PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش اتصال به اینترنت توسط گوشی با سرویس gprs در سیم کارتهای ایرانسل

PaRsA YaRi
2008-09-26, 11:08 PM
نحوه تنظیم نمودن سرویس GPRS به شکل دستی در سیم کارتهای ایرانسل

در صورتی که شما نیز از سیم کارتهای دائمی و اعتباری ایرانسل بهره میبرید ، به جدیدترین سرویس ارائه شده توسط این شرکت یعنی GPRS توجه داشته اید. شما از طریق این سرویس میتوانید از طریق گوشی خود به اینترنت متصل شده و به سادگی در اینترنت به گشت و گذار مشغول شوید. این سرویس از تاریخ 10 اسفند الی 15 فروردین 86 رایگان در اختیار دارندگان این نوع سیم کارت است. اما ممکن است بنا به هر دلیلی این سرویس بر روی گوشی شما فعال نشده باشد. در این ترفند قصد داریم آموزش تنظیم دستی فعال سازی سرویس GPRS را بر روی گوشی های Motorola , Sony Erricson , Nokia به شکل قدم به قدم مطرح کنیم.

پیش از هر کاری یقین حاصل نمایید که گوشی شما سرویس GPRS را ساپورت میکند. نوکیا
به مسیر زیر بروید:
Menu > (Tools) > Setting > Conections > Access Points > New Access Point
حال در فیلدهای مربوطه عبارت های زیر را جایگزین کنید:
Connection Name : Irancell - http://vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/)
Access Point Name : GPRS
Home page: http://vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/)
Authentication type : Normal
اجازه دهید سایر موارد به شکل پیش فرض بافی بمانند.
اکنون برنامه مروگرتان را (Services یا Web) از داخل Menu اجرا نمایید. اکنون آدرس http://vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/) را وارد نمایید و Go را بزنید. اکنون از شما سوالی میشود ، Yes را زده و سپس از میان Connection ها ، Irancell - http://vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/) را انتخاب نمایید. حالا میتوانید به گشت و گذار در اینترنت بپردازید!

سونی اریکسون
به مسیر زیر بروید:
Menu > Settings > Connectivity > Data Comm
سپس یک Account جدید از نوع GPRS بسازید.
اکنون نام آن را Irancell - Tarfandestan.com قرار دهید.
در ادامه GPRS APN را به نام GPRS نام گذاری کنید.
اکنون دکمه Save را بزنید تا اطلاعات ذخیره شود.
به صفحه Data comm. باز گردید. کانکشنی که ایجاد کردید را انتخاب کنید تا دایره کناری آن تو پر شود.
اکنون مجدد به صفحه Settings برگردید. اکنون به Internet Settings بروید.
یک تنظیم جدید ایجاد کنید و نام آن را irancell (http://vitrin.irancell.ir/) قرار دهید و OK را انتخاب کنید.
اکنون از قسمت Account نام اشتراکی که ساخته اید را انتخاب کنید و آن را Save کنید.
مجدد در صفحه Internet Settings تنظیمی که ساخته اید را انتخاب کنید تا دایره کناری آن تو پر شود.
کار تنظیمات تمام است. حال از طریق Menu ، به Internet بروید.
برای وارد نمودن آدرس دکمه More را بزنید سپس Enter URL را انتخاب کنید.

Motorola
به مسیر زیر بروید:Menu > WebAccess >Web Sessions > (Press Menu) >New
منظور از Press Menu فشردن دکمه Menu است.
اکنون در هر یک از فیلدهای زیر عبارت های زیر را جایگزین کنید:
Name : Irancell - http://vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/)
Homapage :http://vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/)
GPRS APN : GPRS
سایر موارد را به حالت پیش فرض نگاه دارید.
اکنون دکمه Done را انتخاب کنید تا تنظیمات ذخیره گردد.
حال به صفحه اتصالات بازگردید. اکنون Irancell - http://vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/) را پیدا کنید و دکمه Lunch را بزنید و شکیبا باشید تا صفحه پیش فرض بازشود.
برای وارد نمودن آدرس دکمه Menu را فشار دهید و Go to URL را انتخاب کرده و آدرس را وارد کنید و نهایتأ دکمه OK را بزنید.

نکته مهم:
دقت کنید در اکثر سیم کارتهای ایرانسل این اتفاق به شکل اتوماتیک رخ میدهد. بنا به هر دلیلی دچار مشکل شدید از تنظیمات دستی فوق بهره ببرید.
منیع :ترفندستان(البته منبع اصلیشه من از یه سایت دیگه گرفتم)

bamzico
2009-06-19, 06:51 PM
:flower:سلام
من گوشیم n95 8gb و اون رو اپدیت کردم وتنظیماتش پاک شده بود و با روشی که کفتید تنظیمات رو انجام دادم اما وقتی که به قسمت وب میری و کانکشن رو انتخاب می کنی ارور می ده
invalid packat data accesess point packat data

GREEN BERET
2009-06-19, 10:03 PM
با سلام

اين به معني اشتباه تنظيم كردن گوشي هست شما يا بايد تنظيمات خود ايرانسل رو بگيري يا مجددا از طريق روشهاي گفته شده در بالا گوشي رو تنظيم بكني . ( در ضمن در حال حاضر gprs ايرانسل قطع هستش .)

شما ميتوانيد از طريق كدهاي زير تنظيمات را دريافت كنيد :

#5*3*130* اگر سيم شما اعتباري هست بجاي 130 شما 140 را بنويسيد .
يا
ارسال متن : S Nokia N95 به شماره 2225 ( در حروف بزرگ و كوچك و همچنين فاصله دقت شود .)

در ضمن شما بايد تا زمان وصل sms صبور باشيد .

niluo
2009-07-11, 02:13 PM
ممنون بابت راهنمایی اما این شماره ها برای راه‌اندازی mms هست

GREEN BERET
2009-07-11, 06:11 PM
بله شما درست ميگي در ظاهر اين شماره مربوط به mms هست ولي در باطن هم تنظيمات مربوط به mms رو ميده و هم تنظيمات مربوط به gprs ولي كد #6*3*130* تنها تنظيمات مربوط به gprs رو ميده .:flower:

atlass13
2009-07-13, 11:44 PM
سلام به همه

منم دقيقا بعد از آپديت كردن گوشي نوكيا N79 ام با اين مشكل روبرو هستم كه اصلا به تنظيمات ايرانسل برام ارسال نميشه

يعني وقتي *130*3*6# رو ميزنم اس ام اس اوليه ميادش ولي اس ام اس دوميه كه تنظيمات ايرانسل هستش برام ارسال نميشه!!

