PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپگرید جدید برنامه معروف Quick Office + طریقه هک و آپگرید های جدید !

JoKeR
2008-11-13, 12:58 AM
دوستان عزیز با توجه به روش جدید هک گوشی و دسترسی به فولدر های سیستمی شما با یه سیم کارت ایرانسل میتونید به صورت مجانی برنامه خوب Quick Office رو آپدیتش کنید !

ابتدا فایل رو ساین کرده و گوشی خود روبه یکی از روشهای هک، هک کنید.
در ضمن از تاپیک زیر میتونید استفاده کنید.

##آموزش نحوه هک سیستم عامل سیمبیان و نصب برنامه ها بدون نیاز به ساین کردن## (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=15322)

پیش نیاز ها :

1- یه برنامه فایل منیجر (Xplore)

2- ممکن است شما ورژن قبلی رو داشته باشید روی گوشی و روی ورژن 4.5 مثل اینکه مشکل داره و آپدیت نمیشه که میتونید فایل هاشو حذف یا فرمت کنید گوشی رو !

3- بهتره گوشی شما از سرویس های مطمئن اینترنتی استفاده کنه ! (LAN, 3G, etc) چون فایل ما حدود 4 مگابایت هست.. 4- فایل Quick Office رو به گوشی ریخته و بعدا اونرو نصب میکنیم...

شروع کار

1- برنامه رو باز کرده و از منو های بالا با زدن کلید راست به زبانه "Updates & upgrades" بروید !

2- پس از وارد شدن به این Tab سریعا کانکشن رو از شما میپرسه برای اتصال به اینترنت... پس از تائید کانکشن لیست آپدیت هاش رو براتون میاره که شما Quickoffice v6.0.166 رو انتخاب میکنید !

3- سپس صفحه ای میاد برای خرید فول برنامه که شما اون رو تائید میکنید :

بعد از دانلود برنامه از شما می خواد که Continue رو بزنید ولی purchase و ok را انتخاب می کنید: شما هیچکاری نکنید و در همون حالت با کلید منو به برنامه Xplore سوئیچ کنید !

حالا در برنامه Xplore به آدرس C:\private\200002c0\ برید ...

در این فولدر فایلی به نام Install.Zip هست که شما اینرو به یه جای دیگه مثل درایو E ذخیره کنید !

حالا دوباره به برنامه Office سویچ کنید و دانلود رو Cancel کنید و از برنامه Office خارج بشید !

حالا فایل Quick Office رو نصب کنید ولی پس از نصب اصلا اجرا نکنید !

در مسیر زیر اگر همچین آدرسی نیست این رو بسازید :

c:\system\data\quickoffice\license_install\W910003
حالا با برنامه Xplore فایل Install.zip رو که در درایو E ریختید بازش کنید و محتویاتش که data.xml & key files هست رو به فولدر بالا که خودتون ساختید انتقال بدید (با انتخاب فایل ها و زدن کلید 4 فایل ها استخراج میشه !)

حالا برنامه رو راحت و فول شده بازش کنید !

از آخرین ورژن آفیس لذت ببرید.

tooka55
2008-11-13, 01:34 PM
من با این روش خیلی وقته برنامه office رو اپدیت کردم.خیلی عالیه و هیچ مشکلی هم نداره.
از دوست خوبم ممنون که این اموزش رو اینجا قرار دادند

احمد گلی
2008-11-23, 06:17 PM
برای من کار نداد 5700 فایل اپدیت ارور میده ؟

mathematic
2010-06-07, 08:15 AM
دوستان کمک اورژانسی می خوام
من کلیه مراحل رو انجام دادم تو مرحله آخر که می خواستم فولدر install.zip رو اکسترکت کنم از اکسپلور خارج می شد
من اشتباهی این فایلو delete کردم از دوستان اگه کسی برام این فایلو بذاره لطف کرده
6220classic v 03.46 RM-328