PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوش دادن به تلفن دیگران با استفاده از رادیو موبایل

Bia2learn
2009-02-19, 11:07 PM
من این ترفند رو توی یه سایت دیدم خودم که نتونستم انجام بدم((چون اون کابل رو نداشتم و راستش درست هم متوجه نشدم چجوریه) اما اینجا میذارم کسی اگه میتونه تست کنه ببینه کار میده یا نه.

شما با گوشی که رادیو دارد میتوانید به مکالمات تلفن خانه و یا محل کار خود بدون اینکه کسی متوجه شما شود گوش دهید .

مواد لازم :
1- داشتن دو پیریز مختلف
2- خرید دوشاخه fm
3- داشتن هر گوشی که رادیو دارد

خیلی راحت دوشاخه را در پریز تلفن در جای که کسی متوجه آن نشود قرار میدهیم بعد به قسمت رادیو گوشی رفته و با یک سرچ به تلفن را گوش دهید.

BillY KiD
2009-02-20, 01:22 AM
به نظرم انجام این کار با این روش بیشتر شبیه رویا میمونه تا واقعیت .
ما که چیزی گیرمون نیومد !

HaMeD
2009-02-20, 02:32 AM
دستگاهی که دربارش صحبت میکنید به نوع فرستنده شبیه دوشاخه است که مکالمات تلفنی رو روی موج fm رادیو پخش میکنه

شما با قرار دادن این وسیله در پریز تلفن میتونید توسط رادیو گوشی یا رادیو منزل مکالمات تلفن ثابت اون محل رو گوش کنید

shabzadeh
2009-02-20, 02:37 AM
بابا چیزی نیست که این دو شاخه fm را از الکترونیکیا بخرید این دو شاخ یک فرستنده ی fm با برد محدوده مثل همین mp3 fm ها بعد یک رادیو حالا می خواد مال موبایل باشه یا خود رادیو بردارید گوش بدید
سخت می گیرید چرا جانم

.::H.A.M.E.D::.
2009-02-20, 10:50 AM
آيا كسي اين روش را انجام داده؟

DASER
2009-03-06, 02:45 PM
اره من انجامش دادم

ولی بهتره این کارو نکنید چون هر رادیویی که موج fm داشته باشه می تونه این فرکانس رو بگیره

مثلا تا 3 تا همسایه اون ورتر می تونه فرکانس رو بگیره

خیلی ضایعا ....

zz1358_1
2009-03-08, 02:41 PM
البته كه ميشه
بقول دوستمون برو يه الكترونيكي يه دونه بخر
حالا ميخواي چيكار؟

RMEEN
2009-06-21, 01:26 PM
میشه من پریزشا داشتم کار میکرد کیفیت صدا هم کاملن خوب بود میتونین از لوازم الکترونیکی ها بخرین :lol::glass:

Google 64
2009-06-21, 02:42 PM
فرستنده اف ام (دو ترانزیستوری)
دارای دو مرحله تقویت بوده و توسط میکروفن صدا را روی موج FM رادیو به صورت بی سیم پخش می کند. میکروفن با کیفیت صدای عالی ، دارای ***** نویز گیر صداهای همهمه از جمله نکات قابل ذکر برای این کیت می باشد.
بوسیله این کیت هر صدایی را می توانید با کیفیت باور نکردنی ضبط کنید. روی هر وسیله ای از جمله واکمن ، MP3 Player ، MP4 و هر وصیله ضبط صدا.
با برد بسیار عالی و تنها با 3 ولت کار می کند.
سیستم فرستنده گیرنده (مخابرات) یکی از رشته‌هایی بوده که در طول چندین سال دستخوش تحولات شگرفی شده است. مدولاسیون FM یک شیوه ارسال اطلاعات بوسیله امواج رادیویی می‌باشد که در ضمن از لحاظ کیفیت نیز برترین نوع مخابرات رادیویی است.

شرح کار علمی مدار
مدار فرستنده دو قلو شامل سه قسمت تقویت کننده امواج صوتی، اسیلاتور و ضرب کننده (میکسر) می‌باشد:
الف) تقویت کننده: ترانزیستور T1 همراه مقاومتهای R1 و R3 و میکروفن یکی تقویت کننده امیتر مشترک را تشکیل می‌دهند. امواج صوتی توسّط میکروفن خازنی دریافت شده و به جریان الکتریکی تبدیل می‌شود سپس مستقیماً به بیس T1 تزریق و بعد از تقویت در کلکتور ظاهر می‌شوند. مقاومتهای R1 و R3 ترانزیستور را بایاس می‌کنند.

ب) اسیلاتور: این قسمت شامل سلف L، (پشت مدار چاپی) خازن C5 و C2، ترانزیستور T2 (در حالت بیس مشترک) و مقاومتهای R2 و R5 می‌باشد. به مدار مشترک L و C5 اصطلاحاً مدار رزنانس یا تانک می‌گویند. این مدار فرکنس خاصی که از فمول محاسبه می‌گردد را تولید می‌نماید. جهت پایداری فرکانس مدار مقداری از امواج تولید شده تسوط C2 به امیتر ترانزیستور برگشت داده می‌شود (فیدبک) و پس از تقویت به روی کلکتور ظاهر می‌شود. لذا اسیلاتور پایدار مانده و تا هنگامی که تغذیه می‌شود مقاومتهای R2 و R5 به ترتیب تأمین کننده ولتاژ بیس و امیتر می‌باشند. ضمناً R5 از صفر شدن انرژی فیدبک شده توسط C2 جلوگیری می‌کند.

ج) میکسر: ترانزیستور T2 در یک زمان در دو مدار قرار گرفته یکی مدار اسیلاتور که قبلاً شرح داده شد و دوم مدار میکسر. با اعمال امواج صوتی تقویت شده از طریق C3 و R4 به بیس T2 و تزریق امواج تولید شده توسط اسیلاتور مدار از طریق C2 به امیتر این ترانزیستور، مخلوطی از این امواج که اصطلاحاً به آن امواج مدوله شده می‌گویند بر روی کلکتور ظاهر می‌شود و در نهایت از طریق آنتن در فضا منتشر می‌شود. از خواص امواج مدوله شده انتشار آنها توسط آنتن و سرعت آنهاست که برابر سرعت نور می‌باشد. در این مدار خازن C4 پارازیتهای ایجاد شده در ولتاژ مدار را صفر می‌کند. خازن C3 امواج صوتی تقویت شده را به طبقه بعد کوپلاژ نموده و از اثر ولتاژ دو طبقه بر روی هم جلوگیری می‌کند مقاومت R4 امپدانس دو طبقه را تطبیق می‌دهد. ضمناً خازن C1 از اثر امواج رادیویی بر روی مدار جلوگیری می‌نماید.
http://www.dekits.com/images/images_big/de10-fireFTP.jpg

mkmmkm
2009-08-27, 03:47 PM
آقا اگه میخواین همسایه هاتون تمام تلفنای خصوصی و خانوادگیتونو بفهمند برید از این آشغالا بخرین.

hmmsh
2009-08-28, 12:37 AM
آقا اگه میخواین همسایه هاتون تمام تلفنای خصوصی و خانوادگیتونو بفهمند برید از این آشغالا بخرین.

حالا همه که واینستادن موج fm بگیرن ببین همسایه هاشون با تلفن چی میگن

mlolo
2009-10-09, 01:17 PM
همچین کار سختی نیست.
شما باید یه فرستنده روی تلفن که به دوشاخه وصل مشه داشته باشید این فرستنده رو از همجا میتونین بخرین حالا مخواهین روی موبایل باشه یا یه رادیویه یک موج fm
یه وقت یه گوشیه رادیو دار نخرین بخاطر این کار

Santoza
2009-10-09, 01:49 PM
فرستنده اف ام (دو ترانزیستوری)....

البته از دوست عزیزمون، Google 64 بخاطر ارائۀ این مدار جالب (که البته با آرم شرکت سازندۀ اون ،جنبۀ تبلیغاتی هم پیدا کرده)،تشکر می کنیم.:wow::wow:اما شاید جاش اینجا نبود...:Smile (31): شایدم من اشتباه میکنم.:dont::dont:

takpesar64
2009-10-13, 10:58 PM
ولی من انجام دادم که چند ایراد داره
1- این دشاخ مخصوص صدای شمارو روی یه موج مشخص پخش میکنه و هرکسی توی اون محدوده می تونه مکالمات شما رو اتفاقی گوش کنه.
2-همون یکی بود:happy::dont::papa:

akbar_99
2009-10-27, 02:13 AM
سلام من فرستنده رو خریدم و یه جا امتحانش کردم ولی نشد.روی فرستنده یک چراغ قرمز هست که نمیدونم چه موقع روشن میشه اگه کسی میدونه یه کمکی بکنه

Lord_Mohammad
2009-10-27, 02:03 PM
سلام من فرستنده رو خریدم و یه جا امتحانش کردم ولی نشد.روی فرستنده یک چراغ قرمز هست که نمیدونم چه موقع روشن میشه اگه کسی میدونه یه کمکی بکنه

اگه به پیریز تلفن زدی فقط کافیه با یه رادیو یا رادیو گوشی موج رو پیدا کنی و ....:feel:

Santoza
2009-10-27, 02:12 PM
اگه دکمه ای یا ولوم تنظیم حساسیت و یا... رو قابش نداره، بنابراین، با وصل به پریز تلفن، اون چراغ باید روشن بشه که فقط نشون بده داره کار میکنه و سالمه...همین.ممکنه فقط چراغش سوخته باشه ، اما مدارش سالم باشه که میتونی با یه رادیو FM معمولی، سرچ کنی.

Docki_Joon
2009-10-27, 02:27 PM
سلام عزیزان..
کسی میدونه قیمت این فرسنده اف ام و این دو شاخه اف ام چنده..؟؟؟؟؟
کدوم بهتر و راحتره....؟؟؟؟
مثلا برم الکتریکی بگم که یه فرسنده اف ام میخوام؟؟؟؟ یا باید چیزه دیگه بگم؟؟؟
یا مثلا بگم دو شاخه اف ام میخوام..؟؟؟
اگه طرف گفت ماله چیه..باید بگم میخوام تلف مردومو گوش بدم.هه هه
کسی از این دو شاخه اف ام عکس نداره بزاره ببینیم.؟؟
............
ممنون مشیم کسی همرو کامل بگه///

Santoza
2009-10-28, 04:39 PM
سلام عزیزان..
کسی میدونه قیمت این فرسنده اف ام و این دو شاخه اف ام چنده..؟؟؟؟؟
کدوم بهتر و راحتره....؟؟؟؟
مثلا برم الکتریکی بگم که یه فرسنده اف ام میخوام؟؟؟؟ یا باید چیزه دیگه بگم؟؟؟
یا مثلا بگم دو شاخه اف ام میخوام..؟؟؟
اگه طرف گفت ماله چیه..باید بگم میخوام تلف مردومو گوش بدم.هه هه
کسی از این دو شاخه اف ام عکس نداره بزاره ببینیم.؟؟
............
ممنون مشیم کسی همرو کامل بگه///

قیمتش 1000 تا 1500 تومنه. اینقدر هم طرحش ساده ست که هیچ تفاوتی نداره چه مدلی یا چه مارکی باشه. چون اساسا" همشون یه نوع طراحی دارن و تو یه بازۀ فرکانسی عمل میکنن. بنابراین هر چی که بود، میتونی بخری...
باید بگی، یه دوشاخۀ اف-ام میخوام. نگران هم نباش...هیچ فروشنده ای ازت این سؤالو نخواهد پرسید...!

آخه این یه وسیلۀ شناخته شده ست و خود این فروشنده ها که اونو میارن واسه فروش، میدونن کاربردش برای چیه.

شکل خاصی هم نداره...تمام مدارشو داخل یه سه شاخۀ تلفن جاسازی کردن. یعنی کاملا" شبیه سه شاخۀ تلفنه.

ضمنا" کی گفته که این وسیله فقط بدرد مثلا" جاسوسی میخوره !؟

بله ...اگه یکی این وسیله رو یواشکی و بی خبر، رو خط تلفن همسایه !! نصب کنه (که یه کار واقعا" غیر اخلاقی ، ناپسند و خلاف قانونه)، اونوقت یه چیزی...