به صورت دستي هم تنظيمات رو انجام ميدم باز هم اررو ميده ميگه كه
Not access point

ممكنه به خاطر آپديت كردن گوشيم باشه؟؟؟

الان بايد چيكار كنم؟؟؟

Nova view
2009-07-14, 10:27 AM
سلام به همه

منم دقيقا بعد از آپديت كردن گوشي نوكيا N79 ام با اين مشكل روبرو هستم كه اصلا به تنظيمات ايرانسل برام ارسال نميشه

يعني وقتي *130*3*6# رو ميزنم اس ام اس اوليه ميادش ولي اس ام اس دوميه كه تنظيمات ايرانسل هستش برام ارسال نميشه!!

به صورت دستي هم تنظيمات رو انجام ميدم باز هم اررو ميده ميگه كه
Not access point

ممكنه به خاطر آپديت كردن گوشيم باشه؟؟؟

الان بايد چيكار كنم؟؟؟

با درود خدمت شما دوست عزیز
ارور Not access point بخاطر معمولا با عدم وارد کردن صحیح APN نمایش داده می شود.
شما در قسمت APN عبارت mtnirancell را دقیق وارد کنید، احتمالا باید مشکل شما برطرف شود.

در غیر اینصورت از فرمتی که دوست عزیز جناب GREEN BERET فرمودند برای دریافت تنظیمات استفاده کنید.
موفق باشید

atlass13
2009-07-15, 12:49 AM
ارور Not access point بخاطر معمولا با عدم وارد کردن صحیح APN نمایش داده می شود.
شما در قسمت APN عبارت mtnirancell را دقیق وارد کنید، احتمالا باید مشکل شما برطرف شود.

در غیر اینصورت از فرمتی که دوست عزیز جناب GREEN BERET فرمودند برای دریافت تنظیمات استفاده کنید.
موفق باشید

نه مشكل از گوشيم هستش كه درست نميشهههههه!!!!

بايد فكر كنم ببرم فلشش كنم!!!!!

ببخشيد ميزنه conecction not avialblee!!!

GREEN BERET
2009-07-15, 01:25 AM
اگر مطمئن هستي كه تنظيمات صحيح رو داري براي تست سيم كارت يا گوشي از سيم كارت يا گوشي مشابه ديگه استفاده بكن .ببين مشكل از كدوم يكي هست بعد برو سراغ فلش كردن گوشي . اين احتمال وجود داره كه پوشش شبكه وجود نداشته باشه يا شبكه مشكل داشته باشه چون اين پيغامي كه گفتي مربوط به اين موارد ميشه .:flower:

1358001
2009-07-19, 08:28 AM
سلام
در مورد نصب سيم كارت به نوت بوك در انواع مختلف ( dell 1525 )جهت استفاده از مودم موبايل براي وصل به اينترنت راهنمايي لازم را توضيح دهيد.
با تشكر فراوان

Nova view
2009-07-19, 10:46 AM
سلام
در مورد نصب سيم كارت به نوت بوك در انواع مختلف ( dell 1525 )جهت استفاده از مودم موبايل براي وصل به اينترنت راهنمايي لازم را توضيح دهيد.
با تشكر فراوان

البته این امکان از طریق بلوتوث و کابل USB امکان پذیر است و بستگی به مدل گوشی شما هم دارد.
ساده ترینش با همان بلوتوث هست که وقتی شما گوشی خود را پیدا کردید، مثلا در برنامه Blue soleil بر روی bluetooth dail up netwoking service کلیک می کنید و بعد از تایید در گوشی، به راحتی گوشی شما مثل یک مودم عمل می کند و اطلاعات را از طریق بلوتوث به نوت بوک شما انتقال می دهد و شما می توانید در همه جا به اینترنت واقعی با سرعت قابل قبول دسترسی داشته باشید.
البته این منوط به داشتن تنظیمات GPRS در گوشی هم می شود.

Nova view
2009-07-27, 12:05 PM
با سلام من با 5300 اینترنت میرم خیلی راحت الان 1 ساله
اما الان میخوام با استفاده از ****** ها رایگان در مرورگرم بگردم در گوشیای دیگه امتحان کردم و کار کردن
اما در گوشی 5300 جایی واسه دادن پرت و ****** نیست ...!!!!!!1 هر چقدر گشتم نبود !!!!!!!!!!!
در صورتی که تو گوشیای قدیمی حتی k310 هم جا واسه دادن ****** هست اما در 5300 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمک

چنانچه بر روی کانکشن مربوط گزینه Advance setting را انتخاب کنید، می توانید در آن قسمت ****** را وارد کنید.
اما این ****** ها در حال حاضر کاربردی ندارد و چه بسا باعث اختلال و بیشتر محاسبه شدن هزینه شما هم بشود.
موفق باشید

talebi1372
2009-08-02, 12:11 PM
من هم از وقتی آپدیت کردم ای ام اس های تنظیمات جی پی ار اس رو گوشی نمیتونه بخونه!

yanematy
2009-08-05, 01:01 PM
با سلام به دوستان
يكي از دوستان روش تنظيم gprs را براي گوشيهاي نوكيا سري 40 را مي تونه برايم بذاره؟
براي گوشي 5310
ممنون

Saeed WM
2009-08-05, 01:14 PM
یه سوال داریم دیروز برام یه پیامک اومد گفتش که این شماره را بزن تا 50% تخفیف اس ام اس برات بیاد من منظورشو نگرفتم یکی میتونه بیشتر توضیح بده باید چه کار کنم؟

Saeed WM
2009-08-05, 01:22 PM
اینم برای پاکت پی سی که من رو ویندوز 6.1 امتحان کردم جواب داد:
در تنظیمات رو کانکشن ستاپ کلیک می کنید دیگه هرچی اومد اوکی و یس بزنید دیگه خودش ست میکنه نیازی هم به تنظیمات خاصی نداره و راحت میره تو اینترنت پس با پاکت پی سی هم میشه از لحظات 11 تا 6 صبح استفاده کنید.

Nova view
2009-08-05, 02:50 PM
یه سوال داریم دیروز برام یه پیامک اومد گفتش که این شماره را بزن تا 50% تخفیف اس ام اس برات بیاد من منظورشو نگرفتم یکی میتونه بیشتر توضیح بده باید چه کار کنم؟

به سایت زیر مراجعه کنید:
۵۰ درصد تخفیف پیام کوتاه
(http://irancell.ir/Layer2/?id=304)

E20005IR
2009-08-19, 08:13 PM
دوستان من وقتي شار‍ژ خطم صفره خوبه
اما اگه صفر نباشه كم ميكنه
عكس رو تنظيم كردم با پروكسي لود شه
كدهاي جاوا و كوكي را هم غير فعال كردم اما باز كم ميكنه
گوشيم هم 5700

hadikhaf
2009-08-22, 12:47 PM
كسي ميدونه چجوري ميشه جي پي آر اسي كه با پروكسي رو گوشي داريم رو به پي سي انتقال بديم (share)

treaty
2009-09-04, 03:11 PM
با درود به دوستان گرامی:
من برای p990i وقتی تنظیمات gprs را میخوامف پیغام مشخصات گوشی شما در شبکه موجود نمی باشد را میدهد. چی کار باید کرد؟؟؟؟!

Nova view
2009-09-04, 05:08 PM
با درود به دوستان گرامی:
من برای p990i وقتی تنظیمات gprs را میخوامف پیغام مشخصات گوشی شما در شبکه موجود نمی باشد را میدهد. چی کار باید کرد؟؟؟؟!

می توانید از تنظیمات دستی استفاده کنید،

آموزش تنظیم Gprs بصورت دستی
(http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18726)

یا پیامکی با محتوای
S Sony Ericsson P990i
به شماره 2225 بفرستید.

hossien535
2009-09-12, 02:08 PM
با سلام .لطفا تنظیمات دستی gprs نوکیا n73 را قرار دهیدچون هیچ یک از خدمات mtn ،چه با کد های بالاچه باتلفن گویا 140 وچه باارسال پیام به2225 کار نمکند وهمش ارور "شبکه موقتا بامشکل مواجه شده لطفا بعدا مراجعه کنید"را می دهدکسی می دوند مشکل از کجاست ماخوشحال برای استفاده از خدمات ایرانسل ، رفتیم سیم کارت ایرانسل گرفتیم که اینه شانسمون - خیلی متشکرم

Nova view
2009-09-12, 02:49 PM
با سلام .لطفا تنظیمات دستی gprs نوکیا n73 را قرار دهیدچون هیچ یک از خدمات mtn ،چه با کد های بالاچه باتلفن گویا 140 وچه باارسال پیام به2225 کار نمکند وهمش ارور "شبکه موقتا بامشکل مواجه شده لطفا بعدا مراجعه کنید"را می دهدکسی می دوند مشکل از کجاست ماخوشحال برای استفاده از خدمات ایرانسل ، رفتیم سیم کارت ایرانسل گرفتیم که اینه شانسمون - خیلی متشکرم

می توانید به تاپیک زیر مراجعه فرمایید:

آموزش تنظیم Gprs بصورت دستی
(http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18726)

sooroo67
2009-09-12, 05:30 PM
سلام بچه ها من جديدا يه 5130 خريدم فقط يه جا براي تنظيم اينترنت بيدا كردم اونم تنظيمات به اسم بيكريندي كه توش ايرانسل رو بيش فرض كردم وقتي تو اينترنت ميرم اونجا تنظيم شبكه نداره فقط تو قسمت صفحه ي خانگي سايت ايرانسل رو باز ميكنه و تو قسمته browser كه opera mini هست و قسمتهاي ديگه مثل update كلا وصل نميشه و زماني كه هر سايتي رو باز ميكني كنار آرم e (فعال بودن edge ) يه علامت قفله آقا هركي ميتونه بي زحمت كمكم كنه هيچ جا در بارش توضيح نداده ممنون ميشم

SAMANNI
2009-09-23, 07:26 PM
من هم از وقتی آپدیت کردم ای ام اس های تنظیمات جی پی ار اس رو گوشی نمیتونه بخونه!

دوست عزیز دو روز هست که دقیقا من هم همین مشکل رو داشتم و دقیقا من هم بعد از اپدیت دچار این مشکل شدم.
اما بعد از چند تا راهنمایی دوستان و تماس با اپراتور بلاخره خودم به صورت اتفاقی تونستم مشکل رو رفع کنم.
مشکل اینجاس که اس ام اسی که ایرانسل میفرسته برا گوشی معلوم نیست برا چه گوشی هستش و جالب اینجاس که موقعی من این متن رو S nokia 5800 به 2225 فرستادم اس ام اس داد که مشخصات گوشی شما در شبکه موجود نیست.یلحظه گفتم بزار بجای گوشی خودم که 5800 هستش گوشی n97 رو بزنم شاید قبول کنه.و دوباره اس ام اس با این مضمون S nokia n97 به 2225 فرستادم و خوشبختانه این دفعه اس ام اس فعالسازی باز شد و مشکل برطرف شد.
حالا شما هم نزدیک ترین گوشی به گوشی خودتون رو که سیستم عاملشون به هم نزدیک باشه رو امتحان کنید.
امیدوارم جواب بگیرید.

Iman129080
2009-10-08, 01:22 PM
با سلام خدمت شما دوستان عزیز

من یک گوشی 6120 دارم با ایرنسل تماس گرفتم و تنظیمات GPRS رو نیز دریافت و نصب کردم اما هر آدرسی رو که وارد می کنم Loading صفحه همین جور برای خودش کار می کنه و هیچ صفحه ای باز نمی شه لطفا راهنمایی کنید.

Iman129080
2009-10-08, 06:16 PM
بابا مردم چرا کسی پیدا نمی شه جواب ما رو بده.

Nova view
2009-10-08, 06:41 PM
با سلام خدمت شما دوستان عزیز

من یک گوشی 6120 دارم با ایرنسل تماس گرفتم و تنظیمات GPRS رو نیز دریافت و نصب کردم اما هر آدرسی رو که وارد می کنم Loading صفحه همین جور برای خودش کار می کنه و هیچ صفحه ای باز نمی شه لطفا راهنمایی کنید.

اگر شما به GPRS وصل می شوید(نمایش حرف G یا E داخل یک مربع زیر نمایشگر آنتن) و تبادل دیتا ندارید، اشکال به شبکه بر می گردد.
ترجیحا در مناطق دیگری مجددا تست فرمایید.

PaYaM_P!c
2009-10-09, 12:11 PM
مال من چه جوری فعال میشه samaung innov8

reza manso
2009-10-09, 01:27 PM
internete iransele g900 che jori faal mishe lotfan harkasi etelaat dare komakam kone

Nova view
2009-10-09, 05:51 PM
مال من چه جوری فعال میشه samaung innov8

internete iransele g900 che jori faal mishe lotfan harkasi etelaat dare komakam kone

با درود خدمت شما دوستان عزیز

در ابتدا برای دریافت تنظیمات خودکار کد *140*3*5# برای سیمکارت اعتباری را وارد کنید.

sr71pilot
2009-10-11, 09:49 PM
سلام دوستان
من یه گوشی n97 خریدم .یه مشکل خیلی جدی دارم این که هر کار میکنم با gprs به اینترنت وصل بشم نمیشه حتی علامت gprs برای یک لحظه هم ظاهر نمیشه خواهشا کمک کنید.ممکن مشکل سخت افزاری باشه؟هر کار که واسه تنظیماتش باشه انجام دادم اما اصلا علامت GPRS ظاهر نمیشه.لطفا کمک کنید

