PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : * وصل شدن به مارکت بلک بری و آپدیت گوشی بدون هیچ برنامه ای *

mm6969
2014-07-31, 05:36 PM
* وصل شدن به مارکت بلک بری و آپدیت گوشی بدون هیچ برنامه ای *

دوستان سلام
من روش رو امتحان کردم و آپدیت 10.2.1.2977 رو برای بک بری z10 دریافت کردم و به راحتی هم وارد بلک بری ورد شدم .
پیش نیاز ها :
1 گوشی بلک بری با os 10
2 یک ip p.o.r.xy ssl port 8080 که با سرچ در گوگل می تونید تهیه نماید . ( ip خای اروپا یا امریکای شمالی )
روش کار :
گوشی رو به حالت airpalne mode ببرید
وارد گزینه network and connections شوید
وارد گزینه wifi و به روی نامی که بهش وصل شدید انگشتان رو نگهدارید تا گزینه edit ظاهر بشود
گزینه enabel ipv6 فعال کنید
حالا گزینه use p.o.r.xyرو فعال کنید
حالا داخل کادر p.o.r.xy server اون ip رو که بدست آوردید رو وارد کنید ( آی پی که من استفاده کردم 83.149.22.24 هست )
حالاداخل کادر p.o.r.xy port پورت مربوطه رو وارد کنید . من از 8080 استفاده کردم
و مابقی کادرها رو خالی بگدارید و کانکت کنید و لذت ببرید .

البته من ipv6 رو فعال هم نکردم جواب داد... برای دریافت آی پی و پورت میتونید از سایت زیر استفاده کنید :
http://www.sslproxies.org/
موفق باشید

Mehdi/Sh
2014-07-31, 08:53 PM
روش خوبی هست برای دوستانی که نمیخوان از روش های دیگه استفاده کنند.
نصب نرم افزار با این روش مشکلی نداره اما آپدیت OTA یعنی آنلاین با این روش
پیشنهاد نمیشه چون قطعیش به نسبت بالاست و stable نیست . البته اگر سرعت
اینترنت خیلی خیلی خوب باشه احتمال بروز مشکل بسیار پایینه .

ebized
2014-10-26, 07:22 PM
سلام ،می خوام نرم افزارای ارجینال بلکبری رو نصب کنم این کارو کرم بلکبری ورلد هم باز می شه ولی وقتی رو گزینه appمی زنم ارور میده! راه دیگه ای هم هست نرم افزارای ارجینال نصب کنم؟! اگه راهنمایی کنین ممنون می شم

tapesh95
2014-12-14, 01:09 PM
دوستان برای راحتی و دریافت بدون دردسر ip و port های ssl کانال زیر رو در BBM پیدا کنید و عضو آن بشید تا روزانه لیست جدید و فعالی از ip و port های ssl دریافت کنید.
channel PIN : C0049EEA1

my PIN : 2BAD65FC

amir6663
2014-12-24, 12:53 PM
سلام دوست عزیز
چه طوری باید ip رو وارد BBM کنیم ؟

mm6969
2015-02-25, 10:47 AM
سلام دوست عزیز ****** در قسمت wifi وارد شود
ربطی به bbbm نداره