PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای فلش کردن نوکیا آشا 501

sourenajan
2014-09-17, 11:34 PM
با سلام و خسته نباشید.

من آخرین ورژن نرم افزار گوشیم رو از همین سایت دانلود کردم ....

میخوام بدونم با چه برنامه یا بهتر بگم با چه باکسی میتونم فلشش کنم؟

ویندوز بنده 8.1 نسته 64 بیتی هستش و امکان خرید باکس هم ندارم و باید باکس کرک شده استفاده کنم ....

ممنون میشم از دوستان اگر اطلاعی در اینباره دارن راهنمایی کنن. منتظر جوابتون هستم

瓦希德
2014-09-18, 03:13 PM
بهترین روش واسه فلش asha 501 با دانگل infinity best هستش خیلی از همکارا حتی با باکس تو فلش این گوشی مشکل دارن و چه 501 هایی که با پروداکت کد های اشتباه و... فلش شدن و ملت و :sdasdasd: کردن
پیشنهاد میکنم فلشش نکنی بقیشم خود دانی

حالا با کرک بست یا هر چیز دیگه ای میخوای فلش کنی گفتم که کامل در جریان باشین

mobail 121
2014-09-18, 03:25 PM
با سلام و خسته نباشید.

من آخرین ورژن نرم افزار گوشیم رو از همین سایت دانلود کردم ....

میخوام بدونم با چه برنامه یا بهتر بگم با چه باکسی میتونم فلشش کنم؟

ویندوز بنده 8.1 نسته 64 بیتی هستش و امکان خرید باکس هم ندارم و باید باکس کرک شده استفاده کنم ....

ممنون میشم از دوستان اگر اطلاعی در اینباره دارن راهنمایی کنن. منتظر جوابتون هستم

دوست عزیز اخرین ورزن کی دانلود کردی چند هست که ورزن پایین بزنی گوشی بالا نمیاد

sourenajan
2014-09-18, 04:46 PM
الان ورژنی که روش هست ایراد داره! خیلی باگ داره .... خصوصا اینکه با USB وصل میکنم به کامپیوتر مموری میپره :(

ورژن جدیدش باگ ها کامل از بین رفته .....

مهدی یوسفی
2016-09-10, 07:15 PM
دوستان عزیز من این گوشی رو با دانگل بست فلش کردم اول فایل ها رو میچینی احتیاجی به خارج کردن باتری هم نیست بعد از چیدن فایل ها گزینه فلش رو زده گوشی رو در حالت خاموش به یو اس بی وصل کنید و یکی دو بار پاور رو بزنید فلش انجام میشه موفق باشید