PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HTC Touch HD - آینده را هم اکنــون لمس کنید

HosSein
2008-09-16, 02:23 AM
HTC Touch HD (http://www.ir-tci.org/review/htc-touch-hd/)

http://upload.ir-tci.org/files/12/Picture/htc-touch-hd-1.jpg

باز هم یک افتخار جدید ولی این بار با قدرت بیشتر برای HTC رقم خورد.در روز های قبل خبری (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=19755) را برای شما دوستان عزیز قرار دادم مبنی بر تولید یک شاهکار به نام HTC Touch HD که یک محصول بی نظیر را برای شما به نمایش در آورد.اما این خبر طولی نکشید که تبدیل به واقعییت شد وامروز در تاریخ 15 سپتامبر سال 2008 میلادی رسما شرکت HTC پرده از فوق گوشی خود برداشت.البته قابل ذکر است که نام HD به دلیل کیفییت و بزرگی صفحه نمایش این گوشی به آن لقب داده شده است.

طراحی این گوشی نیز بسیار زیباست که در قسمت انتهایی آن یک انحنا وجود دارد که به زیبایی آن افزوده است هز چه بگوییم که است پس توصه میکنم به تصاویر آن به خوبی بنگرید.

واقعا واژه ای در خور این گوشی پیدا نمی شود که برایتان شرح دهم،خب می پرسید برای چی پس با هم بخوانیم:

بیان شرح بهره مندی این گوشی از نسل های پرسرعت و پیشرفته سوم امری جا افتاده است و دیگر فراگیر شده است. Touch HD در شبکه های GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 و HSDPA 2100 / 900 به فعالییت خواهد پرداخت.
Touch HD دارای ابعادی برابر با 115x 62.8 x 12 mm می باشد که در این بین با ابعاد چند گوشی مقایسه می کنیم تا به ابعاد مناسب آن پی ببریم.

i900 Omnia :112 x 56.9 x 12.5 mm
iPhone 3G : 115.5 x 62.1 x 12.3 mm
Touch Diamond :102 x 51 x 11.5 mm

همانطور که ملاحظه می کنید، این گوشی را با گوشی های هم رده خود مقایسه کردیم و شاهد آن هستیم با این که از لحاظ امکانات و ابعاد صفحه نمایش افزایش یافته ولی جای هیچ گونه نگرانی نیست.البته یک نکته را باید در نظر گرفت که این گوشی فاقد صفحه کلید است و نباید با گوشی هایی نظیر XPERIA که دارای صفحه کلید کامل است مقایسه شود.
اما وزن این گوشی نیز قابل توجه است.تنها 146 گرم را می توان برای آن در نظر گرفت، هر چند از گوشی های نام برده در بالا کمی بیشتر است ولی به هیچ وجه جای نگرانی نیست که باز هم باید به امکانات ویژه آن توجه کرد.

اما مهمترین چیزی که در گوشی به چشم می آید و در اولین نگاه محو تماشای آن خواهید شد،بدون شک صفجه نمایش غول پیکر 3.8 اینچی این گوشی است که کاملا به صورت لمسی(Touch Screen) در نظر گرفته است و کل فضای جلویی گوشی را در بر می گیرد به جز فضایی که 4 کلید لمسی وصل ورد تماس و ورود به منوی داخلی گوشی را بر عهده دارد. که بسیار ماهرانه و کاملا به صورت تخت در نظر گرفته شده است که بسیار ایده آل طراحی شده است.کیفییت رنگ این صفحه نمایش 65K می باشد و همانند گوشی XPERIA از رزیولیشن فوق العاده 480x 800 pixels بهره می برد.البته نباید کیفییت و نوع WVGA این صفحه نمایش را فراموش کرد.

http://upload.ir-tci.org/files//12/Picture/HTC%20Touch%20HD%20(1).jpg

حیرت زده شده اید ، اما هنوز ادامه دارد.

HTC Touch HD دارای شتاب سنج با سنسور برای چرخش اتوماتیک و کنترل لمسی سه بعدی جالب و همچنین رابط گرافیکی معروف TouchFLO 3D را نیز دارا می باشد و قابلیت تایپ با قلم را نیز می توان به آن اظافه کرد.
بنا براین خود را تصور کنید که در حال کار کردن با این گوشی هستید و بیندیشید که واقعا چه چیز دیگری با این صفحه نمایش عظیم و کامل احتیاج دارید؟

کیفییت زنگ این گوشی نیز 40 کاناله می باشد و از انواع فرمت های صوتی اعم از AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB, AMR-WB, QCP،MP3, WMA, WAV پشتیبانی می کند.

شاهکار جدید HTC از یک کارت حافظه microSD پشتیبانی می کند.البته هنوز اطلاع دقیق در مورد میزان حافظه داخلی این گوشی در دست نیست اما در خبر های قبلی صحبتی مبنی بر پشتیبانی کارت حافظه این گوشی به میزان 16 گیگابایت بوده است که اگر چنین مطلبی صحیح باشد،بی درنگ جای هیچ گونه نگرانی نیست.
این گوشی از لحاظ قدرت پردازش و سرعت نیز در شرایط بسیار مطلوبی به سر می برد که به میزان آن اشاره می کنیم.

288MB RAM و همچنین 512MB ROM میزان کمی نیست که راحت از آن بگذریم.وبا یک مقایسه ساده با گوشی های هم رده خود به درستی می توان برتری این گوشی را به اثبات رساند.قلب تپنده این گوشی نیز آشنا است.که در یک جمله می توان به Qualcomm MSM7201A 528 Mhz اشاره کرد که در
Touch Diamond نیز شاهد آن بودیم.در اینجا بحثی نمانده است که گفته شود با کمی تفکر می توان به همه چیز پی برد پس قضاوت بر عهده شما.!

از لحاظ ارتباطات کوتاه برد نیز اگر بخواهیم آن را مورد بررسی قرار دهیم، باز هم باید چندین سطر نوشت اما سعی می کنم تا به صورت خلاصه توضیح دهم.

GPRS که یک مسئله عادی برای این گوشی به شمار می رود اما می توان به Wi-Fi 802.11 b/g و همچنین
HSDPA, 7.2 Mbps و پورت USB 2 و بلوتوث نسخه 2 به همراه A2DP اشاره کرد و تنها جای Infrared در این بین خالی است که آن هم یک امر عادی در اکثر گوشی های جدید و پیشرفته تبدیل شده است و نبود آن چندان عیبی به شمار نمی آید.

سیستم عامل:

اگر من هم به آن اشاره نکنم، مسلما خود شما می توانید حدس بزنید که این شاهکار از چه سیستم عاملی استفاده می کند.
Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional یک نام آشناست که جدید ترین وکامل ترین ورژن آن در Touch HD به کار رفته است. که همگی از امکانات پر شمار آن و همچنین قدرت و گستردگی محصولات جانبی آن آگاهید.پس به سراغ جایی دیگر می رویم که همگان منتظر آن هستید.

http://upload.ir-tci.org/files//12/Picture/HTC%20Touch%20HD.jpg

دوربین :

معمولا و در گذشته از یک Pocket Pc انتظار چندانی در زمینه دوربین نمی رفت و کاربران آن ها به دوربین های معمولی قانع بودند. ولی آیا این بار به یک دوربین 5 مگاپیکسلی با کیفییت عکس 2592x 1944 pixels که از فوکوس اتوماتیک نیز پشتیبانی می کند می توان واژه معمولی را به کار برد. پس خوشحال باشید دیگر با داشتن یک پاکت پی سی از داشتن یک دوربین خوب بی بهره نیستید.
این دوربین امکان فیلم برداری را نیز دارا می باشد که همچنان در این مورد اطلاع دقیقی از سوی شرکت HTC منتشر نشده است ولی در خبر های گذشته به کیفییت 320x240 pixels(QVGA)@30fps اشاره شده است که اگر چنین چیزی صحت داشته باشد شما می توانید با کیفییت مناسب به ثبت لحظه های خوش زندگی خود بپردازید و با تماشای آن در صفحه 3.8 اینچی لذت ببرید.همچنین یک دوربین دوم نیز که دارای کیفییت VGA می باشد برای مکالمه تصویری در نظر گرفته شده است.
دوربین این گوشی به شکل بسیار زیبایی در پشت گوشی با یک برآمدگی خاصی طراحی شده است که یک نظم خاصی را به پشت گوشی داده است.
اما باید یک نکته ای را اشاره کنم که نباید دوربین این گوشی را با گوشی هایی همچون C902 سونی اریکسون یا N95 نوکیا مقایسه کرد ولی در حد خود بسیار خوب می باشد.

http://upload.ir-tci.org/files//12/Picture/HTC%20Touch%20HD%20(3).jpg

دیگر امکانات بی نظیر این گوشی :

GPS داخلی به همراه کارکرد A-GPS و خروجی تلویزیون (که شامل کابل نمی باشد) و به ویژه جک هندزفری 3.5 میلی متری و Stereo FM radio with RDS ، مشاهده و ویرایش فایل های آفیس مشاهده فایل های PDF و MP3 player قدرتمند و هندزفری از جمله موارد قابل ذکر می باشد.

