PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی ارسال عکس و فیلم با ایمیل در سامسونگ i8510

david-ebi
2009-11-08, 11:45 PM
ما میتوانیم یک عکس یا قطعه فیلم را یکی توسط بلوتوث و دیگری توسط mms ارسال کنیم حالا در گوشی من که gprs آن وصل است و من به راحتی ایمیل ارسال و دریافت میکنم به غیر از روش attach file در خود صفحه میل باکس روش ارسال عکس و فیلم در کنار mms و بلوتوث وجود دارد و آن هم ارسال توسط ایمیل است که این گزینه زمانی فعال میشود که ما در گوشی i8510 در قسمت پیامها یک صندوق پستی بسازیم سوال من این است که این صندوق پستی را چگونه و با چه تنظیماتی بسازم که بتوانم به غیر از بلوتوث و mms با ایمیل هم عکس و قطعه فیلم به ایمیل شخص دیگری بفرستم

Roostaamir
2009-11-09, 03:45 PM
سلام دوست عزیز
شما باید برید به قسمت massagin بعد روی new mail box کلیک کنید که میگه میل باکسی ندارید.بسازم؟شما هم بهش بگید آره.ولی در کل این سیستم توی ایران به درد نمیخوره.معمولا ایمیل گوشی برای کشور هاییه که شبکه ی پر سرعت 3g رو پشتیبانی میکنن.
موفق باشید

david-ebi
2009-11-09, 09:14 PM
باتشکر از roosta amir عزیز من این کاری که شما گفتید را انجام دادم ولی همانطور که میدانید برای ساخت new mail box تنظیمات خاصی را از ما میخواهد که من آنها را نمیدانم منظور من گفتن این تنظیمات بود