PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایبوک فوق العاده و پرمحتوای "جملک" با صدها جمله کوتاه و زیبا با قابلیت ارسال پیامک

Amin.HVS
2013-04-13, 01:43 AM
http://islamicdroid.ir/wp-content/uploads/2013/04/screenshot_2013-04-11_1015_xperiaT2013-04-12_12-25-26id_wm.jpg

جملک نام نرم افزاری ایرانی و فوق العاده برای اندروید است که شامل ده ها هزار متن و جمله ی کوتاه میباشد که میتواند به عنوان اس ام اس مورد استفاده قرار گیرد.

این نرم افزار این متن های کوتاه را در دسته بندی های متنوع از فلفسه و عاطفی گرفته تا طنز و جملات “پ ن پ” گرد آورده و میتواند شما را از منبع اس ام اس بی نیاز سازد زیرا گزینه ی اشتراک گذاری نیز برای هر جمله وجود دارد که علاوه بر امکان اس ام اس کردن جملات،شما را قادر به اشتراک گذاشتن آنها نیز میسازد.همچنین یکی دیگر از امکانات فوق العاده ی این برنامه کم حجم ایرانی امکان آپدیت روزانه و حتی ثانیه ای جملات از طریق اینترنت است.آبدیت این نرم افزار از طریق سایت جملک انجام می شود.

مشخصات

نام:جملک

شماره نسخه: ۲٫۰b

پلاتفرم: آندروید

ویرایش پلاتفرم: +۲٫۳

منبع: آندروید اسلامی

دانلود:
دانلود فایل نصبی (http://dl.islamicdroid.ir/Files/1392/Jomlak-v2.0b_%28islamicdroid.ir%29.apk)

come-on
2013-07-20, 12:44 PM
Jomlak V2.1.3

Requirements : 1.6 and above

تاریخ عرضه : 29 فروردینماه 1392

جملک نام نرم افزاری ایرانی و فوق العاده قدرتمند برای اندروید است که شامل ده ها هزار متن و جمله ی کوتاه میباشد که میتواند به عنوان اس ام اس مورد استفاده قرار گیرد.

جملات جالب و خواندنی

جملات طنز، حکیمانه، مذهبی، مناسبتی، فلسفی، عارفانه و ...
هر لحظه، برروی گوشی خود جمله جدید دریافت کنید.
دارای دو حالت آنلاین و آفلاین. هم میتوانید جملات را به صورت آنلاین مشاهده کنید و هم با هر بار کلیک برروی گزینه دانلود، ده ها جمله جدید به لیست آفلاین ها اضافه کنید.
:flower:

hamid*reza
2013-07-20, 12:58 PM
قابلیت ارسال با اس ام اس داره؟

من چندتا از این کتابا نصب کردم ولی متنشو نشون نداد:|

come-on
2013-07-20, 01:04 PM
قابلیت ارسال با اس ام اس داره؟

من چندتا از این کتابا نصب کردم ولی متنشو نشون نداد:|

ارسال با اس ام اس نه ، اما براحتی توی ClipBoard کپی میشه و میشه توی مسیجــها Pasteش کرد. بدون اینکه حتی یه مشکل کوچیکی با زبان فارسی داشته باشه. تست شده روی Galaxy S4 .