PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسایی که omnia I900 دارن جواب بدن

ramin2020
2009-08-25, 10:43 PM
سلام
من می خوام گوشی omnia I900 رو بخرم.خیلی هم توی اینترنت تحقیق کردم.به مشکل بدی برنخوردم.
قبل از خرید میخوام ببینم آیا این گوشی مشکل خاصی داره؟ مشکلی که واقعا جدی باشه
یکیشو من شنیدم: اینه که میگن صفحش کالیبره نیست.آیا حقیقت داره؟
مرسی

omnia i900
2009-08-26, 12:20 PM
Ki gofte safash kalibre nist?!?!
Vase kharidanesh shak nakon, tahe gushie, ye pocket pc estesnsyi!!

ramin2020
2009-08-26, 02:26 PM
Ki gofte safash kalibre nist?!?!
Vase kharidanesh shak nakon, tahe gushie, ye pocket pc estesnsyi!!
از اسم یوزرت معلومه تعصب داری. میخوام بدون تعصب بگی. ممنون

Lord Voldemort
2009-08-27, 07:27 AM
سلام
من می خوام گوشی omnia I900 رو بخرم.خیلی هم توی اینترنت تحقیق کردم.به مشکل بدی برنخوردم.
مرسی

سلام: مشکل خاصی نداره. در ضمن مشکلی که گفتید رو هم نداره. تنها مشکلش از نظر من رزولوشن صفحه است که توی تم یه خورده اذیت میکنه. با تشکر

Reza WM
2009-08-27, 09:34 AM
از اسم یوزرت معلومه تعصب داری. میخوام بدون تعصب بگی. ممنون

سلام: مشکل خاصی نداره. در ضمن مشکلی که گفتید رو هم نداره. تنها مشکلش از نظر من رزولوشن صفحه است که توی تم یه خورده اذیت میکنه. با تشکر

البته توی بخش مربوطش تم مخصوصش هم هست
و یه چیز بی معنیه که میگن کالیبره نمیشه اونم به خاطر مشمل تاچشه!!!

دو تا مورد توی بخش بوده که بعد از هارد ریست نتونستن قسمت کالیبرشو رد کنن و تاچش نمیگرفته
اما یکی از دوستان تاچش رو عوض کرده درست شده
در ضمن رام اورجینالش که از کارخونه روشه باتری شدیدی مصرف میکنه که البته با تعویض رام تمومه

behnam62
2009-08-27, 09:34 AM
و مشکل بوت لودر حساس
که منجر به deadشدن اون میشه من درباره این مطلب خیلی تحقیق کردم ومتوجه
این شدم که آمار dead شدن i900 متاسفانه خیلی بالاست بطوریکه در اکثر فروم هایی که بازارچه
دارن همیشه یه عده مرده خور دنبال امنیا دد شده میگردن تا مفت از چنگ صاحباش در بیارن

ramin2020
2009-08-27, 10:58 AM
البته توی بخش مربوطش تم مخصوصش هم هست
و یه چیز بی معنیه که میگن کالیبره نمیشه اونم به خاطر مشمل تاچشه!!!

دو تا مورد توی بخش بوده که بعد از هارد ریست نتونستن قسمت کالیبرشو رد کنن و تاچش نمیگرفته
اما یکی از دوستان تاچش رو عوض کرده درست شده
در ضمن رام اورجینالش که از کارخونه روشه باتری شدیدی مصرف میکنه که البته با تعویض رام تمومه
مشکل تاچ که میگی یعنی چی؟ یعنی تاچش خوب نیست؟حساس نیست؟

در مورد هارد ریست زیاد شنیدم. این یعنی چی؟ همون مستر رست توو گوشی های معمولیه؟

Reza WM
2009-08-27, 11:18 AM
مشکل تاچ که میگی یعنی چی؟ یعنی تاچش خوب نیست؟حساس نیست؟

در مورد هارد ریست زیاد شنیدم. این یعنی چی؟ همون مستر رست توو گوشی های معمولیه؟

بله همونه
دلیلشو هنوز نمیدونم، دو سه جا و توی انجمن خودمونم دیدم ایراد پیدا کرده

و مشکل بوت لودر حساس
که منجر به deadشدن اون میشه من درباره این مطلب خیلی تحقیق کردم ومتوجه
این شدم که آمار dead شدن i900 متاسفانه خیلی بالاست بطوریکه در اکثر فروم هایی که بازارچه
دارن همیشه یه عده مرده خور دنبال امنیا دد شده میگردن تا مفت از چنگ صاحباش در بیارن

اون در مورد رام بریزیلی هستش نه این جدیدیا که دیگه بر طرف شده

ramin2020
2009-08-30, 03:58 PM
دیگه مشکلی نداره؟
صداش خوب و واضح هست؟

meymil
2009-09-02, 01:43 PM
چند ماهي هست كه I900 دارم خيلي خوبه و دارم راحت باهاش كار ميكنم
صفحه LCD در مقايسه با HD ضعيفتره
ولي كاركرد برنامه هاش عالي

shahramsae
2009-09-19, 05:25 PM
سلام
مرسی

معایب :نشانگر میزان باتری واقعی نیست - در هنگام کار بیش از اندازه گرم میشه - میزان شارژ باتری آن طور که سازنده اعلام کرده نیست و بسیار کمتره - کابل تی وی گیر نمیاد و کابل های مشابه هم بهش نمیخوره - گاهی اوقان بدون دلیل هنگ میکنه - دوربینش واقعا 5 مگاپیکسل نیست -
محاسن : با همه معایب بالا بعد از چند روز عاشقش میشی چون پاکت پی سی در این حد باهمچون قیمتی گیر نمیاد - اکثر برنامه ها موجود در بازار قابل نصب است . خصوصا اگر سیم کارت ایرانسل داشته باشی و دسترسی به اینترنت که هیچ مشکلی در کار بابرنامه ها نخواهی داشت مثل پیش بنی آبو هوا - جی پی اس تا نقشه را هو لود کنه - ارسال و دریافت ایمیل - مسنجر - و غیره

shahramsae
2009-09-19, 05:27 PM
سلام
مرسی

محاسن : با همه معایب بالا بعد از چند روز عاشقش میشی چون پاکت پی سی در این حد باهمچون قیمتی گیر نمیاد - اکثر برنامه ها موجود در بازار قابل نصب است . خصوصا اگر سیم کارت ایرانسل داشته باشی و دسترسی به اینترنت که هیچ مشکلی در کار بابرنامه ها نخواهی داشت مثل پیش بنی آبو هوا - جی پی اس تا نقشه را هو لود کنه - ارسال و دریافت ایمیل - مسنجر - و غیره

ramin2020
2009-09-19, 06:29 PM
من بالاخره این گوشی رو گرفتم.
در کل گوشی قابل قبولیه و ازش راضیم ولی تاچش نسبت به نوکیا و سونی اریکسون بنظرم ضعیفتره
ممنون از همه کسایی که راهنمایی کردن

sam00r
2009-11-19, 02:40 PM
salam dar morede touchesh man tazmin mikonam harf nadare

red30b
2009-11-20, 12:43 AM
دوستان من الان بیش از یک سال هست که با امنیا دارم کار می کنم مشکلاتی که شما می گید مخصوصا dead شدن مربوط به عدم اجرای صحیح مراحل آپدیت هست و تمام . تاچش هم با رام های جدید هیچ مشکلی نداره, مصرف باتری توپه به خدا , من چون تو گوشی فیلم نگاه می کنم می گم که باتریش حرف نداره , در مورد گرم کردن هم باید بگم در مورد کارکرد معمولی اصلا گرم نمی کنه و مگه گوشی هست که با نگاه کردن به فیلم یا کار کشیدن مضاعف گرم نشه ؟
تنها مشکلی که این گوشی داره و اصلا به این موضوع اشاره نشده اینه که صفحه در مقابل نور خورشید اصلا قابلیت نمایش پایینی داره.
در کل پیشنهاد من خرید این گوشی برای شماست .

SAEID
2009-11-20, 01:52 AM
باید خدمت دوستان عرض کنم گرم شدن این گوشی به خاطر cpu بالاشه کلا اگر cpu گوشی از 400 بالا تر باشه موقع کار گرم میشه

SAEID
2009-11-20, 01:56 AM
در ضمن دوربینش هم 4.9 هستش من الان یک ساله دارمش اونتوری که شما میگی هم هنگ نکرده و نمیکنه

tenacious
2009-12-09, 10:05 PM
من با گوشیم هیچ مشکلی ندارم.
یک کلام عالیه.

sad123
2009-12-09, 11:35 PM
این گوشی خدای پاکت پیسی هاست:wow: البته غیر از htc hd 2
این عیب ها یی که شما می گید که عیب نیست.
من خودم 8 ماهه دارم هیچ مشکلی باهاش نداشتم حتی هنگ هم نکرده
دوستان اگر گوشیشون زیاد موقع استفاده از وایرلس-gps-و... داغ میشه با ریختن رام dxia5 مشکل حل میشه و کمتر گوشی گرم میشه

merikhy
2009-12-10, 09:12 PM
این گوشی خدای پاکت پیسی هاست:wow: البته غیر از htc hd 2
این عیب ها یی که شما می گید که عیب نیست.
من خودم 8 ماهه دارم هیچ مشکلی باهاش نداشتم حتی هنگ هم نکرده
دوستان اگر گوشیشون زیاد موقع استفاده از وایرلس-gps-و... داغ میشه با ریختن رام dxia5 مشکل حل میشه و کمتر گوشی گرم میشه

خداست البته اگه x1 و x2 سونی اریکسون رو در نظر نگیری

kuroshvp
2009-12-10, 10:45 PM
من هم خودم چند ماهیه که امنیا دارم خیلی خوب بوده راضیم ازش همه چی داره :wow: