PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورژن جدید Map Ovi_Maps_3.03

ma33
2009-09-02, 09:46 PM
این هم ورژن بتا مپ گوشی ورژن 3.03 از شرکت OVI همراه با امکانات اضافی که در متن انگلیسی اون موجود هست .
این ورژن جدیدترین نسخه از این برنامه می باشد . ورژن قبلی نسخه 3.01 بود . در این ورژن محیط برنامه کاملا تغییر کرده و خیلی زیبا و با گرافیک تر شده همراه با امکانات بیشتر . حتما دانلود کنید.در ضمن فایل رو در 4 پارت گذاشتم برای کسانی که اینترنت کم سرعت دارن .

تشکر یادتون نره

What is different from the previous release?

Improved application start up
Brand new menu with one touch access to content and services
New and improved one-box search
New features in car navigation service: ‘Drive home’ and ‘Track me’,
New features in the pedestrian navigation service: ‘Walk home’ and ‘Track me’,
Text-to-speech for voice guidance in car and pedestrian navigation, currently available for English and German. More languages will follow for the commercial release.
Features currently not supported in this release:
English only for the application language:
Other languages will follow in the commercial release
No satellite and terrain maps (only in Walk mode)
Traffic updates options are only manual or timed, e.g. Every 5, 10, 20, 40 minutes.
Compatibility

Ovi MapsBeta works with compatible Nokia devices:
Nokia N97
Nokia N97 mini
Nokia 5800 Navigation Edition
Nokia 5800 XpressMusic

ma33
2009-09-03, 08:49 AM
دوستان این ورژن نسخه جدید است و با ورژن قبلی جایگزین می شود . در ضمن توجه کنید فقط برای گوشی های:
Nokia N97
Nokia N97 mini
Nokia 5800 Navigation Edition
Nokia 5800 XpressMusic
میباشد . و به احتمال روی گوشی های دیگر کار نکند.
دوستان برای دریافت نقشه هایش اگر ندارید باید به اینترنت وصل باشد تا هرقسمت رو که نگاه میکنید برایتان دانلود کنید البته این برنامه نقشه ایران رو کامل ندارد و فقط راههای اصلی ایران رو دارد ولی بقیه مناطق جهان رو کامل دارد . این ورژن مناطق مهم رو به صورت سه بعدی و ماکت نشان میده مثل برج ایفل یا ساختمان های دبی یا دیوار چین و ....
این برنامه نقشه هایش دارای روتیبل هست و میتونید مسیری رو انتخاب کنید تا شما رو به انجا راهنمایی کند.( راهنمای مسیر )
محیط این برنامه نسبت به ورژن های قبلی کاملا تغییر کرده . و خیلی جذاب تر شده .و خیلی از امکانات که قبلا اینترنتی بوده الان در این ورژن به صورت رایگان میباشد .
نقشه های این برنامه در پوشه E:\cities میباشد. این برنامه رهنمای صوتی هم دارد . و به صورت صوتی ( زبان فارسی خانم )شما رو راهنمایی می کند .

Hamed-bihamta
2009-09-22, 11:42 AM
من نصب کردم اما هیچ نقشه ای رو نداره میشه لطف کنین و نقشه ها رو بذارین؟
تو پوشه E:\cities هم هیچی نیست.

دوست خوبم شما باید نقشه های هر کشوری رو که میخواین جداگانه از سایت نوکیا توسط برنامه nokia maps در ovi suite nokia دونلود کنید.

درضمن برنامه نقشه ایران هم کامل نیست و فقط نقشه راهها و جاده های اصلیو داره .

موفق باشید .

goodarz.s
2009-12-07, 08:03 AM
دوستان عزیز من قبلا ژن 3.1 این برنامه رو داشتم و خانمه هم حرف میزد اما وقتی 3.3 رو ریختم خانمه حرف نمیزنه و همه کار هم کردم و دوباره فایل صدا رو ریختم و نقشه هار مهمینطور ولی نقشه هار ومیاره ولی خانمه نیست.
دلم برای خانم تنگ شده:happy:
:glass:

اون نسخه که د اشتی کرک شده بوده و این نسخه اورجیناله.به عبارتی شما ضرر کردی.بهتره به ورژن قبلی برگردونی

ma33
2009-12-07, 09:36 AM
دوستان عزیز من قبلا ژن 3.1 این برنامه رو داشتم و خانمه هم حرف میزد اما وقتی 3.3 رو ریختم خانمه حرف نمیزنه و همه کار هم کردم و دوباره فایل صدا رو ریختم و نقشه هار مهمینطور ولی نقشه هار ومیاره ولی خانمه نیست.
دلم برای خانم تنگ شده:happy:

دوست عزیز باید از قسمت تنظیمان زبان رهنما رو تغییر بدید و فارسی انخاب کنید . تا به صورت فارسی شما را راهنمایی کند. و ربطی به اورجینال یا غیره بودن نرم افزار نداره . فایلها را درست کپی کنید و به تنظیمات برنامه برید و زبان راهنما را فارسی انتخاب کنید . تا خانم برگرده .:wow:

esnforce
2009-12-07, 01:46 PM
نقشه های ورژن قبلی روی این کار میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی جواب بده
متاسفانه نقشه های ورژن 2 رو این کار ورژن کار نمیکنن
من حدود 200 مگ نقشه جمع کرده بودم ولی انگار باید غیدشون رو بزنم

esnforce
2009-12-07, 02:32 PM
سلام نقشه های ورژن 3.01 روی این کارمیکنه؟
از دوستان کسی هست امتحان کرده باشه؟
آره کار میکنه

jeghel
2009-12-07, 03:42 PM
دوست عزیز من در مورد این ورژن به دو سوال برخوردم.
ورژن licensse manager این ورژن (3.3)هست 6.224 در صورتی که ماله ورژن قبلی یعنی 3.1 بود 6.225.
به نظر من به کرکش هم هست چون وقتی میزنم که راهنمایی کنه از کدام مسیر برم بعد از چند ثانیه از اون حالت در میاد و میره به حالت نقشه اصلی.
اروری هم که میده اینه است و بعد از دادن این ارور میره به حالت viwe map
Eror:drive & walk not avalaible for this region
ممنون میشم مشکل رو برام حل کنید.

آقا این قضیه کرک شده است که میگی باید کار کنه Navigation ؟!
اما اونجوری که سایت نوکیا نوشته باید خریداری کنی این لیسانس ها رو برای مدت زمان مشخص تا اینکه کاملا راهنماییت کنه :dont:

behnam_007
2009-12-11, 12:50 PM
با تشكر از شما

دقيقا همين مشكل را بنده هم داشتم. ورژن برنامه من 3.1 است موقع راهنمايي گويا بعد از چند لحظه همين پيغام را ميداد و ميامد بيرون. از دوستاني كه اين برنامه را نصب كردند و اين ايراد را نداره ممنون ميشم راهنمايي كنن.
دوست عزیز در حال حاضر ورژن 3.3 کرک شده موجود نیست.ورژن 3.3 موجود باید برای راهنماییتون پول بدین تا لیسانسشو بخرین و لیسانسش 30 روزس.
اما ورژن 3.1 کرک شده را از قشمت زیر بگیرید
من خودم به شخصه کار کردم و کاراییشو تایید میکنم.هم با صدای زن راهنماییت میکنه و هم مثل 3.3 نیست که ارور بده.این ورژن فوق العادس تا زمانیکه کرک 3.3 نیومده باشه.
برای 5800 باید fp2را نصب کنید.
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=51394 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=51394)

mohhhgfb
2012-09-11, 12:34 PM
سلام من 3.3 رو روی گوشیم ریختم ولی زبان نقشه هاش انگلیسیه بعد گوشی من زبان فارسی نداره که نقشه هاش فارسی بشه. لطفا کمکم کنید.