MR.A King
2009-10-11, 09:55 PM
بادرود

من جدیدا" سیم کارت اعتباری 938 خریداری کردم

با کدهای *6 و *5 برای دریافت تنظیمات mms و gprs موفق به دریافت تنظیمات نمیشم

پیام میده که شبکه موقتا" با اشکال مواجه

آیا این ربطی به خطهای جدید داره یا مشکل از جای دیگه ایه ؟

گوشیه من k 800

Wirless
2009-10-12, 03:21 AM
من قبلا كه اينترنت نداشتم از ايرانسل استفاده ميكردم نزديك 1 سال ولي دستشون درد نكنه واقعا سرعتش خوب بود ولي ماهي 50 تومان شارژ مي كردم ولي بازهم واسه من خوب بود

Nova view
2009-10-12, 12:26 PM
بادرود

من جدیدا" سیم کارت اعتباری 938 خریداری کردم

با کدهای *6 و *5 برای دریافت تنظیمات mms و gprs موفق به دریافت تنظیمات نمیشم

پیام میده که شبکه موقتا" با اشکال مواجه

آیا این ربطی به خطهای جدید داره یا مشکل از جای دیگه ایه ؟

گوشیه من k 800

به نظر می رسد چون شما اخیرا سیمکارت را خریداری فرمودید، هنوز ثبت نام شما تکمیل نشده باشد، یعنی هنوز مدارک شما نرسیده باشد.
شما می توانید از تنظیمات دستی که جزییات آن در پست اول همین تاپیک موجود هست، استفاده کنید.

سلام دوستان
من یه گوشی n97 خریدم .یه مشکل خیلی جدی دارم این که هر کار میکنم با gprs به اینترنت وصل بشم نمیشه حتی علامت gprs برای یک لحظه هم ظاهر نمیشه خواهشا کمک کنید.ممکن مشکل سخت افزاری باشه؟هر کار که واسه تنظیماتش باشه انجام دادم اما اصلا علامت GPRS ظاهر نمیشه.لطفا کمک کنید
در ابتدا نمی توان قطعی گفت که مشکل از گوشی شماست!
ترجیحا سیمکارت خود را در گوشی دیگری در همان منطقه تست کنید تا از وجود پوشش GPRS مطمئن شوید،
اگر توانستید با گوشی دیگری وصل شوید، راه حل مشکل را باید در گوشی خود جست و جو کنید.

farhad_fa
2009-10-15, 07:02 PM
آقا کسی گوشی بلک بری داره و آیا تنظیمات GPRS آن رو می دونه ؟

PaYaM_P!c
2009-10-17, 04:00 PM
با درود خدمت شما دوستان عزیز

در ابتدا برای دریافت تنظیمات خودکار کد *140*3*5# برای سیمکارت اعتباری را وارد کنید.
همش پیغام ..متا سفانه شبکه موقتا با اشکال مواجه است میده..... خطم 0935 از نظر ثبت نام مشکلی نداره..:dont:

Amirnaser
2009-10-17, 04:26 PM
همش پیغام ..متا سفانه شبکه موقتا با اشکال مواجه است میده..... خطم 0935 از نظر ثبت نام مشکلی نداره..:dont:
این *140*3*5 که برای mms هست! برای من هم که 0935 دارم همین جوریه! یه خط 0935 دیگه گذاشتم تو گوشیم با اون اومد با اینکه من برای mms ثبت نام کردم و mms هم با گوشی قبلیم فرستادم! برای گرفتن تنظیمات gprs ار *140*3*6 استفاده کنید!
من تنظیمات رو گرفتم کانکت میشه ولی سایت ها رو باز نمیکنه!

PaYaM_P!c
2009-10-17, 11:34 PM
این *140*3*5 که برای mms هست! برای من هم که 0935 دارم همین جوریه! یه خط 0935 دیگه گذاشتم تو گوشیم با اون اومد با اینکه من برای mms ثبت نام کردم و mms هم با گوشی قبلیم فرستادم! برای گرفتن تنظیمات gprs ار *140*3*6 استفاده کنید!
من تنظیمات رو گرفتم کانکت میشه ولی سایت ها رو باز نمیکنه!
این کد هم همون پیغامو میده.....:dont: gps هم فعال نمی شه ........

PaYaM_P!c
2009-10-17, 11:36 PM
تو رو خدا یه راه حل به من بگید .......:happy:

msh
2009-10-18, 01:17 AM
برای گوشی چینی K900 هم توضیح میدید
با تشکر

vahidsgk
2009-10-22, 05:23 PM
برای نوکیا 2700 کاربرد نداره. ما چکارک نیم

Nova view
2009-10-22, 08:07 PM
دوستان عزیز
دقت داشته باشید، قبلا هم عرض کردم، قفل APN برداشته شده، بنابراین شما نیازی به تنظیم خاصی ندارید!
فقط کافیست یک کانکشن با حالت پیش فرض بر روی GPRS بسازید سپس وصل شوید.

ابتدا در نظر داشته باشید که گوشی شما قابلیت GPRS داشته باشد،

راههای دریافت تنظیمات خودکار هم کد دستوری *140*3*5# و ارسال پیامک به 2225 با محتوای زیر است:
S نام گوشی شما مدل گوشی
که نام گوشی باید حرف اول آن بزرگ باشد و بین هر قسمت یک فاصله وجود دارد(به ترتیب از چپ به راست وارد کنید)

eissa
2009-11-01, 07:15 AM
با سلام

می خوام بدونم چطوری می شود باگوشی نوکیا 5130 به اینترنت وصل شد . از راهنمایتون ممنون میشوم.

atrina007
2009-11-01, 09:21 AM
با سلام

می خوام بدونم چطوری می شود باگوشی نوکیا 5130 به اینترنت وصل شد . از راهنمایتون ممنون میشوم.

سلام
دوست عزیز راحتترین و مطمئن ترین راه : به سایت ایرانسل یا همراه اول میرید(هرکدومش رو که دارید) وارد قسمت خدمات و بعد وارد بخش سرویس GPRS میشید مارک و مدل گوشیتون رو در قسمت مربوطه وارد میکنید چند لحظه بعد یه اس ام اس که حاوی تنظیمات مربوط به گوشیتون هست براتون میاد اون SMS رو SAVE کنید ، تمام. حالا میتونید به اینترنت وصل بشید.
قربون همتون :wow:

vahidsgk
2009-11-09, 10:10 AM
سلام من به بالاخره تونستم اینترنت را برای نوکیا 2700 فعال کنم. اما متاسفانهقسمت browser وقتی ادرس سایتی رو وارد میکنم سایت رو باز نمیکنه.فقط میتونم به قسمت nokia.mobi .برم و home

omid_shad
2009-11-27, 10:05 PM
سلام دوستان گوشی من 5800 هست تنظیمات gprs رو نمی تونم تنظیم کنم قبلا یه اس ام اس می دادی تنظیمات می امد حالا باید چی کار کنم

