PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش هک 6220 با روش ترکیبی به صورت 100% تضمینی

psw
2009-04-25, 08:58 AM
سلام
اگه فونت ریز اذیتتون میکنه کلید control یا shift رو نگه دارید و چرخ موس رو رو به جلو حرکت بدید
دیشب که داشتم تو قسمت (سوالات و مشکلات مربوط به هک) میگشتم به درخواست های زیاد دوستان برای کمک درباره ی هک 6220 رسیدم که یه دفعه چشمم به درخواست خودم افتاد که در همین رابطه بود با خودم گفتم خوب من که 6220 رو هک کردم حالا گره از کار مومنی باز کنم بنابراین همین صبح زود قصد دارم با یه روش ترکیبی که با تجربه ی خودم پی بردم آشناتون کنم
البته چون دیدم مشکلاتی که دوستان داشتن توی چند مدل گوشی مشترک بود فکر کنم این روش روی گوشی های دیگه هم کارایی داشته باشه
دلیل اینکه فقط اسم فایل ها رو میبرم اینه که با این اینترنت نفتی من نمیشه فایل آپ کرد پس به بزرگواری خودتون ببخشید
این روش نرم افزار جدیدی نیست فقط از دو نرم افزار helloox و hello carbide در اون استفاده میشه که اگه دلیل این کار رو طی مراحل کار نفهمیدید در آخر توضیح دادم
مراحل کار:
1) شما ابتدا نیاز به فایل cer و key برای گوشی خودتون دارید که میتونید اونو از قسمت نرم افزار و درخواست فایل cer به دست بیارید
2) دوم نرم افزار free signer هست که اون هم توی سایت هست و باید اونو پیدا کنید (جوینده یابنده است)
3) بعد از این دو مرحله باید فایل cer و key رو که گرفتید رو به free signer معرفی کنید و با بقیه ی مراحلش هم که دیگه آشنایید
4) نرم افزار drakkarus ورژن 1.3 اون رو که توی انجمن هست دانلود کرده و بعد نصب کنید و در زمان نصب تیک گزینه ی per FP رو بردارید و بعد OK کنید
5) نرم افزار helloox ورژن 1.04 اون رو ابتدا با freesigner ساین کرده بعد نصب کنید
توجه:
اگه به هر دلیلی موفق به نصب این برنامه نشدید همین الان این صفحه رو ببندید و ادامه رو نخونید.
6)حالا به نرم افزار hellocarbid برید و بعد گزینه ی آپشن رو بزنید و بعد هم menu 1 حالا با زدن اولین yes خود به خوداز برنامه خارج میشید
7) ها .......ها
8) ناراحت نشید چون بایدم اینطور بشه که اگه نمیشد این پست رو نمیدادم
9)نرم افزار helloox رو اجرا کنید و به قسمت install cer که رسید باید 5 ثانیه بیشتر روش نمونه اگه از این بیشتر شد سزیع چند بار کنسل رو بزنید تا از برنامه خارج شه و بعد دو باره اون رو اجرا کنید اینقدر این کار رو انجام بدید تا به قسمت اصلی نصب برسید که ازتون میپرسه که میخواید رام پچر و مودو نصب بشن؟ و شما هم میگید بله اما وقتی به application گوشیتون میرید نه خبری از moddo هست و نه rom patcher نگران نشید همین الان گوشی رو ری استارت کنید