به موارد انتهایی این گوشی رسیدیم،جایی که باید مطالب خود را جمع بندی کنیدم.

HTC Touch HD یا همان شاهکار یا امپراتور یا ..... هر چه که می خواهید بگویید در رنگ مشکی براق عرضه می گردد .و به یک باتری خوب و ایده آل استاندارد Li-Po 1350 mAh که دارای قدرتی برابر با 450 ساعت در حالت استند بای و 6 ساعت و 30 دقیقه در حالت مکالمه است،مجهز شده است.
هنوز از زمان عرضه این گوشی و قیمت آن اطلاع دقیق در دست نیست ولی به نظر شما این گوشی می تواند چه قیمتی داشته باشد؟مسلما قیمتی در حد افراد متوسط جامعه نیست و باید انتظار قیمت بالایی را داشت .

در نهایت اگر یک نگاه کلی به این گوشی داشته باشیم شاید که نه مسلما مزییت های آن بسیار پر شمار تر از کاستی ای آن است.و تنها شاید نبود فلاش در دوربین گوشی و همچنین نبود یک حافظه داخلی بالا و نداشتن کیبورد کامل را بتوان از کاستی های آن بر شمرد.ولی توجه داشته باشد وجود هر یک از این موارد سبب افزایش میزان حجم گوشی می شود و شاید از آن لحاظ دچار کاستی می شد.
به هر حال به نظر من این گوشی یکی از برترین و زیباترین گوشی های معرفی شده از سوی شرکت ها است و تمامی ما آرزو مند چنین گوشی هستیم.

http://upload.ir-tci.org/files//12/My%20Documents/HTC%20Touch%20HD%20(1).jpg (\"http://upload.ir-tci.org/files//12/Picture/HTC%20Touch%20HD.jpg\") http://upload.ir-tci.org/files//12/My%20Documents/HTC%20Touch%20HD%20(2).jpg (\"http://upload.ir-tci.org/files//12/Picture/HTC%20Touch%20HD%20(1).jpg\") http://upload.ir-tci.org/files//12/My%20Documents/HTC%20Touch%20HD%20-2.jpg (\"http://upload.ir-tci.org/files//12/Picture/HTC%20Touch%20HD%20(5).jpg\") http://upload.ir-tci.org/files/12/My%20Documents/HTC%20Touch%20HD-4.jpg (\"http://upload.ir-tci.org/files//12/Picture/HTC%20Touch%20HD%20(3).jpg\")

http://upload.ir-tci.org/files//12/My%20Documents/HTC%20Touch%20HD%20(5).jpg (\"http://upload.ir-tci.org/files//12/Picture/HTC%20Touch%20HD%20(8).jpg\") http://upload.ir-tci.org/files//12/My%20Documents/HTC%20Touch%20HD%20(3).jpg (\"http://upload.ir-tci.org/files//12/Picture/HTC%20Touch%20HD%20(9).jpg\")

اطلاعات کلی در یک نگاه :

Processor Qualcomm® MSM7225™, 528 MHz
Operating System Windows Mobile® 6.1 Professional
Memory ROM: 256 MB
RAM: 192 MB

Dimensions (LxWxT) 102 mm X 53.6 mm X 14.5 mm
(4.016 inches X 2.110 inches X 0.571 inches)
Weight 96 grams (3.386 ounces) with battery
Display 2.8-inch TFT-LCD flat touch-sensitive screen with QVGA resolution
Network HSDPA/WCDMA:
Europe/Asia: 900/2100 MHz
Up to 384 kbps up-link and 7.2 Mbps down-link speeds
Quad-band GSM/GPRS/EDGE:
850/900/1800/1900 MHz

(Band frequency and data speed are operator dependent.)
Device Control * HTC TouchFLO™
* 4-Way navigation control with Enter button
GPS GPS and A-GPS ready
Connectivity Bluetooth® 2.0 with Enhanced Data Rate and A2DP for stereo wireless headsets
Wi-Fi®: IEEE 802.11 b/g
HTC ExtUSB™ (11-pin mini-USB 2.0 and audio jack in one)
Camera
3.2 megapixel color camera with fixed focus
Audio Built-in microphone and speaker
Ring tone formats:
AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB, AMR-WB, QCP, MP3, WMA, WAV
40 polyphonic and standard MIDI format 0 and 1 (SMF)/SP MIDI
Battery Rechargeable Lithium-ion battery
Capacity: 1100 mAh

Talk time:
Up to 360 minutes for WCDMA
Up to 400 minutes for GSM
Standby time:
Up to 450 hours for WCDMA
Up to 365 hours for GSM
(The above are subject to network and phone usage.)
Expansion Slot microSD™ memory card (SD 2.0 compatible)
AC Adapter Voltage range/frequency: 100 ~ 240V AC, 50/60 Hz
DC output: 5V and 1A

امیدوارم که از این بررسی کامل نهایت استفاده را برده باشید و اگر کمی و کاستی در آن بود ببخشید،چون این بررسی اولین بررسی نوشته شده در ایران است که به محز معرفی شدن برای شما دوستان عزیز قرار دادم و همچنان اطلاعات کاملی در دست نیست. :flower:

{{ با ما در www.ir-tci.org (www.ir-tci.org) همراه باشید با جدید ترین و به روز ترین بررسی های دنیا.}}

هر گونه کپی برداری از این مطلب بدون نام نویـسنده و قید www.ir-tci.org غیر قانونی می باشد.

hani99811
2008-09-16, 09:12 PM
ببخشيد x1 بهتره يا اين ؟ چرا ؟ من مي خواستم x1 بخرم . نظر شما چيست ؟

HosSein
2008-09-17, 12:30 PM

ببین دوست عزیز بحث در این مورد بهتره که در انجمن مشاوره صورت بگیره تا بهتر و دقیق تر بتونید جواب خود را بگیرید.
اما هم گوشی X1 و هم گوشی HTC HD هر کدام دارای مشخصات وویژگی های خاصی هستند.نمیشه به طور دقیق ذکر کرد که کدام بهتر است ولی خب گوشی HTC HD واقعا گوشی خوبی است ولی من بشخصه اگه قرار باشه گوشی در این رده بخرم بدون شک گوشی X1 را انتخاب می کنم و توجه کنید که گوشی X1 دارای کیبورد کامل می باشد.به هر حال این نظر شخصی بنده بود و باز هم بستگی به سطح توقعات شما دارد و با یک مقایسه ساده بین مشخصات این گوشی با گوشی X1 به راحتی می توانید نیاز های خود را مشخص کنید.گوشی HTC Touch HD هم اگر واقع بینانه نگاه کنیم واقعا معرکه است.

موفق باشید.

.::EHSAN_GOLpesar::.
2008-09-17, 09:16 PM
به نظر منم x1 بهتر و شیک تره مخصوصا وقتی که کیبردش بازه

rahvar77
2008-09-18, 01:55 PM
ببخشید تو ایران اومده؟ قیمتش چنده؟

iman000
2008-09-19, 02:40 AM
سلام و خسته نباشید 1. من میخواستم بدونم صدا HTC Touch HD و XPERIA X1 چه جوریه ؟ یعنی به N73 music میرسه؟

HosSein
2008-09-19, 02:47 PM
ببخشید تو ایران اومده؟ قیمتش چنده؟

نه دوست عزیز هنوز این گوشی وارد بازار های جهانی نیز نشده است و قراره به زودی در یکی از سایت های اینترنتی آلمان با قیمت €619 یورو عرضه بشه.

موفق باشید.

popeye001
2008-09-21, 03:58 PM
من میخواستم diamond بگیرم ولی حالا نمیدونم چی کار کنم . حدوداً کی میاد ؟ چقدر از دایاموند سره ؟ حدود قيمتش تو ایران چقدر خواهد بود ؟

XPERIA
2008-09-21, 09:01 PM
htc بهترین برنده اما نمی دونم چرا پر فروش نیست..!..

HosSein
2008-09-22, 12:31 AM
htc بهترین برنده اما نمی دونم چرا پر فروش نیست..!..

چون هنوز توی ایران خوب جا نیوفتاده.
خیلی ازمردم هنوز این گوشی ها را نمیشناسند.
خیلی ها هم به دلیل قیمت بالای این گوشی های دنبال آن نیستند و همچنین ابعاد نسبتا بزرگ در نمونه های قبلی و .... .
در کل این دسته از گوشی های یک سری مخاطبان خاص دارد .