Nova view
2009-11-28, 01:04 AM
سلام دوستان گوشی من 5800 هست تنظیمات gprs رو نمی تونم تنظیم کنم قبلا یه اس ام اس می دادی تنظیمات می امد حالا باید چی کار کنم

با درود
اگر بوسیله کد *140*3*5# نمی توانید تنظیمات را دریافت کنید، از اطلاعات موجود در پست اول همین تاپیک برای تنظیم دستی استفاده فرمایید.

worldm
2009-12-02, 12:36 AM
من گوشی سونی اریکسون کا 750 دارم هر چی با ایرانسل تماس میگیرم نمیتونم وصل کنم ومیگه تنظیکمات برای گوشی شما نیست چی کار کنم مگه میشه؟

mam67
2009-12-02, 11:13 PM
اقا من 5800 دارم با اپرلتور هم تماس گرفتم گفت باید دستی باشه بعد یه ربع هی گفت اخر هم پرسید فهمیدی یا نه منم که نمیدونستم اسپل کنم روی ورق بنویسم درست یا غلط نوشتم اخرش گفتم خیلی ممنون خدا عمرتون بده مارو سرو کار گذاشتین بعد قطع کردم اخر هم 1000 تومن پرید فقط یه چیزی یادم داد که خیلی لفظ قلم صحبت میکنن
حالا ای دوست شما مرا راهنمایی کنید 5800 ایرانسل

mehdi_np
2009-12-03, 11:40 AM
اقا من 5800 دارم با اپرلتور هم تماس گرفتم گفت باید دستی باشه بعد یه ربع هی گفت اخر هم پرسید فهمیدی یا نه منم که نمیدونستم اسپل کنم روی ورق بنویسم درست یا غلط نوشتم اخرش گفتم خیلی ممنون خدا عمرتون بده مارو سرو کار گذاشتین بعد قطع کردم اخر هم 1000 تومن پرید فقط یه چیزی یادم داد که خیلی لفظ قلم صحبت میکنن
حالا ای دوست شما مرا راهنمایی کنید 5800 ایرانسل

سلام دوست عزیز

به آدرس زیر برید :

Menu -> Settings -> Connectivity -> Destinations

حالا در اونجا برای تعریف یک Acces point آیکون مربوط به همین Access point رو کلیک کنید

ممکنه ازتون سوال بشه که آیا اتوماتیک وار Access point موجود رو براتون چک کنه ؟ که اگر همچی پیغامی دیدید اون NO بکنید یه Access point جدید برای ایرانسل درست کنید
البته اینو بگم که ممکنه در دفعه اول و برای اولین تنظیمات اصلاً با چنین پیغامی مواجه نشید و یه راست برید سراغ کادری که باید اسم Access point رو واردش کنید

در اینجا Packet data رو انتخاب کنید و اسم این Access point تون رو هم بذارید Irancell

حالا در مقابل انتخاب اینکه از این Access point به چه منظوری میخواهید استفاده کنید باید گزینه Internet رو Select کنید

حالا شما یه Access point دارید به نام Irancellکه رفته تو قسمت Internet همون قسمت Destinations آدرس بالائی نشسته

برای تنظیمات اختصاصی اینترنت این Access point در بخش Internet برید و این Irancellرا باز کنید و حالا این تنظیماتی رو که بهتون میگم انجام بدید و با بقیه کاری نداشته باشید :

در Access point name بنویسید mtnirancell

در Authentication باید حتماً روی Normal بذارید

10.131.26.138 ip
8080 port
اگر دلتون خواست میتونید در Homepage آدرس و یا هر سایت را که دوست دارید "صفحه خانگی " اینترنتتون باشه ، وارد کنید

حالا اگر برگردید و رو صفحه کلید شماره گیری موبایلتون عدد صفر رو فشار بدید و نگه دارید ، مشاهده میکنید که موبایل ازتون میخواد بین WLAN و یکی از Access point ها که در قسمت Internet قبلاً تنظیم کردید رو برای ورود به نت انتخاب کنید

اگر چند تا Access point رو قبلاً برای موبایلتون تعریف کرده باشید و در این مرحله فقط یکیشون رو میبینید و دوست داشته باشید که برید برای انتخاب یک Access point دیگه ..فقط کافیه در همین مرحله Options رو بزنید و بعد Select access point و با ظاهر شدن لیستی از تمام Access point گوشیتون ، یکی از اونها رو انتخاب بکنید

parry
2009-12-06, 09:52 AM
سلامو گوشي من نوكيا 6500 هست و تنظيمات GPRS ايرانسل هم روش نصبه ولي به اينترنت وصل نميشه اين پيغامو ميده Packet data access point not valid) بايد چكارش كنم؟

Nova view
2009-12-06, 04:15 PM
سلامو گوشي من نوكيا 6500 هست و تنظيمات GPRS ايرانسل هم روش نصبه ولي به اينترنت وصل نميشه اين پيغامو ميده Packet data access point not valid) بايد چكارش كنم؟

دوست عزیز
سرویس GPRS کلیه خطوط تلفن همراه در کشور بنا به دلایلی طی سه روز آینده در حالت تعلیق می باشد.

Arsal4n
2009-12-08, 06:21 AM
البته این امکان از طریق بلوتوث و کابل USB امکان پذیر است و بستگی به مدل گوشی شما هم دارد.
ساده ترینش با همان بلوتوث هست که وقتی شما گوشی خود را پیدا کردید، مثلا در برنامه Blue soleil بر روی bluetooth dail up netwoking service کلیک می کنید و بعد از تایید در گوشی، به راحتی گوشی شما مثل یک مودم عمل می کند و اطلاعات را از طریق بلوتوث به نوت بوک شما انتقال می دهد و شما می توانید در همه جا به اینترنت واقعی با سرعت قابل قبول دسترسی داشته باشید.
البته این منوط به داشتن تنظیمات GPRS در گوشی هم می شود.
اول از همه اگه ممکنه یه لینک دانلود از این برنامه Blue soleil بزارید.من نتونستم پیدا کنم.ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدین یا اگه وجود نداره یه برنامه مشابه همین
دوم اینکه در این ر ابطه بیشتر توضیح بدین .این چیزی که فرمودین یعنی اینکه من میتونم اینترنت ایرانسلم رو از طریق بلوتوث شر کنم رو لپ تاپم؟

داشت یادم میرفت
تمام این 6 صفحه اختصاص گرفت با ایرانسل.لطفا تنضیمات دستی مربوط به همراه اول رو هم بگید که اولا چی هست و بعدش هم کجا باید وارد کنیم؟(واسه 5800)
ایا همراه اول مثل ایرانسل کدی داره که وارد کنیم و تنظیمات به صورت مسیج بیاد؟البته به غیر از شماره 8008