10) بعد از بوت شدن گوشی نرم افزار اکسپلور رو باز کنید و به درایو E گوشی که برید یه پوشه به اسم helloox درست شده که اونو باز میکنید توش سه تا فایل به اسم های dummy.sysx و modo.sysx و rompatcher.sysx هست که این کار رو روی دو تای اول انجام میدید: file-open by system دلیل اینکه رام پچر رو نگفتم نصب کنید به این خاطر است که با ارور application not gerante مواجه میشیداین ارور ضد حال ترین اروری است که تو عمرتون باهاش مواجه شدید حالا ادامه رو گوش کنید تا براتون بگم برای نصبش چیکار کنید
11) با اکسپلور درایو C گوشیتون رو باز کنید اون آخر یه پوشه ی زیپ به اسم hack.rar هست روش ok کنید دو تا فایل توش هست اونها رو مارک کنید و بعد file-extract to رو بزنید و مستقیم تو memory بریزیدشون
12) یه بار کلید قرمز گوشیتون رو بزنید
13) حالا دکمه ی منو رو بزنید یه پوشه به اسم leftup تو منو درست شده که برنامه ی مودو توش هست اون رو اجراکنید
14) تا اینجا شما به فایل های سیستمیتون رسیدید
15) اون دو تا فایلی رو که اکسترکت کردید رو به مسیر زیر کپی کنید C/sys/bin
16) حالا به مرحله ی 10 برگردید و رام پچر رو نصب کنید اگه نشد اول با فری ساینر اونو ساین و بعد نصب کنید
17) حالا هر نرم افزاری رو که بخواید مثل K750 روی گوشیتون نصب میشه
هر پچی رو که باهاش حال میکنید رو نصب کنید
توجه:
بدی این روش اینه که چون hellocarbid کامل اجرا نمیشه نمیتونید فایل های سیستمی رو توی اکسپلور ببینید اما در عوض نرم افزار مودو این کار رو انجام میده
شرح روش کار:
خیلی خوب حالا اگه متوجه نشدید که چی شد من براتون میگم
اگه شما بخواید با helloox نرم افزار هاتون رو نصب کنید نیاز به رام پچر و همچنین پچ ChangeSWIpolicyPath دارید ولی وقتی نمیتونید رام پچر رو نصب کنید یعنی هیچی دیگه
در ضمن با این روش دیگه نیازی به این پچ هم نیست
برای نصب رام پچر هم نیاز به فایل اینستال سرور داشتید که اون هم با نصب برنامه ی hellocarbid به دست می آمد و چون hello carbide نمیتونست فایل های سیستمی گوشیتون رو باز کنه( مرحله ی 6) باید از مودو برای کپی کردن اینستال سرور استفاده میکردید
حالا به نحوه ی ارتباط این دو تا پی بردید؟
تنها مشکلی که تا حالا داشتم اجرای بازی های n-gage بوده که البته نمیشه این رو تقصیر این روش انداخت ممکنه اشکال از کلاینت یا قدرت پردازش گوشیم باشه
شما امتحان کنید به من هم بگید
حرف آخر:
یه لحظه با خودتون فکر کنین از وقتی که امروز کانکت شدید تا الان چند بار کلیک کردید؟
حالا یه کلیک هم روی اون دکمه ی کوچولوی تشکر حروم کنید ببینید چه حالی میده!!!!

