PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپديت اندرويد 4.2.2 و سنس 5

alish_2018
2013-07-17, 02:28 PM
به نقل از نارنجي:
گاهی نگه داشتن آمار تلفن هایی که به روز رسانی نرم افزاری دریافت خواهند کرد سخت می شود٬ و اینکه تا چه مدت توسط تولیدکنندگان شان پشتیبانی می شوند هم مطرح است. در این جا٬ نگاهی می کنیم به HTC و تلفن های این شرکت که قرار است به اندروید ۴.۲.۲ و سنس ۵ مزین شوند.

از بالا به پایین می آییم. One و Butterfly هر دو اخیرا به روز رسانی مذکور را دریافت کرده اند -یا بسته به مناطق جغرافیایی دریافت خواهند کرد. غیر از این دو٬ تنها تلفن های 1080p که به روز می شوند Droid DNA برای اوپراتور ورایزن و J Butterfly در ژاپن هستند. اما Butterfly S احتمالا از همان ابتدا با اندروید ۴.۲.۲ و سنس ۵ عرضه خواهد شد.

گروه دوم٬ پرچمدارهای سال گذشته اچ تی سی هستند. One X و +One X نیز هر دو در یک ماه آینده اندروید ۴.۲.۲ و سنس ۵ را دریافت خواهند کرد. درست پس از آن٬ One XL و One XT و One XC به همراه Evo 4G LTE به روز رسانی خواهند شد.

از پرچمدارهای جدید و قدیم که فاصله بگیریم٬ به One S می رسیم که متاسفانه طرد شده و آخرین به روز رسانی آن اندروید ۴.۱.۱ و سنس ۴+ باقی خواهد ماند. البته احتمال دریافت برخی آپدیت ها برای رفع باگ ها٬ وجود دارد.

و دست آخر One SV را داریم که اندروید ۴.۲ را دریافت خواهد کرد ولی سنس ۵ را خیر -که این احتمالا به خاطر حافظه کم ۸ گیگابایتی آن است. آیا تلفن شما هم در این فهرست حضور دارد؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

sostooreh
2013-08-23, 11:55 AM
من آپدیت دریافت کردم ولی نصب نمیشه رو گوشیم چیکار کنم

hamid79
2013-08-25, 11:39 PM
من one x رو 25 مرداد آپدیت کردم.

.:MOHSEN:.
2013-08-25, 11:41 PM
من آپدیت دریافت کردم ولی نصب نمیشه رو گوشیم چیکار کنم

آموزش آپدیت ONE X بدون لاک کردن بوت لودر گوشی (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=193972)

emanipoora
2013-09-27, 02:41 AM
اقا منم one x دارم. الان 2 ماه از این خبر گذشته اما هنوز آپدیتش نیومده
یکی کمک کنه
این چه وضعشه عاخهههههه:a050::dadad4:

masoud56b
2013-10-04, 01:59 PM
سلام به دوستان
من دیروز بعد از ظهر وقتی که آپدیت سنس 5 اومد دانلود و نصب کردم وقتی که نصب شد دیگه بالا نیامد از دیشب تا حالا نخوابیدم همه کار روش انجام دادم یه رام رسمی دارم که چند ماه پیش نصبش کردم رو گوشیم الان وقتی میام همونو نصب کنم تا میاد نصب بشه یهو ارور ورژن بوت لودر میده اصلا هم تو عمرم روتش نکردم (one x)خیلی ناراحتم خواهش میکنم هر کی میتونه کمکم کنه خدا پدر و مادرتونو نگه داره

masoud56b
2013-10-04, 03:09 PM
کسی میدونه ارور ورژن بوت لودر در one x موقع نصب کاستوم رام چیه!؟

masoud56b
2013-10-04, 04:34 PM
کسی میتونه رام سنس 5 رو واسه one x 708 اینجا بزاره بشه دانلود کرد؟

emanipoora
2013-10-13, 07:57 PM
سلام
هنز موبایل ONE X من به 4.2 آپدیت نمیشه
چرا؟؟؟؟