PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : D880

sjgs
2009-04-09, 05:41 PM
:happy:کمک برای نسب نرم افزار وبازی روی گوشی D880 چکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید

MasoudSAMSUNG
2009-04-09, 10:21 PM
:happy:کمک برای نسب نرم افزار وبازی روی گوشی D880 چکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید

ابتدا با استفاده از برنامه JAD maker فایل JAD را از روی فایل JAR بسازیدوسپس هر دو فایل رو به گوشی منتقل کنید و فایل JAD رو از توی گوشی اجرا کنید..

اگه نصب نشد از آموزشی که توی این تاپیک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=31335)هست استفاده کنید

sjgs
2009-04-15, 04:14 PM
من تمام راههای گفته شده در این سایت راامتحان کردم ولی نتیجه ای نگرفتم مخصوصا زمانی که کد ها رابه موبایل می دهم که برنامه را نصب کنم دستگاه موبایل من عکس العملی ندارداین قسمت (8.اولین کد این که باید جاوا رو فعال کرد #536963*# بعد از وارد کردن این کد و باز شدن صفحه ی زیر با دکمه ی قرمز از این صفحه خارج شوید . و .بعد از خارج شدن از این صفحه بلافاصله بودن انجام دادن کار اضافه ای دیگر این کد رو وارد کنید #5737425*# که باید صفحه ی زیر ظاهر بشه ) لطفا راهنمایی فرمائید:cry:

MasoudSAMSUNG
2009-04-15, 09:19 PM
من تمام راههای گفته شده در این سایت راامتحان کردم ولی نتیجه ای نگرفتم مخصوصا زمانی که کد ها رابه موبایل می دهم که برنامه را نصب کنم دستگاه موبایل من عکس العملی ندارداین قسمت (8.اولین کد این که باید جاوا رو فعال کرد #536963*# بعد از وارد کردن این کد و باز شدن صفحه ی زیر با دکمه ی قرمز از این صفحه خارج شوید . و .بعد از خارج شدن از این صفحه بلافاصله بودن انجام دادن کار اضافه ای دیگر این کد رو وارد کنید #5737425*# که باید صفحه ی زیر ظاهر بشه ) لطفا راهنمایی فرمائید:cry:

این کد ها که برای آموزش D880 نیست!
مگه فایل آموزشی اون تاپیکی که لینک دادم رو مظالعه نکردید؟؟!؟!؟:atten:Smile (50)

odman
2009-04-26, 12:36 PM
وقتي كه من فايلهاي jarوjad را به گوشي كپي مي كنم خطاهاي زير را مي دهد Jar file is over max size
Invalid jad descriptor
Authentication n failed
مي خوام كه از روش جاوا هك استقاده كنم ولي مي ترسم كه براي گوشي ضرر داشته باشد . اين روش كه براي گوشي خطر ندارد ؟!!!!!!

MasoudSAMSUNG
2009-04-26, 08:00 PM
وقتي كه من فايلهاي jarوjad را به گوشي كپي مي كنم خطاهاي زير را مي دهد Jar file is over max size
Invalid jad descriptor
Authentication n failed
مي خوام كه از روش جاوا هك استقاده كنم ولي مي ترسم كه براي گوشي ضرر داشته باشد . اين روش كه براي گوشي خطر ندارد ؟!!!!!!

نه بابا!
چه خطری؟! امنه:flower: