PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل برنامه S Health کمک کنید لطفا

kamran1358
2017-07-24, 08:10 PM
سلام و عرض خسته نباشیدخدمت دوستان عزیز

برای حل این مشکل کمکم کنید. ممنونم

گوشی من s6 edge هست. چند وقت پیش وقتی اندرویدم مارشمالو 6.0.1 بود گوشی رو روت کردم . اما دوباره پشیمان شدم و بعد از مدتی رام رسمی رو براش نصب کردم و بدون هیچ مشکلی و گیری اندروید گوشی به نوقا و 7.0.1 ارتقا پیدا کرد. اما وقتی میخوام برنامه S Health رو باز کنم پیغام میده : این برنامه در دستگاه روت شده نمیتواند باز شود . دوباره رام رسمی 4 فایل (Full Firmware) اندروید 7 رو دانلود کردم روی گوشی نصب کردم اما مشکلم همچنان پا برجاست. دوستان عزیز :
1) راهی هست که این مشکل حل شه
2) اگه گوشی روت هست پس چرا فایل های آپدیتی موقعی که گوشی رو به روز رسانی میکنم نصب میشه و هیچ مشکلی نیست .
3) با برنامه Root Checker Basic گوشی رو چک کردم و نوشت Sorry ! This device does not have proper root access . !!! گوشی روت نبود.
4) تو اندروید 7 روشی برای آنروت هست . اصلا نمیدونم الان گوشیم روت هست یا نه (اگه روت نیست چرا برنامه S Health کار نمیکنه اگه روته Root Checker Basic چی میگه)
کمک کنید چیکار باید بکنم . ممنونم

Dr.Willy
2017-07-26, 11:31 AM
سلام

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=267958&goto=newpost

مطالعه کنید.
اولین باری که روت میکنی گویا یک فیوز الکترونیکی میسوزه که تا آخر درست نمیشه. حتی اگه آنروت هم کنی چیزی برنمیگرده

با روش Magisk دوباره روت کن. بعد با روش بالا که گفتم درستش کن

موفق باشی