاین نباشه
5- ببین isp سایت نوکیا روباز میکنه
اگر مشکل همچنان باقی بود نرم افزار رو پاک و دوباره نصب کن و بعد از ولین اجرا فایر وال از شما میپرسه که نرم افزار NSU به نت متصل بشه شما هم قبول کن(گزینه دقیقش یادم نیست)
اگر باز هم این مشکل وجود داشت isp یا ویندوز رو عوض کنd:

NimaN96
2009-03-14, 05:00 PM
سلام دوستان.
من میخواستم گوشیمو آپدیت کنم.N73 موزیکال هست.که برنامه آپدیت نصب کردم و گوشی رو متصل میکنم به کامپیوتر و هم حالت General هست و هم ورژن خوده گوشی من V3.0705.1.0.31 هست.ولی توی سایت نوکیا کد 7رقمی وارد میکنم Version: 4.0736.3.2.1 می یاره.ولی وقتی می زارم آپدیت بشه این پیغامو می ده؟ چیکار باید بکنم؟
شما پروداکت کد (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18932) گوشیتون رو به پروداکت کدی که آپدیت داره تغییر بده بعد آپدیت کن
با نرم افزار nss هم یه چک کنید ببینید پروداکت کدی که توی سایت نوکیا میزنیید با پروداکت کد گوشیتون مطابقت داره

NimaN96
2009-03-14, 05:07 PM
سلام
1- شما باید پروداکت کد گوشی تون رو به پروداکت کد فارسی یا عربی تغییر بدین(یه سر به این پست بزنید (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=248095))تا آپدیت هم با زبان فارسی یا عربی باشه
2- یه تغییراتی روی گوشی انجام میشه که اول از همه غیر قابل هک شدن گوشی با روش های قبلی(بالا رفتن امنیت گوشی) دوم بعضی از نرم افزار های گوشی یه تغییراتی روشون انجام میشه در آخر هم سرعت گوشی یه تغییراتی میکنه در اکثر موارد زیاد و در بعضی موارد کم میشه
3- N80 ندارم:lol:که تست کنم

NimaN96
2009-03-14, 05:09 PM
ضمنا يه سئوال ديگه
اين گوشي دو مدل داره اينترنت اديشن و ساده
چطوري ميفهمي كه مدل گوشي n80 اينترنت اديشن هست يا ساده
واينكه اگه سادست ميشه اپديت اينترنت اديشن رو روش نصب كرد يا نه؟
1- از روی کارتن گوشی از روی پروداکت کد و فریمور گوشی
2- بله با تغییر پروداکت کد (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18932) و آپدیت میشه گوشی رو از معمولی به اینترنت ادیشن تغییر داد ولی این کار ممکنه سرعت گوشی رو پایین بیاره و در بعضی موارد گوشی دچار مشکل بشه

شما هم میتونید با تغییر پروداکت کد این کار رو انجام بدین

NimaN96
2009-03-14, 05:09 PM
6630 رو هم ميشه به ميوزيك اديشن تبديل كرد؟ اگه ميشه لطفا توضيح بديد.
تا اونجایی که من میدونم 6630 مدل موزیک ادیشن نداره:lol::wow:

NimaN96
2009-03-14, 05:11 PM
1- بله میشه اول فایل رو دانلود ولی آنلان آپدیت کرد چون اگر آنلان نباشین نرم افزار NSU باز نمیشه و نمیتونه ورژن گوشی رو چک کنه(یه سر به این تاپیک بزنید (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18888&page=14))
اگر در حین آپدیت دیسکانکت بشید ولی فایل ها کامل دانلود شده باشه مشکلی پیش نمیاد
ولی اگر در آپدیت برق بره گوشی خاموش میشه (dead میشه)و دیگه به این راحتیا بالا نمیاد

sepide_a63
2009-03-18, 07:40 PM
سلام
من 5800 با فریمور 11 دارم ولی وقتی می خوام با pc suit فریمور جدید رو دانلود کنم می گه فریمور جدیدی برای گوشی من وجود نداره! با اینکه شنیدم 20 هم اومده

NimaN96
2009-03-19, 11:56 AM
سلام
من 5800 با فریمور 11 دارم ولی وقتی می خوام با pc suit فریمور جدید رو دانلود کنم می گه فریمور جدیدی برای گوشی من وجود نداره! با اینکه شنیدم 20 هم اومده
احتمالا آپدیت برای پروداکت کد گوشی شما هنوز نیومده
شما اول پروداکت کد گوشیتون رو توی این سایت (http://mea.nokia.com/get-support-and-software-en/download-software/device-software-update/can-i-update) چک کنید ببینید براش آپدیت اومده
پروداکت کد گوشیتون رو بگین من در خدمتم

sepide_a63
2009-03-19, 03:07 PM
توی سایت نوکیا چک کردم برای پروداکت کد گوشی من آپدیت نیومده ! من باید کاری کنم یا یه مدت دیگه خودش برام آپدیت می ذاره؟

NimaN96
2009-03-19, 09:16 PM
توی سایت نوکیا چک کردم برای پروداکت کد گوشی من آپدیت نیومده ! من باید کاری کنم یا یه مدت دیگه خودش برام آپدیت می ذاره؟
شما پروداکت کد گوشیتون و زبان هایی که روی گوشی هست رو لطف کنید تا راهنماییتون کنم

sepide_a63
2009-03-20, 08:16 PM
پروداکت کد گوشیم : 0516541
زبان انگلیسی داره و یه زبان عجیب غریب دیگه که نمی دونم چیه شاید مجاری باشه

NimaN96
2009-03-21, 12:57 AM
پروداکت کد گوشیم : 0516541
زبان انگلیسی داره و یه زبان عجیب غریب دیگه که نمی دونم چیه شاید مجاری باشه
من یه سری به لیست گوشی های دارای آپدیت نوکیا زدم ولی گوشی 5800 رو توی لیست گوشی های دارای آپدیت نوکیا ندیدم؟!!
ولی شما بگرد دنبال یه پروداکت کد که آپدیت داشته باشه بعد پروداکت کد گوشیتو عوض کن بعد هم آپدیتش کن

Mehdi
2009-03-21, 02:55 AM
معمولا آپديت كه براي گوشي مياد يه چند وقت بعدش به صورت رسمي مي ره رو سايت ! اما تو همون مدت با NSU ميشه آپديت كرد

mehrdad004
2009-03-24, 10:09 AM
سلام ، می شه بگین آپدیت به چه دردی می خوره ؟
ممنونم

web_20100
2009-03-24, 11:32 AM
ببخشید بعد از ابدیت زبان گوشی انگلسی میشه
برای اینکه زبان فارسی هم باشه باید چکار کرد که نخایم بدیم فلش و فارسی کنند ایا راحی هست

Mehdi
2009-03-24, 03:01 PM
سلام ، می شه بگین آپدیت به چه دردی می خوره ؟
ممنونم
آپديت يه عمل كاملا مفيده كه باگ ها ، مشكلات و ... رو از بين مي بره و بعضا نكات مثبتي هم به گوشي اضافه مي كنه (در بعضي مدل ها بيشتر شدن صدا ، بيشتر شدن عمر باتري و ...)

ببخشید بعد از ابدیت زبان گوشی انگلسی میشه
برای اینکه زبان فارسی هم باشه باید چکار کرد که نخایم بدیم فلش و فارسی کنند ایا راحی هست
براي اضافه كردن زبان فارسي شما بايد Product Code گوشيتونو با NSS عوض كنيد.

mehrdad004
2009-03-26, 12:18 PM
سلام
آقا من گوشی رو کامل update کردم . 136 mb هم از اینترنت دانلود شد و مدت زیادی هم طول کشید. بعد هم back up که گرفته بودم رو دوباره به گوشی انتقال دادم.
ولی الان که کد *#0000# میزنم هیچ فرقی نکرده و زده not update .
قضیه چیه ؟ چرا اینطوریه؟
گوشیم n85

NimaN96
2009-03-27, 01:11 AM
سلام
آقا من گوشی رو کامل update کردم . 136 mb هم از اینترنت دانلود شد و مدت زیادی هم طول کشید. بعد هم back up که گرفته بودم رو دوباره به گوشی انتقال دادم.
ولی الان که کد *#0000# میزنم هیچ فرقی نکرده و زده not update .
قضیه چیه ؟ چرا اینطوریه؟
گوشیم n85

اگر فقط فایل های آپدیت رو دانلود کردین که فایده نداره باید فایل ها رو با nsu‏ به گوشی انتقاد داده و نصب کنید
کد *#0000# تاحالا به من پیغام ‏ not update نداده فقط ورژن رو نشون داده

mehrdad004
2009-03-28, 12:22 PM
اگر فقط فایل های آپدیت رو دانلود کردین که فایده نداره باید فایل ها رو با nsu‏ به گوشی انتقاد داده و نصب کنید
کد *#0000# تاحالا به من پیغام ‏ not update نداده فقط ورژن رو نشون داده

