PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نسخه ی جدید ۰٫۵٫۱ نرم افزار جابین سامانه اطلاع رسانی شهر تهران

amirk2
2009-11-12, 02:49 PM
نرم افزار جابین سامانه اطلاع رسانی شهر تهران است. کاربران این نرم افزار می توانند با استفاده از بانک اطلاعاتی جامعی که به صورت آفلاین همراه نرم افزار بر روی گوشی موبایل نصب می شود از کلیه امکانات این نرم افزار بهره برده و موقعیت مورد نظر خود را جستجو و اطلاعات آن را مشاهده کنند.آخرین ورژن از این نرم افزار نسخه ی ۰٫۵٫۱ می باشد

تغییرات و امکانات منحصر به فرد این نسخه:

- افزوده شدن ۲۵۰۰ اطلاعات جدید به نرم افزار
- مشکل عدم پشتیبانی “من اینجام” در برخی از گوشی ها رفع شد.
- بهینه شدن نقشه و کاهش حجم و افزایش سرعت لود.
- تغییر در لوگو و نشان جابین.
- امکان استفاده آنلاین با استفاده از GPRS
- نقشه بسیار کامل شهر تهران
- بانک اطلاعات بسیار کامل شهری
- نیازمندی های روز
- امکان موقعیت سنجی با اس ام اس
– و …

http://www.imageurlhost.com/images/zhfaat8npgguz2hzr9f5.jpg

دوستان هر دو فایل ضمیمه رو دانلود کنید سپس از حالت فشرده خارج کنید

mrmostafa
2009-11-12, 03:36 PM
اقا به صورت جاوا هست دیگه با یه فایل نصب میشه؟؟؟ آخه قبلی رو از همین جا دانلود کردم از حالت زیپ در آوردم وکلی فایل داشت با پسوند هاس class ولی فایل جر نبود که داخلش گوشی نصب بشه.

amirk2
2009-11-12, 04:06 PM
اقا به صورت جاوا هست دیگه با یه فایل نصب میشه؟؟؟ آخه قبلی رو از همین جا دانلود کردم از حالت زیپ در آوردم وکلی فایل داشت با پسوند هاس class ولی فایل جر نبود که داخلش گوشی نصب بشه.

بله دوست عزیز با فرمت جاوا هست فقط به خاطر اینکه سایت اجازه آپلود فایل های جاوای بالای 2MB رو نمیداد مجبور شدم فایل رو به دو پارت تقسیم کنم :flower: