PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود نرم افزار Google Maps Latitude v. 3برای 5800

H A W K
2009-09-03, 12:58 AM
سلام من چند صفحه نرم افزارهارو نگاه کردم google maps ندیدم!:atten:
واسه همین گفتم اگه نیست بزارم:glass::mixed:
این دو تا که آپلود کردم دومی که جدید تره!قدرت zoomesh بهتره اما اون اولی قدیمی تره اما یه قابلیت داره اونم اینه که میتونی با gmailدوستات اونارو رو نقشه پیدا کنی!!:Smile (31)::Smile (31):
تنها توضیح لازم اینه که این Google maps تصاویر ماهواره ای با دقت خارق العاده ای به شما میده!و نیازی به دانلود نقشه از طزیق کامپیوتر نیست.خود برنامه بصورت اتوماتیک به اینترنت وصل شده و نقشه هارو با سرعت نسبتا خوبی دانلود میکنه!
اگه به کارت اومد تشکر یادت نره!

H A W K
2009-09-03, 02:47 PM
برای اینکه از تصاویر ماهواره ای استفاده کنید از این مسیر:
options_satellite view
:coca::coca::coca::coca::coca:

H A W K
2009-09-05, 09:10 PM
به نظرم اگه از smartcomgpsاستفاده کنید یا حتی برنامه های دیگه ای که واسه جی پی اس هست خیلی بهتره چون این برنامه به نظرم اولا دارای سرعت کمتری برای پیدا کردن سیگنالهای ماهواره ایه هم اینکه واست خرج داره:mixed:!!اما مزیتش اینه که دنگ و فنگ دانلود مپو(لا اقل واسه من دانلود مپ ورژن 3 تهران که 120.130مگابایت بود خیلی سخت بود!:Smile (31):) از این حرفارو نداره به ظاهر هم خیلی قشنگ تره دقت تصاویر ماهوارشم خیلی خوبه!!!نظر شما چیه؟!:happy::lol:

Hamed-bihamta
2009-09-11, 02:30 PM
به نظرم اگه از smartcomgpsاستفاده کنید یا حتی برنامه های دیگه ای که واسه جی پی اس هست خیلی بهتره چون این برنامه به نظرم اولا دارای سرعت کمتری برای پیدا کردن سیگنالهای ماهواره ایه هم اینکه واست خرج داره:mixed:!!اما مزیتش اینه که دنگ و فنگ دانلود مپو(لا اقل واسه من دانلود مپ ورژن 3 تهران که 120.130مگابایت بود خیلی سخت بود!:Smile (31):) از این حرفارو نداره به ظاهر هم خیلی قشنگ تره دقت تصاویر ماهوارشم خیلی خوبه!!!نظر شما چیه؟!:happy::lol:

از این همه مشارکتتون تو بحث جدا شگفت زده شدم!!!:Smile (31)::Smile (31)::Smile (31)::Smile (31): عالی بود!!!!:cry::cry:

دوست خوبم اخه هرکدوم ازین برنامه ها کاراییهای خودشونو دارن.
مثلا از google maps استفاده میکنیم دیگه خیلی ازجزئیات برنامه هایی
مثل smart comGPS یا برنامه garmin رو نداره :lol:
و حجم زیادی باید ازاینترنت برای دونلود نقشه هاش استفاده کنه
که این مسلما" باعث میشه هزینه سیمکارتتون بره بالا!Smile (50)
با تشکر از شما.

behnam_007
2009-09-11, 02:48 PM
دوست خوبم اخه هرکدوم ازین برنامه ها کاراییهای خودشونو دارن.
مثلا از google maps استفاده میکنیم دیگه خیلی ازجزئیات برنامه هایی
مثل smart comGPS یا برنامه garmin رو نداره :lol:
و حجم زیادی باید ازاینترنت برای دونلود نقشه هاش استفاده کنه
که این مسلما" باعث میشه هزینه سیمکارتتون بره بالا!Smile (50)
با تشکر از شما.

دوست عزیز برنامه ای که گذاشتی عالی هست.ورژن 3.2 هم ومده.ولی گوگل مپ مانند smartcomسرعت و مسافت و خیلی جزیات دیگرو نشون نمیده و فقط محلتو نشون میده و طبق گفته گوگل این ورژن قابلیت برای رانندگیرو نداره و فقط باید محل ساکن باشه.
setting->help->about
از اینجا متوجه میشی که نوشته :glass:not oparet for driving

behnam_007
2009-09-12, 12:10 PM
آره کاملا با این حرفتون موافقم اما حق بدین که آدم در دانلود نقشه هایی به حجم بسیار بالا دچار مشکل بشه:Smile (39):!!من smartcom هم داشتم اما نمیدونم چرا خراب شد!!!از وقتی GMaps ریختم.بیشتر از 10 ثانیه تو برنامه نمیمونه سریع میپره بیرون:cry:!من جفتشو پاک کردم و از اول smartcom رو ریختم!ولی نشد که نشد!!!حتی نسخه فارسیشم ریختم اما بازم نشد! خلاصه حالمو گرفته که به گوگل مپ رو آوردم!!!(این بار 4 که اینو میپرسم اما انگار هیچکس نمیدونه چه جوری میشه این مشکل گوشیمو حل کرد تو خودتاپیک smartcom نوشتم ملت جوابمو ندادن:mixed::Smile (26)::Smile (26):(یعنی پیچوندنم!)!!
دوست عزیز من جواب سوالتونو در تاپیک مخصوص سوالات و مشکلات 5800 و n97بیان کردم.یک سر به تاپیک مورد نظر بزنید.امید وارم مشکلتون حل بشه.راه حلتونم همونی هست که گفتم و راه دیگری نیست.اگر برنامه رو باز نصب کنید مثل الان مشکل دارید.پس بهتره به پیشنهادم عمل کنید.:glass:

behnam_007
2009-09-12, 04:15 PM
نميشه اين نقشه هاي گوگلو جدا دانلود كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوسا عزیز امکان دریافت نقشه به صورت جدا نیست وباید با gprsیا wi-fiبری و نقشه هارو دانلود کنی.:glass:

behnam_007
2009-10-12, 10:32 PM
با تشکر از پست مفیدتان .
راستی یه نقشه که قابلیت راهنمایی مسیر رو داشته باشه رو سراغ ندارید . Routeable
دوست عزیز تنها برنامه ای که این قابلیت رو داره گارمین و ovi mapsهست که نصب کردنشون مکافات داره و بعد از چند ماه هم از کار می افتن و به درد نمیخورن و حافظه زیادیرو اشغال میکنن.همین گوگل مپ و smartcopخوبه.
البته به نظر شخصی من.
:glass:

parham1386
2009-10-26, 01:38 PM
فایلهای navifirm رو میشه با nokia software updater فلش کرد؟واسه اون کلی فایل داره اما تو navifrim همش 8تا فایل هست

ramin1364
2009-12-08, 09:55 AM
سلام تو رو خدا کمکم کنید من هر چی رو گوشیم نصب میخوام کنم نصب نمیشه میگه مجوز منقضی شده و چیزای دیگه میگه به خدا دیوانه شدم کمکم کنید 5800 دارم

massun
2010-03-29, 09:09 AM
سلام

من برادر زاده ام گوشی ht2 داره

و با 1 بار لود شدن نقشه ها دیگه توش میمونه

ولی نمیدوم چرا برای ما نمیمونه

گوشی هست 5800

asredd
2010-05-20, 03:57 PM
کسی هست که 5800 داشته باشه وgoogle map توی گوشیش کار کنه؟

H A W K
2010-06-19, 12:25 AM
کسی هست که 5800 داشته باشه وgoogle map توی گوشیش کار کنه؟

آره عزیز اگه کار نمیکرد که نمیزاشتمش اینجا که!خودم تا دو هفته پیش 5800 داشتمو مثل فرفره واسم کار میکرد!!:god:

ali1900
2010-07-10, 12:34 PM
بابت نرم افزار مورد نظر فوق کمال تشکر و قدردانی را دارم

arani_ali
2010-07-24, 04:29 PM
بابت نرم افزار مورد نظر فوق کمال تشکر و قدردانی را دارم

میشه به راحتی یکی از این بسته های GPRS خرید که هم همراه اول داره و هم ایرانسل به ماهی 10 هزار تومن . بعد با خیال راحت بزار گوگل مپ واسه خودش مپ و ست دانلود کنه

H A W K
2010-07-25, 03:00 PM
میشه به راحتی یکی از این بسته های GPRS خرید که هم همراه اول داره و هم ایرانسل به ماهی 10 هزار تومن . بعد با خیال راحت بزار گوگل مپ واسه خودش مپ و ست دانلود کنه

اینم حرفیه اما کاربرا بیشتر ترجیح میدن از خود OVI استفاده کنن..هم به روز تره(گوگل مپ چون ایرانو تحریم کرده نقشه هاش مال 2 سال پیشه)هم اگر ترافیکو نخوای مجانیه:glass:

turbo_boy
2010-08-05, 02:06 AM
سلام

ورژن جدید این برنامه که نقشه رو نگه میداره و نیاز به لود دوباره نداره همچنین حالت street view هم داره که میشه خیابون ها رو به صورت 3بعدی دید و توش عفب حلو رفت!!!:wow:(البته نه ایران؟!!) تست کنید.
http://farm4.static.flickr.com/3404/3255539574_063e60262e.jpg?v=0
My Location (beta)
My Location shows your current location on the map, even if your Nokia phone does not have GPS.
Learn more with our My Location video.
Interactive maps Google Maps for your Nokia feels just like Google Maps on the desktop. Pan and zoom the map, and view satellite imagery, and even switch into Street View for a closer look. Business listings Search Google Maps for local businesses and points of interest. View store hours and reviews, then dial a business in one click. Thanks to My Location, you can find nearby businesses without even having to enter your current location. Directions Google Maps offers turn-by-turn driving directions - and thanks to My Location, you don't even have to enter your starting point. You can also get walking directions and find public transit routes in more than 100 cities around the world. Learn more with our public transit video. Traffic Real-time traffic data helps you find the fastest route to your destination.
New!
Street View
View street level imagery of addresses, businesses, and turns in directions in ***** cities throughout the United States, Australia, Japan, and parts of Europe. Learn more with our Street View video.
Favorites
Save your favorite places so that you can easily return to them on the map.
Supported Nokia phones
Google Maps for Nokia works on most smartphones that run S60 3rd Edition. Popular Nokia phones that run Google Maps include:
Nokia 5800
Nokia N95
Nokia N70
Nokia N73
Nokia N75
Nokia N82, and many more
Change Log :
*New function Voice Search

دانلود :

http://www.4shared.com/file/wWFjhM7D/Google_Maps_v41044_S60v3_S60v5.htm

یا

http://097170ed.realfiles.net/

H A W K
2010-08-05, 02:20 AM
سلام

ورژن جدید این برنامه که نقشه رو نگه میداره و نیاز به لود دوباره نداره همچنین حالت street view هم داره که میشه خیابون ها رو به صورت 3بعدی دید و توش عفب حلو رفت!!!:wow:(البته نه ایران؟!!) تست کنید.
http://farm4.static.flickr.com/3404/3255539574_063e60262e.jpg?v=0
My Location (beta)
My Location shows your current location on the map, even if your Nokia phone does not have GPS.
Learn more with our My Location video.
Interactive maps Google Maps for your Nokia feels just like Google Maps on the desktop. Pan and zoom the map, and view satellite imagery, and even switch into Street View for a closer look. Business listings Search Google Maps for local businesses and points of interest. View store hours and reviews, then dial a business in one click. Thanks to My Location, you can find nearby businesses without even having to enter your current location. Directions Google Maps offers turn-by-turn driving directions - and thanks to My Location, you don't even have to enter your starting point. You can also get walking directions and find public transit routes in more than 100 cities around the world. Learn more with our public transit video. Traffic Real-time traffic data helps you find the fastest route to your destination.
New!
Street View
View street level imagery of addresses, businesses, and turns in directions in ***** cities throughout the United States, Australia, Japan, and parts of Europe. Learn more with our Street View video.
Favorites
Save your favorite places so that you can easily return to them on the map.
Supported Nokia phones
Google Maps for Nokia works on most smartphones that run S60 3rd Edition. Popular Nokia phones that run Google Maps include:
Nokia 5800
Nokia N95
Nokia N70
Nokia N73
Nokia N75
Nokia N82, and many more
Change Log :
*New function Voice Search

دانلود :

http://www.4shared.com/file/wWFjhM7D/Google_Maps_v41044_S60v3_S60v5.htm

یا

http://097170ed.realfiles.net/

با تشکر از شما به زودی تو انجمن آپ میکنم:mixed:

aghrec
2010-09-14, 03:05 PM
آقایون خواهشمندم لطف بفرمایید لینک برنامه را بقرارید
قبلا از تشریک مساعی شما متشکرم!!!
پرنس جوان!

034
2010-12-07, 01:43 PM
سلام تو رو خدا کمکم کنید من هر چی رو گوشیم نصب میخوام کنم نصب نمیشه میگه مجوز منقضی شده و چیزای دیگه میگه به خدا دیوانه شدم کمکم کنید 5800 دارم
سلام تاریخ گوشی رو بزن میلادی 7/12/2010

massun
2010-12-07, 03:36 PM
سلام

من مدتیه تا وارد برنامه میشم برنامه سریع بسته میشه

کسی میدونه مشکل از چیه ؟؟؟

H A W K
2010-12-07, 11:52 PM
سلام

من مدتیه تا وارد برنامه میشم برنامه سریع بسته میشه

کسی میدونه مشکل از چیه ؟؟؟

تنهاي كاري كه ميتونين بكنين اينه كه گوشيتونو مستر ريست كنيد
حل ميشه

massun
2010-12-08, 11:54 AM
مستر ریست کردم

فلش کردم

درست نشد

Damir
2010-12-08, 08:50 PM
مستر ریست کردم

فلش کردم

درست نشد
مشخصه با ورژن گوشی سازگار نیست
از ورژن قدیمی استفاده کنید و یا جدید.

massun
2010-12-18, 03:38 PM
از هر ورژنی استفاده میکنم همین طور میشه و میپره بیرون

فقط ورژن 2 بود که کار میکرد که اصلا نمیشد استفاده کرد

1 سوال دیگه

من از وقتی که فلش کردم 1 برنامه به اسمQuick Office به برنامه هام اضافه شده است در صورتی که به صورت آکبند رو گوشی نبود

به نظرتون این کسی که فلش کرده نسخه دستکاری شده یا خراب ریخته رو گوشیم

Damir
2010-12-18, 09:18 PM
از هر ورژنی استفاده میکنم همین طور میشه و میپره بیرون

فقط ورژن 2 بود که کار میکرد که اصلا نمیشد استفاده کرد

1 سوال دیگه

من از وقتی که فلش کردم 1 برنامه به اسمQuick Office به برنامه هام اضافه شده است در صورتی که به صورت آکبند رو گوشی نبود

به نظرتون این کسی که فلش کرده نسخه دستکاری شده یا خراب ریخته رو گوشیم
تمامی ورژنهای جدید آفیس دارن
پس مشکلی نداره.

naderi.ali
2010-12-24, 05:32 PM
از دوستان کسی هست بدونه گوگل مپ آفلاین روی 5800 چطوری نصب می شه ؟

منظورم نقشه های گوگل هست ...

massun
2010-12-24, 09:07 PM
گوگل مپ بر اساس اینترنت ساخته شده
و افلاین اجرا نمیشه

samet007
2011-10-13, 07:41 PM
سلام دوستان ایا نرم فزار جهت یاب ماهوارهای تلویزیونی برای گوشی سی 7 لطفا بگذاری ممنون