اما خیلی ها ازش رو خط تلفن خودشون استفاده های مفید میکنن...

امیدوارم توضیحات، کافی بوده باشه.

akbar_99
2009-10-30, 10:38 PM
من چند روز پیش 1000 تومان از یه الکتیزیکی خریدم

RMEEN
2010-05-06, 03:59 PM
خواهش می کنم این کارو رواج ندید خیلی ناجوره
کل محل مکالمات خصوصی خانواده شمارو میشنوند
وای
:god:

lمگه محله بیکارن تازه بردش کمه زیاد نیست که
خودتم به زور میتونی پیداش کنی:mixed:

L*rd *F n!njA
2010-05-06, 05:54 PM
اين چيز جديدي نيست ما بچه بوديم از اين دستگاه استفاده ميكرديم ولي باز هم متشكرم:flower:

360درجه
2010-06-05, 05:19 AM
آقا فرسنده به درد میخوره اما ضایع بازیه چون به قول یکی از دوستان که عرض کردند سه تا همسایه اونورتر میشون و در ضمن چون رو موجfmهتش نمیشه کاریشم کرد که استراق سمع نشه...
پس یه جورایی بیخیال...

pardis11
2010-06-15, 11:54 PM
مشدی یه چیزایی تو بازار هست دو تا سه تومن پولش میزنی به پریز بعد واست شنود میکنه .موبایلتم نمیسوزه :atten:

M@$OUD
2010-06-16, 08:10 AM
در گوشی n78 که خودش گیرنده اف ام وهمچنین فرستنده اف ام داره برنامه ای وجود داره که بره روی تلفن های بی سیم و از اون تلفن استفاده کرد:glass:
اگه هستش معرفی کنید

XPERIA
2010-06-16, 08:39 AM
یه خبر خوب بدم به دوستان :
خطوط تلفنی که PCM هستند با این فرستنده ها کار نمیکنند. من 3 تا داشتم و امتحان کرده ام.
PCM همون خطوط محترمیه که بهشون نمیشه ADSL داد و سرعت دایل آپش زیر 32 هست.
موفق باشید با تلفنتونSmile (50)

bolsen19
2010-09-18, 04:29 AM
سلام اینو میشه رو دکه تلفنم زد بعدشم با موبایل گوش کنی رادیو دار موبایل ضرری داره؟

talasemi
2010-09-22, 06:59 PM
اي بابا حالا چه كاريه كه به تلفن مردم گوش بديد؟؟؟!!!
يادمه 8،9 سالم بود از اين كارا ميكردم

ehsanc5
2010-09-24, 01:50 PM
يكي بياد به من بفهمونه اين چي ميگه من كه انيشتينم چيزي نفهميديم!

amin-kery
2010-11-29, 10:25 PM
دوستان آیا این دو شاخه اف ام کاربرد دیگه ای داره ؟
برامون ذکر می کنید؟

idn89
2010-12-04, 10:24 PM
فقط برای تلفن روی امواج رادیو هست

malip
2011-01-03, 10:37 PM
یک فرستنده ساده که وردودیش از پریز تلفن و گیرنده اش هم هر نوع رادیوی fm

_Stranger_
2011-04-26, 04:54 PM
اینکه به حرفهای دیگران گوش بدیم که کلا کار درستی نیست اما به نظرتون استفاده از گوشی تلفن خیلی ساده (در حد قیمت 4000) برای این کار بهتر نیست؟؟ هم اینکه کسی غیر شما نمیتونه گوش بده ولی با این فرستنده همسایتون هم میشه با رادیو حرفاتون رو شنید. و خیلی چیزای دیگه داره مثل صحبت کردن و...