من دقیقا همون کارایی که تو آموزش گذاشته بودین رو انجام دادم . چنین چیزی نبود .
لطفا بگید این فایل ها کجا رفته که من بخوام کپی کنم ؟ nsu چیه ؟منظورتون usb هست ؟
ممنونم

rovil09
2009-03-28, 03:43 PM
سلام
ببخشید منو دوستان عزیز سوالم شاید تکراری باشد
دوستان اگر گوشی را آپدیت کنیم برنامه های مثل فلش پلیر اون هم به روز می شه منظورم ورژن برنامه است

mehrdad004
2009-03-31, 11:47 AM
لطفا توضیح بدین چه جوری از طریق فلش کردن به گوشی منتقل کنیم ؟
این مرحله :

mehrdad004
2009-03-31, 10:12 PM
بسیاری از امکانات در n85 مثل زبان فارسی و fm transfer حذف شده . لطفا بگین چه جوری مثل اولش میشه ؟
گوشیم آپدیت شد بالاخره . عجیب گیج شدم . تمامی مراحل برنامه آپدیت تا آخرش رفت ،پس چرا اینا پاک شده ؟

لطفا جواب بدید اساتید .
ممنونم

Morteza AMG
2009-04-01, 01:56 AM
سلام
ببخشید منو دوستان عزیز سوالم شاید تکراری باشد
دوستان اگر گوشی را آپدیت کنیم برنامه های مثل فلش پلیر اون هم به روز می شه منظورم ورژن برنامه است

بله فلش پلیر هم به روز میشه.

hojat2009
2009-04-04, 12:54 PM
سلام دوستان
..من یه تازگی عضو سایت شدم و یک گوشی 5800 خریدم...
کد گوشی رو زدم دیدم اپدیت جدید اومده واسش...باید چه کار کنم...نرم افزار اپدیتور رو دانلود کنم و با برنامه پی سی سویت گوشیمو اپدیت کنم درسته...ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

NimaN96
2009-04-12, 10:30 PM
لطفا توضیح بدین چه جوری از طریق فلش کردن به گوشی منتقل کنیم ؟
این مرحله :

منظور اینه که بعد گوشی رو آپدیت کنید که خود برنامه nsu فایل های فریمور جدید رو به گوشی منتقل و روی گوشی نصب میکنه

سلام دوستان
..من یه تازگی عضو سایت شدم و یک گوشی 5800 خریدم...
کد گوشی رو زدم دیدم اپدیت جدید اومده واسش...باید چه کار کنم...نرم افزار اپدیتور رو دانلود کنم و با برنامه پی سی سویت گوشیمو اپدیت کنم درسته...ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
بله آبدیتور رو دانلود و مراحل آپدیت رو انجام بدین .

رايمون
2009-04-13, 10:45 AM
سلام . من ميخوام نوكيا n 96 بخرم كلا چيزي از گوشي سر در نميارم كمكم مي كنين؟؟؟؟؟؟؟؟:beel::flower::Smile (8)::Smile (28):

NimaN96
2009-04-13, 12:37 PM
سلام . من ميخوام نوكيا n 96 بخرم كلا چيزي از گوشي سر در نميارم كمكم مي كنين؟؟؟؟؟؟؟؟:beel::flower::Smile (8)::Smile (28):
سلام دوست عزیز اینجا جاش نیست به تاپیک مربوط به سوالات درباره نوکیا N96 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=24813&page=5) مراجعه کنید

kourosh-66
2009-04-13, 12:40 PM
سلام و خسته نباشید
تو سایت نوکیا نتونستم تاثیر آپدیت رو روی زبان گوشی پیدا کنم و برخی دوستان هم از پریدن فارسی بعد از آپدیت گله کردن
جه کار باید کرد زبان فارسی گوشی خراب نشه؟؟:atten:

