PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به کمک رم میکرو اس دی

behrouz7
2008-10-24, 11:10 PM
دوستان مموری میکرو اسدی من را گوشی نمی خواند داخل مموری ریدر هم گذاشته ام میگه فرمت نشده وقتی می خواهم فرمت کنم فرمت نمی شه خواهش می کنم کمک کنید

HaMeD
2008-10-24, 11:13 PM
دوستان مموری میکرو اسدی من را گوشی نمی خواند داخل مموری ریدر هم گذاشته ام میگه فرمت نشده وقتی می خواهم فرمت کنم فرمت نمی شه خواهش می کنم کمک کنید
به کمک مموری ریدر و با استفاده از ویندوز فرمت کنید
یا از سایر برنامه های فرمت کننده استفاده کنید

Mishelgooo
2011-09-30, 04:13 PM
به کمک مموری ریدر و با استفاده از ویندوز فرمت کنید
یا از سایر برنامه های فرمت کننده استفاده کنید

چه راهنمايي جالبي بود! :wac:

JASHATI
2011-09-30, 04:37 PM
خوب قاعدتا مشکل از کارت میتونه باشه دوست گرامی وباید تعوض کنی
نهایتا مشکل میتونه از خشاب میکرو اس دی باشه که سویچ کنار خشاب روی رایت باشه

alino1367
2011-09-30, 04:41 PM
با یه گوشیه دیگه فرمت کن اگه اون گوشی هم نخوند مموری کارتتون مشکل داره این که میگم برا خودم پیش اومده بایه گوشیه دیگه فرمت کردم درست شد

بشیری
2012-07-07, 08:43 PM
احتمالا این ویروس جدیدس که تازه اومده نمیذاره فرمت کنی.شما بذارش تو رم ریدر بزن به سیستم با یه سیستم عامل غیر ویندوز فرمت میشه مثل ابونتو یا لینوکس و ...
یا اینکه بذارش با همون رم ریدر تو رسیورا که مموری میخوره و از اونجا فرمت کن ویروسه هیچ غلطی نمیتواند بکند
اگر این راهها نشد رم شما خراب سده و ارزش تعمیر م نداره:ph34r2:

Hanjera
2012-11-23, 11:30 PM
احتمالا این ویروس جدیدس که تازه اومده نمیذاره فرمت کنی.شما بذارش تو رم ریدر بزن به سیستم با یه سیستم عامل غیر ویندوز فرمت میشه مثل ابونتو یا لینوکس و ...
یا اینکه بذارش با همون رم ریدر تو رسیورا که مموری میخوره و از اونجا فرمت کن ویروسه هیچ غلطی نمیتواند بکند
اگر این راهها نشد رم شما خراب سده و ارزش تعمیر م نداره:ph34r2:

سلام دوست عزیز
لطفا قبل از ارسال پست به تاریخ تاپیک نگاه کنید
این تاپیک قدیمی هستش
لطفا از بالا اوردن تاپیک های قدیمی خودداری کنید
ممنون از توجهتون
موفق باشید

Hanjera
2012-11-23, 11:31 PM
salam.lotfan narm afzari ke beshe ram miikro sd ro format ya eyb yabi kard moarefi konid.merci

با سلام
لطفا قبل از ارسال پست قوانین را مطالعه بفرمایید
(ارسال پست فینگلیش ممنوع میباشد)
----
در پاسخ به جواب باید بگم نرم افزار خاصی نمیخواد میتونید با. خود گوشی یا کامپیتر فرمت بزنید
برای عیب یابی هم با جست و جوی کوچک در انجمن یا در گوگل میتونید پیدا کنید
موفق باشید