PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جستجوی آنلاین نام تماس گیرنده با نرم افزار TrueCaller

BlackSoul
2013-06-06, 12:41 AM
سلام

با این نرم افزار میشه نام تماس گیرنده رو روی اینترنت پیدا کرد (فقط شماره موبایل)
ولی فقط شماره هایی که توی اینترنت ثبت شدن مثلا شماره هایی که برای بازیابی رمز و تائید هویت توی پروفایل ها معرفی شدن
نرم افزار خوبیه مثلا من شماره خودمو که به فیسبوک داده بودم رد یابی کردم و اسمم رو پیدا کرد
نرم افزار آنلاینه و برای جستجو به اینترنت نیاز داره
در واقع دنبال ردیابی مزاحمت شماره موبایل بودم که این نرم افزار رو یافتم:)
(به جان خودم انجمن رو زیر رو کردم توی انجمن نبود:blush:)

سایت رسمی : www.truecaller.comبرای همه ی سیستم عامل ها هم ارائه شده
من فقط ورژن ویندوز موبایلشو قرار میدم چون توی سایت رسمی نیستش(به گفته ی سایت به علت قدیمی بودن حذف شده)

&tekrari&
2013-06-06, 01:05 AM
این نرم افزار رو خیلی گشتم تا پیدا کردم (به جان خودم انجمن رو زیر رو کردم توی انجمن نبود از سایت های خارجی پیدا کردم:blush:

هاهاها خسته نباشی برادر هاهاهاها:Dا:D:D

BlackSoul
2013-06-06, 01:10 AM
این نرم افزار رو خیلی گشتم تا پیدا کردم (به جان خودم انجمن رو زیر رو کردم توی انجمن نبود از سایت های خارجی پیدا کردم:blush:

هاهاها خسته نباشی برادر هاهاهاها:Dا:D:D

لطفا اسپم نزن برادر تازه وارد
ضمنا آقای باهوش جمله ی داخل پرانتز برای اطلاع رسانی از تکراری نبودن موضوعه

fredpitt11
2013-06-13, 10:50 AM
سلام

با این نرم افزار میشه نام تماس گیرنده رو روی اینترنت پیدا کرد (فقط شماره موبایل)
ولی فقط شماره هایی که توی اینترنت ثبت شدن مثلا شماره هایی که برای بازیابی رمز و تائید هویت توی پروفایل ها معرفی شدن
نرم افزار خوبیه مثلا من شماره خودمو که به فیسبوک داده بودم رد یابی کردم و اسمم رو پیدا کرد
نرم افزار آنلاینه و برای جستجو به اینترنت نیاز داره
در واقع دنبال ردیابی مزاحمت شماره موبایل بودم که این نرم افزار رو یافتم:)
(به جان خودم انجمن رو زیر رو کردم توی انجمن نبود:blush:)

سایت رسمی : www.truecaller.comبرای همه ی سیستم عامل ها هم ارائه شده
من فقط ورژن ویندوز موبایلشو قرار میدم چون توی سایت رسمی نیستش(به گفته ی سایت به علت قدیمی بودن حذف شده)
آقا زحمت کشیدی ولی ما هر اسمی که میدیم و سرچ میکنیم میگه باید آپگرید کنید و فونتش به هم میریزه نمیفهمم چی میگه اصلا واسه شما هم همینطوریه ؟ اصلا تونستی باهاش شماره کسی یا اسم کسی رو گیر بیاری ؟

BlackSoul
2013-06-13, 01:30 PM
آقا زحمت کشیدی ولی ما هر اسمی که میدیم و سرچ میکنیم میگه باید آپگرید کنید و فونتش به هم میریزه نمیفهمم چی میگه اصلا واسه شما هم همینطوریه ؟ اصلا تونستی باهاش شماره کسی یا اسم کسی رو گیر بیاری ؟

آره من شماره ی چند نفر رو که میشناختم همینطوری امتحانی پیدا کردم اسمشونو بهم داد
گفتم که این نرم افزار فقط شماره های ثبت شده توی اینترنت رو پیدا میکنه
منم روی Xperia X2 نصب کردم هیچ مشکلی نداشت