PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : update

حسنک
2013-01-25, 12:27 AM
با سلام دوستان من تازه یک گوشی experia-slخریدم که ورژنش هست 6.1a.2.45 و هر وقت که به کامپیوتر وصلش می کنم نرم افزار sony pc یه صفحه باز می کنه و پیام میده new phone software version available و در اخر یه گزینه update داره من نمی دونم چه کار کنم اگه updateرو بزنم ورژن گوشیم ارتقاع پیدا می کنه؟

.::Amin::.
2013-01-25, 07:50 AM
با سلام دوستان من تازه یک گوشی experia-slخریدم که ورژنش هست 6.1a.2.45 و هر وقت که به کامپیوتر وصلش می کنم نرم افزار sony pc یه صفحه باز می کنه و پیام میده new phone software version available و در اخر یه گزینه update داره من نمی دونم چه کار کنم اگه updateرو بزنم ورژن گوشیم ارتقاع پیدا می کنه؟

بله آپدیت رو بزنید و طبق دستور عملش انجام بدید.

و همینطور میتونید جدید فریمور رو دانلود کنید و دستی با فلشتول فلش بزنید..

حسنک
2013-01-25, 09:11 AM
بله آپدیت رو بزنید و طبق دستور عملش انجام بدید.

و همینطور میتونید جدید فریمور رو دانلود کنید و دستی با فلشتول فلش بزنید..

دوست عزیز اول گوشیم رو روت کنم یا اصلا ربطی نداره؟

.::Amin::.
2013-01-25, 11:04 AM
دوست عزیز اول گوشیم رو روت کنم یا اصلا ربطی نداره؟

روت لازم نیست حتی برای فلشتول...

بهتره اون فریموری رو که میخوای آپدیت کنی از پیش روت شدش رو دانلود کنی(معمولا پیدا میشه) بعد با فلشتول بزنی که از همون اول روت باشه که بعد برای روت کردنش اذیت نشی

یا میتونی کاستومش رو بزنی اصلا...کوکرا همیشه جدید ترین فریمور رو استفاده میکنن...یه رام کاستوم وردار بزن اگه مشکلی با کاستوم راما نداری...

حسنک
2013-01-25, 11:19 AM
فریمور روت شده رو از کجا پیدا کنم و بدونم مال گوشی منه و اصلا بعد از دانلودش چجوری فلشش کنم

ARHB
2013-01-25, 11:39 AM
من خوذم اس ال دارم هنوز نتوستم فریمور رسمی پیش روت شده رو پیدا کنم ولی اصلیش که بدون روته زیاد تو انجمن ها بعد از دانلود طبق اموزش های انجمن با فلش تول روش فلش بزن

حسنک
2013-01-25, 07:33 PM
دوست عزیز ساده ترین روش روت کدومه لطفا
.یه راهنمایی کنید

حسنک
2013-02-02, 07:38 PM

دوست عزیز متشر من گزینه update رو زدم و منتظر شدم کار نرم افزار تموم بشه بعد از حدود 3 ساعت دانلود کردن و نصب کار نرم افزار گوشیم update شد و مشکل خاصی هم پیش نیومد ولی اگر کسی خواست این کار رو انجام بده بهتره 12 شب به بعد انجام بده که هم سرعت بهتره و هم می گیره می خوابه صبح که بیدار شد میبینه گوشیش update شده.