PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای گوشی xperia x8 در حین نصب رام

zambyy
2014-11-23, 08:21 PM
سلام دوستان
اینجانب گوشی xperia x8 رو با برنامه *****oneclick روت کردم و با برنامه x8toolbox برنامه dual recovery رو روش نصب کردم همه چی خوب بود هم **** یوزر اومده بود که معلوم بود روت شده و هم اینکه ریکاوری ها کار می کردن. بعد یک فایل rom با نام OmniROM-4.4.2-20140325-sha***a-HOMEMADE ریختم روی رم و از ریکاوری بعد از وایپ رفتم برای نصب از روی فایل فشرده در حین نصب ارور 7 داد و نصب نشد من هم از منوی ریکاوری ریستور رو زدم ولی پیغام داد recovery غلط من توجه نکردم و ریستارت کردم . حالا گوشی رو روشن می کنم اصلا تو مود ریکاوری نمیره و تنها لوگو اریکسون میاد و دیگر هیچ عکسالعمل نمیده . دکمه های مختلف رو امتحان کردم و همچنین برداشتن باطری هیچ فایده ای نداره به نظر میرسه که ساختار اصلی گوشی پاک شده و چیزی نداره نمی دونم چطوره میشه یک kernel خام روش ریخت که گوشی دوباره زنده بشه.
ممنون کمکم کنید

demonio98
2014-11-23, 08:28 PM
سلام دوستان
اینجانب گوشی xperia x8 رو با برنامه *****oneclick روت کردم و با برنامه x8toolbox برنامه dual recovery رو روش نصب کردم همه چی خوب بود هم **** یوزر اومده بود که معلوم بود روت شده و هم اینکه ریکاوری ها کار می کردن. بعد یک فایل rom با نام OmniROM-4.4.2-20140325-sha***a-HOMEMADE ریختم روی رم و از ریکاوری بعد از وایپ رفتم برای نصب از روی فایل فشرده در حین نصب ارور 7 داد و نصب نشد من هم از منوی ریکاوری ریستور رو زدم ولی پیغام داد recovery غلط من توجه نکردم و ریستارت کردم . حالا گوشی رو روشن می کنم اصلا تو مود ریکاوری نمیره و تنها لوگو اریکسون میاد و دیگر هیچ عکسالعمل نمیده . دکمه های مختلف رو امتحان کردم و همچنین برداشتن باطری هیچ فایده ای نداره به نظر میرسه که ساختار اصلی گوشی پاک شده و چیزی نداره نمی دونم چطوره میشه یک kernel خام روش ریخت که گوشی دوباره زنده بشه.
ممنون کمکم کنید

علیک سلام
اول اینکه بوتلودر گوشی باز بود که اقدام به نصب کاستوم رام کردی؟؟؟
دوم اول باید کرنل مخصوصی که توی فایل زیپ کاستوم رام بود رو خارج میکردی و از طریق برنامه فست بوت ، کرنل رو فلش میزدی بعد اقدام به نصب کاستوم رام میکردی
کرنل هر رام با رام های دیگه فرق میکنه
سوم اینکه با فلش تولز می تونی رام اصلی فلش بزنی تا گوشی بالا بیاد

zambyy
2014-11-24, 12:05 PM
علیک سلام
دوم اول باید کرنل مخصوصی که توی فایل زیپ کاستوم رام بود رو خارج میکردی و از طریق برنامه فست بوت ، کرنل رو فلش میزدی بعد اقدام به نصب کاستوم رام میکردی

با تشکر فراوان --- اگر امکان دارد لینک آموزش خارج کردن کرنل رو از هر کاستوم رام به من بدید --- گوشی هم بوتلودرش باز نبود . بازم بسیار تشکر ضمنا از اینکه اسپم ساختم هم معذرت می خواهم

demonio98
2014-11-24, 02:51 PM
با تشکر فراوان --- اگر امکان دارد لینک آموزش خارج کردن کرنل رو از هر کاستوم رام به من بدید --- گوشی هم بوتلودرش باز نبود . بازم بسیار تشکر ضمنا از اینکه اسپم ساختم هم معذرت می خواهم