این وسیله مثل جریان Pager میمونه که قبل از اینکه موبایل رونق بگیره ازش استفاده میکردند و برای تماس گرفتن که اونم در حد یک پیام کوتاه خلاصه میشد ولی با اومدن گوشی های موبایل اثری از Pager دیگه نموند.

daive
2011-04-28, 09:27 AM
من ۷ساله پیش امتحان کردم.خیلی حال میداد.ولی واسه الان یه خورده ابگوشتیه.من اون موقع ۲۰۰ تومن خریدمش.

nader008
2011-04-28, 05:08 PM
من پیجر داشتم ولی دیگه آلان آنتن نمیده!؟

شماد خبری دارین ازش؟

estivage
2011-04-28, 09:16 PM
من هم استفاده کردم.. خودم هم دارم ..

arshavin01
2011-05-24, 03:20 PM
این آموزش یا بد آموزی
گوش دادن به تلفن دیگران با استفاده از رادیو موبایل
میدونید حتما نباید تو سه شاخه خونه باشه از جای دیگه هم میشه
من اخلاقی شما اخلاقی آقا دزده(بداخلاقی)
اینکه بفهما کی میری خونه ی خاله،شام می خوری یا نمی خوری کی عروسی دارید و...(وای نگو tv led خریدن)
اگه کسی فهمید که فهمید اما به کسی که نفهمیده نفهمونه
(این پست جنبه منفیش بیشتره تا مثبتش)
هر چند می تونی خانوادهتو کنترل کنی اما...(باید مواظب باشی که خونتونو کنترل نکنن)

e_zelatan
2011-05-27, 12:59 PM
میشه یک نفر به طور کام واسه ما مبتدی ها توضیح بده؟
خیلی خیلی ازش ممنون میشم

mesgari
2011-06-05, 01:38 PM
یه مزیتی که داره اینه که اگه شما دوتا دستگاه تلفن داشته باشین بخواین از اون یکی یواشکی به مکالمات گوش بدین صدای تلفن فورا تغیر میکنه و ضعیف میشه ولی تو این روش هیچ تغیری نمیکنه و کسی متوجه نمیشه
دوما برد این دستگاه تا 100 متره و احتمال این که همسایه هاتون اینقدر بیکار باشن رو موج اف ام مدام جستجو کنن خیلی کمه درضمن این همه کانال های ماهواره و تلویزیون کی میاد اف ام بگیره
دوستان لطفا جنبه منفی این دستگاه رو در نظر نگیرید دوستمون لطف کردن این پست رو گذاشتن خواستین یاد بگیرید شاید روزی به کارتون بیاد:welove::welove:

طه حسینی
2011-08-04, 04:42 PM
فرستنده اف ام با برد بیش تری هم هستش؟

imani2
2011-08-10, 01:25 PM
من این ترفند رو توی یه سایت دیدم خودم که نتونستم انجام بدم((چون اون کابل رو نداشتم و راستش درست هم متوجه نشدم چجوریه) اما اینجا میذارم کسی اگه میتونه تست کنه ببینه کار میده یا نه.

شما با گوشی که رادیو دارد میتوانید به مکالمات تلفن خانه و یا محل کار خود بدون اینکه کسی متوجه شما شود گوش دهید .

مواد لازم :
1- داشتن دو پیریز مختلف
2- خرید دوشاخه fm
3- داشتن هر گوشی که رادیو دارد

خیلی راحت دوشاخه را در پریز تلفن در جای که کسی متوجه آن نشود قرار میدهیم بعد به قسمت رادیو گوشی رفته و با یک سرچ به تلفن را گوش دهید.

با اجازه اساتيد

سلام من يه روش ديگه و بهتر مي گم ( در قالب طنز ) (البته ناراحت نشن )

در اين كار شما بايد دو پريز تلفن كه از خط هستند داشته باشيد

بعد بجاي اينكه بريد كابل fm بگيريد بريد بجاش يه تلفن ثابت بگرييد ( اگه پول نداريد دسته 2 بگيريد )

از اونجا كه او آن طرف خط داره حرف ميزنه شما هم مي تونيد صداي اينو ري رو بشنويد هم اونوري

مزايا

مي تونيد تلفن رو حالت بلند گو بذاريد

تازه مي تونيد حرف هم بزنيد ( از اونجا كه در يك مكالمه دو نفره يكي حرف ميزنه يكي ساكته باز اون يكي حرف ميزنه و طرف ديگه چيزي نميگه : شما وقتي يكي داره حرف ميزنه ميتونيد وسط حرفش بپريد حال تو اين وسط اين حرف شما رو يك نفر نميشنوه )

