PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی : میزان رضایت کاربران از خدمات موبایل اوّل

Rezafcom
2013-04-21, 01:05 AM
مجموعه موبایل اوّل در طی هشت سال گذشته با ارائه خدمات کاملا رایگان در زمینه های :

سایت ( دانلود مستقیم نرم افزار/بازی برای کلیه سیستم عامل های موبایل )
انجمن ( اخبار , گفتگو و تبادل اطلاعات در زمینه تلفن همراه )
فروشگاه ( عرضه محصولات نرم افزاری معتبر و مفید در زمینه تلفن های همراه )
کارت شارژ ( ارائه شارژ سیم کارت به صورت آنلاین )
معرفی و بررسی ( معرفی و ارائه جزئیات گوشی های موبایل )
دفتر ( عرضه انواع گوشی های هوشمند به صورت حضوری )

در تلاش بوده است که آگاهی و اطلاعات کاربران فارسی زبان در زمینه تلفن همراه را بالا برده و کلیه خواسته های کاربران را بر آوده سازد. حال با سوال نظر سنجی این تاپیک با ما همراه باشید.

سوال : مجموعه موبایل اوّل چقدر در فراهم کردن خواسته های شما در زمینه تلفن همراه موفق بوده است ؟

P.A.Y.A.M
2013-04-21, 09:21 AM
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید

یادش بخیر سال 2009 بود که با یه سرچ ساده تو گوگل با انجمن آشنا شدم!!!!

اون موقع میخواستم یه نوکیا ان 79 بخرم و کمی اطلاعات نیاز داشتم. با انجمن آشنا شدم و دیدم که چقدر فعاله و بچه ها پست میزنن و از تجربیاتشون میگن و......

با نام کاربری payamn96 اومدم تو انجمن (اون موقع عشق ان 96 داشتم ولی خیلی گرون بود و وضع ما هم خراب!!! حالا آیفون 5 هم دلمون رو زده :دی )
ان 79 رو خریدم و شد بهونه فعالیتم تو انجمن.

حقیقتش تا قبل از آشنایی با انجمن کلا با سیستم انجمنی و وی بولتن کار نکرده بودم البته هر وقت سیستم انجمنی به پستم میخورد و میگفت باید عضو بشی تا بتونی به طور کامل استفاده کنی پیش خودم میگفتم ولمون کن بابا حال نداریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما ir-tci چیز دیگه ای بود!!!!زندگیم عوض شد!!!!
کلا خودم خیلی به مباحث موبایل و.... علاقه داشتم و کنجکاو بودم.

کنار انجمن و بچه های خوبش یواش یواش فعالیت کردم.دوستای خوبی هم اینجا پیدا کردم و خیلی از نیازهام رفع شد.
یادمه از فروشگاه انجمن پک بازی N-gage خریدم یادش بخیر.
بچه های قدیمی گرد و خاک منو بابت انجمن اخبار به یاد دارن :دی

دفتر انجمن که تاحالا نیومدم اما ان شا ا... گذرم خورد به تهران یه بار باید بیام یه سری بزنم .

کارت شارژ هم که خوبه کارمون رو راه میندازه : دی

شوخی شوخی شدیم کاربر فعال!!!!انگار همین دیروز بود که تازه وارد بودیما!!!!!!!

این انجمن واقعا از همه نظر تکه،از همه نظر سره، من انجمن های زیادی دیدم اما صفا و صمیمیت و فعالی و آپدیت بودنی که اینجا داره هیچ انجمنی نداره.
از نظر رفع نیاز هم من تو انجمن همه چی یاد گرفتم و هنوز هم در حال یادگیری هستم ،هر روز نکته ای تازه و تازه تر.....

موفق باشید

inallah
2013-04-25, 11:50 PM
5 سال پیش از طریق کتاب اینترنت در دستان شما این سایتو شناختم در بحث ای پی ها ذکر بود:) ولی چند ماه بیش اکانت فعالمو ساختم من که راضی هستم هم از مدیراصلی و دیگر مدیریت ها هم از کاربران زحمتکشش به هر حال وجود چنین سایت بزرگ و مفید و مطمئنی و از همه مهم ترین برای ما ایرانیهای بدبخت، رایگان بودنش یه ثروته! لازم میدانم از مدیریت رضا؛ کمال تشکر را بکنم و ارزوی پیشرفت شما و سایت مفید و جامعتان مطمئنم اینهمه سایت موبایل هست ولی این سایت یه چیز دیگست سرعتش هم فوق العاده خوب است.:x

vidamohsen
2013-04-26, 12:07 AM
بسیار عالیست دم شما گرم:flower:

vahid5835
2013-04-27, 10:08 AM
سایت بسیار جامع و خوبی می باشد
ولی یه سری از مدیرها باعث شدن که بسیاری از کاربرهای قدیمی سایت از این سایت بروند

parham-24
2013-05-02, 05:35 PM
سايت خيلي مفيدي هستش ، مطالبش هميشه مورد توجه من بوده و بيشتر مواقع از هر جايي كه بتونم بهش سر مي زنم تا مطالبش رو بخونم بيشتر آموزشهاي موبايل رو دنبال كردم خسته نباشيد ممنون به خاطر سايت عالي شما :flower:

m sooo
2013-05-03, 06:43 PM
می تونم بگم یکی از سایت هایی دارین که خیلی توش لذت میبرم منم هر موقع وقت داشته باشم میام و از مطالبش استفاده میکنم
واقعا مرسی

amvatom
2013-05-03, 06:51 PM
فقط میتونم بگم ایول دارید
به جرات میتونم بگم کلا تو همه سایتا چه فارسی زبان چه دیگر کشورها تک:welove:

.:S!NA:.
2013-05-03, 07:35 PM
منم از طریق دوستم اشنا شدم
نام قبلیمم sina_0000
یه نظر سنجی دیگم میذاشتین نحوه اشنایی با سایت+جایزه;-)

D.Bryan
2013-09-20, 01:00 AM
بابا خداییش بهترین انجمن اینه من تو خیلی انجمن ها عضوم اما اصلا سمتشون هم نمیرم فقط میام اینجا فقط ی چیزی داره عذاب میده اینکه نمیدونم چرا اما فعالیت دوستان تواین چن هفته خیلی کم شده (بجزقراردادن اپدیت بازی ونرم افزارها) و بیشتر هممه دارن سوال و دراخواست میدن اما خوب میدونم مشغله کاریه دیگه این مشکل هم بدون شک طی چندروزحل میشه

عشق است و موبایل اول(بهترین و بروزترین سایتی ک تو عالم هستی وجودداره)

|^_^|
2013-09-20, 01:15 AM
آقا همه تعریف کردید بزارید من عیب های انجمنو بگم.
1-بعضبی از بخش های انجمن به خصوص بخش تخصصی گوشی ها خیلی بینظمه
2-انجمن از گرافیک خوبی برخوردار نیست ولی بهتره چون بعضی از کاربران از اینترنت Dailup دارن و به مشکل بر میخورن.
3-بعضی از قوانین بسیار دست و پا گیر هستند و نیازی به آن قوانین نیست.
فقط 3 تا کافیه اگه بیشتر بگم نا شکری هست.
البته اینو بگم که اگه بخوام ازش تعریف کم کم باید یه صفحه رو پر کنم.
دوستان من دیگه در مورد حرف هایی که زدم دلیل نمیارم پس پست نزنید که بگید دلیل بیار