من میخواستم diamond بگیرم ولی حالا نمیدونم چی کار کنم . حدوداً کی میاد ؟ چقدر از دایاموند سره ؟ حدود قيمتش تو ایران چقدر خواهد بود ؟

این گوشی قراره تا آخر سال میلادی 2008 در دسترس عموم قرار بگیره و صحبت هایی مبنی بر عرضه اولین سری این گوشی در ماه بعد در کشور های خارجی نیزمی باشد.
در مورد قیمت نیز که در پست قبل اشاره شد 619 یورو در کشور های خارجی حالا اگه سابقه این گوشی ها و قیمت های آنها را در ایران در نظر بگیرید جواب سوال خود را می گیرید.

SHaHRoKH
2008-09-27, 10:09 AM
پس کی وارد بازار میشه؟؟؟؟؟؟
مردیم بابا !!!

ng22
2008-09-30, 02:04 PM
سامسونگ با شاهکار جدیدش ( i900 ) دست HTC و سایر تولید کننده ها رو گذاشته تو حنا !
این مثلا مظهر قدرت و زیبایی ! اچ تی سی هم از نظر پردازنده و سرعت هم دوربین و فلش - هم حافظه داخلی هم سنگینی هم طراحی و ... از i900 که الان در بازار موجود است ( همین الان مدل 16 گیگ دستمه ) خیلی عقبتر است .
سامسونگ i900 پردازنده 624 مگاهرتزی + 16 گیگ !! حاقظه داخلی + GPS + TV out + سنسور چرخشی + دوربین 5 مگا پیکسلی با تکنولوژی تشخیص لبخند و مجهز به فلش رو با وزن سی چهل درصد کمتر از HD و خوش دستی فوق العاده و طراحی عالی با قیمتی عالی تر !!( حدود 800 هزار تومن ) ارائه کرده .
من نمیدونم اچ دی چطوری میخواد در مقابل این غول قد علم کنه ؟!!!

HosSein
2008-10-01, 02:45 AM
سامسونگ با شاهکار جدیدش ( i900 ) دست HTC و سایر تولید کننده ها رو گذاشته تو حنا !
این مثلا مظهر قدرت و زیبایی ! اچ تی سی هم از نظر پردازنده و سرعت هم دوربین و فلش - هم حافظه داخلی هم سنگینی هم طراحی و ... از i900 که الان در بازار موجود است ( همین الان مدل 16 گیگ دستمه ) خیلی عقبتر است .
سامسونگ i900 پردازنده 624 مگاهرتزی + 16 گیگ !! حاقظه داخلی + GPS + TV out + سنسور چرخشی + دوربین 5 مگا پیکسلی با تکنولوژی تشخیص لبخند و مجهز به فلش رو با وزن سی چهل درصد کمتر از HD و خوش دستی فوق العاده و طراحی عالی با قیمتی عالی تر !!( حدود 800 هزار تومن ) ارائه کرده .

دوست عزیز زیاد عجله نکنید.
منتظر باشید تا این گوشی عرضه گردد و بعد از یک مقایسه متوجه خواهید شد که چه برتری هایی دارد.البته بنده منکر امکانات خوب گوشی i900 نیستم.ولی هنوز برای مقایسه زود است.

SHaHRoKH
2008-10-01, 03:23 AM
Hossein جان درست میگه...
من خودم طرفدار I900 Omnia هستم...اما Htc HD هنوز نیومده.
خیلی زوده واسه مقایسه این دو گوشی...

Htc متخصص ساخت پاکت پی سی هست و گوشی هایی که میزنه واقا عالیه...................

HosSein
2008-10-13, 07:32 PM
چند عکس جدید در کنار گوشی های دیگر:

x_zarbat
2008-11-11, 03:10 PM
قیمت اچ دی در ایران 910 هزار تومن است برای پیش فروش

arvintaker
2008-11-11, 06:51 PM

هيچم اينطور نيست !
هيچ شركتي به خوبي htc نيست البته در گوشيهاي پاكت پيسي

Ali-TP
2008-11-11, 07:04 PM
عجب lcd داره

SHaHRoKH
2008-11-16, 07:33 PM
مگه اومد؟؟؟؟؟؟؟

srashedian
2008-11-16, 07:40 PM
قیمت اچ دی در ایران 910 هزار تومن است برای پیش فروش

اگه اومده بهمون بگید از کجا بخریم. :atten:

HosSein
2008-11-20, 12:08 AM
اگه اومده بهمون بگید از کجا بخریم. :atten:

امروز در یکی از سایت های خرید اینترنتی قیمت این گوشی 975000 تومان ‌‌- با ضمانت نامه رسمي پرشين تله كام (نماينده محصولات htc) درج شده بود.

Lord Voldemort
2008-11-24, 05:40 PM
با سلام:
این گوشی (87.9.3)تو علائدین با قیمت950.000 تومان موجود بود.

rezaie1975
2008-11-30, 07:07 PM
این گوشی الان قیمت دقیقش 865،000 تومان با گارانتی پرشین تله کام +نرم افزار رایگان gps

SHaHRoKH
2008-12-07, 03:26 AM
قیمت این گوشی به 840 تومان با گارانتی یاس رسید.

reza76622201
2008-12-07, 09:45 AM
اين گوشي بي نظيره

asxasx
2008-12-15, 06:26 PM
کسی این PPC رو خریده؟
گارانتی اصلی این PPC کدوم شرکت هستش ؟
من اول می خواستم HTC Touch Diamond بگیرم ولی بدش به سرم زد HTC Touch Pro بگیرم .... به نظرتون HTC Touch Pro بگیرم یا HTC Touch HD ?

SHaHRoKH
2008-12-15, 08:49 PM
کسی این ppc رو خریده؟
گارانتی اصلی این ppc کدوم شرکت هستش ؟
من اول می خواستم htc touch diamond بگیرم ولی بدش به سرم زد htc touch pro بگیرم .... به نظرتون htc touch pro بگیرم یا htc touch hd ?

گارانتی اصلیش , گارانتی <<یاس>> و <<پرشین تلکام>>
در قسمت مشاوره سوالتو مطرح کن تا با دلیل به سوالت پاسخ داده بشه.

alk
2008-12-19, 07:43 PM
سلام.آیا کسی از آدرس یا تلفن پرشین تلکام در شیراز را دارد؟(برای خرید htc hd)

407
2009-01-02, 12:05 AM
تو پاساز ارگ کرمانشاه قیمت کردم 790 با گارانتی

SamaN92
2009-01-02, 02:00 AM
این با گارانتی یاس 900 هزار تومانه

تشکر کنی ممنون میشم

SHaHRoKH
2009-01-03, 07:46 PM
قیمتش از 900 کمتره...مطمئنم.

ajhdar
2009-01-04, 06:09 PM
کی میدونه ماکسیمون ظرفیتی که این گوشی micro cd رو پشتیبانی میکنه چندگیگه؟

HosSein
2009-01-04, 06:31 PM
کی میدونه ماکسیمون ظرفیتی که این گوشی micro cd رو پشتیبانی میکنه چندگیگه؟

8GB microSD card موفق باشید.

Lord Voldemort
2009-01-05, 09:08 AM
با سلام:

8GB microSD card موفق باشید.

در تایید حرف دوستمون باید بگم که یک 8GB microSD card در جعبه ی خریداری شده موجوده.
با تشکر

Mani_az
2009-01-05, 01:21 PM
با سلام:

در تایید حرف دوستمون باید بگم که یک 8GB microSD card در جعبه ی خریداری شده موجوده.
با تشکر

واقعا

SaeedAri
2009-01-16, 06:24 PM
با سلام من دیروز ذفته بودم بیرون می خواستم htc touch hd بخرم قیمتش 355 هزار تومان است ولی قیمت ایکس 1 750 هزار تومان با اینکه گوشی 3g htc touch hd از مدل قبلی خود بهتر بوده و امکاناتش با ایکس 1 ریاد تفاوت نمی کند قیمتش 550 هزار تومان می باشد.به هر حال ایکس 1 نصبت به امکاناتش کمی گران است

mili_snax
2009-01-17, 05:51 PM
سلام
منم میخواخ بخرم این گوشی رو / قیمت میشه بدین

Mehdi
2009-01-17, 05:58 PM
مـــهم : درخواست قیمت گوشی های موبایل (فقط اينجا) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=3235)

simorgh14
2009-02-04, 11:31 AM
نظر شما درباره اینکه اگر شخصی این گوشی را بدون گارانتی بخره چی هست؟موقع خرید چه نکاتی را باید دقت کند؟

Mehdi
2009-02-04, 02:13 PM
خريد پاكت پي سي ها بدون گارانتي اصلا توصيه نمي شه
چون اگه مشكلي چيزي پيش بياد مراكزي كه بتونن پاكت پي سي ها رو تعمير و ... كنن كم هستن !
در ضمن چون قيمتشون (معمولا) بالاس اختلاف قيمت با گارانتي و بي گارانتي زياد به چشم نمياد

kashfi
2009-02-13, 10:33 PM
سلام..یک سوال داشتم .به نظر شما touch hd تا چند وقت دیگه چقدر افت قیمت می کنه کم یا زیاد؟
ارزش داره این همه پول بدی بهش؟یک وقت زیاد افت نکنه بدبخت بشم؟

HosSein
2009-02-14, 01:19 AM
سلام..یک سوال داشتم .به نظر شما touch hd تا چند وقت دیگه چقدر افت قیمت می کنه کم یا زیاد؟
ارزش داره این همه پول بدی بهش؟یک وقت زیاد افت نکنه بدبخت بشم؟

دوست عزیز برای پرسیدن این گونه سوالات و مطالب مربوط به قیمت و مشاوره حتما به انجمن مشاوره (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=153) مراجعه کنید. دوستان ما در آن بخش آماده پاسخ گویی به سوالات شما کاربران گرامی می باشند.

اما مسلما هر گوشی در این رده ، در ایران در هنگام ورود دارای قیمت هایی نجومی بوده اند ، اما به مرور زمان مسلما دارای افت قیمتی می باشند. هر چند در رده Pocket Pc ها این افت قیمت کمی کمتر می باشد . اما همواره چنین امکانی وجود دارد تا به قیمت های جهانی نزدیک شود.

موفق باشید.

farshad_t
2009-03-25, 08:35 AM
دربازار پایتخت به قیمت 850 خریدم وفوقالعاده قوی ومناسبه

amirhasan5
2009-05-28, 03:21 PM
سلام. ممكنه منو راهنمايي كنيد كه چطوري htc toch hd را به تلوزيون وصل كنم؟؟؟؟

SHaHRoKH
2009-05-28, 09:17 PM
سلام. ممكنه منو راهنمايي كنيد كه چطوري htc toch hd را به تلوزيون وصل كنم؟؟؟؟

درون جعبه که کابل اتصال به تلویزیون وجود نداره . اما میتونید با مراجعه به نمایندگی های مجاز فروش قطعات HTC یا فروشگاه های معمولی , کابل خریداری کنید که البته قیمتش هم زیاد نیست.

MOHAMMAD WM
2009-06-07, 12:07 PM
سلام.
میخواستم بدونم رسیور برای ماهواره داره یا نه ؟ واینکه می تونم تلوزیون رو در این گوشی بگیرم(به هر طریق.مثلا وای فای)؟

SHaHRoKH
2009-06-10, 07:41 AM
سلام.
میخواستم بدونم رسیور برای ماهواره داره یا نه ؟ واینکه می تونم تلوزیون رو در این گوشی بگیرم(به هر طریق.مثلا وای فای)؟

از طریق اینترنت و با استفاده از برخی سایت هایی که تلوزیون آنلاین ارائه میدهند میشه (البته اینترنت پرسرعت میخواد)
در غیر این صورت نمیشه (چون قطعه ی سخت افزاری مخصوص تلویزیون یا ماهواره تعبیه نشده)

MOHAMMAD WM
2009-06-10, 11:50 AM
از طریق اینترنت و با استفاده از برخی سایت هایی که تلوزیون آنلاین ارائه میدهند میشه (البته اینترنت پرسرعت میخواد)
در غیر این صورت نمیشه (چون قطعه ی سخت افزاری مخصوص تلویزیون یا ماهواره تعبیه نشده)

ممنون.
اگه میشه اون سایت ها رو که به صورت دائم و انلاین تلوزیون رو نشون میدن لینکشون رو بگذارید.ممنون:flower:

mohsenking
2009-07-28, 05:49 PM
ممنون.
اگه میشه اون سایت ها رو که به صورت دائم و انلاین تلوزیون رو نشون میدن لینکشون رو بگذارید.ممنون:flower:
از اینجا میتونید تمام کانالها + رادیو ها رو ببینید

http://live.irib.ir

.::reza.com::.
2009-07-30, 06:33 PM
خسته نباشید
منم بالاخره باراهنمایی دوستان تونسته HD بخرم
یه سوالی داشته
میخواستم ببینم تم های با فرمت tsk رو چه جوری روش نصب کنم
چون وقتی اجراش میکنم میره به صفحه تنظیمات تم که فقط 5 تا تم اصلی گوشی هست و اون تم رو نمیاره

کمک !!!!!!!!!!!

MOHAMMAD WM
2009-07-30, 08:31 PM
خسته نباشید
منم بالاخره باراهنمایی دوستان تونسته HD بخرم
یه سوالی داشته
میخواستم ببینم تم های با فرمت tsk رو چه جوری روش نصب کنم
چون وقتی اجراش میکنم میره به صفحه تنظیمات تم که فقط 5 تا تم اصلی گوشی هست و اون تم رو نمیاره

کمک !!!!!!!!!!!

عزیزم اینجا انجمن پرسش و پاسخ نیست.
برای ست کردن تم ها تم ها رو روی Device یا اول Storage Card کپی کن و سپس به Today برو و تم مورد نظرت رو انتخاب کن و سپس هم OK.
(فکر کنم حالا حالا ها برای یادگرفتن برای کار کردن با PPC کار داری):flower:

m17
2009-08-06, 06:27 PM
سلام.من میخوام این گوشیو بخرم ولی بین این گوشی با iphone 3G موندم.نظر شما چیه؟

ReZaYaaa
2009-08-06, 07:12 PM
به عقيده من HD به مراتب از iphone 3g بهتره

MOHAMMAD WM
2009-08-06, 07:32 PM

عزیزم این مسئله رو انجمن مشاوره برای خرید مطح میکردید بهتر بود.
ببینید ایفون و اچ دی دو گوشی کاملا مجزا از نظر همه نظر هستند.
از نظرئمن هم اج دی به مراتب بهتر وکاربردی تر از ایفون است.از نظر سیستم عامل و دورین و کارایی مشخصا اچ دی به مراتب بهتر از ایفون هست.

RezaPDA
2009-08-15, 09:36 AM
سلام
بعد از مشاوره و تحقيقات ديدم كه مناسبترين گوشي است كه نيازهام را برطرف ميكنه و با سليقه ام سازگاره
من شيفته نوشته آقا حسين در معرفي اين گوشي شدم ،البته بعد از اينكه تصميم خودم را گرفتم اين نوشته را ديدم !

باتشكر

poorya.pzm
2009-08-15, 09:40 AM
سلام
من شنیدم پیکسل های صفحش زود می سوزه آیا این واقعیت داره ؟ و این که آیا به دلیل بزرگی صفجه امکان شکستنش توی جیب وجود داره ؟

SHaHRoKH
2009-08-15, 04:03 PM
سوختن پیکسل هاش رو فقط از شما شنیدم و از تعمیرکار های بازار هم نشنیدم که کسی واسه ی سوختن پیکسل مراجعه کنه .
صفحه نمایشش هم به این راحتی ها نمیشکنه . توی جیب شلوار که اصلا ...
با ضربه ی خیلی قوی میشکنه که این مورد برای همه ی گوشی های لمسیه ...

موفق باشید

mahdiorigi
2009-09-23, 11:29 AM
سلام
شرمنده من یه سوالی دارم .
می خواستم ببینم کسی می دونه
message service center address
گوشی رو کجا می شه عوض کرد ؟
من پیداش نکردم
همون شماره
+989100500100
رو می گم
مرسی ممنون می شم

2009-09-23, 06:13 PM
سلام
شرمنده من یه سوالی دارم .
می خواستم ببینم کسی می دونه
message service center address
گوشی رو کجا می شه عوض کرد ؟
من پیداش نکردم
همون شماره
+989100500100
رو می گم
مرسی ممنون می شم

هر چند اینجا جای پرسیدن این سوال نبود ولی :
اول به com manager برو و بعد more رو بزن و phone رو انتخاب کن و توی تب services بعد گزينه voice mail and text messages رو انتخاب كن و get settings رو بزن
بعد شماره رو از شبكه مي گيره ولي مي توني همونجا تغييرش بدي

sinakarimi
2009-11-12, 12:52 PM
سلام واقعا تبریک میگم یه هر کسی که این گوشی رو خریده
من که از زمان اومدنش به ایران این گوشی رو خریدم
و تا بحال اصلا مشکلی باهاش نداشتم
وا قعا جوابگوی تمام خواسته هام بوده
از دوستانی که مباحث خوب رو در این انجمن مطرح کردن تشکر میکنم

pedram118
2010-01-21, 06:15 PM
پاکت پی سی کدام فرمت ها را باز می کند؟

MOHAMMAD WM
2010-01-22, 01:34 AM
بستگی به خود پاکت پی سی داره.ولی میشه با نصب انواع پلایر ها پخش همه ی فرمت ها رو ممکن ساخت.

pedram118
2010-01-22, 01:54 PM
n97 بيشتر برنامه باز مي كنه يا htc touch hd ?

واز نظر گرافيكي كدام بهتره؟

MOHAMMAD WM
2010-01-22, 02:58 PM
عزیزم نیازی نبود این همه پست واسه یه سوال بزنید.
گوشی های ویندوز موبایل مثل تاچ اچ دی فرمت CAB رو واسه نصب نرم افزار و بازی استفاده میکنند.
sis, sisx برای گوشی های سیمبیان مثل N97 هستند.