Nova view
2009-12-09, 10:00 PM
اول از همه اگه ممکنه یه لینک دانلود از این برنامه Blue soleil بزارید.من نتونستم پیدا کنم.ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدین یا اگه وجود نداره یه برنامه مشابه همین
دوم اینکه در این ر ابطه بیشتر توضیح بدین .این چیزی که فرمودین یعنی اینکه من میتونم اینترنت ایرانسلم رو از طریق بلوتوث شر کنم رو لپ تاپم؟

داشت یادم میرفت
تمام این 6 صفحه اختصاص گرفت با ایرانسل.لطفا تنضیمات دستی مربوط به همراه اول رو هم بگید که اولا چی هست و بعدش هم کجا باید وارد کنیم؟(واسه 5800)
ایا همراه اول مثل ایرانسل کدی داره که وارد کنیم و تنظیمات به صورت مسیج بیاد؟البته به غیر از شماره 8008

با درود
ببینید، برنامه های مختلفی برای ارتباط رایانه به گوشی با واسط بلوتوث وجود دارد، یکی از این برنامه ها Blue soleil است.
برنامه های دیگر مانند PC Suite نیز وجود دارد که همگی امکان اشتراک قرار دادن GPRSبا رایانه را دارند
اینکه شما از چه نرم افزاری استفاده کنید، بستگی به مدل گوشی و همچنین لب تاپ شما دارد.

در رایانه های همراه، معمولا PC suite کاربری بیشتری در این زمینه دارد.
در شبکه ایرانسل چون قفل APN
نیست، نیازی به تنظیمات خاصی وجود ندارد، اما برای همراه اول حتما باید APN را mcinet وارد کنید.

برای همراه اول به انجمن همراه اول مراجعه فرمایید.

saeed_ag
2009-12-09, 10:44 PM
بخش جالبی بود و توضیحات خوبی هم داشت فقط من به راه حل مناسبی برای گوشی خودم نرسیدم !!!
گوشی من سامسونگ m8800 هست و وقتی شماره های تنظیمات خودکار رو میگیرم جواب میده که تنظیمات مدل گوشی شما موجود نیست !!! توی این بخش هم که اصلا در مورد سامسونگ صحبت نشد .
حالا کسی هست که از تنظیمات گوشی سامسونگ هم اطلاع داشته باشه ؟؟؟ به خصوص گوشی من یعنی m8800 ؟؟؟

RMEEN
2009-12-10, 10:03 AM
سلام یه سوالی داشتم نمیدونم اینترنت همراه اول خیلی خوبه یا اینترنت ایرانسل خیلی گنده اصلا نمیشه باش چت کرد:dont:بعضی وقتام اصلا وصل نمشه باید چیکار کنم.؟؟؟؟؟

hadi khaf
2009-12-21, 12:04 AM
این کامنت تنها برای بیدار ماندن شما ارسال شده و هیچ ارزش دیگری ندارد

ReZa OS TM
2009-12-21, 12:18 AM
سلام دوست عزیز

به آدرس زیر برید :

Menu -> Settings -> Connectivity -> Destinations

حالا در اونجا برای تعریف یک Acces point آیکون مربوط به همین Access point رو کلیک کنید

ممکنه ازتون سوال بشه که آیا اتوماتیک وار Access point موجود رو براتون چک کنه ؟ که اگر همچی پیغامی دیدید اون NO بکنید یه Access point جدید برای ایرانسل درست کنید
البته اینو بگم که ممکنه در دفعه اول و برای اولین تنظیمات اصلاً با چنین پیغامی مواجه نشید و یه راست برید سراغ کادری که باید اسم Access point رو واردش کنید

در اینجا Packet data رو انتخاب کنید و اسم این Access point تون رو هم بذارید Irancell

حالا در مقابل انتخاب اینکه از این Access point به چه منظوری میخواهید استفاده کنید باید گزینه Internet رو Select کنید

حالا شما یه Access point دارید به نام Irancellکه رفته تو قسمت Internet همون قسمت Destinations آدرس بالائی نشسته

برای تنظیمات اختصاصی اینترنت این Access point در بخش Internet برید و این Irancellرا باز کنید و حالا این تنظیماتی رو که بهتون میگم انجام بدید و با بقیه کاری نداشته باشید :

در Access point name بنویسید mtnirancell

در Authentication باید حتماً روی Normal بذارید

10.131.26.138 ip
8080 port
اگر دلتون خواست میتونید در Homepage آدرس و یا هر سایت را که دوست دارید "صفحه خانگی " اینترنتتون باشه ، وارد کنید

حالا اگر برگردید و رو صفحه کلید شماره گیری موبایلتون عدد صفر رو فشار بدید و نگه دارید ، مشاهده میکنید که موبایل ازتون میخواد بین WLAN و یکی از Access point ها که در قسمت Internet قبلاً تنظیم کردید رو برای ورود به نت انتخاب کنید

اگر چند تا Access point رو قبلاً برای موبایلتون تعریف کرده باشید و در این مرحله فقط یکیشون رو میبینید و دوست داشته باشید که برید برای انتخاب یک Access point دیگه ..فقط کافیه در همین مرحله Options رو بزنید و بعد Select access point و با ظاهر شدن لیستی از تمام Access point گوشیتون ، یکی از اونها رو انتخاب بکنید

10.131.26.138 ip
8080 port
رو بايد كجا سبت كرد

ReZa OS TM
2009-12-21, 12:25 AM
تو رو خدا جوبمو بدين
در چه قسمتي

Nova view
2009-12-21, 02:53 PM
دوست عزیز
برای GPRS نیازی به وارد کردن IP نیست.

tinajunn
2009-12-30, 09:13 PM
گوشي من m88oo pixon هست و وارد اينترنت نميشه من بايد چي كار كنم؟ كمكم كنيد

teamnet
2010-01-28, 03:16 PM
سلام من یه گوشی گرفتم مدلش NOKIA 2700 سلاسیک هست سیم کارت ایرانسل استفاده می کنم به اینترنت وصل نمی شه به ایرانسل زنگ می زنم میگه تنظیماتش تو شبکه نیست به صورت دستی هم نمی دونم چطوری تنظیم کنم لطفا اگه کسی می دونه کمک کنه.

Nova view
2010-01-30, 11:23 AM
سلام من یه گوشی گرفتم مدلش NOKIA 2700 سلاسیک هست سیم کارت ایرانسل استفاده می کنم به اینترنت وصل نمی شه به ایرانسل زنگ می زنم میگه تنظیماتش تو شبکه نیست به صورت دستی هم نمی دونم چطوری تنظیم کنم لطفا اگه کسی می دونه کمک کنه.

