PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Samsung Galaxy Note 8.0 Clab - کلوپ اختصاصی نوت 8

SAEID
2013-12-06, 12:44 AM
Samsung Galaxy Note 8.0 Clab

N5100/N5110

باسلام
این تاپیک به جهت مطرح کردن سوالات ، مشکلات و پرسش و پاسخ عمومی پیرامون Galaxy Note 8.0 ایجاد گردیده ...
لذا لطفا از ایجاد تاپیک جدید برای پرسیدن سوالات و مطرح کردن مسائل اینچنین ، خود داری کنید .

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-note-8-ofic.jpg
http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-note-8-ofic1.jpg
http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-note-8-ofic2.jpg

.

Ali_PC
2014-01-08, 11:12 AM
سلام . من دیروز یدونشو خریدم . کلا خوبه !‌فقط یه مشکلی !‌توی قسمت Mass memory‌که مبرم میگه طرفای 9 گیگ خالی داره !‌در حالی که تبلت 16 گیگ ه !‌مشکلش چیه ؟؟؟

SAEID
2014-01-08, 09:35 PM
سلام . من دیروز یدونشو خریدم . کلا خوبه !‌فقط یه مشکلی !‌توی قسمت Mass memory‌که مبرم میگه طرفای 9 گیگ خالی داره !‌در حالی که تبلت 16 گیگ ه !‌مشکلش چیه ؟؟؟
درود
بله این مساله در اکثر محصولات سامسونگ و حتی بعضی برند های دیگه وجود داره ...
7 گیگ توسط نرم افزار ها و فایلهای سیستمی اشغال شده...

Ali_PC
2014-01-09, 12:07 AM
آها ممنون. فکر کردم بهم انداختن :ﺩﯼ
ﻣﺮﺳﯽ ﻟﻄﻒ ﮐﺮﺩﯾﺪ

miladyou92
2014-01-29, 01:48 AM
من 4 ماه هست که خریدمش ،روت نشده ،مثل مرد داره برام کار میکونه ،هر بازی که فکر کنید توش ریختم بدون لگ آورده بالا ،نه مشکل نرم افزاری داره ،نه سخت افزاری ،ولی بسرم زده رام رسمی 4.2.2 بریزم روش خوبه ،یا از همین مدلش استفاده کنم (4.1.2)،راستی رام 4.4(کیت کت ) براش میاد جایی هنوز ندیدم من،ممنون میشم اگه جواب بدین.?

SAEID
2014-01-29, 09:17 AM
من 4 ماه هست که خریدمش ،روت نشده ،مثل مرد داره برام کار میکونه ،هر بازی که فکر کنید توش ریختم بدون لگ آورده بالا ،نه مشکل نرم افزاری داره ،نه سخت افزاری ،ولی بسرم زده رام رسمی 4.2.2 بریزم روش خوبه ،یا از همین مدلش استفاده کنم (4.1.2)،راستی رام 4.4(کیت کت ) براش میاد جایی هنوز ندیدم من،ممنون میشم اگه جواب بدین.?

درود بر شما
به جز یک سری تغیرات ظاهری رام 4.2.2 تفاوت چندانی با نسخه قبلی نمیکنه ...
آموزش نصب رام رسمی Update Galaxy Note 8.0 official firmware - Note 8.0 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=220550)
در مورد رام 4.4 برای این تبلت هم هنوز به طور رسمی از طرف سامسونگ مشخص نشده... نه تایید شده و نه رد شده ...
اما رام غیر رسمی 4.4.2 براش زیاده تو انجمن هم هست میتونید دانلود و نصب کنید...
ROM][4.4.2][N5100] Omni-Rom] - دانلود رام 4.4.2 KitKat برای Note 8.0 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=220958)
پیروز باشی

ahlmob
2014-03-02, 11:28 PM
سلام من یه ماهه note8 گرفتم از همون هفته اول تا حالا میانگین هر 3/4 روز یه دفعه خاموش میشه بعد شارژم نمیشه باید چند ساعت بگذره،تاشارژ بشه وروشن شه،فلشم کردم فرقی نکرد،گاهی تا24ساعت باید صبرکنم تا دوباره روشن بشه،خواهشن راهنمایی کنید ،مشکلش چه طور برطرف میشه؟

SAEID
2014-03-03, 11:44 AM
سلام من یه ماهه note8 گرفتم از همون هفته اول تا حالا میانگین هر 3/4 روز یه دفعه خاموش میشه بعد شارژم نمیشه باید چند ساعت بگذره،تاشارژ بشه وروشن شه،فلشم کردم فرقی نکرد،گاهی تا24ساعت باید صبرکنم تا دوباره روشن بشه،خواهشن راهنمایی کنید ،مشکلش چه طور برطرف میشه؟

خودت فلش کردی یا دادی بیرون برات فلش کردن؟
ساخت ویتنامه یا چین ؟
اگر بیرون فلش کردی آموزشش تو انجمن گزاشتم خودت رام 4.2.2 براش فلش بزن امیدوارم درست بشه !
اگر مشکل با نصب رام رسمی حل نشه متاسفانه ممکنه ایراد سخت افزاری باشه !

ahlmob
2014-03-05, 08:26 PM
بیرون رام 4.1.2 فلش کردم نمایندگیشم روت کردش، ولی بازم مشکل روشن نشدنش تا چندین ساعت بعد تموم شدن شارژ حل نشده، میگن باید همیشه موقع اخطار 15درصد به بعد شارژ بشه وگرنه اگه خاموش بشه تمام تبلتای گلکسی زمان میبره تا دوباره روشن بشه، میخاستم ببینم این موضوع صحت داره، یا مشکل این تبلت سخت افزاریه؟
ممنونم از راهنماییاتون

SAEID
2014-03-05, 10:00 PM
بیرون رام 4.1.2 فلش کردم نمایندگیشم روت کردش، ولی بازم مشکل روشن نشدنش تا چندین ساعت بعد تموم شدن شارژ حل نشده، میگن باید همیشه موقع اخطار 15درصد به بعد شارژ بشه وگرنه اگه خاموش بشه تمام تبلتای گلکسی زمان میبره تا دوباره روشن بشه، میخاستم ببینم این موضوع صحت داره، یا مشکل این تبلت سخت افزاریه؟
ممنونم از راهنماییاتون

اینکه حتما باید رو 15 درصد شارژ کنی و یا اگه خاموش بشه مشکل ایجاد میکنه درست نیست ، شخصا بارها روی 5 درصد یا کمتر به شارژ زدم و مشکلی نداشتم ! یکی دو بار هم شارژش تموم شده و خاموش شده ، به شارژ زدم و روشن کردم و مشکلی نبوده !

تو بعضی تبلت های نوت 10.1 با رام 4.1.2 مشکل طولانی شدن مدت شارژ رو دارن اما مشکل شما یه چیز دیگست !

همونطور که قبلا هم گفتم رام 4.2.2 طبق آموزش های تاپیک زیر نصب کن و روت کن !
آموزش نصب رام رسمی Update Galaxy Note 8.0 official firmware - Note 8.0 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=220550)

اگر مشکلت برطرف نشد احتمالا مشکل سخت افزاریه !
پیروز باشی

synohe
2014-06-12, 12:11 PM
سلام من یه نوت 8 دارم که دیروز آنرویدش آپدیت شد اینترنتی که وصل می شدم از طریق *** بود از وقتی اپدیت شده باوجودی که کانکت میشم ولی هیچ داده یی ارسال یا دریافت نمی کنم چطور می تونم به نسخه قبلی سیستم عاملم بر گردم

dariushkho
2014-07-23, 06:04 PM
سلام من یه نرم افزار کار با wifi روی تبلتم نصب کردم و الان دیگه wifi تبلت رو نمی تونم روشن کنم.حتی بعد از ژاک کردن نرم افزار و فکتوری ریست هم هنوز wifi تبلت روشن نمیشه.لطفا راهنمایی کنید

mkianimehr
2014-10-03, 02:32 PM
اقا من یه مشکلی دارم....
به تازگی تبلتمو به اندروید 4.4.2 اپدیت کردم ....
حالا مشکلم اینه که وقتی موبایل دیتا رو روشن میکن... اصن انگار روشن نمیشه...اصلا علامتش تو استاتوس بار نمیاد چه کنم؟

m_b93
2014-11-18, 05:59 PM
سلام
من میخوام رام 4.4.2 را رو تبلتم نصب کنم . میخواستم بدوم کدومش زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه ؟؟؟
(بغیر از رام ایران)

SAEID
2014-11-25, 12:10 PM
سلام من یه نرم افزار کار با wifi روی تبلتم نصب کردم و الان دیگه wifi تبلت رو نمی تونم روشن کنم.حتی بعد از ژاک کردن نرم افزار و فکتوری ریست هم هنوز wifi تبلت روشن نمیشه.لطفا راهنمایی کنید

