PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن HTC Desire 500 Dual sim بعد از روت

ngmsshd
2014-05-08, 11:00 PM
سلام گوشیم Desire 500 Dual Sim هست اخیرا خواستم گوشی رو روت کنم.طبق آموزش هایی که در این لینک (http://www.droid-guru.com/2013/11/18/how-to-root-htc-desire-500-single-and-dual-sim/)
موجوده گوشی رو آنلاک کردم.در مرحله بعد یه کاستوم ریکاوری نصب کردم و بعدش هم فایل *****SU رو از طریق ریکاوری منو نصب کردم.گوشی رو که روشن کردم همه چی خوب بود.وقتی برنامه *****Su رو اجرا کردم پیغامی داد به این مضمون"*****SU Binary Update" بعدش هم دو گزینه پیش رو داشت:Update و cancel .وقتی کنسل کردم گوشی ریست شد و دوباره بالا اومد.دیگه کاری باهاش نداشتم تا وقتی که گوشی خاموش کردم تا سیم کارت هامو داخلش بزارم.بعد از قرار دادن سیم کارت دیگه گوشیم روشن نشد و نمیشه و هر از چند گاهی یه 6 یا 7 بار پشت سر هم ویبره میزنه و وقتی گوشی رو به شاژر و یا USB وصل می کنم یه چراغ LED قرمز رنگ بالا سمت چپ گوشی شروع به چشمک زدن میکنه و هیچ علایم حیاتی از خودش نشون نمیده.لطفا کمکم کنید که باید چکار کنم؟
(این رو هم بگم که گوشی رو پیش چند نفر از تعمیر کار ها تو شهرمون بردم ولی چیزی بلد نیستند. )

ngmsshd
2014-05-26, 08:27 PM
گوشی رو بردم تعمیرات برام RIFF JTAG BOX زدند.گوشی حالا بالا میاد ولی مشکلی که پیش اومده اینه که دیگه شکاف 2 سیم کارت رو نمیخونه و فقط سیم 1 کار می کنه.به نظر شما مشکل از چیه؟

mzc1993
2014-06-14, 01:26 AM
یعنی واقعا کارت احمقانه بود ببخشید که میگم اخه مرد مومن گوشی led روشنه رفتی ترمیم بوت کردی!!!!!!
این گوشی دست من بود ۱۰ دقیقه برات روشنش میکردم.این مشکل برام پیش اومده که میگم...
هیچی دیگه اون تعمیرکار noob یه جورایی میشه گفت خاک تو سرش.رفته مدل تک سیم رو ترمیم بوت کرده در صورتی که هیچ نیازی به ترمیم بوت نداشت.حالا روتش کن اگه باز اینطور شد من در عرض ده دقیقه برات روشنش میکنم.بدون ترمیم بوت

بدرود

leonardoo
2014-06-30, 02:21 PM
سلام منم همین مشکلو دارم میشه بگید چیکار باید بکنم ؟ اینم شمارمه اگه میشه راهنماییم کنین 09123123077

vahidsep
2014-07-01, 06:16 PM
این مشکل برای من هم پیش اومده.
باتری را 15 دقیقه در بیار.بعد 15 دقیقه دوباره جا بزن پاور را چند ثانیه نگه دار گوشی روشن میشه.
گوشی کار میکنه اما هروقت باتری را در بیاری باید15 دقیقه بعد جا بزنی تا روشن بشه.
این مشکل با فلش کردن حل نمیشه و با فلش فقط کاستوم ریکاوری پاک میشه.

King Of ka
2014-07-20, 06:52 PM
سلام
آقا من هم همین مشکل رو دارم اما حتی گوشی روشن نمیشه
گوشی که به شارژ زده میشه چراغش چشمک میزنه و بعد از چند دقیقه 7 بار ویبره میزنه

چیکار باید بکنم

RasulIzadi
2014-08-02, 05:17 PM
سلام گوشی من دیزایر 500 دو سیم هست
من طبق اموزش xda انلاک بوت لودر کردم و ریکاوری رو هم نصب کردم همه چیز خوب پیش رفت مرحله اخر بعد از ریکاوری گوشی روشن شد من **** یوزر رو در مموری ریختم گوشی و خاموش کردم که با بوت لودر بیام و **** یوزر رو نصب کنم ولی نه دیگه روشن میشه نه میره رو بوت لودر http://********/images/smilies/%28sad%29.png دوستان اگه میتونید کمک کنید
اینم شماره تماسم
09387836110

Morteza-k
2014-08-02, 05:57 PM
سلام گوشی من دیزایر 500 دو سیم هست
من طبق اموزش xda انلاک بوت لودر کردم و ریکاوری رو هم نصب کردم همه چیز خوب پیش رفت مرحله اخر بعد از ریکاوری گوشی روشن شد من **** یوزر رو در مموری ریختم گوشی و خاموش کردم که با بوت لودر بیام و سوپـر یوزر رو نصب کنم ولی نه دیگه روشن میشه نه میره رو بوت لودر دوستان اگه میتونید کمک کنید
اینم شماره تماسم