با درود
فقط کافیست یک تنظیم به صورت پیشفرض گوشی بر روی GPRS و یا Packet data بسازید و از آن برای اتصال استفاده فرمایید.

gentle-boy
2010-02-03, 12:31 AM
سلام من تنظیمات اینترنت ایرانسل رو گرفتم و سیو کردم ولی وارد هیچ سایتی نمیشه ....لطفا راهنمائیم کنید....N95-8g

irmoein
2010-02-15, 04:03 PM
سلام.
من هم تنظیمات gprs رو گوشیم(n79)ذخیره کردم ولی وارد هیچ سایتی نمیشه.
لطفا" راهنماییم کنید.
ممنون

Nova view
2010-02-15, 10:43 PM
سلام.
من هم تنظیمات gprs رو گوشیم(n79)ذخیره کردم ولی وارد هیچ سایتی نمیشه.
لطفا" راهنماییم کنید.
ممنون

با درود
ابتدا دقت کنید علامت G و یا E زیر نمایشگر آنتن ثابت ظاهر می شود.
چون در غیر اینصورت گوشی شما به GPRS متصل نمی شود.

m0staffa
2010-08-03, 04:37 PM
سلام
میشه خواهش کنم تنظیمات مربوط به گوشی نوکیا x3 رو بگین ؟
این گوشی جاوا هست و منوی این گوشی با سیمبیان متفاوته.اگه کسی با منوی جاوا بگه ممنون میشم

badnaam
2010-08-03, 09:45 PM
دوستان من جی پی ار اس ایرانسلو بدون هیچ مشکلی 1 ماه داشتم واستفاده میکردم الانم که 1 ماه ایرانسل تموم شده میخوام جی پی ار اس همراه اول امتحان کنم بستهی 1 روزه رو فعال کردم و داخله گوشی راحت وصل میشه ولی وقتی که میخوام به کامپیوتر وصلش کنم کامپیوتر ارور زیر رو میده.در صورتی که ایرانسل هنوز راحت وصل میشه!!!!!
ارور:
error734:the ppp linkcontorol protocol was terminated

badnaam
2010-08-05, 01:37 AM
کسی نبود؟؟؟؟

badnaam
2010-08-05, 01:38 AM
این انجمن فقط 1 مدیر داره؟؟؟؟؟ چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟

my2008
2010-08-05, 04:06 AM
منظور اینه که

734 . پروتكل كنترل لینك PPP خاتمه یافته است .
این راه حلی که میگم رو انجام بده انشالاه که مشکلت حل میشه......

به مسیر زیر برو:

Start==>Control Panel=>Network Connections

بعد روی کانکشن مورد نظر راست کلیک کن به تب های زیر برو:

.Networking==>Settings

حالا اینجا تیک گزینهNegotiate multi-link for single link connections رو بزن بعد ok و آخر هم باز ok رو بزن ......

حالا فکر میکنم مشکلت حل میشه ......اگر هم با این کار مشکل حل نشد یه راه حل نهایی داره (یادم رفته پیدا میکنم میگم)ولی امید وارم با همین مشکل بشه.....

اگه بالایی نشد ببین با این میتونی کانکشن بسازی

دانلود (http://roodbarisp.persiangig.com/other/IBSngdialer.exe)

my2008
2010-08-05, 04:09 AM
به اینجا هم سری بزن

Error 691" or "Error 734" When You Attempt to Establish a Dial-Up Connection in Windows XP (http://support.microsoft.com/kb/310431)

my2008
2010-08-05, 04:21 AM
اگر نشد اینبار و در صورتی که گوشی شما نوکیا هست
1) گوشی خود را با USB به سیستم متصل کنید و صبر کنید تا PC Suite گوشی شما را بشناسد.
2) به Device Manager سیستم بروید، اگه نمیدونید کجاست : Control Panel -> System -> Hardware -> Device Manager
3) سپس از قسمت Modems باید روی مودم گوشی خود کلیک راست کنید و Properties رو انتخاب کنید (مثلا اسم مودم N70 اینه Nokia N70 USB Modem)
4) تب Advanced رو برگزینید، سپس روی Change Default Preferences… کلیک نمایید.
5) اصل کار اینجاست: باید گزینه ی Compression را Enable کنید، برای این کار باید از منوی پایین افتادنی (!) روبروی اون گزینه ی Enable رو انتخاب کنید، سپس روی Ok کلیک کنید.
6) حالا میتوانید با رفتن به Nokia PC Suite و کلیک بر روی Connect to Internet به اینترنت متصل بشید، و یا اینکه در قسمت Network Connections از Connectionی که PC Suite ساخته استفاده کنید و متصل بشید.

در آخر اگه هم مشکلی داشتید بگید، اگر بتونم کمک کنم خوشحال میشم…

badnaam
2010-08-06, 02:15 AM
اقا دمت گرم یعنی این همه وقت گذاشتی واسه من تایپ کردی؟؟؟؟اگه تایپ کردی که خیلی مردی:(

اقا با این راه حلام حل نشد!!!!
امتیازم دادم نوش جونت.

badnaam
2010-08-06, 03:24 AM
مشکل اینجاست که با ایرانسل خیلی راحت وصل میشه ولی همراه اول اذیت میکنه.همراه اول تو گوشی خوب کار میکنه ولی به کامپیوتر وصل نمیشه.اصلا موندم!!!!!!!!

my2008
2010-08-06, 10:46 AM
بازم نشد!
من كه موندم
اما راه سوم بايد ميشدها؟
ببخشيد راه ديگه اي ندارم
يا حق

sinak3
2010-08-06, 02:41 PM
دوستان میشه یه راهنماییم بکنید؟
راستش من مجبورم گوشی رو بذارم روی میز چون وقتی جاهای دیگه میذارم سرعت شدید میاد پایین روی میز هم که میذارم این باندام یه صدای اعصاب خورد کن و پارازیتی میدن بیرون. ممنون میشم کمکم کنید درستش کنم.
راستش گوشیم هم 5230 هست.
ممنون

my2008
2010-08-06, 03:11 PM
با سلام
خودت میگی جز روی میز جای دیگه جواب نمیده پس باید فکری به حال باندات بکنی ، یا خاموش کنی یا ببری جای دیگه
راجع به گوشی هم باید بگم فک نکنم جابجایی گوشی دلیل افت شدید بشه چون چون مینیمم درجه افت فرکانس 3 درجه یا 2.5 متره
تو یه کابل افزایشی بخر و گوشی رو از اتاقت بیرون بزار ،مثلا دمه پنجره

sinak3
2010-08-06, 03:33 PM
با سلام
خودت میگی جز روی میز جای دیگه جواب نمیده پس باید فکری به حال باندات بکنی ، یا خاموش کنی یا ببری جای دیگه
راجع به گوشی هم باید بگم فک نکنم جابجایی گوشی دلیل افت شدید بشه چون چون مینیمم درجه افت فرکانس 3 درجه یا 2.5 متره
تو یه کابل افزایشی بخر و گوشی رو از اتاقت بیرون بزار ،مثلا دمه پنجره

ممنون دوست خوبم.راستش این باندام یه جوریه.یه موقع پارازیتی میشن یه موقع نمیشن.
راستش وقتی رو میزمه با 30 دانلود میکنه جای دیگه میبرم 5 بالا نمیره.یه سوال دیگه هم دارم.من تازه 1 ماهه خریدم ولی هی DC میشه.مشکل از کجاست.؟
بازم ممنون

my2008
2010-08-06, 03:46 PM
:happy:
مشکل از خوده ایرانسله یه راه میگم برای برای بعضی وقتا که DC میشه
کافیه گوشیتو یه بار خاموش روشن کنی تا کانال فرکانسش عوض شه

sinak3
2010-08-06, 03:50 PM

من یه بار شبانه گرفتم باهاش 7گیگ دان کردم . یه بارم 24 ساعته با اونم 8 گیگ دان کردم ولی این آخری که گرفتم دیگه کفرمو دراورده.

ممد ع
2010-10-27, 12:02 AM
سلام میخوستم یادم بدی باخط همراه اول باگوشی2700برم اینترنت....

almonz
2010-12-22, 09:10 AM
با سلام
یک درخواست در مورد تنظیمات pc suit برای اتصال گوشی های سامسونگ اتصال به اینترنت داشتم

با گوشی سونی اریکسون به راحتی با ویزاد به طور توامتیک وصل میشه ولی متاسفانه در مورد سامسونگ (‌گوشی استار ) نتونستم تظیمات رو انجام بدم . ممنون می شوم گر اطلاعی دارید راهنمائی کنید .

c55
2010-12-23, 10:22 AM
منمنون از همه

sara.xm
2010-12-24, 09:37 PM
بعد جطورى همراه اول درست كنيم لطفا كمك كنيد

sara.xm
2010-12-24, 09:41 PM
:happy:

به جاى خاموش روشن كردن *#30# رو شماره كيرى كن

rostami008
2012-04-08, 01:30 PM
دوستان، من یه گوشی Nokia C2-06 دارم ساخت هند، و نرم افزارایی که نصب میکنم مث Nimbuzz یا UC Browser یا امثال این، به اینترنت وصل نمیشن، تنظیمات GPRS هم برام ارسال شده و فقط Browser خود گوشی میتونه به نت وصل شه و تو این گوشی نمیشه کانکشن دستی هم ساخت.

لطفاً کمک کنید.

+Farhad
2012-04-08, 01:41 PM
دوستان، من یه گوشی Nokia C2-06 دارم ساخت هند، و نرم افزارایی که نصب میکنم مث Nimbuzz یا UC Browser یا امثال این، به اینترنت وصل نمیشن، تنظیمات GPRS هم برام ارسال شده و فقط Browser خود گوشی میتونه به نت وصل شه و تو این گوشی نمیشه کانکشن دستی هم ساخت.

لطفاً کمک کنید.

در صفحه اول این تایپیک کامل توضیح داده شده.

به مسیر زیر بروید:
Menu > (Tools) > Setting > Conections > Access Points > New Access Point
حال در فیلدهای مربوطه عبارت های زیر را جایگزین کنید:
Connection Name : Irancell - http://vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/)
Access Point Name : GPRS
Home page: http://vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/)
Authentication type : Normal
اجازه دهید سایر موارد به شکل پیش فرض بافی بمانند.

rostami008
2012-04-08, 03:22 PM
در صفحه اول این تایپیک کامل توضیح داده شده.

دوست عزیز، اینی که شما توضیح دادید روش ساخت کانکشن دستی هس، ولی تو گوشی Nokia C2-06 این امکان وجود نداره.

goleyas1
2012-04-09, 08:43 PM
باسلام به اهل فن:
gprsنصب را با یک پیامک از ایرانسل دریافت و در گوشی ذخیره کردم اما موفق به بر قراری ارتباط نیستم.وگوشی پیام زیر را نشان می دهد:
connection failure check settings. if problem persists,please contact you operator for support
لطفآ راهنمایی کنید با تشکر فراوان

azdrd
2012-08-10, 12:27 AM
شاید برای شما هم این مشکل پیش اومده که نتونستید با استفاده از کدهای USSD اپراتورها، تنظیمات MMS و GPRS رو بر روی گوشی هاتون دریافت کنید. این مشکل بیشتر یه این خاطر رخ میده که اپراتور تنظیمات مستقیم برای مدل گوشی شما رو نداره یا اینکه از "رام"های کاستوم استفاده می کنید.

اگر شما هم مشکل مشابهی دارید و نمی خواهید بصورت دستی این تنظیمات رو انجام دهید به ابن تاپیک سر بزنید :

Set GPRS ، تنظيم كننده خودكار MMS & GPRS

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=179610 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=179610)

ROID&
2012-08-15, 08:16 PM
سلام
من نمیدونم چه جوری در kp500 الجی جی پی ار اس فعال کنم
با کد *140*3*6# هم میگه گوشی شما ساپورت نمیکنه تنظیمات رو به صورت دستی اقدام کنید
داخل تنظیماتشم نتوستن این کد رو بدم
10.131.26.138

چیکار کنم الان:(

+Farhad
2012-08-15, 11:07 PM
سلام
من نمیدونم چه جوری در kp500 الجی جی پی ار اس فعال کنم
با کد *140*3*6# هم میگه گوشی شما ساپورت نمیکنه تنظیمات رو به صورت دستی اقدام کنید
داخل تنظیماتشم نتوستن این کد رو بدم
10.131.26.138

چیکار کنم الان:(

سلام
تنظیمات GPRS این گوشی در سیستم ایرانسل هست.

http://irancell.ir/gprsphone/search.aspx?b=78&m=kp500

شما یک بار از طریق این لینک درخواست تنظیمات بدید:

http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-dms-scw/page/

heidari298
2012-09-12, 01:33 PM
با سلام مدل گوشی من nokia xtreme x1 است مهر چه قدر سعی کردم نتونستم به اینترنت وصل شوم لطفا مرا در این مورد راهنمایی کنید:wac:

Night walk
2012-09-12, 01:38 PM
دوستان بهترین راه ساخت connection دستی است برای (گوشی های نوکیا)

Sey mohsen
2012-09-12, 01:44 PM
دوستان گوشی من xperia p هست باید چکار کنم که سرعت اینترنت گوشیم بیاد بالا.

ali papa
2012-09-12, 02:05 PM
دوستان گوشی من xperia p هست باید چکار کنم که سرعت اینترنت گوشیم بیاد بالا.

فكر نميكنم بشه

2933
2012-10-30, 04:36 PM
نمیشه