NimaN96
2009-04-13, 01:05 PM
سلام و خسته نباشید
تو سایت نوکیا نتونستم تاثیر آپدیت رو روی زبان گوشی پیدا کنم و برخی دوستان هم از پریدن فارسی بعد از آپدیت گله کردن
جه کار باید کرد زبان فارسی گوشی خراب نشه؟؟:atten:
شما باید مطمئن بشین که پروداکت کد گوشیتون پروداکت کد فارسی هست معمولا این اتفاق برای گوشی هایی میفته که با فلش فارسی شدند نه از کارخونه فارسی بودند (بعضی فروشنده ها گوشی ها رو با فلش کردن و باکس فارسی میکنند تا فروش بره)
شما پروداکت کد گوشیتون رو با استفاده از نرم افزار NSS چک کن اگر پروداکت کد گوشی با پروداکت کد فارسی یکی بود می تونی آپدیت کنی بدون این که فارسی گوشی از بین بره اگر هم پروداکت کد گوشیتون فارسی نبود باید با همون NSS پروداکت کد گوشیتون رو تغییر بدین
پروداکت کد فارسی E66 : 0557967
این هم اطلاعات مدل گوشی RM-343 CTR FARSI GREY STEEL

mohamad-h
2009-04-14, 03:35 PM
اگه اينترنت قطع بشه چي ميشه؟؟؟؟

NimaN96
2009-04-14, 06:10 PM
اگه اينترنت قطع بشه چي ميشه؟؟؟؟
قطعی اینترنت هیچ مشکی به وجود نمیاره و اگر در هنگام دانلود فایل ها برق قطع بشه بازم مشکلی پیش نمیاد ولی اگر در حین انتقال و نصب فایل ها روی گوشی برق قطع بشه گوشیتون خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه که لینک تاپیک آموزش روشن کردن گوشی های خاموش شده توی امضای من هست و با اون آموزش میتونید گوشی خاموش شده رو روشن کنید.

mnaderpour
2009-04-27, 01:08 PM
سلام . وقتی با نرم افزار nokia software updater یک گوشی رو آپ دیت میکنی از دفعه بعد اگر ورژن آپ دیت تغییر نکرده باشه بدون دانلود اون رو میشه ری اینستال کرد . این همه قصه گفتم که بگم پس باید فایل آپ دیت گوشی یک جایی رو کامپیوتر باشه . کسی میدونه این فایل کجاست . و آیا اگر اون رو به یک نفر دیکه بدیم اون هم میتونه بدون دانلود گوشی رو آپ دیت کنه یا نه ؟؟؟؟

NimaN96
2009-04-28, 07:34 PM
سلام . وقتی با نرم افزار nokia software updater یک گوشی رو آپ دیت میکنی از دفعه بعد اگر ورژن آپ دیت تغییر نکرده باشه بدون دانلود اون رو میشه ری اینستال کرد . این همه قصه گفتم که بگم پس باید فایل آپ دیت گوشی یک جایی رو کامپیوتر باشه . کسی میدونه این فایل کجاست . و آیا اگر اون رو به یک نفر دیکه بدیم اون هم میتونه بدون دانلود گوشی رو آپ دیت کنه یا نه ؟؟؟؟
بله اگر فایل ها رو به کسی بدین میتونه بودن دانلود آپدیت کنه(البته باید پروداکت کد گوشی کسی که فایل ها رو بهش میدین با پروداکت کد گوشی شما یکی باشه) اگر هم متفاوت باشه اون طرف نیازی به دانلود مجدد همه فایل ها نداره فقط فایل هایی که متفاوت هست رو دانلود میکنه
فایل ها در این مسیر ذخیره میشن (C=درایو ویندوز و rm هم متناسب با گوشیتون باید باشه مثلا مال من rm-247 هست باید فایل ها رو از توی پوشه rm-247 بردارین و توی یک کامپیوتر دیگه توی همین پوشه بریزید)
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Nokia\Nokia Service Layer\A\nsl_service_module_00001\vpls\www.dsut.onl ine.nokia.com.oti.caresuite\Products\rm-247
اگر هم rm گوشیتون رو نمیدونین به این پوشه برین توی این پوشه، پوشه rm گوشیتون هست
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Nokia\Nokia Service Layer\A\nsl_service_module_00001\vpls\www.dsut.onl ine.nokia.com.oti.caresuite\Products\

ali_ka
2009-05-01, 11:38 PM
آقا سلام !
بچه ها من برنامه NokiaSoftwareUpdater kwf نصب کردم هیچ مشکلی هم در هنگام نصب برنامه نداشتم اما وقتی گوشی رو با کابل متصل میکنم بعد از Serch یه چند درصدی میره و Eror زیرو میده میشه کمکم کنید !!!!

Your phone software is alearly up to date.
if u with,you can reinstall it.

NimaN96
2009-05-03, 01:35 PM
آقا سلام !
بچه ها من برنامه NokiaSoftwareUpdater kwf نصب کردم هیچ مشکلی هم در هنگام نصب برنامه نداشتم اما وقتی گوشی رو با کابل متصل میکنم بعد از Serch یه چند درصدی میره و Eror زیرو میده میشه کمکم کنید !!!!

Your phone software is alearly up to date.
if u with,you can reinstall it.
این یعنی این که آخرین ورژن فریمور ارائه شده از طرف نوکیا روی گوشیتون نصب هست و نیازی به آپدیت نداره و در صورت تمایل میتونید فریمور رو دوباره نصب کنید.(reinstall کنید)

amir_h989
2009-06-21, 10:11 PM
سلام دوستان
من e71 دارم الان ورزن جدید update اومده واسش ولی وقتی که برنامه nokia software updater رو وا مکنم ارور میده که your phone has ben not identified اگه میشه راهنمایی کنید.من قبلا هم اپدیت کرده بودم ولی الان ارور میده..... rm 346 هست.

NimaN96
2009-06-21, 10:54 PM
سلام دوستان
من e71 دارم الان ورزن جدید update اومده واسش ولی وقتی که برنامه nokia software updater رو وا مکنم ارور میده که your phone has ben not identified اگه میشه راهنمایی کنید.من قبلا هم اپدیت کرده بودم ولی الان ارور میده..... rm 346 هست.
با فونیکس آپدیت کن مشکلت حل میشه.:flower:
آموزش کامل آپدیت با فونیکس ( phoenix ) برای گوشی های نوکیا (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=36272)

amir_h989
2009-06-21, 11:01 PM
نیما جان میشه راهنمایی کنی چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد ..اصلا این ارور ماله چیه

amir_h989
2009-06-21, 11:07 PM
unable to retrive phone information
your devie could not be detected
این ارور رو میده

NimaN96
2009-06-22, 11:32 AM
unable to retrive phone information
your devie could not be detected
این ارور رو میده
این ارور مربوط به شناخته نشدن گوشی توسط nsu هست که اگر با فونیکس آپدیت کنی این مشکل برات پیش نمیاد.:flower:

rimoon
2009-06-25, 12:50 AM
سلام دوستان گلم من ان 95 معمولی رو آپ دیت کردم زمین تا مریخ فرق کرده شده د 8gig 95 حتا بالاتر ولی یه مشکل خیلی خیلی بزرگ که از شماها خواهش میکنم کمک کنید دوربین گوشیم از کار افتاده مراحل آپ دیت کامل بود 122 مگابایت دانلود کرد بد 15 دقیقه نصب شد رو گوشی امکانات خیلی خیلی جدیدی داره ورژن قبلی من 12 بود حالا 31 شده ولی دوربین گوشیم از کار افتاده کمک کنید نمیشه آپ دیت قدیمی تر از سایت نوکیا واسش دانلود کنم کمک کنید فوری گوشیم داره از دست میره:cry::god:

..::OMIDMCI::..
2009-06-25, 01:51 PM
سلام دوستان گلم من ان 95 معمولی رو آپ دیت کردم زمین تا مریخ فرق کرده شده د 8gig 95 حتا بالاتر ولی یه مشکل خیلی خیلی بزرگ که از شماها خواهش میکنم کمک کنید دوربین گوشیم از کار افتاده مراحل آپ دیت کامل بود 122 مگابایت دانلود کرد بد 15 دقیقه نصب شد رو گوشی امکانات خیلی خیلی جدیدی داره ورژن قبلی من 12 بود حالا 31 شده ولی دوربین گوشیم از کار افتاده کمک کنید نمیشه آپ دیت قدیمی تر از سایت نوکیا واسش دانلود کنم کمک کنید فوری گوشیم داره از دست میره:cry::god:
چه ارروری میده؟

NimaN96
2009-06-25, 02:26 PM
زبان گوشی رو تغییر بدین(چون با تغییر زبان فایل های سیستمی گوشی دوباره بارگزاری میشه)
اگه مشکل حل نشد، گوشیتون رو فرمت کنید مشکلتون حل میشه.
قبل از فرمت حتما بک آپ بگیرید.

