PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش فضای مورد نیاز برای Sms ها به بالای 10000

maysam
2007-01-18, 04:09 PM
من توی یه سایت همچین موضوعی رو دیدم. میخواستم بدونم کسی تا حالا چیزی در این مورد دیده یا نه؟ نوشته بود که میشه بوسیله برنامه far manager میشه این کارو کرد .من طبق دستورالعملی که داده بودن رفتم ولی برنامه error داد ولی یه نفر این کارو انجام داده بود ویه نتیجه باورنکردنی به دست اورده بود. چیزی در حدود 30000اس ام اس:Smile (23): راستی این برنامه ریسک هم داره آخه تا حالا کسی امتحان دقیقشو انجام نداده و ضمنا این برنامه روی گوشیهای خاصی جواب میده. لطفا فعلا بچه ها نظراتشونو بگن تا بعدا اگه بشه لینکشو هم بدم:Smile (4):

reza_2008
2007-02-08, 04:45 PM
اگه اینجوریه که خیلی عالیه من با این موضوع خیلی مشکل دارم من k750i دارم و زیاد اس ام اس نمیگیره . اینو پیگیر شو رفیق برا همه مورد نیاز هست و چیز خیلی خوبیه . راستی نفهمیدی روی سیمبیان کار میده یا جاوا ؟

maysam
2007-02-11, 01:42 AM
دوستان عزیز من اینو توی یه سایت ایرانی دیدم که اونم نمیدونم از کجا گرفته بود اینو. یکی هم که امتحان کرده بود به نتیجه رسیده. من اول از این مدیران گل انجمن میخوام یکم در مورد برنامه far manager توضیح بدن اصلا ببینیم این برنامه چیکار میکنه. چرا اصلا من هیچی تو این سایت در مورد این برنامه نمیبینم؟
میدونید چیه؟ من شنیدم با این برنامه میشه کلی از تنظیمات گوشی های sony ericsson رو تغییر داد. ضمنا این برنامه روی com نصب میشه و تا جایی که من کار کردم فقط واسه گوشیهای سونی اریکسونه.:Smile (7):

salmanjavan
2007-02-12, 04:50 PM
چي شد پس؟
كسي اين برنامه را امتحان نكرده تا بذارين توي انجمن؟؟!!

maysam
2007-02-15, 10:49 PM
سلام بچه ها. ببینید من این موضوع رو توی این سایت گیر اوردم.
http://www.forum.*********.com/showthread.php?t=10094 .خوب دوستان میتونن برن سر بزنن خودشون ببینن. بعد امتحان کنن. ببینن چه جوریه. شاید یکی بتونه موفق بشه ولی هرکی تونست به جایی برسه باید بقیه رو هم خبر بده. همینجا توی همین بست. ضمنا از مدیران انجمن هم از اینکه لینک گذاشتم عذر میخوام.خواهش میکنم باکش نکنین بذارین دوستان استفاده کنن:Smile (7): :Smile (18):

maysam
2007-02-19, 12:13 PM
بچه ها امروز میخوام برنامه far manager رو واستون بذارم.:Smile (42):

kazimoto
2008-03-29, 02:14 PM
به نظر من بذارین توی سایت امتحان کنیم بینیم چه جوریه.بعید میدونم کسی این برنامه رو راحت گیر بیاره. دوست عزیز برنامه رو بذار نصب کنیم بعدش بهت جوابشو میدیم