سلام.
دوست عزیز باتری گوشی رو به مدت 20 الی 30 دقیقه از گوشی بیرون بیارید و دوباره قرار بدید.
گوشی رو به شارژ بزنید گوشی پس از مدتی (شاید چند ساعت) خودش روشن میشه.
اگر پس 2 یا 3 ساعت روشن نشد دوباره باتری رو بیرون بیارید و مراحل رو انجام بدید. 100% روشن میشه.

tekno mob
2014-08-19, 10:02 AM
با سلام خدمت همه همکاران
گوشی DESIRE 500 روی آرم htc میمونه و بعد از روشن شدن فقط هفت بار ویبره می زنه و تمام
لطفا کمک کنید من باکسی هم برای فلش htc ندارم
دوستان لطفا راهنمایی کنید
این گوشی وارد fastboot میشه ریکاوری هم براش دانلود کردم و نصب کردم ولی وارد ریکاوری نمیشه
احتمالا سافت بریک شده
من تحقیق کردم وبه این نتیجه رسیدم که احتمالا بشه با نصب فایل boot.img با cmd بشه گوشی رو بالا آورد
حالا از دوستان اگه کسی رام این گوشی و یا این فایل از این گوشی رو داره برام آپلود کنه ممنون میشم
ورژن hboot هم اینه :
HBOOT-1.02.0001
RADIO-14.13.36Q4.03
OS-1.32.401.1

hamed58
2014-08-29, 06:28 PM
یعنی واقعا کارت احمقانه بود ببخشید که میگم اخه مرد مومن گوشی led روشنه رفتی ترمیم بوت کردی!!!!!!
این گوشی دست من بود ۱۰ دقیقه برات روشنش میکردم.این مشکل برام پیش اومده که میگم...
هیچی دیگه اون تعمیرکار noob یه جورایی میشه گفت خاک تو سرش.رفته مدل تک سیم رو ترمیم بوت کرده در صورتی که هیچ نیازی به ترمیم بوت نداشت.حالا روتش کن اگه باز اینطور شد من در عرض ده دقیقه برات روشنش میکنم.بدون ترمیم بوت

بدرود

سلام دستم به دامانت منم افتادم تو همین دردسر لطفا راهنمایی کنید چطور احیا ش کنم

hamed58
2014-08-29, 08:21 PM

بدرود

سلام ما هم حماقت کردم و ریکاوری نصب کرم بعد نصب ریبوت کردم بالا اوومد باز خاموش کردم الان اصلا روشن نمیشه به شارژ میزنم نوتیفیکیشن چشمک میزنه اما ویبره نمیزنه حالا موندم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید .
اینم شماره من 09151988377 محمدی

Morteza-k
2014-08-30, 12:56 AM
سلام دستم به دامانت منم افتادم تو همین دردسر لطفا راهنمایی کنید چطور احیا ش کنم

سلام.
دوست عزیز در پست 8 همین تاپیک توضیح دادم.

باتری گوشی رو به مدت 20 الی 30 دقیقه از گوشی بیرون بیارید و دوباره قرار بدید.
گوشی رو به شارژ بزنید گوشی پس از مدتی (شاید چند ساعت) خودش روشن میشه.
اگر پس 2 یا 3 ساعت روشن نشد دوباره باتری رو بیرون بیارید و مراحل رو انجام بدید. 100% روشن میشه.

hamed58
2014-08-30, 07:28 AM
سلام.
دوست عزیز در پست 8 همین تاپیک توضیح دادم.

ممنون بابت جوابتون اگه گوشی بالا بیاد و منم بتونم برم توفست بوت بعدش میشه گوشی رو دوباره لاک کنم ؟ اگه لاک بشه این مشکل کاملا حل میشه ؟

RasulIzadi
2014-08-30, 08:17 AM
سلام به همگی
ظاهرا مشکل بریک شدن دبزایر 500 گریبان همه رو گرفته
همونطور که چند وقت پیش تو پست بالاتر عرض کردم گوشی منم بعد از نصب ریکاوری بریک شد و فقط با جی تگ تونستم درستش کنم خودم نه ها تعمیرکاره درست کرد:thumbsup:( اصفهان تعمیر موبایل کاوه)
البته از من ظاهرا هارد بریک شده بود که با یو اس بی باکس روشن نشد مجبور شدم رضایت بدم که گوشی درش باز بشه و بره زیر عمل جی تگ ولی اگه سافت بریک باشه فک کنم نیازی به باز شدن نداره

Morteza-k
2014-08-30, 01:05 PM
ممنون بابت جوابتون اگه گوشی بالا بیاد و منم بتونم برم توفست بوت بعدش میشه گوشی رو دوباره لاک کنم ؟ اگه لاک بشه این مشکل کاملا حل میشه ؟

خواهش میکنم.
من فکر میکنم مشکل از آنلاک کردن نباشه!، چون من چندین بار تست کردم وقتی وارد بوت میشی این مشکل پیش میاد...!
به نظر من وقتی گوشی بالا اومد دیگه وارد بوت نشید ولی اگر بازهم نیاز به روت دارید تصمیم با خودتون هست میتونید روت کنید.
البته من گوشی رو روت کردم الان هم بدون هیچ مشکلی کار میکنه.