اول اینکه بوتلودر گوشی باز نبوده و کاستوم رام نصب کردی گوشی اینطوری شده
قبل از نصب کاستوم رام و کاستوم کرنل باید بوتلودر گوشی رو آنلاک کنی ، بعد اقدام به نصب کاستوم رام و کاستوم کرنل کنی
[ X8 - Flash ] - آموزش نصب رام با برنامه فلش تولز (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=144937)

آنلاک کردن بوت لودر X8 | W8 | X10 mini | X10 mini pro (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=135078)

برای درآوردن کرنل از فایل فشرده رام ، فایل زیپ رو با برنامه WinRAR باز کن ، بعد کرنل رام که اسمش Boot.img یا kernel.img هستش رو با ماوس بگیر و بکش بیرون

zambyy
2014-11-25, 03:27 PM
اول اینکه بوتلودر گوشی باز نبوده و کاستوم رام نصب کردی گوشی اینطوری شده
قبل از نصب کاستوم رام و کاستوم کرنل باید بوتلودر گوشی رو آنلاک کنی ، بعد اقدام به نصب کاستوم رام و کاستوم کرنل کنی
[ X8 - Flash ] - آموزش نصب رام با برنامه فلش تولز (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=144937)

آنلاک کردن بوت لودر X8 | W8 | X10 mini | X10 mini pro (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=135078)

برای درآوردن کرنل از فایل فشرده رام ، فایل زیپ رو با برنامه WinRAR باز کن ، بعد کرنل رام که اسمش Boot.img یا kernel.img هستش رو با ماوس بگیر و بکش بیرون

سلام
من فایل زیپ رو باز کردم ولی توش 2 تا پوشه هست با نامهای system و meta-inf که توی هیچ کدوم فایل های boot.img و kernel.img نبود. ضمنا بعد از اینکه راهنمایی کردید که چطوری این دو فایل رو پیدا کنم نگفتید که چطوری از این دو فایل، فایل ftf بسازم که بشه با فلش بریزم رو گوشب
ممنون

demonio98
2014-11-25, 04:18 PM
سلام
من فایل زیپ رو باز کردم ولی توش 2 تا پوشه هست با نامهای system و meta-inf که توی هیچ کدوم فایل های boot.img و kernel.img نبود. ضمنا بعد از اینکه راهنمایی کردید که چطوری این دو فایل رو پیدا کنم نگفتید که چطوری از این دو فایل، فایل ftf بسازم که بشه با فلش بریزم رو گوشب
ممنون

شما این تاپیک زیر رو مطالع کن ، تا یه خرده با مباحث بیشتر آشنا بشی

آموزش ها و مطالب مهم درمورد گوشی های Xperia (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=219511)

sohrabsp
2016-10-02, 06:11 PM
منم دقیقاا همین مشکل رو دارم بوت لودر رو انلاک نکردم میخواستم رام رسمی نص کنم حالا هم با فلش تولز نمیشه این کارو کرد روی لوگو گیر کرده نمیره تو حات ربکاوری و فلش تولز هم میگه usb debugging off هستن خب معلومه آفه روشن نمیشه که آنش کنم کسی میتونه راهنمایی کنه چطور وقتی خاموشه usb debugging رو on کنم یه هر راه حل دیگه ای.... چیکار کنم هرجا بردم تتونستن فقط رام رسمی میریزن که اونم نمیشه تلگرام نصب کرد توش

sohrabsp
2016-10-02, 06:15 PM
سلام دوستان
ممنون کمکم کنید

منم دقیقاا همین مشکل رو دارم بوت لودر رو انلاک نکردم میخواستم رام غیر رسمی نص کنم حالا هم با فلش تولز نمیشه این کارو کرد روی لوگو گیر کرده نمیره تو حات ربکاوری و فلش تولز هم میگه usb debugging off هستن خب معلومه آفه روشن نمیشه که آنش کنم کسی میتونه راهنمایی کنه چطور وقتی خاموشه usb debugging رو on کنم یه هر راه حل دیگه ای.... چیکار کنم هرجا بردم تتونستن فقط رام رسمی میریزن که اونم نمیشه تلگرام نصب کرد توش

sohrabsp
2016-10-02, 07:25 PM
علیک سلام

با فلش تولز که نمیشه من هرکاری میکنم نمیره تو حالت فست بوت روی لوگو گیر میکنه هیچ عکس العملی نشون نمیده همش میگه دیباگینگت آفه چیکارکنم...؟؟!!!!!!!!!!!!:12::12::12::12 :