از نظر نرم افزاری ویندوز موبایل میشه گفت نرم افزار های بهتر و کاربردی تری داره.:flower:

O t i s
2010-02-17, 11:20 PM
آیا یه کسی مث من بخواد گوشی htc Touch HD بگیره ، اگه از فروشنده بخوام که این گوشی رو به صورت ارتقاء یافته به ویندوز نسخه 6.5 به من تحویل بده و مطمئن نیستم ولی از شما میپرسم آیا 16GB رو ساپرت میکنه که از فروشنده بخوام با این مموری به من بفروشه و آیا همه اینها شامل گارانتی مجازای که آنها باهاش به مشتری تحویل میدن ، میشه و آیا فارسی شده ی اون رو به مشتری تحویل میدن یا از فروشنده بخواهیم این کار رو انجام میده ، این کار هم شامل گارانتی یه یا پولی یا اصلاً مفتی و به اصطلاح شانتیونه؟
منظورم از فارسی شدن : قسمت فارسی شدن وب و SMS ها و .... است که لازم نبود بگیم.
*فرض بر اینه که نمایندگی فروش مجازه و گارانتی نیز مال یه شرکت مجازی مث "یاس جهان" یا "پرشین تله کام" باشه*

Saeed WM
2010-02-17, 11:33 PM
آیا یه کسی مث من بخواد گوشی htc Touch HD بگیره ، اگه از فروشنده بخوام که این گوشی رو به صورت ارتقاء یافته به ویندوز نسخه 6.5 به من تحویل بده و مطمئن نیستم ولی از شما میپرسم آیا 16GB رو ساپرت میکنه که از فروشنده بخوام با این مموری به من بفروشه و آیا همه اینها شامل گارانتی مجازای که آنها باهاش به مشتری تحویل میدن ، میشه و آیا فارسی شده ی اون رو به مشتری تحویل میدن یا از فروشنده بخواهیم این کار رو انجام میده ، این کار هم شامل گارانتی یه یا پولی یا اصلاً مفتی و به اصطلاح شانتیونه؟
منظورم از فارسی شدن : قسمت فارسی شدن وب و SMS ها و .... است که لازم نبود بگیم.
*فرض بر اینه که نمایندگی فروش مجازه و گارانتی نیز مال یه شرکت مجازی مث "یاس جهان" یا "پرشین تله کام" باشه*

16 گیگ را ساپورت می کنه ( دیگه اگه داشته باشه بهتون میفروشه !)
فقط در مورد یاس :
در مورد فارسی ساز و احتمالا پول می گیرن چون به خاطر یه هارد ریست 4 تومن دریافت کردند !
پیشنهاد می کنم خودتون این کارو بکنید چون سادست و بعدا مجبور به انجام دوباره این کار میشید و...
ویندوز 6.5 برای این گوشی غیر رسمی هست که از گارانتی خارج می شود پس اینو اصلا به گارانتی نگید .

O t i s
2010-02-18, 02:54 PM
صفحه لمسی مقاومتی صفحه لمسی خازنی
htc Touch HD از کدام نوع هستش ؟
با علم به اینکه htc Touch HD2 اولین تجربه شرکت تایوانی htc در تولید گوشی با صفحه نمایش لمسی خازنی یه ، نمایشگر" لمسی مقاومتی" چه تفاوتی با "لمسی خازنی" داره؟
اطلاعات ناچیز عوطیص:
صفحه نمایشگر لمسی خازنی گویا دارای شفافیت و کیفیت نمایش بهتری باشه
صفحه نمایش لمسی خازنی بکار رفته در گوشیهایی مثل HD2 بگونه ای ست که فقط حساس به لمس با انگشته و استفاده از قلم در آنها جواب نمیده و فرض کنیم اگه اینطوره پس این گوشیه 765.000 تومنی با فرض حساس نبودن به قلم ، پس به انگشت سرد و یخ کرده صاحبش هم جواب نمیده ؟!!!
خلاصه: چرا در معرفی نوع نمایشگر htc Touch Diamond2 تأکید میشه صفحه نمایشگر لمسی مقاومتی اما این تأکید در مورد معرفی Pro2 یا HD ابداً ذکر نمیشه؟
عوطیص

MOHAMMAD WM
2010-02-18, 09:01 PM
HD باید از نوع مقاومتی ها باشه چون با زدن هر چیزی رو LCD جواب میده.
خازنی خیلی بهتره در همه ی موارد ولی اگه با اشیائ نوک تیز(مثلا قلم)میگرفت خیلی بهتر بود ولی خوب مسئله ای نیست و عادت میکنید و کار کردن با کف انگشت هم لذت خاص خودش رو داره.
مثلا من دو تا گوشی قبلیم مقاومتی بود و الان خازنی دارم و تفاوت رو کاملا حس میکنم.

صفحه ی این گوشی فوقالعاده زیاد حساس به تاچ هست و فورا تشخیص میده(HD2) .شاید فرا تر از انچه فکر کنید به تاچ حساس هست.

تاکید کردن یا نکردن مهم نیست. مهم این هست که این گوشی این قابلیت رو داره.:flower:
این تجربه ی نا چیز بنده با داشتن 2 گوشی HD و HD2 بود .
من هم HD2 رو پیشنهاد میکنم چون تفاوت کیفیت کار رو کاملا حس کردم.

O t i s
2010-02-20, 12:51 AM
فیلم و کلاً ویدیوها تو گوشی HD حداکثر تا چه سایزی قابل پخش هست؟
Avi>> 352*288 یا 352*240 ??? یا یه فرمت و سایز دیگه !
بهترین فرمتی که بشه یه فیلم 80 دقیقه ای رو توو گوشی HD دید بنظر شما کدومه؟
فایلی که مدّ نظر منه یه فیلم یک ساعت و 19 دقیقه ای یه که با کیفیت خوبی توو کامپیوتر پخش میشه
فرمت این فیلم رو Avi با سایز پیش فرضی که نرم افزار TRex داده یعنی 352*240 در نظر گرفتم و مقدار حجمش هم 666 مگابایت شده ؛ توو گوشی HD قابل پخشه دیگه نه؟
شما هم فیلم رو با همین مشخصه ها توو گوشی میریزین؟ یا من از مریخ اومدم؟!!!

O t i s
2010-02-20, 12:51 AM
زیرنویس فارسی Subtitle فیلم American Pie-Band Camp یا هر فیلم دیگه ای رو از چه سایتی میشه تهیه کرد؟
با فرض رفع این سوال فرمت زیرنویس چیه و اگه مثلاً با فرمت Word باشه میشه با نرم افزاری مث Ulead 10 اون رو در قسمت Title گذاشت و از اول Save کرد ؟ یا یه روش دیگه ای داره؟
من زیر نویس فارسی میخوام ، چه سایتی اینو میده ؟؟؟
با تشکر از دوستان گل Ir-Tci
O t i s

mohsenking
2010-02-20, 01:11 AM
فایلی که مدّ نظر منه یه فیلم یک ساعت و 19 دقیقه ای یه که با کیفیت خوبی توو کامپیوتر پخش میشه
فرمت این فیلم رو Avi با سایز پیش فرضی که نرم افزار TRex داده یعنی 352*240 در نظر گرفتم و مقدار حجمش هم 666 مگابایت شده ؛ توو گوشی HD قابل پخشه دیگه نه؟

HD قابلیت پخش با نرم افزار CorePlayer تا 1080*1080 رو داره
من خودم AmericanPie که 1ساعت و 26 دقیقه هست رو با فرمت Avi با رزولوشن 640*352 تو گوشی دارم که کیفیتش فوق العاده هست
دیگه 240*352 که ........

MOHAMMAD WM
2010-02-20, 08:12 PM

خیلی خیلی قابلیت مالتی مدیاش از این قوی تره.
مثلا من فیلم با رزولیشن 720 در 480 رو با 30 فریم بر ثانیه میریزم و نگاه میکنم.
تا خیلی بالا تراین این رو هم قابلیت داره.
مثلا با کیفیت HD هم توسط دوستم Mohsenking تو گوشیم ریختیم و تست کردیم که میتونه پخش کنه و فقط گاهی لک میزنه.

شما برای PPC فیلم ها رو با فرمت MP4 بزنین. رزولیشن و فرم بر ثانیه رو هم بالا بزنین.

