PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب تم براي a1200

XmaN.
2008-11-13, 02:00 PM
براي نصب تم هاي با پسوند MTF لازم برنامه MTF رو پايين براتون گذاشتم نصب كرده ( مراحل نصب كاملا در بخش هاي ديگه توضيح داده شده) و سپس فايل تم با پسوند mtf رو با اين برنامه open with كنيد.
مهم :
بعد از نصب يك بار صداي زنگ (شبيه زنگ حمام!) رو ميشنويد اين يعني فرايند نصب آغاز شده و سپس آنقدر صبر ميكنيد دوبار پشت سرهم صداي زنگ تكرار شود. اين يعني نصب تم با موفقيت انجام شده و سپس گوشي رو ريستارت كنيد.

هشدار:
اگر بنا به دلايلي بار دوم صداي زنگ را نشنيديد يعني تم با موفقيت نصب نشده و از منوي setup>color scheme يكي از تم هاي استاندارد رو دوباره برگزينيد.
ممكن است نصب تم تا 30 ثانيه هم طول بكشد پس صبور باشيد و عجله نكنيد.
در صورتي كه زودتر از نصب تم گوشي رو ري استارت كنيد شايد مجبور به نصب مجدد فلش شويد پس دقت كنيد.

مسئوليت نصب تم با خودتونه . روي گوشي من با فريمور 24xp30 هيچ مشكلي نداشته
در ادامه چندتا تم هم براتون ميذارم

XmaN.
2008-11-13, 02:24 PM
تم ويستا
پرطرفدارترين تم ويستا كه يكي از بيشترين آمارهاي دانلو رو هم داشته.
من زياد ازش خوشم نيومد چون نوشته روش خوب خونده نميشه. ولي تراسپرسي صفحه رو واقعا كم ميكنه و بگراند گوشي شفافتر ميشه (تو كلوپ يكي از دوستان كه اسمش يادم نيست خيلي دنبال اين جريان بود) در ضمن صفحه استارت و shutdown گوشي رو هم تغير ميده . چگونگي نصبش رو هم در بالا گفتم بازم خيلي دقت كنيد .
اين تم مال سايت modmymoto هست كه چون بايد براي دانلود تو سايت عضو بشين براتون تو همين سايت گذاشتمش

XmaN.
2008-11-13, 02:35 PM
اسکین خیلی زیبای iPhone با splash screen اختصاصی:
http://www.freezpic.com/images/r83vfsjga0qtlx70oh8c.jpg

wolf_rain
2009-04-03, 04:01 PM
نمیشه تم های دیگه رو با پسوند های دیگه به mft تبدیل کرد؟

XmaN.
2009-04-03, 07:46 PM
شدنش که میشه ولی کار شما نیست و کاربر های حرفه ای لینوکس میتونند این کار رو انجام بدن و هنوز متاسفانه اموزشی در این مورد به دست من نرسیده

pooyanjan
2010-08-07, 11:45 AM
dametun garm:mixed: