PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو مشكل من با گوشي s5233

bebasat
2009-11-01, 10:24 AM
اول اينكه مي خواستم فايلهاي تصويري رو فول اسكرين نگاه كنم ولي هر كاري مي كنم نمي شه ايا راهي هست

دوم اينكه اينترنت گوشي من فارسي رو درهم برهم يا مربع مربع نشون مي ده چجوري مي تونم اين مشكل رو حل كنم

اگر محبت كنيد يك مديا پلير قوي كه حداقل بخشي از فرمت ها رو ساپورت كنه برام بزاريد ممنون مي شم

pro_mamad
2009-11-01, 10:32 AM
راجع به مشکل اولتون اگه کلیپ هایی که کانورت میکنید توی خود کامپیوتر هم فول اسکرین باشه و بعد هم با رزولیشن 400*240 کانورت کنید به صورت فول میتونید ببینید..

MasoudSAMSUNG
2009-11-01, 10:58 AM
سلام
دوست عزیز یه سوال رو چند جا میپرسید؟؟؟؟؟؟:not::atten:
نظم انجمن رو به هم نزنید.
-----------

برای مشکل کلیپ که دوستان توضیح دادند.
برای مشکل فارسی هم باید گوشی رو با فیرمور فارسی فلش کنید.
ورژن فعلی رو بفرمائید (با کد #1234#* نمایان میشه)
در ضمن ریسک فلش با خودتونه

bebasat
2009-11-01, 11:17 AM
من اين كد رو وارد كردم اين گزينه فعال شد

sw ver
s5233a JPIG3
FACTORY FS VERSION
DEF

در ضمن اين ريسكي كه مي گيد شامل چه اتفاقي مي تونه باشه اگر توضيح بديد ممنون مي شم

در ضمن اين فلش فيرمور رو از كجا مي تونم دانلود كنم و طريقه فلش كردن اين مدل گوشي رو هم اگر با تصوير توضيح بديد ممنون مي شم
با تشكر از سايت خوب شما

MasoudSAMSUNG
2009-11-01, 01:06 PM
من اين كد رو وارد كردم اين گزينه فعال شد

sw ver
s5233a JPIG3
FACTORY FS VERSION
DEF

در ضمن اين ريسكي كه مي گيد شامل چه اتفاقي مي تونه باشه اگر توضيح بديد ممنون مي شم

در ضمن اين فلش فيرمور رو از كجا مي تونم دانلود كنم و طريقه فلش كردن اين مدل گوشي رو هم اگر با تصوير توضيح بديد ممنون مي شم
با تشكر از سايت خوب شما

یه پست دیگه تون رو پاک کردم این پست هاتون رو هم که ترکیب کردم.
چرا نظم رو رعایت نمیکنید؟:cry:
پست که میزنی باید صبر داشته باشید.
--------------------------------------------
این ورژن فیرمور خودتون که فارسی داره...
سایتی که باز میکنید با مرورگر خود گوشی هست؟؟ (احیانا توی منو ها یا پیامک ها که مشکل فارسی ندارید؟)

ریسک فلش هم مربوط میشه که احتمال خاموشی گوشی در حین فلش که احتمالش 0.5% هست ولی اگه بشه کار گوشی تمومه .
البته نه اینکه دیگه نشه کاریش کرد ولی دردسرش زیاد Smile (50)

bebasat
2009-11-01, 05:19 PM
هم با مرورگر خود گوشي هم موررگر اوپرا 4 يا 5 فرق نمي كنه با اپرا مربع شكل نشون ميده ولي با مروگر خودش درهم نشون مي ده در قسمت اسمس و منو مشكلي ندارم

در ضمن يادم روز اول كه اين گوشي رو خريدم يك بار با مرور گر خودش به اينترنت رفتم و اين مشكل وجود نداشت نمي دانم كجا رو دست كاري كردم كه اين مشكل به وجود اومده

Roostaamir
2009-11-01, 10:07 PM
برای فول اسکرین کردن اول گوشی رو بچرخونید،که تصویر بچرخه،بعدش گزینه ی fit to screen رو بزنید.از گزینه های موجود یکیش هست که فول اسکرین ترین حالت رو داره.ولی خب فول اسکرین بودن،اول از هر چیز به خود فیلم بستگی داره.هیچ گوشی اینجوری نیست که هر فیلمی رو فول اسکرین کنه.

MasoudSAMSUNG
2009-11-01, 11:48 PM
هم با مرورگر خود گوشي هم موررگر اوپرا 4 يا 5 فرق نمي كنه با اپرا مربع شكل نشون ميده ولي با مروگر خودش درهم نشون مي ده در قسمت اسمس و منو مشكلي ندارم

در ضمن يادم روز اول كه اين گوشي رو خريدم يك بار با مرور گر خودش به اينترنت رفتم و اين مشكل وجود نداشت نمي دانم كجا رو دست كاري كردم كه اين مشكل به وجود اومده

اگه فکر میکنید که با دستکاری خودتون بوده، بکاپ بگیرید و با کد مربوطه مسترریست کنید.
--

bebasat
2009-11-02, 10:53 AM
اين كار رو كردم يك بار ريست كلي كردم ولي درست نشد اگر راهي هست شما لطفا اون راه رو اموزش بديد

در مورد فول اسكرين اولا وقتي گوشي رو مي چرخونم هيچ اتفاقي نمي افته دوما اگر هم ما با برنامه تبديل فرمت سايز گفته شده را هم بدهم وقتي مي خواهم به گوشي انتقال دهم اول ارور اين موضوع را كه خود گوشي در خواست تبديل مي كند وقتي يس را مي زنم باز به سايز 240*320 بر مي گرداند و اگر نه بزنم اصلا پخش نمي كند و ميگه اين فرمت را پشتيباني نمي كند شما به هر فرمتي كه بخواهيد تبديل كنيد يك بار هم بايد با گوشي كانورت شود البته اين با مديا پلير خود گوشي مي باشد

اگر مديا پلير خوبي براي اين گوشي سراغ داريد ممنون مي شه برام بزاريد

MasoudSAMSUNG
2009-11-02, 12:34 PM
سلام با کد #3855*2767* مسترریست کنید.
برنامه پلیر هم ندارم.
با Ulead Video کانورت کنید شاید درست بشه.

Roostaamir
2009-11-02, 04:19 PM
اگه گوشیتون وقتی میگرخونیتش نمیچرخه،بهتون انداختن.چون از اونجایی این گوشی شتابسنج داره،تصویر باید موقع پخش فیلم و عکس بچرخه.

bebasat
2009-11-02, 08:25 PM
موقع عكس مي چرخه ولي در موقع پخش فيلم خير

Roostaamir
2009-11-02, 11:10 PM
جدی بهتون میگم.پس حتما یه مشکلی داره.گوشی داییم موقع پخش فیلم میچرخه.یعنی باید بچرخه.

bebasat
2009-11-03, 06:02 PM
مدل گوشي دايي شما s5233 مي باشد و اگر اين مدل مي باشد با همون مديا پلير خود گوشي اين قابليت انجام مي شود يا خودشون يك برنامه مديا پلير براش نصب كرده

Roostaamir
2009-11-03, 06:08 PM
با همون مدیاپلیر گوشی.مطمنم که باید بچرخه.

bebasat
2009-11-03, 08:03 PM
ولي نمي چرخه در ضمن اگر مشكل داشت نبايد تو عكس هاي هم مي چرخيد

Roostaamir
2009-11-03, 09:26 PM
پس لااقل من یکی دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.سعی میکنم یه فیلم از چرخیدن صفحه نمایش هنگام پخش فیلم تهیه کنم.
موفق باشید.و انشاالله مشکلتون با چرخیدن گوشی حل بشه.

-reza-
2009-12-16, 11:50 PM
سلام.من یه S5230 دارم میخوام فارسیش کنم/
اگه میشه لینک چیز هایی که لازم دارم مثل فریمور و آموزش و برنامه ی فلش رو بذارید.
بعدش اگه فریمور گوشی از اونی که میخوام باهاش گوشیو فلش کنم بالاتر باشه مثل نوکیا گوشی دیگه روشن نمیشه درسته؟
این که فریم وراش عددی نیست.
از کجا بفهمم کدوم بالا تره ؟ کدوم عدده فریمورو باید نگاه کنم ؟
برای فارسی بودنش چی؟از کجای اسم فریمور باید بفهمم فارسی داره؟

-reza-
2009-12-17, 08:40 PM
جواب بدین دیگه :-(

Roostaamir
2009-12-18, 12:42 AM
ببخشید دوست عزیز.دارم میگردم ببینم چی دستگیرم میشه.چون این گوشی جدیده نمی دونم چه جوری فلش میشه.یه کم صبر کنید

MasoudSAMSUNG
2009-12-18, 03:49 PM
سلام.من یه S5230 دارم میخوام فارسیش کنم/
اگه میشه لینک چیز هایی که لازم دارم مثل فریمور و آموزش و برنامه ی فلش رو بذارید.
بعدش اگه فریمور گوشی از اونی که میخوام باهاش گوشیو فلش کنم بالاتر باشه مثل نوکیا گوشی دیگه روشن نمیشه درسته؟
این که فریم وراش عددی نیست.
از کجا بفهمم کدوم بالا تره ؟ کدوم عدده فریمورو باید نگاه کنم ؟
برای فارسی بودنش چی؟از کجای اسم فریمور باید بفهمم فارسی داره؟

فیرمور فارسی:

http://rapidshare.com/files/277243468/S523AJPIE9_Omid-Aria_Forum.************.rar

آموزش فلش گوشی:

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=434494&postcount=59

Roostaamir
2009-12-18, 04:27 PM
مسعود جان لینکه به صورت ستاره ستاره اومده.یه تعمیرات جزیی نیاز داره.مر30

MasoudSAMSUNG
2009-12-18, 04:32 PM
مسعود جان لینکه به صورت ستاره ستاره اومده.یه تعمیرات جزیی نیاز داره.مر30

خدمت شما:

159897