Mo(-)3n
2009-04-25, 09:43 AM
کاش لینک برنامه های مورد نیاز هم میزاشتی .....

درخواست فایل cer و key (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=8186)

نرم افزار signSis برای ساین ( آپلود از vpic ) (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=84507&d=1239733007)

نرم افزار smartsign ( آپلود از Mo(-)3n ) (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=86172&d=1240555387)

آخرین ورژن هک گوشی Drakkarious 3.01 (آموزش و آپلود از star.h.ch ) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=20107)

آموزش نصب برنامه های ساین نشده , تاریخ گذشته و ... (هک به روش Drakkarious ) ( آموزش و آپلود از azot ) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=19749)

مـــهم : هک کلیه گوشی های Pre FP1, FP1, FP2 به روش HelloOX و نصب برنامه های ساین نشده ( آموزش و آپلود از farbod ) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=29646)

پچ ChangeSwipolicyPath برای هک گوشی fp2 ( آپلود از (Mo(-)3n ) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=32830&page=2) ~~~> پست شماره ی 14

نسخه جدید ROMPatcher با قابلیت اجرای خودکار پچ برای گوشیهای هک شده ( آموزش و آپلود از hamed6606 ) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18102)

zarandi_mh
2009-04-26, 07:44 AM
آقا چرا لقمه رو دور سرت میچرخونی؟
با برنامه HELLOOX خیلی راحت میتونید گوشیتون رو هک کنید

zarandi_mh
2009-04-26, 07:46 AM
وقتی نصبش کردید برنامه رو اجرا کنید
خود برنامه همه کارهارو به انجام میده

psw
2009-04-26, 08:23 AM
ممنون از راهنمایتون

psw
2009-05-06, 05:17 PM
شما تمام مراحل رو با دقت انجام بدین مطمئناً جواب میگیرید باید اون فایل اینستال سرور رو کپی کنید
من با تمام این مشکلات مواجه شدم و این مطلب رو نوشتم امیدوارم جواب بگیرید

vaahed
2009-05-08, 10:41 AM
آقا چرا لقمه رو دور سرت میچرخونی؟
با برنامه HELLOOX خیلی راحت میتونید گوشیتون رو هک کنید
من هركار ميكنم نميتونم اين برنامه رو نصب كنم.اخه گوشيم هك نميشه مدل گوشيم 96 تورو خدا كمكم كن.اگه شماره بدي كه بهت زنگ بزنم ممنونت ميشم

delpak
2009-05-09, 11:31 AM
ممنون عالی بود.توضیحاتت هم کامل بو:wow::wow::wow:د

psw
2009-05-14, 03:51 PM
من هركار ميكنم نميتونم اين برنامه رو نصب كنم.اخه گوشيم هك نميشه مدل گوشيم 96 تورو خدا كمكم كن.اگه شماره بدي كه بهت زنگ بزنم ممنونت ميشم
جناب شما باید آخرین ورژن این برنامه رو که برای گوشی های FP2 هم هست رو پیدا کنید و بعد ساین و در آخر هم نصب کنید
اگه نشد ورژن های دیگه رو امتحان کنید

asil5
2009-05-24, 03:34 PM
من اين روش را تا آيتم 15 راحت انجام دام ولي آيتم 16 انجام نشد لذا مجبور شدم رام پچر را به صورت جداگانه نصب كنم ولي باز هك نشد باز درنتيجه پچهاي مربوط را در E\Patchs ريختم و از طريق رام پچر آنها را Apply كردم كه توانستم گوشي را هك كنم

shenjan
2009-07-10, 01:58 AM
agha ye barnameye hake sedaye handsfree vase 6220 mikhastam.age rahnamaii koni khoda kheyret bede

860125723
2009-09-26, 06:49 PM
کسی فارسی ساز نوکیا 6220کلاسیک نداره اگه لینک فارسی در سایت نوکیا هم باشه ممنون می شم .

shirzad200
2009-11-15, 10:37 AM
متشکرم خیلی حالی بود

Reza_MRF
2010-01-17, 12:29 PM
با سلام خدمت دوستان
من تمام این کارا را که گفتین انجام دادم ولی تو مرحله 10 که میرم تو explore میخوام برنامه ها رو نصب کنم dummy نصب میشه ولی برا Modo ارور سرتیفیکیت میده.میارم ساینش هم می کنم ولی اینبار بعد انتخاب محل نصب ارور not granted میده.
چه تو مموری چه تو فون مموری همین ارورو میده.Hellox 1.05 رو هم امتحان کردم باز همینطور شد
اگه لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم

Reza_MRF
2010-01-17, 02:50 PM
ببخشید باز پیام میذارم ولی گفتم شاید بهتر باشه بگم من Hellox 2 رو هم امتحان کردم نشد.
از قسمت installing root cer جلوتر نمیره.cancel هم میزنی سریع کنسل میشه و هرچی میزنی باز همین آشو همین کاسه

