PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : htc rhyme

saman46453
2013-01-12, 06:37 PM
سلام دوستان
هرکس اطلاعاتی در باره htc rhyme داره اینجا بزاره تا همه استفاده کنن

saman46453
2013-01-18, 11:59 AM
بعضی نمونه هاش lcd شون راه راه داره که تو نور تابلوئه. وقتی هم ک صفحه خاموشه معلومه. الان سری جدیدی ک اومده تو بازار اکثرا راه راه هست توجه کنید. بعد این سری جدیدا داک شارژ و کیف چرم روش نیست
همین

saman46453
2013-01-18, 12:00 PM
هرکی از دوستان هم ک نرم افزار یا برنامه ای داره واسه این گوشی اینجا بزاره تا بقیه هم استفاده کنن
مرسی

gaspadin
2013-04-14, 03:29 PM
دوستان کسی میدونه چطور میشه مشکل جدا نویسی حروف فارسی رو برطرف کرد . من هر فارسی سازی که توی سایت بود رو نصب کردم و همینطور هر کیبوردی که بود از جمله : go keyboard اما مشکل حل نشد.........
:hmm: :( :wac:
لطفا کمک کنید.

HTC rhyme
android ver : 2.3.5
HTC Sencse: 3.5
Soft No : 1.31.707.6

arya36742
2013-05-04, 09:06 PM
دوستان کسی میدونه چطور میشه مشکل جدا نویسی حروف فارسی رو برطرف کرد . من هر فارسی سازی که توی سایت بود رو نصب کردم و همینطور هر کیبوردی که بود از جمله : go keyboard اما مشکل حل نشد.........
:hmm: :( :wac:
لطفا کمک کنید.

HTC rhyme
android ver : 2.3.5
HTC Sencse: 3.5
Soft No : 1.31.707.6

سلام دوست عزیز
بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که به سایت رسمی اچ تی سی بری
http://www.htcdev.com/devcenter/downloads
تو قسمت دیوایس مدل گوشی و تو قسمت ورژن بزن 4
بعد فایل های فلش شدن گوشی به اندروید 4 در اختیارته
ریجن
Asia WWE
رو انتخاب کن که یه زبان بین المللی هستش و به طور کل مشکل فارسی رو حل میکنه و گوشی آپدیت میشه
بعد از این که فایل رو دانلود کردی با کابل گوشی رو به پی سی وصل کن و اچ تی سی سینک رو اجرا کن و فایل دانلودیت رو اجرا کن
به همین سادگی

jamalisiro
2013-06-02, 09:37 PM
سلام من گوشی اچ تی سی امیز amaze 4g گرفتم تو فروشگاه گوگل به اسم htc ruby میشناسه آپدیتشو و فارسی سازشو از کجا بگیرم و آموزش؟؟

iaust
2013-07-09, 09:18 PM
سلام دوست عزیز
ریجن
Asia WWE
رو انتخاب کن که یه زبان بین المللی هستش و به طور کل مشکل فارسی رو حل میکنه و گوشی آپدیت میشه
بعد از این که فایل رو دانلود کردی با کابل گوشی رو به پی سی وصل کن و اچ تی سی سینک رو اجرا کن و فایل دانلودیت رو اجرا کن
به همین سادگی
سلام
بخش carrier چی رو انتخاب کنیم؟

Abbasali80
2013-07-10, 02:02 PM
تک هسته ای , نمایشگر 3.7 اینچی , رزولوشن 800X480 , دوربین 5 گاپیکسل و دوربین مکالمه ویدیویی , حافظه داخلی 4 گیگابایت , رم (قدرت پردازش ) 768 مگابایت , اندروید 2.3 قابل ارتقاء به اندروید 4.1 (که در این صورت مشکل فارسی خوان حل خواهد شد)باتری 1600 (10.20 ساعت مکالمه متوالی) , کارت SD
البته چند روزیه خریدمش ولی واقعا عالیه.

Abbasali80
2013-07-10, 02:04 PM
سلام , فقط کافیه اندروید گوشی رو آپگرید کنید تا مشکل فارسی خوان حل شود

ATOS
2013-07-11, 04:20 PM
من چند روزی هست که خریدم و بیش از 90 برنامه روش نصب کردم و تاحالا هنگ ازش ندیدم ، اگه صفحه اش "ضد خش" بود دیگه هیچی کم نداشت.
براحتی هم به اندروید 4 آپگرید شد.

iaust
2013-07-13, 10:53 PM
سلام
دوستان چطور میتونیم کیبورد فارسی هم بهش اضافه کنیم؟
تا فارسی پیامک تایپ کنیم؟
و اینکه چطور میشه این پیش بینی انگلیسی را حذف کرد؟وقتی یه حروف تایپ می کنیم بالاش یه کلمه پیش بینی می کنه!!!

hayyan72
2013-08-03, 02:06 PM
آخرش بعد از کلی بد بختی و تو سر زدن بلاخره روت شد :cool:

sasanit
2013-08-07, 02:20 PM
سلام دوستان عزیز

من به گوشی htc rhyme گرفتم و از سایت htcdev رام اصلی انروید 4 ورژن اسیا دانلود کردم ! که به این شکل هست bliss-ics-crc-3.0.16-5423ef1.tar.gz یعنی فایل اجرایی نسیت !! winrar هم دارم

حالا سوال من اینه این فایل رو چه جوری نصب کنم رو گوشی ؟ htc syns هم دارم !!

نکنه باید گوشی روت بشه ؟ لطفا بگین دقیقا چی کار کنم این رام اصلی رو instal کنم رو گوشی من فقط رام اصلی نیاز دارم و نمیتونم روت کنم یا ..

karina.ks
2013-10-25, 03:03 PM
سلام دوستان من با این گوشی مشکلی دام وقتی بعضی از افراد به گوشی زنگ می زنند گوشی زنگ میخورد اما وقتی دوستان دیگری به گوشی زنگ میزنند گوشی زنگ نمیخورد وعلامت صدا قطع هست میاد شماره ها تو بلک لیست هم نیست تنظیمات هم کامل چک شده. نمی دانم چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید

karina.ks
2013-10-30, 05:34 PM
واقعا ممنون:a050:

DJ_Mina
2013-10-31, 07:09 PM
سلام دوست عزیز
ریجن
Asia WWE
به همین سادگی

تو قسمت carrier چیو انتخاب کنم؟

pacopoor
2013-12-20, 07:34 PM
سلام
1- s-off برای این گوشی نیومده؟
2- من رام رو از سایتی که گفتین گرفتم ولی نشد نصب کنم. software number:1.31.707.6
3- من گوشی رو آنلاک و روت کردم ولی نمیتونم رام نصب کنم. فارسی رو جدا جدا مینویسه

pacopoor
2013-12-20, 11:30 PM
خودم جواب رو پیدا کردم. اگه کسی در نصب رام مشکل داره و error 155 میگیره باید گوشی رو re-lock کنه.
برای این کار گزیینه enable usb debbuging رو در گوشی در قسمت setting/application/development فعال کنید. فایل fastboot.zip دانلود شده را در c:/android آنزیپ کنین. روی فولدر android با shift راست کلیک کرده بر روی گزینه open command windows here کلیک کنید. گوشی را به کامپیوتر متصل کرده و دستور adb reboot bootloader را در cmd تایپ enter بزنید. پس از رفتن گوشی به bootloader دستور fastboot oem lock رو تایپ کنین. حالا گوشی شما relock شد و میتونین رام رسمی آسیا با اندروید 4.0.3 و ساپورت کامل زبان پارسی رو نصب کنین

در سایت بالا در قسمت ****** by نوع گوشی رو rhyme و از سه گزینه پایین گزینه other رو انتخاب کنید و find file رو کلیک کنین.

sanazziiii
2014-01-20, 08:41 PM
ســـــلــآم
بچه ها یه مورد فوریه,گوشیم htc rhyme که تقریبا 5 ماهه دارمش الان در حال شارژ شدن بود که یه دفه لمس گوشی از کار افتاد و دیگه کار نمیکنه گوشی نه خاموش میشه نه روشن حتی پشت گوشیو که باز کردم تا باتریشو بردارم که خاموش کنم دیدم فقط جای سیم کارت و کارت حافظه س وجای باتری نداره :12: ممنون میشم اگ کمک کنین :wubsmiley:

™Moh$en
2014-01-20, 08:53 PM
ســـــلــآم
بچه ها یه مورد فوریه,گوشیم htc rhyme که تقریبا 5 ماهه دارمش الان در حال شارژ شدن بود که یه دفه لمس گوشی از کار افتاد و دیگه کار نمیکنه گوشی نه خاموش میشه نه روشن حتی پشت گوشیو که باز کردم تا باتریشو بردارم که خاموش کنم دیدم فقط جای سیم کارت و کارت حافظه س وجای باتری نداره :12: ممنون میشم اگ کمک کنین :wubsmiley:

سلام

کلید پاور رو حدود 10 ثانیه نگهدارید گوشی ریستارت می شه ...

:flower: