PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطا در فلش زدن گوشی dead شده

ghayour5
2013-05-07, 04:41 PM
سلام
گوشی من زمانی که با Nokia Software Updater می‌خواستم به روز رسانی کنم dead شد.
برنامه Phoenix را نصب کردم و با اون شروع به فلش کردن گوشیم کردم. ابتدا برنامه شروع به کار کرد اما در یک قسمت ماند و چند دقیقه بعد دیدم که خطا داده حالا اصلا شروع به فلش زدن هم نمیکنه.

مدل گوشی: Nokia 7310 *****nova
type: RM-379
Model:7310c
0559930

در عکس شماره 1 نشون میده که تا این حد جلو میره و فلش نمیکنه.
در عکس شماره 2 نشون میده که بعد از خطا این پنجره میاد برای ریکاوری.
و همینطور این چرخه ادامه داره و فلش نمیکنه.

hadi hamod
2013-05-07, 05:45 PM
دوست عزیز از این استفاده کنید

اموزش فلش کلیه گوشیهای نوکیا با InfinityBox_BEST_V1.51_Cracked (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1603180#post1603180)

ghayour5
2013-05-07, 07:11 PM
دستتون درد نکنه به خاطر نرم افزاری که معرفی کردید اما باز هم درست نشد و مشکل اینه که بعد از اینکه متصل میشه بعد از چند ثانیه diconnect میشه و نمیگذاره فلش انجام بشه!!
درایور های connectivity و flashing را هم حذف کردم و دوباره نصب کردم اما باز هم همینطوری بود.
چیکار کنم؟؟

amvatom
2013-05-07, 07:41 PM
دستتون درد نکنه به خاطر نرم افزاری که معرفی کردید اما باز هم درست نشد و مشکل اینه که بعد از اینکه متصل میشه بعد از چند ثانیه diconnect میشه و نمیگذاره فلش انجام بشه!!
درایور های connectivity و flashing را هم حذف کردم و دوباره نصب کردم اما باز هم همینطوری بود.
چیکار کنم؟؟

اول ا سالم بودن کابل مطمئن شو
اگه با jaf فلش میزنی فایلاتو ادد کن هر وقت ارور اومد که usb رو وصل کنی اونوقت وصلش کن
امیدوارم مشکلت حل بشه:flower:

ghayour5
2013-05-07, 08:13 PM
متاسفانه هنوز مشکل پابرجاست.
هنگامی که به بوت کردنش میرسه disconnect میشه.
برای اینکه ببینم به خاطر این نرم افزار ها قطع و وصل میشه یا نه گوشی رو به شارژ زدم بدون اینکه کاری کنم هر چند ثانیه یکبار صدای قطع و وصل شدنش میامد(یک نوع صدا: مثلا دوبار قطع بشه).
در مورد سیم هم من همیشه از همین سیم استفاده میکنم و مشکلی نداشته.
کمک؟؟ :worried:

ghayour5
2013-05-07, 08:39 PM
این هم عکس Infinity Best و خطایی که میده.
با اینکه بعد از قطع شدن فورا وصل میشه اما نرم افزار ادامشو نمیره.

http://ghayour.persiangig.com/image/Infinity%20Best%20.jpg

hadi hamod
2013-05-08, 05:01 PM
توحالت خاموش فلش کن

ghayour5
2013-05-08, 08:55 PM
کلا اصلا گوشیم روشن نمیشه که بخوام خاموشش کنم.
هرکاری کردم نشد برای همین دادم تعمیراتی.
حالا اگه چیز دیگه‌ای به ذهنتون میرسه بگید شاید کسی مثل من باشه و با راهنمایی های شما در این تاپیک [انشاالله] بتونه گوشیشو درست کنه.

باز هم به این تاپیک میام و راهنمایی‌های شما رو میخونم.

باتشکر

ghayour5
2013-05-11, 12:29 PM
این همه در این مورد سوال کردم اما یک سوال خیلی کلی دارم که ممکنه از نظر شما خنده دار باشه!