Reza_MRF
2010-01-22, 02:36 PM
انگار این بخش متروکس
یکی نیست به ما کمک کنه؟
فریمور گوشیم هم 3.23
همون 6220 کلاسیک

Masood7271
2010-06-10, 01:41 PM
نرم افزار helloox رو اجرا کنید و به قسمت install cer که رسید باید 5 ثانیه بیشتر روش نمونه اگه از این بیشتر شد سزیع چند بار کنسل رو بزنید تا از برنامه خارج شه و بعد دو باره اون رو اجرا کنی ... نقل قول از psw
من بیست سی بار این کار رو کردم و هربار از برنامه خارج شد و دوباره همین مراحلو تکرار کردم آیا واقعا راه حلی برای عبور از این مرحله وجود داره؟ . دوستانی که 6220 رو هک کردن لطفا کمک کنن

mathematic
2010-08-03, 02:12 PM
نرم افزار helloox رو اجرا کنید و به قسمت install cer که رسید باید 5 ثانیه بیشتر روش نمونه اگه از این بیشتر شد سزیع چند بار کنسل رو بزنید تا از برنامه خارج شه و بعد دو باره اون رو اجرا کنی ... نقل قول از psw
من بیست سی بار این کار رو کردم و هربار از برنامه خارج شد و دوباره همین مراحلو تکرار کردم آیا واقعا راه حلی برای عبور از این مرحله وجود داره؟ . دوستانی که 6220 رو هک کردن لطفا کمک کنن
دوست عزیز من با برنامه زیر به راحتی هکش کردم مثل آب خوردن فقط ساین کردم و رو گوشیم نصب کردم همین
همچنین می تونی تو لینک زیر مشکلتو حل کنی http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=64074&highlight=rom+patcher

khoshgel p
2010-08-10, 05:21 PM
:mixed:

nima_z
2010-08-17, 03:32 PM
سلام به همگی
من گوشیم 6220 classic هستش.Helloox رو ساین کردم ولی وقتی اجراش میکنم تو Installing rootcerts گیر میکنه
با برنامه Drakkarious هم کار کردم ولی Hellocarbide رو که باز میکنم تو قسمت Menu1 که میزنم از نرم افزار بیرون میره
همه چیزو طبق دستورالعملها کار کردم ولی نمیدونم چرا جواب نمیگیرم خواهش میکنم یکی کمکم کنه دارم منفجر میشم:cry:...فکر کنم گوشیمو آخر سر بشکنمش:mixed:
در ضمن Rompacher و Mapdrives که از تو وبلاگ گرفتم ساین کردم و رو گوشیم ریختم ولی کار نمیکنن پسوندشون بهجای sis که برای 6220 باید باشه sisx هست،این مشکلی نداره؟

nima_z
2010-08-17, 08:13 PM
بابا یه مسلمون پیدا نمیشه بگه ما چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟بد جوری گیر کردم ،دست به دامن کمکاتونم
شمارو به خدا اگه کسی چیزی میدونه بگه
ممنون

nima_z
2010-08-17, 08:15 PM
بابا یه مسلمون پیدا نمیشه بگه ما چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟بد جوری گیر کردم ،دست به دامن کمکاتونم
شمارو به خدا اگه کسی چیزی میدونه بگه
ممنون

saeed303
2010-08-18, 01:38 PM
سلام دوستان گوشي منم 6220 ولي مثل گوشي دوستمون تو مرحله installing rootcerts... ميمونه خواهش مي كنم به ما كمك كنيد

afsaneh111
2010-09-26, 02:00 PM
ازسای خوبتون خیلی ممنونم
درخواست فایل cer و key (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=8186)
برای گوشی 95 8GB
352946023494550

afsaneh111
2010-09-26, 03:56 PM
خیلی ممنون میشم اگه فایل car و kay برای n95 8gb برام بزارین
352946023494550
خیلی ممنون از سایت خوبتون