PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک e71 ورژن 200.21.118 کامل و تست شده

chamcham
2009-02-03, 09:02 PM
دوستان در تاپیکی روش هک گوشیهای N82 ورژن 31 گذاشته شده بود که متاسفانه روی گوشی e71 ورژن 200.21.118 جواب نمی داد .این مشکل در یک سایت خارجی کاملا توضیح داده شده بود که من ترجمه اون رو براتون می گذارم.

1- پکیج ضمیمه را دانلود کرده و پنج نرم افزار زیر را از طریق گرفتن سرتیفیکیت مثلا از سایت **** که تاپیک درخواست اون در سایت وجود داره ساین کنید.

لیست نرم افزارهای که باید ساین بشن:
MapDrives v1.00 DiskAdmin Unsigned
2 MapDrive_Y
Modo_v1.02(3)_Unsigned
Modo 0.50
JBakTaskMan

بعد از ساین کردن همه 5 نر افزار به طریق زیر عمل کنید.

2- ابتدا JBakTaskMan را در مموری کارت نصب کنید.

3- سپس MapDrive v1.00 را در حافظه گوشی نصب کنید.

4- فایل MapDrive.txt را در مموری کارت کپی کنید(شاخه اصلی)

5- پوشه هک را در مموری کارت کپی کنید.(شاخه اصلی)

6- نرم افزار JbakTaskMan را اجرا کرده و کلید # را فشار دهید و از لیست باز شده MapDrive را پیدا کرده و بر روی آن کلید Menu را فشار دهید و program rules را انتخاب کرده و از Task list گزینه Autostart را انتخاب کنید.

7- گوشی را یکبار خاموش و مجددا روشن کنید.

8- حالا MapDrive را پاک کنید (البته من این کار را نکردم و مشکلی هم پیش نیامد)

9- 2MapDrive_Y را در حافظه گوشی نصب کنید.

10- مجددا نرم افزار JbakTaskMAn را اجرا کرده و کلید # را فشار دهید. سپس MapDrive را پیدا کرده و بر روی آن کلید Menu را زده و گزینه Launch را انتخاب کنید.

11- حالا (03) Modo_v1.02 را در حافظه گوشی نصب کنید.

12- سپس Modo 0.50 را در حافظه گوشی نصب کرده و با ورژن قبلی replace (جایگزین)کنید.

13- شما نرم افزار Modo را در پوشه leftup در منوی اصلی مشاهده میکنید. آن را اجرا کرده و از مسیر H:\sys\bin فایل installserver.exe را به مسیر C:\SYS\bin کپی کنید.

14- کار تمام است. برای امکانات بهتر (که من نمی دونم چی هست و فقط نقل قول می کنم) فایل ROMPatcher را نصب کنید. سپس فایل Open4All.rmp را در مسیر E:\Patches که البته خودتون می سازین کپی کنید. سپس نرم افزارROMPatcher را اجرا کرده و patch مربوطه( که البته فقط یک عدد در لیست وجود دارد) را enable کنید.

15- گوشی را یک بار خاموش و روشن کنید.

16- حال کنید

17- من نرم افزارها را بعد ار نصب پاک کردم و همچنان هک شده است. پس اگر منوی شلوغ دوست ندارید آنها را پاک کنید.(مرحله 18 فراموش نشود)

18- کلید تشکر اون پایین رو فشار دهید.

در ضمن من این روش رو در سایتهای دیگه با یوزر ehsanmoeini گذاشتم.پس اگه اونجا خوندین ، نریزین سرم که کپی کردم. لذت ببرید

hadif24
2009-10-26, 02:23 PM
سلام دوست عزيز رو گوشي من جواب نداد.گوشي من E71 هست.ورژن 210.21.006 برنامه ها نصب ميشن ولي اجرا نميشن به غير از Jbak Task man راستي ساينشون هم كردم ولي بازم نشد.اگه ميشه به منم كمك كنيد تا گوشي رو هك كنم.مرسي

eleya123
2009-10-26, 02:27 PM
از سایت قشمگتون متشکرم

bp1987
2010-10-10, 03:53 PM
سلام رفیق اکه می شه روش ساده تری برای هم بذاری که به این ورژن هم بخوره.410.21.010

تاریخشم اینه 08.02.2010

gavollah
2012-06-26, 07:38 PM
ساین هم کردم ولی اولی رو unable to install می ده