dmab1976
2009-06-25, 02:38 PM
مرسيييييييييييييييييييييي يي

dmab1976
2009-06-25, 02:39 PM
ممنوننننننننننننننننننننن ننم

dmab1976
2009-06-25, 02:40 PM
مرسيييييييييييييييييييييي ييي

dmab1976
2009-06-25, 02:40 PM
مرسيييييييييييييييي

rtz
2009-07-01, 01:08 AM
سلام
من یک گوشی n90دارم که هرکاری میکنم سیم کارت نمیخونه واسه همین رفته روی آفلاین
میخوام بدونم میشه بااین نرم افزارروی حالت آفلاین گوشیو آپدیت کرد؟
با فونیکس که نتونستم چون قسمت operation modeرو هرکاری کردم روی نرمال نرفت تاآپدیت کنم:cry:
به نظرشما چی کارکنم تا گوشیم سیم کارت بخونه؟
فکرکردم اگر آپدیت کنم شایددرست بشه

pharm
2009-07-25, 01:37 AM
آيا موقع آپديت گوشي بايد خاموش باشد

Morteza AMG
2009-07-25, 03:26 PM
آيا موقع آپديت گوشي بايد خاموش باشد

نه,به هیج وجه نباید خاموش باشه. گوشی باید در حالت General باشه و شارژ کامل داشته باشه و حین آپدیت از گوشیتون برای تماس,SMSو... استفاده نکنید.

vahidipoor
2009-07-25, 07:12 PM
با سلام :

بنده عضو جدیدم.نوکیا ان هشتاد پنج دارم(قابل هیچکدوم از شما دوستان را نداره)هرچی سعی میکنم آپدیت کنم نمیشه.تمام مراحل را پیش میره.هنگام آپدیت نهایی مینویسه که باید مستقیم به پی سی وصل شی.البته من با لپتاپ کار میکم.با پی سی هم همان خطا را میده.میگه باید مستقیم وصل شی.لطفا کمک.:beel:نمدونم چه کنم.حتی فایروال و هر آنتی ویروسی که داشتم را غیر فعال کردم.اعصابم حسابی خرد شده.تورو خدا کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vahidipoor
2009-07-25, 08:20 PM
اینم کل متن اروری که میده.گرفتارم کرده حسابی.لطفا راهنمایی کنید بابا :Smile (31):

software update failed
for optimum connectivity your usb cable should be connected directly to the pc,and not via a usb hub,
usb keyboard or laptap docking station

vahidipoor
2009-07-25, 10:22 PM
سلام دوباره:

واقعا کسی نمیخواد به این تازه وارد کمک کنه؟

MAHMOOD-66
2009-07-28, 03:16 PM
اینم کل متن اروری که میده.گرفتارم کرده حسابی.لطفا راهنمایی کنید بابا :Smile (31):

software update failed
for optimum connectivity your usb cable should be connected directly to the pc,and not via a usb hub,
usb keyboard or laptap docking station
سلام...اين error مربوط ميشه اتصال نادرست گوشي به pc..يعني اينكه usb رو بايد بدون واسطه وصل كني به pc..در ضمن pc suite رو فعال ميكني؟؟؟ اول بايد به pc suite وصل بشوي و cd گوشيتم كامل نصب بشه..بعد nokia updater رو فعال كن...

mehizadeh
2009-08-05, 10:54 AM
سلام:
من تازه گوشی n85 گرفتم خواستم آپدیت کنم
توی صفحه اول چند عکس قرار گرفته که نحوه آپدیت رو نمایش داده ولی متاسفانه 2 عکس انتهایی حذف شده
اگر کسی براش مقدوره لطفا یه چند عکس جدید قرار بده

MORTEZA 67
2009-08-05, 10:49 PM
با سلام خدمت دوستان من گوشی 5800 می خوام با این روش شما اپدیت کنم ورژن گوشیم 21.0.0.25 هستش ولی وقتی برنامه ورژن جدید رو نشون میده بازهم همین ورژن رو نشون میده نه ورژن بالاتر در صورتی که دوستان در انجمن میگن ورژن 30 اومده میخواستم بدونم قضیه چیه ایا اصلا همین ورژن رو دوباره رو گوشی اپدیت کنم به گوشی زبان فارسی اضافه میشه ممنون از راهنماییتون:flower::flower::flower::stu dent:

vahidipoor
2009-08-06, 12:46 AM
با سلام.بالاخره تونستم آپديت كردم گوشيمو.ولي متاسفانه ديگه فارسي نداره:cry::cry:لطفا يكي كمك كنه بگه چطوري ميتونم فارسيش كنم.ممنون.تورو خدا زودتر.دارم ديوونه ميشم:mixed:

