PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپدیت z10وz30 به جدیدترین نسخه اصلی(رسمی) 10.2.1.537 از BlackBerry (لیک نشده) و نصب نرم افزار بازار

SODA2001
2014-02-07, 02:26 PM
با سلام و احترام

من گوشی z10 رو به حدود 10 روز پیش به 10.2.1.537 نسخه اصلی از طریق سایت بلک بری اپدیت کردم کار ساده ای هم بود شاید برا بعضی از دوستان کمی مشکل باشه من توضیحاتی می دم که اگه مشکلی داشتید حل بشه.

1) شما نیاز به شیر کردن اینترنت دارید که تو همین سایت به این روش اشاره شده.
2) اگه سیمکارت شما همراه اول یا راتل یا تالیا باشه نمی تونید اپدیت کنید برا همین نیاز به یه خط ایرانسل دارید چون این اپدیت برا mtn اصلی ارایه شده و وقتی سیم ایرانسل رو می ندازید شما رو با مصرف کننده های mtn اصلی اشتباه می گیره ( بعد از انداختن سیم حتما باید یه زنگ باهاش بزنید بعد برید قسمت update در setting gushi و update رو بزنید که اول update نمی شه) بعد گوشی رو آفلاین کنید و update کنید.
راستی یادتو نره اگه پیامی مبنی بر اینکه گوشی شما latest ورژن رو داره دریافت کردید یعنی سیم ایرانسل ر هنوز نشناخته پس چند دقیقه صبر کنید و یه چنتا میس بندازید تا فکر کنه کاربر MTN اصلی هستید.

در این نسخه فایل های اندروید به صورت کاملا مستقیم و بدون نیاز به run time اجرا می شه.
حالا گوشی شما تمامی نرم افزار های اندروید مثل tango و viber رو به بهترین حالت ممکن پشتیبانی می کنه و گوشی شما از یه گوشی اندرویدی برتر هست چون هم نرم افزار های با رو گوشیتون نصب می شه هم نرم افزار های apk که با یه کلیک نصب می شه و هم از طریق pc و هم از طریق browser خود گوشی می تونید نصب کنید و بسیار پر سرعت عمل می کنه.

راستی نرم افزار بازار رو هم نصب کنید یا mobomarket رو من نصب کردم خوبه و عالی کار می کنه.

تنها برنامه هایی که اجرا نمی شه برنامه هایی هست که نیاز به روت داره.
راستی می دونستید رو گوشی z10 شما به قول خودتون چیز شکن هم نصب مشه؟ خیلی هم آسونه
خواستید بگید بهتون یاد دم.

Best Regards
soda