PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی nokia n86 اولین 8مگاپیکسلی نوکیا

PORIA N96
2009-02-18, 01:06 PM
با سلام خدمت رفقا بالاخره نوکیا هم اولین گوشی 8مگا پیکسلیشو ارائه کرد
اینم چندتا عکس به همراه مشخصات n86اولين 8مگاپیکسلی نوکیا

مشخصات :
صفحه نمايش : OLED, 16M colors
در ابعاد : 240 x 320 pixels, 2.6 inches
حافظه : microSD (TransFlash), up to 16GB
دارا حافظه داخلي 8GB internal memory
GPRS : دارد
HSCSD : دارد
EDGE : دارد (Class 32, 296 / 177.6 kbits)
3G : دارد
WLAN : دارد
Bluetooth: دارد
USB:دارد
------------------------
سيستم عامل : از نوع Symbian OS, S60 rel. 3.2
دوربين : 8 MP, 3264x2448 pixels, Carl Zeiss optics, autofocus, flash, video (VGA@30fps); secondary VGA videocall camera

داراي gps داخلي
توابع aGPS function
ساپورت Java MIDP 2.1
راديو با rds
فرستنده راديويي FM transmitter
اسپيكر هاي استريو
پشتيباني از فرمت هاي MP3/MP4/eAAC+/WMA player
داراي سوكت 3.5 mm AV jack
نمايشگر دو طرفه
داراي كليد هاي اختصاصي موزيك و گالري
-----------------------------
باطري :
Li-Ion 1200 mAh (BL-5K)
Up to 312 h
Talk time Up to 6.3 h

http://********.ir/forum/images/statusicon/wol_error.gifروی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید.http://upload.*************/1/1234898076.jpghttp://upload.*************/1/1234917301.jpghttp://upload.*************/1/1234944924.jpg

PORIA N96
2009-02-18, 02:00 PM
ولی دوستان انگار به جز دوربین بقیه امکاناتش زیاد جالب نیست به خصوص طراحی بدنه و صفحه کلید

PORIA N96
2009-02-18, 02:08 PM
مطالب گرفته شده از سایت پی سی سویت pcsuite

(http://www.********.ir)

Morteza AMG
2009-02-18, 02:30 PM
یه نکته ی جالب که برای اولین بار در این تلفن همراه به کار رفته تغییر قطر دیافراگم هست که باعث بهبود تصویربرداری در فضاهای کم نور میشه.

SHaHRoKH
2009-02-18, 08:43 PM
نوکیا فقط خواسته یه 8 مگاپیکسلی توی آرشیوش داشته باشه ...
از نظر طراحی و دیزاین میشه گفت هیچ سلیقه ای به خرج نداده و واقعا زشته . از نوکیا بعید بود.
میشه گفت نمونه ی ساده شده ی n85ه که چون n85 گوشی اسپورتی بود , حالا اومده اینو ساده ی ساده ساخته که کار غیر منطقی هم هست.
از نظر امکانات هم میشه گفت شبیه n85 یا n96 ه .
کلا محصول جالبی به نظر نمی رسه.

PORIA N96
2009-02-18, 08:59 PM
دوستان سلام قبلآ هم گفتم که موبایل فروشی دارم الان هم توی دبی هستم و دارم با نوت بوک این مطالبو مینویسم قرار شده یکی فردا برای خریداران ایرانی یه گوشی n86 بیاره فردا منتظر باشید بعد از اینکه گوشیو کامل تست کردیم و باهاش کار کردم میام و توضیحاته کاملی رو براتون مینویسم با تشکر

iceboy_a1
2009-02-18, 09:09 PM
دوستمون راست میگه نوکیا فقط خواسته یه 8 مگاپیکسلی داشته باشه
عزیز دردونه نوکیا که خیلی میرسه بهش به نطر من n9x هست
الآن دیگه (البته نظر من اینه) مهم تر از دوربین بقیه قابلیت های گوشی و سرعت پردازششه
وگرنه لنز کارل زایسی که نوکیا استفاده می کنه تو دوربیناش خیلی کیفیتش از لنزای پلاستیکی سامسونگ و ... بهتر و با کیفیت تره
یه 5مگا پیکسلی زایس قابل مقایسه هست با 8مگا پیکسلی پلاستیکی سامسونگ (از نطر کلی نه از نطر رزولوشن)
میتونین مقایسه کنین
البته بازم میگم این نظر و سلیقه منه

SHaHRoKH
2009-02-18, 09:29 PM
دوستمون راست میگه نوکیا فقط خواسته یه 8 مگاپیکسلی داشته باشه
عزیز دردونه نوکیا که خیلی میرسه بهش به نطر من n9x هست
الآن دیگه (البته نظر من اینه) مهم تر از دوربین بقیه قابلیت های گوشی و سرعت پردازششه
وگرنه لنز کارل زایسی که نوکیا استفاده می کنه تو دوربیناش خیلی کیفیتش از لنزای پلاستیکی سامسونگ و ... بهتر و با کیفیت تره
یه 5مگا پیکسلی زایس قابل مقایسه هست با 8مگا پیکسلی پلاستیکی سامسونگ (از نطر کلی نه از نطر رزولوشن)
میتونین مقایسه کنین
البته بازم میگم این نظر و سلیقه منه