سلام من یه نوت 8 دارم که دیروز آنرویدش آپدیت شد اینترنتی که وصل می شدم از طریق *** بود از وقتی اپدیت شده باوجودی که کانکت میشم ولی هیچ داده یی ارسال یا دریافت نمی کنم چطور می تونم به نسخه قبلی سیستم عاملم بر گردم

درود
اموزش زیر رو به دقت مطالعه کنید . رام مورد نظر رو از سایتی که معرفی کردم دانلود و طبق آموزش نصب کنید مشکلتون حل میشه ...

اقا من یه مشکلی دارم....
به تازگی تبلتمو به اندروید 4.4.2 اپدیت کردم ....
حالا مشکلم اینه که وقتی موبایل دیتا رو روشن میکن... اصن انگار روشن نمیشه...اصلا علامتش تو استاتوس بار نمیاد چه کنم؟

باید APN جدید بسازی

سلام
من میخوام رام 4.4.2 را رو تبلتم نصب کنم . میخواستم بدوم کدومش زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه ؟؟؟
(بغیر از رام ایران)

همه رام های ارائه شده زبان پارسی رو پشتیبانی میکنن لیکن زبان کلی تبلت فارسی نمیشه ...

پیروز باشید

ali19800
2014-12-16, 08:13 PM
با عرض سلام به همه ی دوستان زحمت کش.
من یه تبلت نوت 8 N5100 دارم که اندرویدش را به 4.4.2 آپدیت کردم ولی حافظه میکرو اس دی اون برای برنامه های نصب شده توسط کاربر فقط خواندنی (readonly) شده. نمیدونم مشکل چیه، من خودم اندروید کارم ولی نتونستم مشکلش رو حل کنم. لطفا راهنمایی کنید.
کارهایی که تا حالا روش انجام دادم
1- مموری رو گذاشتم رو یه دستگاه دیگه درست کار می کنه، ولی روی خودش فقط خواندنی هست. مثلا ESفایل منیجر اجازه ساخت پوشه رو داخلش نداره. ولی برنامه های خود اندروید و خود سامسونگ که شرکت روش گذاشته اجازه تغییر محتویات مموری رو دارن.
2- چندتا مموری سالم دیگه روش امتحان کردم برا همه شون داستان همینه
3- رام رسمی سامسونگ رو دانلود کردم و با ODIN روش ریختم درست نشد
4- روتش کردم درست نشد
5- فایل pit رو براش دانلود کردم و از نو پارتیشن بندی کردم و دوباره رام ریختم درست نشد.
اضافه می کنم تا جایی که متوجه شدم تبلت هیچ مشکل سخت افزاری نداره و فقط یه سیاست امنیتی نرم افزاری روش فعال شده که مموری رو محافظت میکنه لطفا هرچه زودتر راهنمایید کنید چطوری مشکل رو حل کنم
با تشکر فراوان
الان 25 آذر 1393 هست ببینم کی جواب میدین.

naghash_20
2015-04-30, 12:15 PM
سلام دوستان
من یه تبلت gt-n5100 دارم که همش صفحه نمایشش چشمک میزنه و مثل قدیم شارژ نگه نمیداره دوستان لطف میکنن راهنمایی کنن یا مشکل سخت افزاری پیدا کرده ؟

paradise4
2015-08-23, 07:05 PM
سلام

من Galaxy tab 8 p5100 دارم. چند روزه که مشکل پیدا کرده. باطریش خیلی زود خالی میشه. مهمتر از اون وقتی کلید روشن رو میزنم چندین ثانیه طول میکشه تا صفحه روشن بشه و مدام وسط برنامه ها هنگ می کنه و بعد دوباره تصویر میاد. تمام برنامه های اضافی رو خاموش کردم و حتی wifi رو هم قطع کردم ولی متاسفانه درست نشد. یک برنامه به نام Battery doctor نصب کردم و دوساعت باطری رو چک کرد و مشکی نداشت. اولش خوب بود ولی وقتی شارژ شد دوباره مشکل پیدا کرد. میشه راهنمایی کنید که مشکل از چیه و باید چکار کنم. ممنون.

