PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپدیت آفلاین بلک بری همراه با تصویر

zakhavv
2014-10-23, 01:52 PM
این آموزش نیازی به (فی ل تر ش ک ن) در هیچ مرحله ای ندارد به راحتی گوشی اکتیو شده و با تمامی اپراتور های سیم کارت ایران سازگار می باشد

با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده منهدس نرم افزار و برنامه نویس کامپیوتر هستم و جدیدا یه گوشی بلک بری خریدم و در مرحله اول هیچ اطلاعاتی در مورد این برند نداشتم و مجبور به تحقیق کلی در مورد این گوشی شدم و از اونجایی که آموزش خیلی کمی در این مورد به صورت فارسی بود تصمیم گرفتم تا یه راه حل کلی خدمت دوستان عزیز ارائه بدم که خودم به تنهایی با این روش جواب گرفتم پس تا آخر آموزش به صورت کامل همراه من باشید.

1 . ابتدا قبل از هر کاری باید اطلاعات گوشی خود را به صورت دقیق بدونید برای این کار میتوانید به آدرس زیر رفته و تمامی موارد را یادداشت کنید

599998

2 . پس از بررسی این قسمت موارد را به خاطر بسپارید سپس در همین قسمت به جای OS به قسمت General مراجعه کنید و Model Number گوشی را چک کنید.

599999

3 . بعد از این قسمت شما باید بلکبری لینک را دانلود کنید از این لینک (http://global.blackberry.com/en/software/desktop/blackberry-link.html) اقدام کنید.

4 . خب تا این مرحله کار سختی رو پیش رو نداشتیم فقط تو این قسمت باید یه فایل سنگین رو دانلود کنیم که به اسم AutoLoader هست که پیشنهاد بنده از اتولودر های کاملا اورجینال و رسمی بلکبری می باشد دوستان دقت کنید که آموزشهای زیادی برای این قسمت گفته شده ولی بهترین راه و مطمئن ترین روشی که شما دوستان میتوانید با اون نتیجه بگیرید همین روش هست.

5 . از این لینک (http://swdownloads.blackberry.com/Downloads/entry.do?code=C8758B517083196F05AC29810B924ACA) اقدام به دانلود فریمور یا همون AutoLoader کنید دقت کنید که اطلاعاتی که از مراحل قبل مشاهده کردید اینجا به کار شما میاد

6 . وقتی این صفحه رو باز کردید به مدل گوشی خود دقت کنید به طور مثال مدل گوشی بالا Z10 هست و مدل نامبر هم STL 100-1 پس تمامی فریمور ها بجز اونهایی که این مدل رو ساپورت میکنن بی استفاده میشن و فایل ها برای انتخاب و دانلود محدود میشه

7 . خب حالا شما باید ورژن هایی رو انتخاب کنید که از ورژن فعلی خود شما بالاتر باشه . ترجیحا از نسخه های بتا BETA استفاده نکنید چون دارای ایراد می باشند که در آینده برطرف خواهد شد.

8 . در این قسمت سعی کنید آخرین OS را دانلود کنید که رادیو ورژن بالاتری دارد در حال حاضر بهترین نسخه Radio Version 10.2.1.3140 می باشد .

9 . بعد از دانلود این فایل بلک بری لینک رو نصب کنید و سیستم رو ریستارت کنید و مراحل رو ادامه بدید.

10 . این قسمت مهمترین و راحترین قسمت کار هست شما ابتدا گوشی رو خاموش کنید فایل اتولودر رو اجرا کنید و گوشی رو با کابل اورجینال به سیستم وصل کنید.

11 . دقت کنید زمانی که برنامه اتولودر اجرا شود و کابل گوشی رو به سیستم وصل کنید چیزی شبیه صدای بوق میشنوید و برنامه از شما پسورد گوشی رو میخواد و زمانی که رمز رو وارد کردید چراغ چشمک زن گوشی به رنگ سبز در میاد و این صفحه رو مشاهده خواهید کرد.

600000

12 . اجازه دهید کار برنامه تمام شود و دقت کنید در هنگام اجرای عملیات گوشی رو دستکاری خاموش یا کابل رو قطع نکنید و اگر این اتفاق افتاد مراحل رو از اول تکرار کنید جای ترس نیست !!

13 . بعد از اتمام عملیات گوشی به صورت اتوماتیک روشن شده و پس از چند دقیقه آماده SETUP اولیه می باشد . مراحل را کامل نموده و از سیستم عامل آپدیت شده لذت ببرید پول اضافه پرداخت نکنید !

14 . بنده رو هم دعا کنید.

omi221
2014-10-23, 02:39 PM
داداش این لینکی که در مرحل 5 دادید وارد صفحه ای میشه که مدل گوشی من Z30 نیست. حتی Z10 هم که خودتان گفته اید نیست. مشکل کار چیه؟

zakhavv
2014-10-25, 05:30 PM
داداش این لینکی که در مرحل 5 دادید وارد صفحه ای میشه که مدل گوشی من Z30 نیست. حتی Z10 هم که خودتان گفته اید نیست. مشکل کار چیه؟

دوست عزیزم برای دانلود از سایت بلکبری شما حتما باید از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنید بعد از اون نیازی به هیچ چیز نیست لینک تمامی گوشی ها هم موجود هست.

لینک دانلود فریمور (http://developer.blackberry.com/blackberry10devalpha/allautoloaders.html)

payam7up
2014-10-26, 06:48 PM
ممنون از پست شما اما چنتا سوال....
1- برای گوشی با مشخصات : (Q10/SQN1003/Software:10.1.04181/AIR Ver 3.1.0.150) کدام ورژن بهتر است؟ (خود گوشی 10.2.1.2977 معرفی و پیشنهاد میکنه!):riz273:
2- بعد از این مراحل نیاز به Unlock و فعال سازی نیست آیا؟
3- به مشکلات عجیب غریب برخورد نمیکنیم بعد از آپدیت؟
منتظر پاسخ شما هستم

zakhavv
2014-11-05, 05:59 PM
ممنون از پست شما اما چنتا سوال....
1- برای گوشی با مشخصات : (Q10/SQN1003/Software:10.1.04181/AIR Ver 3.1.0.150) کدام ورژن بهتر است؟ (خود گوشی 10.2.1.2977 معرفی و پیشنهاد میکنه!):riz273:
2- بعد از این مراحل نیاز به Unlock و فعال سازی نیست آیا؟
3- به مشکلات عجیب غریب برخورد نمیکنیم بعد از آپدیت؟
منتظر پاسخ شما هستم

با سلام و عذر خواهی جهت پاسخگویی دیر به سوال شما
خیر دوست عزیز شما برای فعال سازی به راحتی میتوانید با آموزش فوق بدون نیاز به ******** و برنامه های جور وا جور اقدام به فعال سازی نمایید

بهترین ورژن برای دانلود نیز همین ورژن فعلی گوشی می باشد در ضمن شما می توانید با همین آموزش به نسخه 10.3 بتا بروید.

موفق و پیروز باشید