PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (( سوال: مشکل عجیب و مهم در مورد حافظه ))

ДŁI
2014-03-14, 05:36 PM
سلام به همه

چند ماهی میشه که یک HTC Explorerخریدم.
همینطور که اطلاع دارید ، این گوشی از خانواده ی اچ تی سی رام فابریک اش عرب نیست .
بک مرتبه سعی کردم رام کاستوم برای بهره گیری از زبان فارسی در مرورگر ها و پیام ها ، استفاده کنم که متاسفانه موفق نشدم و گوشی روی لوگوی HTCگیر کرد و بالا نیومد و....
در ادامه گوشی رو بردم بیرون ..که رام عربی روش نصب بشه .. که نصاب :دی فرمودند که رام اورجینال و رام عرب رو باید فراموش کنی.. و فقط رام کاستوم بریزی
منتها این رام ، دستکاری زیادی روش انجام نشده ، فقط کرنل اش دستکاری شده ..و چند برنامه روی رام بصورت پیش فرض نصب شده ، که قابل پاک شدن نیست
گوشی بدون هیچ مشکل و هنگ .. کار میکنه .. عالی تر از قبل . فقط یک مشکل داره که اذیت میکنه
اینکه
اخطار پُر بودن حافظه رو میده. و من طبق روش پیشنهادی خود ِ گوشی، برنامه های جدید رو انتقال میدم روی کارت حافظه ، ولی باز این پیغام رو بهم میده . در صورتی که من کلا 25مگا بایت برنامه نصب کردم روی گوشی ، و با توجه به این که حافظه ی جانبی ش 8گیگ هست ، باز با این حال میگه جای خالی برای نصب برنامه ی جدید نیست. چه کنم ؟
و همچنین.. یک سری ابزار ها بصورت پیشفرض روی رام نصب شده .. که کاملا بی استفاده است برام . راهی برای حذف این ها هست ؟

پیشاپیش ممنونم از توجه و پاسخ شما