PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Adobe Reader LE Touch v2.5

Drzhivago
2009-07-16, 12:24 AM
سلام

بعد از کلی گشت و گذار توی اینترنت بالاخره تونستم یه Acrobat Reader درست و حسابی برای
Nokia 5800 پیدا کنم که ادا اصول درنیاره و بشه راحت باهاش کار کرد:god:

البته این فایل رو باید ساین کنید ولی نه با signsis بلکه با یه برنامه به اسم siscontents 1.33 چون من هرکاری کردم با signsis ساین نشد که نشد.

بعد از ساین کردن میتونین از برنامه استفاده کنید و ما رو از دعای خیرتون محروم نکنین:god:

هر دو تا فابل و آپلود کردم
اینم از اولبن پست حاجیتون:Smile (48)::Smile (10):

البته قبلش باید Offics suit رو Uninstall کنید و بعد این برنامه رو نصب کید خیالتون راحت 100 درصد کارمیکنه برنامه

Drzhivago
2009-07-16, 03:44 PM
دوست عزیز اگر میشه sign in شده برنامه رو بزارید من نمی تونم برنامه رو ساین کنم و شدیدا بهش احتیاج دارم:cry:

اینم فایل ساین شده :coca:
امیدوارم بتونین ازش استفاده کنین:student:

Drzhivago
2009-07-16, 04:17 PM
سلام روش ساین با این برنامه چطوریه لطفا؟

1- برنامه رو از حالت زیپ دربیارین و اجراش کنید
2- از منوی فایل open file رو انتخاب کنید این قسمت مشخصات فایل رو نشون میده و تو کادر سمت
چپ آخرین مشخصه نوشته که Signing Statuse:unsigned
3- حالا از منوی Tools گزینه Sign Pakage رو انتخاب کنید تا پنجره مربوط به اون باز شه
4-از این پنجره تب Key Pairs رو انتخاب کنید و تو کادر سمت چپ آدرس های فایل cer و Key رو بدید
5- تو قسمت Profile name یه اسم انتخاب کنید و بنویسید مثلا Adobe و Add Profile رو بزنین
6- بعد تب Package رو نتخاب کنین و از منوی کرکره ای Signing Profile که سمت چپ قرار داره همون اسم Adobe
رو انتخاب کنین و و Add signature رو کلیک کنید با بستن این پنجره به پنجره اصلی برید حالا جلوی گزینه Signing Statuse نوشته شده Signed

الان میتونین با خیال راحت نصب کنید برنامه رو

_-_BA]--[RAM_-_
2009-07-23, 10:20 AM
سلام روش ساین با این برنامه چطوریه لطفا؟

مـــهم : ساين چيست؟ و چرا بايد ساين كنيم؟(همه چيز در مورد ساين كردن) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=11121)

آموزش درخواست فایل CER , KEY با سیستم جدید سایت **** (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=314434&postcount=253)

Drzhivago
2009-07-23, 04:06 PM
[QUOTE=Drzhivago;318040]سلام

بعد از کلی گشت و گذار توی اینترنت بالاخره تونستم یه Acrobat Reader درست و حسابی برای

سلم
عزیزجان اینکهبعد از چند روز امروز Expire زد :not:
من از این برنامه 2 روز قبل از اینکه اولین پست و اینجا بزنم دارم استفاده میکنم همین الان که پست شمارو خوندم رفتم نگاه کردم هنوزم کار میکنه:dont:

Damir
2010-10-06, 12:06 AM
سلام
از من پست ورو می خواد
چی کار کنم؟
به تعداد کافی صفر وارد کنید
اگر ایمیل خواست ایمیل اختیاری به برنامه وارد کنید.

™Mahdi
2010-10-13, 11:22 PM
سلام

البته این فایل رو باید ساین کنید ولی نه با signsis بلکه با یه برنامه به اسم siscontents 1.33 چون من هرکاری کردم با signsis ساین نشد که نشد.

بعد از ساین کردن میتونین از برنامه استفاده کنید و ما رو از دعای خیرتون محروم نکنین:god:

هر دو تا فابل و آپلود کردم
اینم از اولبن پست حاجیتون:Smile (48)::Smile (10):

البته قبلش باید Offics suit رو Uninstall کنید و بعد این برنامه رو نصب کید خیالتون راحت 100 درصد کارمیکنه برنامه

سلام و درود
همانطور که شما فرموده بودید با signsis ساین نشد و با همان نرم افزار شما ساین شد و توضیحات شما عالی بود ولی گوشی بنده ستیو خودش فایل های ورد را بدون محدودیت زمانی میخونه ولی فایل های pdf چند روزه بود الان وقتی مخوام این برنامه را نصب کنم پیغام زیر را میده که خود گوشی شما این برنامه را داره و نمیزاره برنامه نصب ادامه پیدا کنه حالا چی را باید Uninstall کنم من توی برنامه های نصبی برنامه ای به اسم Offics suit ندارم که نصبش را بردارم تازه میخوام برنامه Quickoffice سالم بمانه چون هیچ مشکلی نداره
خیلی ممنون اگه کسی جواب بده
:flower::flower::flower: