PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای حل مشکل بوتلودر semi bricked

فراستی
2014-08-17, 07:03 PM
سلام و خسته نباشیدچندی قبل درهنگام بروزرسانی نرم افزارفیس بوک گوشی دروضعیتی شبیه هتگ گرفتارشد و تنها باجدا کردن باطری خاموش شد و در وصل باطری و روشن کردن آن فقط صفحه روشن با لوگو سبزرنگ اچ تی سی دیده و از بوتلودر خارج نشد و فقط آنرا با جدا کردن باطری میتوان خاموش کردو بعبارتی در بوت لودر (http://www.**********.ir/forum/vbglossar.php?do=showentry&item=%D8%A8%D9%88%D8%AA+%D9%84%D9%88%D8%AF%D8%B1) دچار لوپ بی پایان یاتوقف میشود این گوشی نه آنلاک
شده است ونه روت (http://www.**********.ir/forum/vbglossar.php?do=showentry&item=%D8%B1%D9%88%D8%AA)
مشخصات کلی:
HTC Desire Z A7272
Android 2.3.3
با واردشدن به منوی مخفی بوت به این مشخصات برمیخوریم :
VISION PVT SHIP S-ON
HBOOT-0.85.0015
MICROP-0425
RADIO-26.10.04.03_M
eMMC-boot
Apr 11 2011, 23:26:27
و استفاده ازانتخابهای آن بیفایده است منتظر پاسخ شما هستم ممنون

فراستی
2014-08-26, 04:39 PM
با سلام و خسته نباشید
بعد از 20 روز هنوز هیچ کدام از دوستان لطف شان شامل حال ما نشده است و من متوجه نشده ام که سوال خیلی سخت است یا جواب خیلی بدیهی!

bighashi
2014-08-26, 06:24 PM
دوست عزیز من با گوشی HTC زیاد اشنای ندارم ولی سونی دار یادم آمد یک بار برای منهم یک همچین موردی پیش امد که با گرفتن کلید خانه وخاموش همزمان برای 5یا 9 ثانه مشکل حلشد شما برای راهنمای میتوانید کلید های ولوم کمو زیاد وپاور را همزمان نگهداری که ریست شود

miladgsm1
2014-08-26, 07:10 PM
با سلام گوشی شما بریک شده باید براش گلد کارت بسازید و با یه رام رسمی فلش بزنید:36:

فراستی
2014-09-01, 07:05 PM
با تشکر از دوستانی که قصد کمک دارند . در طی این چند روز برخی موارد را تست کردم از جمله اینکه گوشی در حالت خاموش با اتصال به کامپیوتر شروع به شارژ میکند و اگر کاملا دشارژ باشد با ال ئی دی چشمکزن قرمز آغاز شارژ را اعلام میکند و سپس از چشمکزن قرمز به ثابت قرمز و با تکمیل شارژ به ثابت سبز تغییر رنگ میدهد مانند زمان سالم بودن . ویندوز 7 با اتصال گوشی خاموش از طریق یو اس بی به کامپیوتر در پانل کنترل در قسمت مدیریت وسایل device Manager در زیر شاخه درایورهایی دیسک disk drives علاوه بر درایور هارددیسک سیستم عبارت : HTC Android Phone USB Device را نشان میدهد و جالب اینکه درایور های گوشی اچ تی سی و نرم افزار اچ تی سی سینک نصب نشده اند . اگر گوشی را از کابل جدا کرده و با نگه داشتن دگمه پاور و صدا وارد منوی HBoot شویم در قسمت مدیریت وسایل زیر شاخه جدیدی با نام وسایل دیگر other devices باز شده که در ذیل آن زیر شاخه ای با نام : Android 1.0 ایجاد میشود که البته مشخص نموده که درایور آنرا تدارد و البته یاد آوری میکنم که درایورهای مربوطه را نصب نکرده ام

miladgsm1
2014-09-01, 07:56 PM
داداش با من تماس بگیر چارش بیش منه 09167096197