PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسیر سیمکارت وبررسی اشکال ها در گوشی های Xperia _الگو X 10 mini e10

esmatdoost
2015-05-18, 09:43 PM
1 - V40000 -ترانزیستور ماس فت نوع MOSFET_P ولتاز مورد نیاز سیمکارت رو که از آیسی تغذیه میاد سوییچ میکنه به سیمکارت در ضمن آیسی
تغذیه هم اونو کنترل میکنه .تو این مسیر فقط همین یه قطعه هست . در صورتی که واتاژ رو روی پایه 1 A1 سیمکارت ندیدید ابتدا این قطعه رو تعویص
کنید.
2 - پایه A5 از طریق CPU کنترل میشه. ارسال دیتا از CPU . مقاومت R4000 رو در این مسیر میبینید.1 /5 کیلو اهم.
3 - پایه A4 - از CPU به سیمکارت .مسیر CLK . هیچ قطعه ای سر راهس نیست بوسله TP4002 میتونید تستش کنید .
4 - پایه A3 - این پایه هم بوسیله CPU کنترل میشه . پایه RESET جهت تشخیص گذاشتن وبرداشتن سیمکارت .بوسیله تست پوینت شماره 6 در TP2300
قابل تس هست .
5 وبالاخره پایه B1 که به SIM OFF در CPU میرسه قابل تست با تست پوینت TP4000.

دقت کنید پست های مربوط به این گوشی در واقع جهت بررسی کل گوشی های اکسپریاست منتهی اون رو در قالب این گوشی خاص بیان کردم . میتونست
هر مدل از گوشی اکسپریا باشه. بهمین خاطر موضوع پست رو هم عوض کردم .شما همین مسیرو در گوشی ST15 و LT18 توجه کنید میبینید که با اندک
اختلافی مسیر ها تقریبآ یکی هست . فقط ممکنه چند قطعه کم و زیاد شده باشن . این نوع بررسی در مورد سامسونگ نوکیا وآیفون هم که عرض کردم جاری
هست .
سپاس