momototo
2009-08-06, 03:48 PM
ميخوام با كامپيوتر اپديتش كنم ولي اين برنامه Nokia Software Updater رو كه باز ميكنم پيغام Check Your Network Connection Weather If A Firewall Is Preventing The Aplication رو ميده
چيكارش كنم؟
لطفا راهنماييم كنيد

behnam_007
2009-08-06, 04:01 PM
یک سوال دوست من
اگر من از این طریق آپ کنم بهتره یا با خود گوشی؟

behnam_007
2009-08-06, 05:37 PM
:glass:

2.قبل از اپدیت:

موفق باشید.
دوست عزیز این روش که قرار داده اید وقت گیر و پر هزینه هست در صورتی که گوشی های الان امکان آپ به وسیله خودشان هست تا با برنامه nokia update
من در سایتی که قرار دادید رفتم و کد گوشیمو زدم وطبق عکس زده که ورژن گوشی من که در حال حاضر میشه آپ کرد 21 است ولی این در صورتی هست که من گوشیمو آپ کردم ورژنش شد 30 و ورژنش موجود بود.(البته آپم از طریق خود گوشی بود)
سایت نوکیا هم زیاد قابل اعتماد نیست:not::glass:

مهدي 110
2009-08-15, 11:38 AM
بعد از آپديت گوشي ديگه بالا نمياد.
در ضمن نوكيا ان 96 :cry::cry::cry:

mehizadeh
2009-08-16, 09:52 AM
http://www.Free-Picture-Host.com/images/tn_tWReRB1250401354.jpg

می خوام آپدیت کنم این eeror رو میده
چیکار کنم

hossein 59
2009-08-16, 10:13 AM
هنگام اپديت اين ارور رو ميده لطفا بگيد يعني چي و مشكل از كجاست
no software updates available for your device

hossein 59
2009-08-16, 10:53 AM
اقا داستان اين ارور چيه ؟

hossein 59
2009-08-16, 12:14 PM
هنگام اپديت اين ارور رو ميده لطفا بگيد يعني چي و مشكل از كجاست
no software updates available for your device

مگه اين سايت تخصصي نيست

MRMadadiN
2009-08-17, 05:40 PM
سلام دوست عزیز منظور این ارور اینکه آپدیتی برای گوشی مورد نظر شما وجود نداره
یعنی نوکیا هنوز آپدیتی برای گوشی قرار نداده

+irtci+
2009-09-06, 03:58 PM
جناب ۀقای مدیر کجاست جواب بده؟:Smile (26)::Smile (25):فقط تبلیغ میکنه جهانی شدیم!!!!!!!!!!!:wow::Smile (26)::Smile (25):

kafan
2009-10-20, 02:18 PM
من دارم از طریق فایلهایی که گرفتم آپدیت میکنم فایل هارو ریختم تو مسیر nsu حالا تا 128.1 میره بعد این پیغامو میده

for optimul connectivity,your usb cable shoud be connected directly to the pc,and not via ausb hub,usb key board or laptop docking station
حالا چه کنم؟ کل آپدیت 131 mb هستش usb رو تو تک تک پورت ها امتحان کردم ولی نمیشه

dohan44
2009-10-23, 09:13 AM
سلام من گوشی N73با استفاده از این سایت ابدیت کردم خواستم تشکر کرده باشم

dohan44
2009-10-23, 09:14 AM
این سایت سایت جزابیست به همه دوستان میگم من که موفقیتم را در براوردن کارهام مدیون این سایتم

nemati.h
2009-11-04, 04:04 PM
باسلام من کدگوشی راوارد میکنم ودکمه GOراکلیک میکنم ولی چیزی نشان نمیده خیلی هم منتظرشدم ولی خبری نشد بایدچکارکنم؟

