PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت پیغام desk proteced در مموری میکرو اس دی

behrouz7
2008-11-06, 10:34 PM
مموری کارت میکرو اس دی من وقتی داخمموری ریدر می گذارم و می خواهم چیزی روی ان کپی کنم پیغام desk proteced میده چیکار کنم

ettesaal
2008-11-06, 10:47 PM
یک بار فرمتش کنید . اگر فرمت هم نمیشه ، خراب شده ( سوخته ) .

alimoh
2008-11-06, 11:59 PM
با عرض سلام
به احتمال زیاد یه دکمه کنار خشاب هست که شما اون زدید بالا یه دکمه سفید رنگه که زیرش یه فلش کشیده ونوشتهlookاگه این مشکل رو نداشت رم رو بزار روی موبایل بعد اگه دوباره اجازه نداد چیزی ازش پاک بکنی فرمتش کن حتما درست میشه موفق باشی

ALI.77
2008-11-07, 01:21 AM
مموری کارت میکرو اس دی من وقتی داخمموری ریدر می گذارم و می خواهم چیزی روی ان کپی کنم پیغام desk proteced میده چیکار کنم
سلام دوست عزیز احتمال زیاد کارت ریدر شما ویروسی می باشد میموری رو تو یک کارت ریدر دیگه امتحان کن اگه نشد:
بغل میموری شما یک چیزی هست که با بالا و پایین کردن میموری قفل و باز می شود رو هر دو تست کن یعنی هم بالا و هم پایین.
بعد اگه باز هم همین پیغام رو داد ->> میموری رو در بیار بعد دوباره وصل کن به کامپیوتر و دکمه Shift کیبورد رو بگیر و نزار که Autorun بالا بیاد بعدش برو تو Start->Run و اینو تایپ کن cmd.
خوب بعد که صفحه داس باز شد بنویس :Format DRIVE که شما باید جای DRIVE درایو مورد نظر کارت ریدر رو بنویسید که شروع به فرمت میموری میکنه و بعد میموری راحت کار میکنه.