برای اینکار نیاز به باکس داره یا نه؟

hackerbaz
2013-05-11, 12:46 PM
این همه در این مورد سوال کردم اما یک سوال خیلی کلی دارم که ممکنه از نظر شما خنده دار باشه!

نه دوست عزیز
بهتره کابل فلشتو عوض کنی یه بار دیگه امتحان کنید

alino1367
2013-05-11, 01:20 PM

دوست عزیز در مواقعی که در فلش با کابل مشکل بوجود میاد باید با باکس فلش کنی!

hadi hamod
2013-05-11, 07:11 PM
کلا اصلا گوشیم روشن نمیشه که بخوام خاموشش کنم.
هرکاری کردم نشد برای همین دادم تعمیراتی.
حالا اگه چیز دیگه‌ای به ذهنتون میرسه بگید شاید کسی مثل من باشه و با راهنمایی های شما در این تاپیک [انشاالله] بتونه گوشیشو درست کنه.

باز هم به این تاپیک میام و راهنمایی‌های شما رو میخونم.

باتشکر

دوست عزیز اگر گوشیتان حالت خاموش را ساپورت نمی کنه فقط باکس به داد شما میرسه

delta26
2013-10-30, 01:00 AM
باسلام وتشکر از زحمات شما برای من هم مشکلی درست مثل مشکل مطرح شده بالا پیش میاد زمانی که گوشیم سالم بود با کابلی که داشتم دایم باکامپیوتر اتصال داشته وارسال ودریافت فایل انجام میدادم به نظر شما فایلهای فلش گوشیم کم یا اشتباه نیستند گوشیم نوکیا-تاشو-3610a به رنگ طوسی وrm=429 و پروداکتی که در زیر باطری موجوده 0565581 میباشد ازلطف شما ممنون و سپاسگزارم

delta26
2013-11-01, 11:00 PM
باسلام مجدد nokia3610a-0565581 rm-429 رنگ گوشی طوسی
قبلا یه بار dead شده بود که کلی باتمام نرم افزارها ودستورات ذکر شده اقدام کردم نشد تا بلاخره تعمیرگاه بعداز 8 ماه امروز برو فردا بیا گوشیمو زنده کرد و داد بعداز دو سه ماه یه روز به کامپیوتر وصل کرده وچند تا فایل جاوا کپی میکردم دوباره خاموش شد ایندفعه که تعمیرگاه بردم بعد از کلی برو بیا گفت که گوشی روشن نمیشه و جوابم کرد حالا با دستورات ونرم افزارهای شما هر کاری میکنم همش ارور میده لطفا منو راهنمایی کنید که فایلهای فلش این گوشی را(فارسی) از کجا دانلود کنم و چطور فلش کنم ممنونم-

MEI-IDI
2013-11-02, 12:18 AM
باسلام مجدد nokia3610a-0565581 rm-429 رنگ گوشی طوسی
قبلا یه بار dead شده بود که کلی باتمام نرم افزارها ودستورات ذکر شده اقدام کردم نشد تا بلاخره تعمیرگاه بعداز 8 ماه امروز برو فردا بیا گوشیمو زنده کرد و داد بعداز دو سه ماه یه روز به کامپیوتر وصل کرده وچند تا فایل جاوا کپی میکردم دوباره خاموش شد ایندفعه که تعمیرگاه بردم بعد از کلی برو بیا گفت که گوشی روشن نمیشه و جوابم کرد حالا با دستورات ونرم افزارهای شما هر کاری میکنم همش ارور میده لطفا منو راهنمایی کنید که فایلهای فلش این گوشی را(فارسی) از کجا دانلود کنم و چطور فلش کنم ممنونم-

سلام . شما فايلهاي فلش رو از تاپيك زير دانلود كنيد : ( پست اول )

فریمور 3610 ورژن 3.56 (RM-429)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم ) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=168603)

از برنامه هاي زير هم براي فلش گوشي استفاده كنيد . اموزش در تاپيك موجوده :

[آموزش Best]- آموزش جامع دانگل کرک شده Best برای فلش تمامی گوشی‌های BB5 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=217934)آموزش فلش گوشی های نوکیا در حالت Dead با نرم افزار فونیکس (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=154051)