اصلا تائید نمیکنم...چون بهترین 5 مگاپیکسلی که تا الان شناخته شده G810 بود البته قبلش G800 بود.
هم از نظر کلی هم از نظر رزولیشن d:

.::H.A.M.E.D::.
2009-02-18, 10:25 PM
اين گوشي كي وارد بازار مي شود؟

Mehdi
2009-02-18, 10:37 PM
سه ماهه دوم سال 2009

PORIA N96
2009-02-19, 01:29 AM
دوستان اینجا رو گوشی نوشته n86 ولی تو قسمت نوکیا که ای گوشیو بررسی کرده روش نوشته n85

البته همونطور که گفتم فردا که نمونه آزمایشیشو برای سفارش دادن میارن نشونمون بدن بعد از تستش همه چیزشو بهتون میگم

راستی داشت یادم میرفت شنیدم با مالیات قیمتش تو ایران حدود 600 - 650 تومنی میشه

PORIA N96
2009-02-19, 08:03 PM
سلام دوستان با کلی خبر اومدم گوشی بلاخره بعد از 2 ساعتی علاف شدن به دستم رسید اول باطریشو جا زدیم بعد نوبت به روشن کردن گوشی رسید بالا اومدن گوشی زیاد طول نکشید البته مثل n85 و n96 نبود ولی راضی کننده بود بعدش رفتیم سراغ سیستمش سرعت بازکردن منوها و گشت وگذاره داخل گوشی بد نبود در مورد پخش موسیقی باید بگم که اصلآ رضایت بخش نبود چه با هدفون چه بی هدفون در مورد پخش تصاویر ویدیوی هم بگم که شفافیت تصویرش خوبه ولی به پای n96 نمیرسه بلاخره رفتیم سراغ دوربینش دگمه دوربینشو مثل بقیه مدل ها چند ثانیه گرفتیم بعد وقتی که دوربین بالا اومد اول ازیه فروشنده سیاه عرب عکس گرفتیم و با n96 و n95 8g هم مقایش کردیم فرقشون فقط تو این بود که یه کمی n86 جزئیات رو واضح ترنشون میده در مورد فیلم برداریش هم باید بگم که قابل قبول بود که در زوم کردن از گوشیهای n96 و n85 و n95 بهتربود در مورد حافظه هم باید گفت که این گوشی 8گیگ حافظه داخلی داره که میگن تا 16 گیگ رو خارجی میخوره ما هم یه رم 16 گیگ که روی n97 خود اون عرب بود رو در آوردیم که میگفت 11گیگش رو پر کرده ما هم اونو روی گوشی امتحان کردیم واقعآ حیرت زده شدیم چون گوشی به طور کامل هنگ کرد وظرفیت پذیرش 16 گیگ رو نداشت نمایندگان نوکیا هم متعجب شدند که بهانه هایی مبنی بر اینکه این مدل آزمایشیه و حتمآ در مدل نهایی این مشکل برطرف میشه. راستی یادم رفت در مورد فلاش گوشی هم باید بگم که از نزدیک شبیه فلاش ال ای دی دوبل نبود ولی کارایش مثل 96 بود که به پای زنون نمیرسه در ضمن این گوشی هم مانند 96 هک نمیشه و باید منتظر کار هکرها باشید
نتیجه و کلام آخر در کل نمیتوان این گوشی را یک گوشی کامل و بی نقص دانست که به نظر من این گوشی برای کسانی که فقط میخوان یه 8 مگاپیکسلی داشته باشن خوبه و نیازهای همه رو بر طرف نمیکنه
دوستان شاید در این نوشته شاید چیزهایی یادم رفته باشه هر سوالی دارید بپرسید ممنونم

آخ اصلی ترین جای کار داشت یادم میرفت نماینده های نوکیا که دیدند این گوشی اونقدرا هم دل ما رو نگرفته یه وعده های بسایر عجیبی دادند که شرکت نوکیا در هنگام تحویل سال 2010 یه گوشیه 8مگاپیکسلی با فلاش زنون و 32 گیگ حافظه داخلی و جالب تر از همه گفتند که در لنز این گوشی برای اولین بار از سیتم سایبر شات و تثبیت کننده تاویر همچنین تشخیص چهره استفاده شده ما که کنجکاو شده بودیم مدلشو پرسیدیم که لو ندادند ولی گفتند با لقب matchless emperorیعنی ( امپراطور بی نظیر ) تولید میشه شما دوستان هم مثل ما تا روز کریسمس سال 2010 دندون رو جیگر بیذارید ببینیم این گوشی به ظاهر بی نظیر تولید میشهیا نه

با تشکر از تمام شما دوستان عزیز اگر دوست داشتید از طریق او عکس ترازو به این نوشته امتیاز بدید