PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل blackberry link و عدم زنگ خوردن گوشی بعداز نصب فریمور جدید

mohsenshal
2015-01-05, 01:17 AM
برای اولین بار در ایران

با سلام دوستان عزیز
آموزش امروز مربوط میشه به عدم کامل شدن ستاپ گوشی بعد از نص فریمور جدید که گاها در ورژن 10.3 دیده شده اما برای بقیه ورژن ها هم کاربرد داره
وقتی مراحل ستاپ کامل نشه گوشی شما نه به بلکبری لینک متصل میشه و همچنین موقع تماس مخاطب گوشی نه زنگ می خوره و نه ویبره کار می کنه که در این صورت شما مجبورید یا گوشی رو وایپ کنید و یا مجدد فریمور و نصب کنید

خب مراحل خیلی ساده است
1- مروگر گوشی رو باز کنید(نیازی نیست آنلاین باشید)
2- در قسمت آدرس //:oobe رو تایپ کنید و سپس اوکی یا اینتر بزنید و بعدش ok کنید ..... و برنامه ستاپ اجرا خواهد شد مثل زمانی که فریمورهای غیر رسمی رو نصب می کردید و الزاما باید اکتیو می کردید و تنها کاری که باید انجام بدید اینه که مراحل رو دنبال کنید

موفق و پیروز باشید

(((( تذکر.... متاسفانه چند روز پیش یکی از سایتها یک آموزشی رو در مورد بلکبری10 ارائه کرده بود که دقیقا کپی آموزشی بود که من تو این سایت ارائه کرده بودم اونم آموزشی که تو ایران برای اولین بارتوسط من ابداع شده بود و حتی منبع رو هم ذکر نکرده بود -با اطمینان اعلام می کنم که تنها سایتی که قوی و حرفه ای کار میکنه مخصوصا در مورد بلکبری 10 همین سایته - دوستان لطف کنن منبع رو حتما ذکر کنن ...502 Bad Gateway (www.ir-tci.org) ))

amir6663
2015-01-16, 02:18 AM
سلام من این روش رو انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم میشه بیشتر راه نماییم کنید

mohsenshal
2015-01-23, 04:55 PM
سلام من این روش رو انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم میشه بیشتر راه نماییم کنید

سلام دوست عزیز اگه با این روش نتیجه نگرفتی چند باز گوشی رو خاموش و روشن کن حتما مشکلت حل میشه البت ه بعد از اینکه ستاپ ویزارد را کامل کردی

EBINY
2015-07-07, 06:00 PM
برا منم وصل نمیشه