ariyaz051
2015-08-23, 07:42 PM
سلام

من Galaxy tab 8 p5100 دارم. چند روزه که مشکل پیدا کرده. باطریش خیلی زود خالی میشه. مهمتر از اون وقتی کلید روشن رو میزنم چندین ثانیه طول میکشه تا صفحه روشن بشه و مدام وسط برنامه ها هنگ می کنه و بعد دوباره تصویر میاد. تمام برنامه های اضافی رو خاموش کردم و حتی wifi رو هم قطع کردم ولی متاسفانه درست نشد. یک برنامه به نام Battery doctor نصب کردم و دوساعت باطری رو چک کرد و مشکی نداشت. اولش خوب بود ولی وقتی شارژ شد دوباره مشکل پیدا کرد. میشه راهنمایی کنید که مشکل از چیه و باید چکار کنم. ممنون.

من تا به حال tab 8 p5100 ندیدم اما tab 2 10.1 p5100 دیدم اگه همین دستگاه باشه پردازنده ضعیفی داره اگر مشکل هنگ دارید از پردازنده هست
میتونید با فکتوری ریست فشار پردازشی رو کمتر کنید

paradise4
2015-08-23, 07:53 PM
من تا به حال tab 8 p5100 ندیدم اما tab 2 10.1 p5100 دیدم اگه همین دستگاه باشه پردازنده ضعیفی داره اگر مشکل هنگ دارید از پردازنده هست
میتونید با فکتوری ریست فشار پردازشی رو کمتر کنید

ببخشید منظورم Samsung Galaxy Note 8.0 N5100 بود.

note.8
2015-09-21, 04:09 AM
ضمن سلام خدمت دوستان .تبلت من نوت 8 هست که شماره سریالش بدون اینکه کاری انجام بدم تغییر کرده به (004999010640000) که باعث شده تماس تلفنی برقرارنشه .موقع تماس گرفتن ارور میده "شبکه رجیستری نشده "یا به فارسی "روی شبکه ثبت نشده" راه حل ساده برای ترمیم شماره سریال نیاز دارم چه با استفاده از بکس و بدون باکس .مشخصات ,ورژن رام4.4.2 : شماره ساخت :n5100xwdnf1 بیس باند: N5100XXDNE2

shell7x
2016-02-04, 09:05 AM
ضمن سلام خدمت دوستان .تبلت من نوت 8 هست که شماره سریالش بدون اینکه کاری انجام بدم تغییر کرده به (004999010640000) که باعث شده تماس تلفنی برقرارنشه .موقع تماس گرفتن ارور میده "شبکه رجیستری نشده "یا به فارسی "روی شبکه ثبت نشده" راه حل ساده برای ترمیم شماره سریال نیاز دارم چه با استفاده از بکس و بدون باکس .مشخصات ,ورژن رام4.4.2 : شماره ساخت :n5100xwdnf1 بیس باند: N5100XXDNE2

سلام . باکس z3x به راحتی ترمیم سریال می کنه واست نکته: تیک reset efs هم بزنید ... آموزش هم تو همین سایت هست سرچ کنی

hamshirazy
2016-06-23, 12:02 AM
با سلام
من یک تبلت Galaxy Note 8.0 GT-N5100 دارم که روت نبوده است.
دستگاه داشت درست کار میکرد که سعی کردم با نرم افزار Wondershare Dr.Fone for Android 6.1.0.28 ، اطلاعات پاک شده واتساپ قبلی آن را بازیابی کنم که داخل این نرم افزار در مرحله سوم که دانلود فلش رام بود، نرم افزار اررور داد.
حالا گوشی که روشن میشه روی آرم سامسونگ می ایسته و جلوتر نمیره. و تو حالت ریکاوری مود هم فقط با ولوم داون+هوم+پاور میره که بعدش ولوم داون که یعنی cancel دوباره دستگاه رو عادی روشن میکنه و روی آرم میمونه و دوباره قفل میشه ، و ولوم آپ هم میره تو حالت دانلود و فقط مینویسه ...downloading.
البته گوشی به odin هم وصل میشه...
اطلاعات موجود روی گوشی برام خیلی مهمه و نمیدونم با اودین اگر فیرم ویر نصب کنم اطلاعات موجود پاک میشه یا نه، بهمین خاطر دست نگه داشتم...
خواهشمندم اگر کسی راهی بلده واسه راهی که اطلاعاتم نپره یا اینکه گوشی دوباره عادی روشن بشه تا من بتونم اطلاعاتم رو بردارم بهم یاد بده، چون دسترسی به مغازه یا تعمیرکار هم ندارم...
خیلی ممنون