کرایسلر
2010-01-02, 12:37 AM
سلام دوست عزیز رو 5800 هم جواب میده؟
یکی از دوستای من تعمیرکار موبایله گفت گوشیتو اپدبت نکن خراب میشه راست گفته؟

hojat87
2010-01-10, 01:18 AM
سلام من گوشي ان 82 دارم ميخوام آپديتش كنم به كمك احتياج دارم.وقتي كد 7رقمي گوشيم رو تو سايت زدم آخرين ورژن گوشي ان 70 رو نشون داد حالا بايد چكار كنم؟

pejman2000
2010-03-14, 10:31 PM
جالبه برنامه ای ک برای من دانلود میکرد 62 مگابایت بود ولی تا 119 مگابایت دانلود کرد و بعد هم روی همون موند بدون اینکه اتفاقی بیوفته آخرش هم حوصله ام سر رفت و کابل رو جدا کردم

anamor
2010-05-29, 10:54 AM
سلام
من 5800 خودم رو به روشی که گفته شده up to date کردم
متشکرم:Smile (47):

mohmadani
2010-05-30, 08:01 PM
سلام روش آپدیت کردن موبایل نوکیا n78 میخواستم اگه میشه راهنمای ام کنید

hassanalim
2010-06-02, 02:59 PM
اگه با این روش گوشی که زبان فارسی نداره رو آپدیت کنیم زبان فارسی بهش اضافه میکنه یا نه؟؟؟

mohmadani
2010-06-12, 03:42 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

موبایل n78 من بعضی مواقع فیلم های mp4 را پخش نمیکنه تا اینکه ریستارتش کنم شاید پخش کنه ؟

اگه راه حلی برای این مشکل وجود داره خواهشا راهنمایی ام کنید
با تشکر

blaster 1
2010-08-01, 09:25 PM
ايا اپديت هاي گوشي نوكيا براي نرم افزار فونيكس در قالب DVD وجود دارد تا خريد كنيم لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر.

sinamankan
2010-08-25, 02:01 AM
حتما به این وب سایت سر بزنین کاره خودمه اموزش فلش گوشی خودتون با کامپیوتر خودتون
من که خودم 5800 خودمو فلش کردم و اپدیت جدید شو ریختم اگه عضو بشین بهتره ممنون
خیلی اسونه اگه درست پیش برین

www.mymobile9.webs.com

donkkey
2010-09-12, 12:54 AM
Smile (50)قا دستتون درد نکنه.من روی 73 اجرا کردم.عالی شد.بعد از روشن شدن آپدیت شد و مثل روز اولش شد

با تشکر :glass::glass::glass::glass::student::feel::feel:: cry::coca::nono::atten:dOnKeY

8637
2010-09-14, 08:40 PM
سلام
ببخشید
من n73 رو آپدیت کردم
ولی زبان عربی از بین رفت
مباحث قبلی رو خوندم ولی بازم نفهمیدم چه کار کنم که زبانم برگرده
این پرو داکت کد که میگید چی هست
و کجاس
اگه میشه بیشتر و روان تر برای من که کمتر سر در میارم بگید
ممنون

ara3068
2010-09-25, 05:21 PM
سلام
میشه فایل های mcu وppmوcntوape variant رو برای نرم افزار جف برای نوکیا 5610 معرفی کنید؟
نمیدونم کدوم رو باید برای کدوم قسمت تعریف کنم

1861k
2010-11-19, 02:28 PM
سلام دوست عزیز
یه سوال داشتم
من گوشی n97miniدارم
وقتی کد پشت باتریو وارد میکنم میگه ورژن 12 هست که مال من 11
ولی وقتی میزارم برا اپدیت میگه version جدیدی وجود نداره
چرا ا ا ا ا ا ؟؟؟؟
خود pc suit هم میگه آپدیت جدید برا گویشیم هست
چکار کنم ؟

1861k
2010-11-19, 02:30 PM
سلام
ببخشید
من n73 رو آپدیت کردم
ولی زبان عربی از بین رفت
و کجاس
ممنون
دوست عزیز پرو داکت کد پشت باتریه
باتریو در بیار تو لیبله گوشیت نوشته

c13
2010-12-01, 11:05 AM
سلام
ببخشید
من n73 رو آپدیت کردم
ولی زبان عربی از بین رفت
و کجاس
ممنون

پروداکت کد گوشی روی لیبل زیر باتری نوشته شده
در ضمن شما برای آپدیت گوشی باید از فریمورهای فارسی یا عربی ساپورت استفاده کنید..

psycheldic
2010-12-01, 12:55 PM
من بخوام با خود نوکیا اپدیت کنم باید این فایلارو کجا بریزم؟؟؟؟

c13
2010-12-01, 01:25 PM
من بخوام با خود نوکیا اپدیت کنم باید این فایلارو کجا بریزم؟؟؟؟
منظورت از آپدیت با خود نوکیا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dont: