PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك در مورد گوشي 6300

parvizb
2008-09-05, 08:52 PM
با سلام
1-من گوشي 6300 را از يكي از بچه ها خريدم و گفت ال سي ديش سوخته .از شما ها تقاضا دارم اگر آموزش تصويري تعويض كردن ال سي دي 6300 را داريد و بزاريد ممنون ميشم .2-و همين طوري كه ال سي ديش سوخته چقدره قيمتش ؟؟؟ 3-و يك چيزه ديگه روي گوشي نوشته mady by nokia آيا گوشي اصلي هست .اگر امكان داره سوالاته مرا دقيقا بفرماييد
با سپاس از همگي شما

PaRsA YaRi
2008-09-05, 09:00 PM
با سلام
1-من گوشي 6300 را از يكي از بچه ها خريدم و گفت ال سي ديش سوخته .از شما ها تقاضا دارم اگر آموزش تصويري تعويض كردن ال سي دي 6300 را داريد و بزاريد ممنون ميشم .2-و همين طوري كه ال سي ديش سوخته چقدره قيمتش ؟؟؟ 3-و يك چيزه ديگه روي گوشي نوشته mady by nokia آيا گوشي اصلي هست .اگر امكان داره سوالاته مرا دقيقا بفرماييد
با سپاس از همگي شما

سلام ... ببین اگه ببری بیرون بدی تعمیر کنن خیلی بهتره امکان داره بزنی جای دیگه ای از گوشیتو خراب کنی چون گوشیت ظریفه .. برای قیمتشم احتمالا تا 25 تومن بری ... و فکرم نکنم تقببیش تو بازار باشه ... حالا وایسا ببنیم بقیه دوستان چی میگن ... موفق باشی

Docki_Joon
2008-09-06, 09:14 PM
با سلام

و اليكم السلام عزيزم...

1-من گوشي 6300 را از يكي از بچه ها خريدم و گفت ال سي ديش سوخته .از شما ها تقاضا دارم اگر آموزش تصويري تعويض كردن ال سي دي 6300 را داريد و بزاريد ممنون ميشم2-و همين طوري كه ال سي ديش سوخته چقدره قيمتش ؟؟؟
براي انكار هم به انجمن مربوطه برويد و از محسن عزيز(مدير تعميرات..) كمك بخواهيد..
http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=139
.............
(البته منم پيشنهاد پارسا رو تاييد ميكنم...ببر تعميرگاه متخصص...)

3-و يك چيزه ديگه روي گوشي نوشته mady by nokia آيا گوشي اصلي هست

منم مدل تقلبي اين گوشي رو اصلا نديدم..
(البته ميدوني...اين مدل و سري از گوشيها ارزش ندارن كه تقلبي بيان بازار...براي سازننده تقلبيش ارزشي نداره...
چون اكشو گمونم با دويستو خرده اي و كاركرده اش رو با صدو خورده اي ميشه خريد...)

.......................................
موفق باشي

parvizb
2008-09-08, 11:20 PM
والا بردم پيش يك پخش كننده لوازم سخت افزاري گوشي و گفتم يه ال سي دي بده گفت گوشيتو بده و دادمش ال سي ديش را خودش عوض كرد گفت اشكال از ال سي ديش نيست اشكال از آي سيهاي ال سي دي هست و دو تا آي سي را ازش گرفتم و بردمش پيش يكي از بچه ها كه خودش آموزشگاه تعميرات موبايل داره و آي سيها را بهش دادم و برام تعويضش كرد و بازم درست نشد به نظر شما اين گوشي قابل درسست شدن هست يا نه اشكال از چي ميتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
با سپاس

parvizb
2008-09-21, 11:49 PM
با سلام
گوشيم چند روزه پيش ال سي ديش خراب شد و بعد از چند روز الان گوشيم را گرفتم دو تا مشكل باهاش دارم اول اينكه اصلا آنتن نمياد يعني جاهايي كه پوشش خوبه فقط يك خطش هست ولي اونجايي كه ما سكونت ميكنيم اصلا آنتنش نمياد البته فقط همين گوشي آنتن نميده دليلش چيه؟؟؟؟؟ و دومين مشكلي كه دارم اينه كه كابل يو اس بي را وصل ميكنم گوشيمو ميشناسه ولي نه تو حافظه گوشي چيزي پيدا ميشه و نه تو حافظه مموريم .يعني چي نميدونم ولي مموريم كه ميزارم تو رم ريدر هيچ مشكلي باهاش ندارم .....لطفا جوابم را دقيقا بدين آخه من ديگه اصلا گوشي ندارم
با سپاس از همگي شما

SHaHRoKH
2008-09-22, 06:04 AM
با سلام
با سپاس از همگي شما

من سری تقلبی این گوشیو دیدم....همه چیش مال 6300....حتی برچسب پشتش....تا روشن نکنی معلوم نمیشه....یعنی از گوشی گرفته تا کارتن و باتری واسه 6300...

اگه تقلبی باشه و ال سی دیش مشکل داشته باشه واست خیلی بد میشه:feel:

parvizb
2008-09-22, 09:39 PM
چرا كسي جوابم را نميده .گوشي 6300 را چرا با كابل يو اس بي وصل ميكنيم به كامپيوتر از طريق پي سي سوئيت چرا نمياد يعني اينكه نه مموري كارتم مياد ونه حافظه گوشي ايراد از كجاست .دقيقا جوابم را بدين

Docki_Joon
2008-09-23, 02:25 AM
با سلام
گوشيم چند روزه پيش ال سي ديش خراب شد و بعد از چند روز الان گوشيم را گرفتم دو تا مشكل باهاش دارم اول اينكه اصلا آنتن نمياد يعني جاهايي كه پوشش خوبه فقط يك خطش هست ولي اونجايي كه ما سكونت ميكنيم اصلا آنتنش نمياد البته فقط همين گوشي آنتن نميده دليلش چيه؟؟؟؟؟ و دومين مشكلي كه دارم اينه كه كابل يو اس بي را وصل ميكنم گوشيمو ميشناسه ولي نه تو حافظه گوشي چيزي پيدا ميشه و نه تو حافظه مموريم .يعني چي نميدونم ولي مموريم كه ميزارم تو رم ريدر هيچ مشكلي باهاش ندارم .....لطفا جوابم را دقيقا بدين آخه من ديگه اصلا گوشي ندارم
با سپاس از همگي شما
سلام عزیزم...
در خصوص اولین سوالتون مبنی به اینکه گفتین::

اول اينكه اصلا آنتن نمياد يعني جاهايي كه پوشش خوبه فقط يك خطش هست ولي اونجايي كه ما سكونت ميكنيم اصلا آنتنش نمياد البته فقط همين گوشي آنتن نميده دليلش چيه؟؟؟؟
باید عرض کنم که ممکنه سوئیچ آنتنش خراب شده باشه یعنی سوخته و باید برات تعوض کنن...
برای خودم من هم همین مشکل پیش اومد و دادم به تمیرگاه مجاز و حرفه ای برام سه سوته درست کرد....
.................
در خصوص سوال دومتون مبنی بر اینکه گفتین::

دومين مشكلي كه دارم اينه كه كابل يو اس بي را وصل ميكنم گوشيمو ميشناسه ولي نه تو حافظه گوشي چيزي پيدا ميشه و نه تو حافظه مموريم .يعني چي نميدونم ولي مموريم كه ميزارم تو رم ريدر هيچ مشكلي باهاش ندارم
در این خصوص هم باید بگم که در مرحله اول چندتا کار انجام بدین..
1-- نرم افزار Pc suite رو ورژن جدید نصب کنید
2--اگه تغییری نکرد روی یه سیستم دیگه تست کنید....
3--کابل دیگه رو هم امتحان کنید...
(این روزه معمولا یه گوشی نوکیا توی همه خونه ها هست...گمون نکنم مشکلی داشته باشین...)
.......
اگه این کار ها رو انجام دادین...نتیجه رو اعلام کنید..
.............
موفق باشین

parvizb
2008-09-23, 11:43 PM
نه اصلا با پي سي سوئيت درايورهاي گوشيمو نميشناسه و با يك كامپيوتر ديگه اي امتحان كردم ولي بازم نشد من پي سي سوئيتم ورژن 7.0.7 هست يعني اون درايوه گوشيمو ميزنه ولي وقتي واردش ميشم هيچي داخلش نيست الله اكبر يعني چي ؟؟؟؟؟دليلش چيه
ولي اين كابل يو اس بي مال خودش نيست يعني مال گوشي بابام هست كه ان95 8گيگ داره احتمال ميده اشكال از اين باشه كه كابل خودش مخصوصه

Docki_Joon
2008-09-24, 12:07 AM
نه اصلا با پي سي سوئيت درايورهاي گوشيمو نميشناسه و با يك كامپيوتر ديگه اي امتحان كردم ولي بازم نشد من پي سي سوئيتم ورژن 7.0.7 هست يعني اون درايوه گوشيمو ميزنه ولي وقتي واردش ميشم هيچي داخلش نيست الله اكبر يعني چي ؟؟؟؟؟دليلش چيه
ولي اين كابل يو اس بي مال خودش نيست يعني مال گوشي بابام هست كه ان95 8گيگ داره احتمال ميده اشكال از اين باشه كه كابل خودش مخصوصه
سلامی دوباره...
واقعا الله اکبر...هه هه
اگه با کابل دیگه هم درست نشده باید بدی بیرون...مشکل سخت افزاری داره...
.........
موفق باشی