PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنماي براي گوشي k900

siavoosh
2009-11-03, 05:43 PM
سلام‌:

من يه گوشي k900 (دوسيم كارته و تلويزيون دار) دارم مي‌خواستم ببينم كه

آيا براي اين گوشي برنامه و بازي موجود هست و اگر هست از كجا دانلودكنم.
براي فعال كردن اينترنتش بايد چيكار كنم؟

ممنون از شما

منتظرم Smile (50)

ماراتون
2009-11-08, 02:28 PM
سلام‌:

من يه گوشي k900 (دوسيم كارته و تلويزيون دار) دارم مي‌خواستم ببينم كه
آيا براي اين گوشي برنامه و بازي موجود هست و اگر هست از كجا دانلودكنم.
براي فعال كردن اينترنتش بايد چيكار كنم؟

ممنون از شما

منتظرم Smile (50)

من هم ميخوام

metalsoft
2009-11-08, 02:54 PM
دوست عزیز میشه بگید گوشیتون مال چه برندی هست؟؟؟ گوشی با مشخصات شما یا باید چین باشه یا اینکه مال VKmobile باشه
اگر اولیشه یعنی چینیه تا اونجایی که من میدونم شما نرم افزار های جاوا رو میتونید روی گوشیتون نصب کنید که برای دانلود کردنشون هم میتونید از خود سایت ir-tci استفاده کنید و هم mobile9.com رو پیشنهاد میکنم
در مورد اینترنت هم یه سیمکارت ایرانسل بگیرید، تنظیمات اینترنت به طور اتوماتیک از اپراتور توی یه اس ام اس براتون ارسال میشه و بعد از اعمال تنظیمات میتونید با مرورگر گوشیتون به مرور اینترنت بپردازید

22558
2010-03-28, 05:32 PM
سلام ببخشید من یک سی دی برنامه برای کوشی های چینی خریدیم به اسم gsm که برنامه داره ولی نمیدونم چه جوری نصب گوشی کنم مدل گوشی k900 است لطفا راهنمایی کنید

departed
2010-04-20, 02:25 AM
سلام دوستان عزیز
من امروز یک گوشی K900 TV گرفتم
با یکی از فروشنده های این گوشی که صحبت کردم عنوان کرد این گوشی قابلیت نصب نرم افزار های جاوا از طریق یک نرم افزار واسطه رو داره ، اما نام این نرم افزار عنوان نشد و اگر چنین برنامه ای وجود داشته باشه قطعا" امکان نصب بازی هایی با فرمت جاوا بر روی این گوشی هست
گوشی خوش دست و جالبی هست اما بدلیل شلوغ بودن منوها زمان میبره تا با کارآیی های این گوشی آشنا شد
در برخی سایت ها دیدم که عنوان شده این گوشی قابلیت تغییر صدا در هنگام مکالمه رو داره و زمانی که در مورد این مزیت از فروشنده سوال کردم ، شنیدم که چنین چیزی صحت نداره و برخی از فروشندگان برای توجیه قیمت های خودشون این مساله رو عنوان کردند ، البته بنده ی خدا گفت شاید هم داشته باشه و من خبر ندارم ، اما از آنجایی که قیمت این گوشی در سایت های مختلف از 55000 تومان تا 189000 تومان هست برای من هم سوال برانگیز شد
میخواستم از شما دوستانی که از این گوشی استفاده میکنید بپرسم آیا واقعا" در این گوشی چنین قابلیت هست یا که خیر ؟؟؟

departed
2010-04-26, 03:33 AM
سلام
در این سایت هم جوابی برای سوال خودم نگرفتم
اما جواب شما دوستان : برای نصب بازی بر روی این گوشی تنها بایستی از طریق اینترنت خود گوشی اقدام کنید
به این صورت که : fun & games > MSN >update service بعد از آپدیت کردن گوشی داخل MSN گزینه ای بنام GamesCenter اضافه می شود و داخل این گزینه لینک بازی های قابل نصب از طریق شرکت سازنده وجود دارد با انتخاب هر کدام از این بازی ها امکان دانلود و نصب آنها بر روی گوشی وجود دارد
لطفا" در مورد منوی تغییر صدا در K900 اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید

iranisalam
2010-05-15, 10:20 AM
"] سلام
من هم یکی از این گوشی هارو خریدم البته فقط بخاطر تلویزیونش اما خواستم بگم برادرم یکی از همین گوشیهارو خریده از فاصله یک متری روی قالی افتاد و حالا گوشی خود به خود خاموش میشه گفتم بدونید و مواظب باشید
ضمناً شنیدم این گوشی هارو میشه دوربینش رو پیشرفته تر کنند اگر صحت داره راهنمایی کنید
اگر هم کسی درمورد کارایی خاص این گوشیها چیزی رو یاد گرفته بزاره به هر حال همه بدونند خوبه
راستی این گوشیها ویروس هم میگیرند:dont: [/SIZE][/SIZE]

majidizadi
2010-11-09, 10:38 PM
اقا من یه گوشی تغییر صدا میخوام با کیفیت عالی از دوستان کی میتونه راهنمایی کنه هزینه واسم مهم نیس کیفیت میخوام این گوشی چینی های تو بازارو دیدم اصلا کیفیت نداره

hamidemo
2011-02-18, 06:37 PM
سلام به همگی
خسته نباشید
یکی از دوستای من k900 خریده زنگ زد ازم پرسید sent message کجاست
من بهش خندیدم ولی وقتی گوشی رو از نزدیک بررسی کردم دیدم واقعا نداره
حالا از دوستان متخصص خواهش میکنم هرکی میدونه پیامهای ارسالی k900 کجا میره بگه که واقعا نیاز فوری داره
خیلی خیلی ممنون
منتظرم

MSTF-MN
2012-01-11, 02:21 AM
دوستان درمورد اینترنتش که باید بیخیال شد.چون تاحالا کسی جواب نگرفته.فقط میشه با بلوتوث ازطریق پی سی متصلش کرد.
درمورد برنامه ها هم باید بگم که این نمونه روش برنامه نصب نمیشه.
بدرود.MSTF