اميدوارم كسي را ناراحت نكرده باشم

nasser423
2011-08-30, 02:05 PM
جواب میده ولی همه می تونند گوش بدند حتی بقال سر کوچه

56sx
2011-08-30, 11:33 PM
چند وقت پیش بطور اتفاقی وقتی که با رادیو گوشی ور میرفتم صدای مکالمه یه زن و شوهر افتاد روی گوشی
اون موقع فکر کردم که یکی از دو طرف تلفن ثابت بی سیم داره و رادیو گوشی داره از فرستنده گوشی صداهارو میگیره
الان یه مقدار شک کردم شاید ....

M O S T A F A
2011-09-05, 08:50 AM
با اجازه اساتيد

سلام من يه روش ديگه و بهتر مي گم ( در قالب طنز ) (البته ناراحت نشن )

در اين كار شما بايد دو پريز تلفن كه از خط هستند داشته باشيد

بعد بجاي اينكه بريد كابل fm بگيريد بريد بجاش يه تلفن ثابت بگرييد ( اگه پول نداريد دسته 2 بگيريد )

از اونجا كه او آن طرف خط داره حرف ميزنه شما هم مي تونيد صداي اينو ري رو بشنويد هم اونوري

مزايا

مي تونيد تلفن رو حالت بلند گو بذاريد

تازه مي تونيد حرف هم بزنيد ( از اونجا كه در يك مكالمه دو نفره يكي حرف ميزنه يكي ساكته باز اون يكي حرف ميزنه و طرف ديگه چيزي نميگه : شما وقتي يكي داره حرف ميزنه ميتونيد وسط حرفش بپريد حال تو اين وسط اين حرف شما رو يك نفر نميشنوه )

اميدوارم كسي را ناراحت نكرده باشم

ايول خيلي حال دادي ولي حيف حذف شدي
كلي خنديديم

DASER
2011-11-30, 08:37 PM
اگر دوست دارین ابروتون به صورت جهانی بره حتما این کارو انجام بدین

☺☺☺☺☺
2011-12-02, 10:34 PM
این پست خیلی بچه گانه است توصیه میکنم مدیر این بخش اون رو لاک کنه.

a.boroon73
2011-12-12, 10:45 PM
تا حالا با خودتون فکر کردید فرستنده اف ام چطور میتونه اف ام دریافت کنه؟!!

tashoon
2013-02-07, 04:46 PM
اره - تنها کاری که لازمه زدن دوشاخه و رروشن کردن رادیو و تنظیم فرکانس روی باند fmرادیو است . تنظیم فرکانس همون پیچوندن ولوم دریافت شبکه های رادیوییه نه چیز دیگه ای . اونوقت با کیفیت باورن نکردنی و صدای ربلن مکالمات شنیده می شن . واسه موبایل هم کاربرد نداره . پیشنهاد می کنم جر و دعوا تو خونتون یا محل کارتون راه نیندازید باعث دردسره . ادم هر چه عقاید خصوصی مردم رو ندونه بهختره . تا اونجا که می دونم یکی دو تا از دوستان به خاطر همین کار دردسرهای خانوادگی و بین فامیلی واسشون درست شده . بذاارید همه احساس امنیت کنند . از جمله خودتان . داشتن اطلاعات خوبه اما به کار گیری اونها در هر جایی صحیح نیست . حتی رو باند تلویزیون در حال سرچ هم می افته یا رادیوهای نزدیک به منزلتان . و بقیه هم می تونن بشنوند . تا بیست الی 50 متر جواب می ده در بعضی از فضاها . قیمتی هم نداره .

با تشکر ه.ش
خوزستان

kalak22
2015-04-17, 12:10 PM
سلام
ما متوجه شدیم همسایه ما از طریق رادیو تلفن مارو شنود میکنه.سوال من اینه که فقط بیسیمو میشه شنود کنه یا تلفن ثابتم میشه؟ چطوری میشه مچشو گرفت فقط زود جواب بدید.چندماهه داره گوش میده