برای فیلم با زیر نویس فارسی هم یه نرم افزار برای دیدن فیلم با زیر نویس فارسی یه نرم افزار تو بخش صوتی و تصویری سایت موجوده که میتونی دانلود ونصب کنی.

mo_jazayer
2010-03-14, 04:16 PM
من هر کاری میکنم یاد نمیگیرم GPS گوشیمو راه اندازی کنم... اچ دی دارم... اگه میشه راهنمائیم کنید.... مرسی

MOHAMMAD WM
2010-03-14, 06:47 PM
تو لینک زیر انواع نرم افزار های GPS با روش نصب موجوده.
من Ozi رو نصب وتست کردم. حتما جواب میده.
http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=240

O t i s
2010-03-29, 05:50 PM
به نظر شما کدوم گوشی بهتره؟
hTC Desire یا hTC Touch HD یا hTC Google Nexus One
حالا با توجه به کشوری که تووش زندگی میکنیم ! کدوم؟
حالا با شرط اینکه یه ترس کوچیکی از به آخر رسیدن Windows Mobile … Professional وجود داره؟
نظرتون درمورد اینکه تا Android Éclair 2.1 OS جا بیفته و هر نرم افزاری که ویندوزموبایل ساپرت میکنه این سیستم عامل تازه ! پذیرفتنی به دل امثال من چی؟
حال با فرض اینکه هر سه گوشی رو "داریم فرض میکنیم" حداکثر 630 هزار تومن براورد کنیم چه جوابی دارین؟
ویندوز موبایل ارتقاء یافته در HD رو ترجیح میدین خیلی ها بخرن یا به کاتالوگ Desire نگاه میکنین که رم 576 مگی داره و رابط Sense UI ش یا به Nexus One که از خوب در موردش اطلاع دارین؟
دست نگه دارم تا یه گوشی اندروید دار با قابلیت لمس خازنی بخرم یا همچنان رو HD حساب کنم و اونو بگیرم؟!!!
جداً تا الان به زحمت جلوی خودمو گرفتم تا از خریدم پشیمون نشم. کمک!

2010-03-30, 01:33 PM
به نظر شما کدوم گوشی بهتره؟
hTC Desire یا hTC Touch HD یا hTC Google Nexus One
حالا با توجه به کشوری که تووش زندگی میکنیم ! کدوم؟
حالا با شرط اینکه یه ترس کوچیکی از به آخر رسیدن Windows Mobile … Professional وجود داره؟
نظرتون درمورد اینکه تا Android Éclair 2.1 OS جا بیفته و هر نرم افزاری که ویندوزموبایل ساپرت میکنه این سیستم عامل تازه ! پذیرفتنی به دل امثال من چی؟
حال با فرض اینکه هر سه گوشی رو "داریم فرض میکنیم" حداکثر 630 هزار تومن براورد کنیم چه جوابی دارین؟
ویندوز موبایل ارتقاء یافته در HD رو ترجیح میدین خیلی ها بخرن یا به کاتالوگ Desire نگاه میکنین که رم 576 مگی داره و رابط Sense UI ش یا به Nexus One که از خوب در موردش اطلاع دارین؟
دست نگه دارم تا یه گوشی اندروید دار با قابلیت لمس خازنی بخرم یا همچنان رو HD حساب کنم و اونو بگیرم؟!!!
جداً تا الان به زحمت جلوی خودمو گرفتم تا از خریدم پشیمون نشم. کمک!

سوالتون رو در بخش مشاوره مطرح نمایید تا پاسخ بگیرید
لطفا

reza.saeed
2010-04-12, 01:47 PM
دوست عزیز
ممنون از راهنماعیت ولی من نتونستم فایلی که برام فرستادی در مورد راهنمای فارسی بازکنم
در مورد سوالم گوشی من اچ تی سی تاچ اچ دی هستش من موقعی که برای تایپ میرم مثلا دفترچه تلفن
اسم رو تایپ می کنم روی صفه چیزی نمینویسه مثلا 0912 که مینویسم خالی میمونهتا اینتر روبزنم وبعد بیاد 0912
مشکل من اینه که در تایپ نمی کنه
ممنون می شم ازکمکتون من توی شهر مون به هرکسی نشون دادم سر درنیاورد

reza.saeed
2010-04-20, 06:17 PM
دوستان عزیز
می خواستم بدونم صفحه خش ور میداره
HTC Touch HD (http://www.ir-tci.org/forum/../review/htc-touch-hd/)

http://www.ir-tci.org/forum/../review/images/brands/HTC.gif

SHaHRoKH
2010-04-20, 08:26 PM
دوستان عزیز
می خواستم بدونم صفحه خش ور میداره
HTC Touch HD (http://www.ir-tci.org/forum/../review/htc-touch-hd/)

http://www.ir-tci.org/forum/../review/images/brands/HTC.gif

سلام .

بله دوست عزیز , صفحه نمایش Touch HD ضدخش نیست و اگر محافظ روی صفحه نباشه خط و خش روی صفحه میوفته .
در جعبه گوشی محافظ صفحه هست .

reza.saeed
2010-04-21, 04:10 PM
با سپاس فراوان از محمد وشاهرخ عزیز
من لینک راهنمای فارسی اچ تی سی تاچ اچ دی رو از محمد گرفتم ولی
یه پسورد می خواد کسی می دونه که http://www.dl.ir-tci.org/guide/HTC_H...Tci.org%5D.zip (http://www.dl.ir-tci.org/guide/HTC_HD2_FA-%5Bwww.Ir-Tci.org%5D.zip)
چجوریمی تونم باز کنم

MOHAMMAD WM
2010-04-21, 04:19 PM
پسوردش:

www.ir-tci.org

farredsky
2010-04-24, 03:31 PM
صفحه نمایشگر لمسی خازنی گویا دارای شفافیت و کیفیت نمایش بهتری باشه

صفحه نمایش لمسی خازنی بکار رفته در گوشیهایی مثل HD2 بگونه ای ست که فقط حساس به لمس با انگشته و استفاده از قلم در آنها جواب نمیده و فرض کنیم اگه اینطوره پس این گوشیه 765.000 تومنی با فرض حساس نبودن به قلم ، پس به انگشت سرد و یخ کرده صاحبش هم جواب نمیده ؟!!!

صفحه خازنی به الکتریسیته انگشت حساسه برای همین با قلم کار نمیکنه اما قابلیت مولتی تاچ داره و برای کارهایی مثل زوم با حرکت دو انگشت روی صفحه و نیزحساسیت بیشتر ،محبوبیت داره . ربطی به کیفیت صفحه نمایش نداره .

k.d
2010-07-09, 04:16 PM
تا آنجایی که من میدونم گوشی htc toucj hd صفحه ی خوبی نداره .من اگر جای شما بودم x1 را می خریدم

Mersad WM
2010-07-09, 04:23 PM
تا آنجایی که من میدونم گوشی htc touch hd صفحه ی خوبی نداره .من اگر جای شما بودم x1 را می خریدم
عزیز این کاری که می گید 100% اشتباه است . HD از هم نظر از x1 سرتره در ضمن صفحه اش کاملا مثل x1 است چون هر در رو HTC طراحی می کنه اما صفحه ی اچ دی بزرگتره

ams52
2010-07-11, 05:48 PM
لطفا راهنمای نصب win mobile برای این گوشی emailمن
www.mosalehi.ali@gmail.com

Mersad WM
2010-07-11, 06:48 PM
لطفا راهنمای نصب win mobile برای این گوشی emailمن
www.mosalehi.ali@gmail.com (http://www.mosalehi.ali@gmail.com)

عزیز تو انجمن تمام آموزشش موجوده می تونید استفاده کنید

hosein282
2010-07-18, 12:35 AM
ولی صفحه خازنی احتمال خرابیش بیشتر ه ها

Mersad WM
2010-07-18, 01:01 PM
ولی صفحه خازنی احتمال خرابیش بیشتر ه ها

نظر من مخالف چون صفحه های مقاومتی فشار بیشتری روش میاد تا خازنی

شهریاران2
2010-07-18, 02:15 PM
سلام . فارسی ساز hd2 کی داره؟ سایت های فارسی بر عکس باز میشن!!!!!!!!!! کمککککککککککککککککک لطفا

Mersad WM
2010-07-18, 02:28 PM
سلام . فارسی ساز hd2 کی داره؟ سایت های فارسی بر عکس باز میشن!!!!!!!!!! کمککککککککککککککککک لطفا

سوالات در مورد گوشتون رو در تاپیک مخصوص بیان کنید کلوپ اختصاصی Touch HD2 T8585 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=58868)
شما می توانید از فارسی ساز های موجود در انجمن استفاده کنید که کاملا جواب می دهند
MobiDiv arabware Build 454 - آخرین و به روز ترین فارسی ساز ویندوز موبایل 6.5 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=59989)

asamani
2010-07-23, 07:44 PM
فوق العاده بود

ممنون

:wow::flower::wow:

Mersad WM
2010-07-23, 11:39 PM
گوشی جدید شرکت LG به نام KU2100 با سیستم عامل ویندوز موبایل 6.5 حرفه ایی و دوربین 5 مگاپیکسل قدرتی جدید در عرصه پاکت پی سی ها محسوب می شود.

دوست عزیز اینجا جای بیان کردن این مطلب نیست
در ضمن این گوشی باید 2 3 سال پیش میومد نه الان چون تکنولوژی خیلی پیشرفت کرده

yerozkhob
2010-08-17, 12:57 PM
دوستان
من می خوام بین نو x1 و دست دوم htc touch hd یکی رو انتخاب کنم به نظرتون کدوم رو بگیرم بهتره
البته من هیچکدوم از این دو گوشی رو ندیدم
و خرید هم هردو اینترنتی خواهد بود و من نمیتونم touch hd رو ببینم مگر هنگام دریافت

MOHAMMAD WM
2010-08-17, 01:01 PM
تو انجمن مشاوره مطرح کنید لطفا.

yerozkhob
2010-08-17, 01:02 PM
کسی نیست کمکی کنه چون سریع میخوام گوشی بخرم

yerozkhob
2010-08-17, 01:04 PM
تو انجمن مشاوره مطرح کنید لطفا.

میدونم محمد جان ولی خوب اینجا اکثرا با اچ دی کار کردن یا دارن و بهتر میتونن که به من کمک کنن:wow:

MOHAMMAD WM
2010-08-17, 01:21 PM
در هر صورت باید اونجا مطرح بشه اما من خودم اچ دی داشتم وعالی بود. در کل ال سی دی بزرگ و تاچ خوبی داره و من خیلی راضی بودم. (ایکس وان ال سی دیش کوچیکه).

اچ دی باطری خوبی نگه میداره. مشکل گرافیک هم که در بعضی موارد در ایکس وان مشاهده میشه نداره. امکانات جانبی و ساپرت واقعا خوبی داره.خوش دست و شیک هست.

البته در مورد ایکس وان نظر نمیدم چون نداشتم. ولی اگه به من باشه من اچ دی رو ور میدارم و شک نمیکنم. این نظر منه حالا ..... .

yerozkhob
2010-08-17, 01:32 PM
آخه نمیدونم که گوشی سالمه یا نه چون گوشی اراکه و من تو ایلام
ولی ایکس یک 289 هزار تومان با گارانتی نو موجوده
ولی این دوستمون میگه 300

MOHAMMAD WM
2010-08-17, 01:40 PM
شما اگه هر دو تا رو دستت بگیری متوجه میشی که چه تفاوت هایی دارن. گمون نمیکنم ایکس وان رو برداری.
شما بگو چند تا عکس از گوشی اپلود کنه و OK رو خودتون بدین.
در هر صورت این مشکل شماست ولی در کل به نظر من اچ دی بهتره.(در ضمن دوربین گوشی HD در مقابل ایکس وان خیلی بهتره)

yerozkhob
2010-08-17, 04:50 PM
دوست عزیز این لینکش هست شما یه چک کنید ممنون میشم عکس هم داره
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=77069
ممنون میشم اگه بنده رو راهنمایی کنید

linkinkurd
2010-08-24, 02:20 PM
دوست من HD بگیر. همون صفحه بزرگش خودش تنهایی یه x1 می ارزه!
دوستان یه سوال. وقتی یه HD ال سی دیش رو عوض میکنن- در کیفیت و حساسیت تاچ تغیری ایجاد نمیشه؟ همونطوری مثل اول جواب میده؟

linkinkurd
2010-08-24, 02:20 PM
دوست من HD بگیر. همون صفحه بزرگش خودش تنهایی یه x1 می ارزه!
دوستان یه سوال. وقتی یه HD ال سی دیش رو عوض میکنن- در کیفیت و حساسیت تاچ تغیری ایجاد نمیشه؟ همونطوری مثل اول جواب میده؟

MOHAMMAD WM
2010-08-24, 05:41 PM
نه. تغییری نداره.

hormoz75
2010-09-23, 08:59 AM
من رام جديد واسه اي ئي خوام لطفان راهنمايي كنيد از كجا بايد بگبرم. چطور بايد نصبش كرد.
مرسي

Mersad WM
2010-09-24, 11:42 AM
این گوشی ارزش خرید داره یا نه

گوشی خیلی خوبی است ، با وجود اینکه مدت ها پیش اومده اما هنوز هم جز گوشی های خوب بازار است

rezvan502
2010-09-24, 02:08 PM
سلام دوستان
اگه میشه کمک کنید که بین htc touch2 با 5530 نوکیا کدوم رو انتخاب کنم که از لحاظ برنامه بهتره دوربین هاشون هم چطور؟
یک نگاه هم بنداز منتظر جواب هستم

2010-09-24, 06:17 PM
سلام دوستان
اگه میشه کمک کنید که بین htc touch2 با 5530 نوکیا کدوم رو انتخاب کنم که از لحاظ برنامه بهتره دوربین هاشون هم چطور؟
یک نگاه هم بنداز منتظر جواب هستم
لطفابرای جواب گرفتن به اینجا مراجعه کنید و اونجا سوالتن رو بپرسید :
مشاوره برای خرید (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=153)
در ضمن این دو گوشی قابل مقایسه با هم نیستن یکی ویندوز یکی سیمبین !!!

موفق باشید

rezvan502
2010-09-24, 08:13 PM
سلام
گوشی touch 2 میتونه کارایی لب تاپ رو داشته باشه

Mersad WM
2010-09-25, 01:09 AM
سلام
گوشی touch 2 میتونه کارایی لب تاپ رو داشته باشه

سوالاتتون را در بخش مربوطه سوال کنید
مشاوره برای خرید (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=153)

خیر پاکت پی سی امکاناتی از پی سی رو دارند اما امکانات یکسانی ندارند

mhsh1358
2010-10-06, 10:00 PM
سلام.
من یه گوشی اچ دی دارم که صفحه اش شکسته ولی کار می کنه. چطور میشه درستش کرد. صفحه اش رو میشه عوض کرد؟
آخه من ایران نیستم و اینجا هم نمایندگی نداره. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

rezvan502
2010-10-18, 12:28 PM
سلام
اچ تی سی تاچ 2 رادیو دارد؟

Reza600
2010-10-18, 03:47 PM
سلام
اچ تی سی تاچ 2 رادیو دارد؟

بله .

MOHAMMAD WM
2010-10-18, 03:48 PM
سلام.
من یه گوشی اچ دی دارم که صفحه اش شکسته ولی کار می کنه. چطور میشه درستش کرد. صفحه اش رو میشه عوض کرد؟
آخه من ایران نیستم و اینجا هم نمایندگی نداره. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

لیست نمایندگی های گوشی اچ تی سی تو سایتش هست. اگه نباشه باید بدید به تعمیرکار ازاد که پیشنهاد نمیکنم مگر اینکه واقعا مطمئن باشه !

omiddjan
2011-01-04, 11:02 AM
Agha gooshie man safhash bazi vaghta khoob kar nemikone,chikar konam?0

MOHAMMAD WM
2011-01-04, 09:58 PM
Agha gooshie man safhash bazi vaghta khoob kar nemikone,chikar konam?0

دقیق نمیگیره یا بد میگیره؟
اگه دقیق نمیگیره یکبار تاچ رو کالیبره کنید و بعد از یک سافت ریست ببنید درست کار میکنه یا نه !

taghdis123
2011-01-24, 05:11 PM
چون هنوز توی ایران خوب جا نیوفتاده.
خیلی ازمردم هنوز این گوشی ها را نمیشناسند.
خیلی ها هم به دلیل قیمت بالای این گوشی های دنبال آن نیستند و همچنین ابعاد نسبتا بزرگ در نمونه های قبلی و .... .
در کل این دسته از گوشی های یک سری مخاطبان خاص دارد .

این گوشی قراره تا آخر سال میلادی 2008 در دسترس عموم قرار بگیره و صحبت هایی مبنی بر عرضه اولین سری این گوشی در ماه بعد در کشور های خارجی نیزمی باشد.
در مورد قیمت نیز که در پست قبل اشاره شد 619 یورو در کشور های خارجی حالا اگه سابقه این گوشی ها و قیمت های آنها را در ایران در نظر بگیرید جواب سوال خود را می گیرید.

چرا تاچ گوشي يكدفعه از كار مي افته؟

2011-01-24, 06:38 PM
چرا تاچ گوشي يكدفعه از كار مي افته؟

یه آیسی وجود داره كه كا ش پردازش دستورات وارده به تاچ هستش احتمالا اون مشكل پیدا كرده چون به ضربه خیلی حساسه..
تاچ گوشی دوستم هم اینطوری شده بود البته رون گوشیش x1 بود...
البته گاهی اوقات رام گوشی هم باعث این كار میشه...

bestali
2011-03-10, 11:28 AM
اگه تاچ گوشی از کار بیوفته معمولا چقدر هزینه بر میداره تا درست بشه؟

sia23000
2011-03-22, 08:21 PM
سلام.
touch hd من هرچی رو WiFi کلیک میکنم روشن نمیشه. آف میمونه!
میشه راهنمایی کنید چیکارکنم!
مشکل از کجاست؟

MR-KH
2011-03-23, 03:17 AM
سلام اچ تی سی اسمارت چطور ام ام اس فعال میشه بازی یا برنامه تی واسش نیست ؟

scania620
2011-03-26, 08:23 PM
سلام بچه ها من تصمیم دارم این HTC DESIRE HD رو تا 10روزی دیگه بخرم --چند سوال داشتم
من هیچ وقت با اندروید کار نکردم(سیمبین بودم).
ای گوشی رو باید چه طور فارسی کرد ----چه طور باید روت کرد یا رام نصب کرد--اصلا رام و روت یا انروت جه هسن و بدرد چه میخورن ....دوستان گفتن :رفتم رام نصب کردم صدا و انرزی باتری کیفیت دوربینم بیشتر شد مگه اینا اولش ضعیفن----
ممنون میشم بهترین و اسون ترین روش رو برای فارسی کردن یا روت کردن .رام نصب کردن و یا انروت کردن رو معرفی کنین
با تشکر :flower::flower::flower::flower::)

2011-03-27, 09:58 AM
سلام بچه ها من تصمیم دارم این HTC DESIRE HD رو تا 10روزی دیگه بخرم --چند سوال داشتم
من هیچ وقت با اندروید کار نکردم(سیمبین بودم).
ای گوشی رو باید چه طور فارسی کرد ----چه طور باید روت کرد یا رام نصب کرد--اصلا رام و روت یا انروت جه هسن و بدرد چه میخورن ....دوستان گفتن :رفتم رام نصب کردم صدا و انرزی باتری کیفیت دوربینم بیشتر شد مگه اینا اولش ضعیفن----
ممنون میشم بهترین و اسون ترین روش رو برای فارسی کردن یا روت کردن .رام نصب کردن و یا انروت کردن رو معرفی کنین
با تشکر :flower::flower::flower::flower::)

سلام رفیق..
فکر کنم در خوندن عنوان تاپیک اشتباه کردین.. اینجا بخش معرفی گوشی تاچ اچ دی هست نه دیزایر اچ دی..
در ضمن لطفا سوالتون رو در انجمن اختصاصی این گوشی بپرسین نه بخش معرفی..
اینطوری زود تر به جواب میرسین

rezaparseh
2011-04-03, 10:54 AM
چجوری میتونم GPRSو3Dوwifiگوشی HTC HDتنظیم کنم؟

2011-04-03, 12:58 PM
چجوری میتونم GPRSو3Dوwifiگوشی HTC HDتنظیم کنم؟

دوست من آموزش تنظیم جی پی آر اس تو این تاپیک:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=15369

آموزش تنظیم wifi:
به این مسیر برین:
start>settings>connections>wifi
اونجا وایرلس گوشی رو روشن کنین و بعد از پیدا کردن کانکشن مورد نظر اون رو انتخاب کنین تا گوشی به مودم وایرلش وصل بشه..

تنظیم 3D؟؟؟؟؟؟؟ راستیتش همچین چیزی نشنیدم..

tvahn_t_57
2011-11-09, 08:58 AM
امروز 18 آبان 90 من از اسفند 87 گوشی تاچ اچ دی دارم
رام گوشی را به 6.5 میری تغییر داده ام البته خودم این کار رو کردم
ونرم افزارهای مختلف روی این گوشی خودم ریختم
ازنظر سخت افزاری هیچ مشکلی طی این سه سال نداشته
ازنظر نرم افزاری وقتی رام 6.1 بود گاهی هنگ میکرد حالا خیلی کم شده
درکل گوشی فوق العادهای هست
سوال :

اندرویدی که مشکلی با این گوشی نداشته باشه کسی سراغ داره؟
باتشکر

ayjon
2011-11-09, 03:17 PM
امروز 18 آبان 90 من از اسفند 87 گوشی تاچ اچ دی دارم
رام گوشی را به 6.5 میری تغییر داده ام البته خودم این کار رو کردم
ونرم افزارهای مختلف روی این گوشی خودم ریختم
ازنظر سخت افزاری هیچ مشکلی طی این سه سال نداشته
ازنظر نرم افزاری وقتی رام 6.1 بود گاهی هنگ میکرد حالا خیلی کم شده
درکل گوشی فوق العادهای هست
سوال :

اندرویدی که مشکلی با این گوشی نداشته باشه کسی سراغ داره؟
باتشکر
سلام عزیز ،آره اندروید من گیر آوردم خودمم touch hd دارم،اندرویدش هست ولی کلی مشکل داره،از جمله مشکل ارسال و دریافت بلوتوث و... که اونقد زیاده مشکلاش یادم نمونده.خلاصه کارایی گوشیو پایین میاره.اگه میخوای یه رام جدید برات سراغ دارم رامای میریو تو جیبش میذاره.لینکش الان فکر نکنم سالم باشه ولی میتونی از سایتای دیگه بگیری.اینم مشخصاتش:Energy.BLACKSTONE.24631.Sense2.5.Co okie.DinikGlass .Sep.04
موفق باشید

Ramin_LEO
2011-12-05, 06:24 PM
استاد بولوتوسش خوبه؟میشه ویندوز رو عوض کرد؟میشه اندروید روش نصب کرد؟برنامه براش هست؟جی پی اسش چجوره؟
من تا حالا جاوا داشتم این رو بخرم قات نمیزنه اعصابمون خرد شه؟
قیمتش چجوره پیشتون؟
ممنون بابت لطف شما

بلوتوث نسخه 2.1 هست و مثل همه گوشی های این نسخه هست

بله میشه ویندوزش رو عوض کرد (میشه رام های کوک شده ریخت توش)
بله اونقدری هست که بتونه نیاز هات رو برطرف کنه

gps هم برنامه های خوبی براش هست و سرعت خوبی داره

اندرویید هم میتونی نصب کنی روش

قیمت رو باید از بخش مشاوره بپرسی

MOHAMMAD WM
2011-12-05, 06:28 PM
استاد بولوتوسش خوبه؟میشه ویندوز رو عوض کرد؟میشه اندروید روش نصب کرد؟برنامه براش هست؟جی پی اسش چجوره؟
من تا حالا جاوا داشتم این رو بخرم قات نمیزنه اعصابمون خرد شه؟
قیمتش چجوره پیشتون؟
ممنون بابت لطف شما

همه چیش خوبه اما نه در حد عالی . خوبه .
اندروید هم میشه اما در کل همون OS خودش یعنی ویندوز رو پیشنهاد میکنم.
همه جور برنامه ای هم براش هست . اگر کوئیک جی پی اسش رو اپدیت کنی GPS اش هم خوب جواب میده.

اونش دیگه به اعصاب حوصله خودت برمیگرده ... اما تا زمانی که هی با هر چیز گوشی ور نری کاری به کارت نداره.

pouya_amd
2012-10-26, 01:29 AM
سلام دوستانم
من تازه عضو شدم:santa:
گوشی خانومم touch hd هست
میشه سیستم عاملشو ارتقا داد؟
ممنون از کمکاتون:flower:

saeid.1980
2012-10-26, 02:01 AM
سلام دوستانم
من تازه عضو شدم:santa:
گوشی خانومم touch hd هست
میشه سیستم عاملشو ارتقا داد؟
ممنون از کمکاتون:flower:
بعله که میشه هم ویندوز مبایل و هم اندروید.
این تاپیک تاچ اچ دی که هم آموزشش هست و هم رام و ...
انجمن اختصاصی HD یا blackstone (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=607)
واین هم تاپیکهای نصب سیستم عامل اندروید:
سیستم عامل گوگل آندروید برای Diamond 1,2 و Pro 1,2 و Google Android - HD (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=98695)
2012.10.02 رام نند blackstone AOSP-GBX (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=189273)
blackstone همون HD هست.

pouya_amd
2012-10-26, 02:11 AM
بعله که میشه هم ویندوز مبایل و هم اندروید.
این تاپیک تاچ اچ دی که هم آموزشش هست و هم رام و ...
hانجمن اختصاصی HD یا blackstone (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=607)
واین هم تاپیکهای نصب سیستم عامل اندروید:
سیستم عامل گوگل آندروید برای Diamond 1,2 و Pro 1,2 و Google Android - HD (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=98695)
2012.10.02 رام نند blackstone AOSP-GBX (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=189273)
blackstone همون HD هست.

ممنون دوسته من
راستش میخوام ببینم بعده این کارا میشه Viber و Yahoo و ... از این قبیل برنامه ها روش ریخت؟
چون زیاد سر در نمیارم

saeid.1980
2012-10-28, 07:36 PM
ممنون دوسته من
راستش میخوام ببینم بعده این کارا میشه Viber و Yahoo و ... از این قبیل برنامه ها روش ریخت؟
چون زیاد سر در نمیارم
آره دیگه میشه.

esoof
2012-12-01, 04:18 PM
با سلام.
گوشی من اچ تی سی تاچ اچ دی هست.
ویندوز 1.6
میخواستم ببینم از کجا میشه واتس آپ باسش دانلود کنم و همینطور گربه سخنگو