PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا ساخت آموزش جامع جاوا رو شروع کنم؟

TellFa
2013-09-17, 06:09 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی کاربران

یک آموزشی رو میخوام شروع کنم به درست کردنش میخوام قبلش از بچه ها و متقاضیان سوال کنم ببینم لازم دارن یا خیر؟!
از آنجایی که آموزش جامع جاوا بسیار کمه و منابع فارسی خوب و جالبی برای این زبان برنامه نویسی شیرین نیست تصمیم گرفتم آموزش جامع اون رو به صورت کاملا جامع و مبتدی تا پیشرفته آموزش بدم، تمامی موارد پایه و لازم - موارد پیشرفته - موارد تکمیلی و از همه مهمتر موارد گرافیکی آموزش داده میشه، تا اونجایی هم وقت میشه و عمر اجازه میده بیشتر موارد JavaDoc آموزش داده میشه و هرسری آموزش با حل تمرین میشه تا دوستان بهتر یادبگیرن

تمامی آموزش ها به صورت فیلم با بهترین کیفیت و فارسی میشوند و در محیط های Eclipse - Netbeans آموزش داده میشوند

در این دوره آموزشی J2SE (Java 2 Standard Edition) آموزش داده میشود، بعد از اتمام این آموزش ، آموزش برنامه نویسی اندروید به همین منوال ادامه داده میشود
بعد از آموزش برنامه نویسی های بالا دوره های شی گرایی سی و آی او اس شروع میشوند

ویژگی های این آموزشی :
1) به صورت فیلم با کیفیت عالی و خوانا و فارسی
2) استفاده از مثال های کاربردی برای دورس و برای توضیحات
3) فهرست کامل
4) ارائه آموزش ها در زمان های مشخص
5) جامع و برطرف کننده نیازهای کاربران
6) آموزش مباحث گرافیکی برای ساخت برنامه های فرم دار
7) آموزش بیشتر مباحث JavaDoc
8) ارائه مثال های کاربری و قابل فهم
9) کاملا رایگان !!!
10) و ...

تمامی دوره های فوق به صورت رایگان بوده و ریالی از فردی به ازای آموزش ها دریافت نخواهد شد

توضیحات رو دادم و حالا منتظر نظر شما دوستان عزیز هستم، در صورت رضایتی دوستان آموزش ها رو از آخر این ماه شروع میکنم به قرار دادنشون تا با کمک شما دوستان عزیز پیش بریم و زبان قدرتمند جاوا رو هم کمی در ایران گسترش بدیم

به تشکر از همگی عزیزان :x

BusyBox
2013-09-26, 02:39 PM
از قدیم گفتن... نیکی و پرسش؟! :63:

TellFa
2013-09-26, 08:43 PM
سلام
آقا بازم دم شما گرم و ممنون که بلاخره یکی پیدا شد و نظر داد!
حالا خوبه قرار هست کاملا رایگان درست بشه اگر پولی بود فکر کنم اصلا کسی سمت تاپیک نمیومد!
به هرحال ممنون و بزودی شروع میکنم

kazemk2
2013-09-27, 05:56 PM
سلام
بالاخره که یکی پیدا شد ، انشالله آموزش کی شروع میشه؟

TellFa
2013-09-27, 07:53 PM
سلام
بالاخره که یکی پیدا شد ، انشالله آموزش کی شروع میشه؟

از همین هفته که جلومون هست