PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای حل مشکل نرفتن HBOOT گوشی wildfire s

ascer
2014-11-01, 11:55 PM
دوستان سلام
من یدونه گوشی htc wildfire s a510b دستم رسیده.رام قبلی این گوشی MIUI بوده.ولی فکتوری ریست کردن گوشی رو ارم MIUI میمونه تا شارژ گوشی تموم بشه.بالا نمیاد.
هیچ اطلاعاتی از گوشی ندارم.هیچی.و وارد فست بوت هم نمیشه.به نظرتون چیکارش کنم؟؟؟؟؟

™Moh$en
2014-11-02, 12:32 AM
دوستان سلام
من یدونه گوشی htc wildfire s a510b دستم رسیده.رام قبلی این گوشی MIUI بوده.ولی فکتوری ریست کردن گوشی رو ارم MIUI میمونه تا شارژ گوشی تموم بشه.بالا نمیاد.
هیچ اطلاعاتی از گوشی ندارم.هیچی.و وارد بوت لودر هم نمیشه.به نظرتون چیکارش کنم؟؟؟؟؟

سلام

1 - باتری رو چند ثانیه در بیارید بعد جا بزنید و امتحان کنید ببینید میره به اچ بوت

2- وقتی رو لوگو miui موند پاور رو نگهدارید و وقتی گوشی ریستارت شد ولوم پایین رو بزنید

3- وقتی گوشی داره بالا میاد از طریق adb کد adb reboot bootloader رو بزن امکان شناسایی هست

ascer
2014-11-02, 12:59 AM
ممنونم
مورد 3 رو اصلا متوجه نشدم.میشه بیشتر توضیح بدین؟؟
باتری رو هم من تا 1 ساعت دراوردم باز امتحان کردم نشد.

ascer
2014-11-02, 12:07 PM
دوست عزیز نشد.مشکل اینجاست وقتی رو رام miui گیر میکنه پاورم نگه میدارم خاموش یا ریست نمیشه.تورو خدا کمک کنین کلافم کرده