PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Galaxy Note II Club - کلوپ اختصاصی Galaxy Note II ء

™HaMoOn
2012-10-31, 01:52 PM
دوستان سوالات و مشکلاتتون رو اینجا بگید تا پاسخ داده بشه

از زدن پست های پیاپی خودداری کنید چون دوستان به محض دیدن پستتون جواب میدن

اینجا جای مشاوره برای خرید و خوبی و بدی گوشی نیست و فقط اگه سوالی در مورد نرم افزاری یا سخت افزاری گوشی دارید بپرسید.

هچنین از انتقاد از این گوشی و ارسال اسپم در این تایپک خودداری کنید
http://www.samsung.com/global/microsite/galaxynote/note2/images/main/bg_container.jpg

cfz_sam
2014-05-16, 03:17 PM
دوستان سلام خسته نباشی من میخوام در گوشی نت 2رام 4.4.2 برنامه ها رو روی مموری کارت نصب کنم گوشی رو روت کردم و روشهای مختلفی امتحان کردم نشده چطوری بفهمم گوشی من درست روت شده یا نه ؟

S /\ E E D
2014-05-17, 04:28 PM
دوستان سلام خسته نباشی من میخوام در گوشی نت 2رام 4.4.2 برنامه ها رو روی مموری کارت نصب کنم گوشی رو روت کردم و روشهای مختلفی امتحان کردم نشده چطوری بفهمم گوشی من درست روت شده یا نه ؟

سلام

با استفاده از نرم افزار زیر روت بودن یا نبودن رام رو بررسی کنید:

Root Checker - چک کردن روت (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=174552)

درضمن تا حالا راهی معرفی نشده (تا اونجایی که من میدونم) که در اندروید 4.4 بشه نرم افزار و بازی ها رو به مموری انتقال داد...!

موفق باشید ...

:flower:

رضاش
2014-05-18, 12:11 AM
سلام رفقا تازه گیا به یه مشکل برخوردم میشه کمکم کنین
گوشیم یه مدتیه درست شارژ نمیشه یهنی میزنمش به شارژ میگه دو روز تا شارژکامل بعد یه شب تا صبح که تو شارژه همش سی درصد شارژ میشه فک کردم مشکل از شارژره تستش کردم با یه گوشی دیگه درسته بردمش نمایندگی میگن ما نمیدونیم مشکل از رامه!!!!! ولی گوشی خاموشم زدم به شارژ همون جوری یه!!!!!!
وقتی هم که میخام گوشیمو وصل کنم به کامپیوتر با موبایل گو یا موبورو نمیشناسدش و ارور میده قبلا درست بود یه دفگی اینجوری شده فک کردم شاید مال یکی از برنامه ها باشه گوشی رو ریست فکتوری هم کرم درست نشد!!!!سردر گم شدم لطفا کمکم کنید
چن تا نرم افزار پی سی سوئیت برای اندروید امتحان کردم اما هیچکدوم کار نکرد
گوشیمم نوت2 هستش
ممنونم از همگی

.::EHSAN_GOLpesar::.
2014-05-18, 11:03 PM
گوشیم یه مدتیه درست شارژ نمیشه یهنی میزنمش به شارژ میگه دو روز تا شارژکامل بعد یه شب تا صبح که تو شارژه همش سی درصد شارژ میشه فک کردم مشکل از شارژره تستش کردم با یه گوشی دیگه درسته بردمش نمایندگی میگن ما نمیدونیم مشکل از رامه!!!!! ولی گوشی خاموشم زدم به شارژ همون جوری یه!!!!!!
وقتی هم که میخام گوشیمو وصل کنم به کامپیوتر با موبایل گو یا موبورو نمیشناسدش و ارور میده قبلا درست بود یه دفگی اینجوری شده فک کردم شاید مال یکی از برنامه ها باشه گوشی رو ریست فکتوری هم کرم درست نشد!!!!سردر گم شدم لطفا کمکم کنید
گوشیمم نوت2 هستش
ممنونم از همگی

دوست عزیز شما یک بار رام گوشی رو عوض کن یه رام رسمی آخرین ورژن که ارائه شده رو دانلود و نصب کن اگر مشکل حل نشد یعنی نرم افزاری نیست..

بعد شما که میفرمایین شارژر رو عوض کردین حل نشده یک بار باتری گوشی رو عوض کنین معمولیش فکر نکنم بالای ۲۰-۳۰تومن باشه حتی میتونین یه نصف روز از کسی که نوت۲ داره قرض بگیرین اگر درست شد که الحمدلله اگر نشد مشکل سخت افزاریه و بهتره ببرید پیش یه تعمیرکار وارد و مجرب و آشنا و البته منصف..البته اگر پیدا کردین:دی

موفق باشین..

C Y R E S
2014-05-18, 11:18 PM
گوشیمم نوت2 هستش
ممنونم از همگی
از Settin>Battery ببینید وقتی گوشی به شارژه charging روی USB هست یا روی AC ?
اگر روی AC باشه مشکل از باتری یا از رام هست!
اگر روی USB باشه مشکل از شارژر یا ار پین های USB هست!
از این دو حال خارج نیست . . .
در مورد سیستم...
مشکل احتمال 99 درصد از ویندوز و درایورهاش هست...

samiraisi
2014-05-19, 04:01 AM
سلام دوستان خسته نباشید ممنؤن از راهنمایی های قبلی.گوشی من رام رسمی 4.4.2 هست و روت کردم ولی میخوام برنامه link2sd رو نصب کنم اخرش ارور میده که برنامه نصب نشده app not instaled ممنونمیشم منو راهنمایی کنید و بعد اثر انروت کنم چکار کنم ؟

C Y R E S
2014-05-19, 02:37 PM
سلام دوستان خسته نباشید ممنؤن از راهنمایی های قبلی.گوشی من رام رسمی 4.4.2 هست و روت کردم ولی میخوام برنامه link2sd رو نصب کنم اخرش ارور میده که برنامه نصب نشده app not instaled ممنونمیشم منو راهنمایی کنید و بعد اثر انروت کنم چکار کنم ؟
برنامه با ورژن اندرویدتون مشکل داره
یه ورژن بالاتر بگیرید نصب کنید یا منتظر ورژن جدید باشید
به جای لینک2اس دی میتونید از folde mount permium و directry bind هم استفاده کنید
برای انروت وارد برنامه sup er Su بشید و بزنید Full Unroot

P0YA
2014-05-29, 11:45 AM
اندروید 4.4 واسه نوت 2 با PDA:N7100XXDLK7 نیومده؟؟؟؟؟ لطفا سریع جواب بدید

S /\ E E D
2014-05-29, 04:01 PM
اندروید 4.4 واسه نوت 2 با PDA:N7100XXDLK7 نیومده؟؟؟؟؟ لطفا سریع جواب بدید

سلام

هیچ وقت این اتفاق نمیوفته!

ورژن بیس رام شما 7 هست --> 7

در ماه K <-- November

سال 2012 --> L

ریلیز شده ...

رام کیت کت برای نوت 2 در سال 2014 اومد پس اگه فرض بگیریم ورژن بیس رام 1 باشه و در ماه May ریلیز شده باشه PDA به این صورت میشه:

N7100XX--NE1

dekamin
2014-05-31, 08:06 AM
ممنون از همه دوستان عزیز اما یه سوال اساسی دارم

من حافظه خارجی ندارم . فایل ها رو کجا بریزم ؟ یه بار اگه اشتباه نکنم گوشی رو روت کردم بعد ریکاوری رو ریختم بعد رام رو نصب کردم بعد وایپ فکتوری ریست و پارتیشن رو انجام دادم و بعد از قشمت ادونس اون 2 تا وایپ رو هم انجام دادم اما رو آرم سامسونگ گیر کرد . ورژن من 4.4 بود

میشه لطفا یکم شفاف تر توضیح بدین ؟ دارم دیوونه میشم از دیدن عکس های این رام . لطفا کمک کنین

S /\ E E D
2014-05-31, 12:06 PM
ممنون از همه دوستان عزیز اما یه سوال اساسی دارم

من حافظه خارجی ندارم . فایل ها رو کجا بریزم ؟ یه بار اگه اشتباه نکنم گوشی رو روت کردم بعد ریکاوری رو ریختم بعد رام رو نصب کردم بعد وایپ فکتوری ریست و پارتیشن رو انجام دادم و بعد از قشمت ادونس اون 2 تا وایپ رو هم انجام دادم اما رو آرم سامسونگ گیر کرد . ورژن من 4.4 بود

میشه لطفا یکم شفاف تر توضیح بدین ؟ دارم دیوونه میشم از دیدن عکس های این رام . لطفا کمک کنین

سلام

اینجا انجمن تخصصی موبایل هست ... سوالات و مشکلات در همینجا مطرح میشه و پاسخ داده میشه (اگه کسی بلد بود و تمایل به جواب دادن داشت! ...) ... اینطور نیست که شما شماره ی شخصی خودتون رو بذارید تا برای حل مشکل با شما تماس بگیرند!! :|

لطفا رعایت کنید!

برای نصب این رام حداقل یکبار رام رسمی 4.4 رو با ادین نصب کرده باشین (تا بوت لودر ارتقا پیدا کنه) - رام فعلی رو روت کنید - آخرین ورژن کاستوم ریکاوری PhilZ رو نصب کنید - رام رو به مموری (اینترنال یا اکسترنال - مهم نیست) منتقل کنید - به ریکاوری برید - فول وایپ کنید - رام رو از گزینه ی Install zip نصب کنید ...

1- لازم نیست مموری اکسترنال (حافظه خارجی) داشته باشید//

2- لازم نیست پارتیشن دیتا و سیستم رو فرمت کنید ... Clean to install a new rom رو بزنید کافیه (از قسمت وایپ دیتای ریکاوری PhilZ)//

موارد بالا رو انجام داده باشین و فایل رام سالم باشه + کامل دانلود شده باشه بالا میاد ...

موفق باشید ...

dekamin
2014-05-31, 12:49 PM
سلام

اینجا انجمن تخصصی موبایل هست ... سوالات و مشکلات در همینجا مطرح میشه و پاسخ داده میشه (اگه کسی بلد بود و تمایل به جواب دادن داشت! ...) ... اینطور نیست که شما شماره ی شخصی خودتون رو بذارید تا برای حل مشکل با شما تماس بگیرند!! :|

لطفا رعایت کنید!

برای نصب این رام حداقل یکبار رام رسمی 4.4 رو با ادین نصب کرده باشین (تا بوت لودر ارتقا پیدا کنه) - رام فعلی رو روت کنید - آخرین ورژن کاستوم ریکاوری PhilZ رو نصب کنید - رام رو به مموری (اینترنال یا اکسترنال - مهم نیست) منتقل کنید - به ریکاوری برید - فول وایپ کنید - رام رو از گزینه ی Install zip نصب کنید ...

1- لازم نیست مموری اکسترنال (حافظه خارجی) داشته باشید//

2- لازم نیست پارتیشن دیتا و سیستم رو فرمت کنید ... Clean to install a new rom رو بزنید کافیه (از قسمت وایپ دیتای ریکاوری PhilZ)//

موارد بالا رو انجام داده باشین و فایل رام سالم باشه + کامل دانلود شده باشه بالا میاد ...

موفق باشید ...

دوست عزیز خیلی ممنون . اگه شماره تماسی هم داده شده و خلاف قوانین بوده شرمنده . من با یه برنامه دیگه ریکاوری رو نصب کردم و این برنامه ای که شما میفرمایین نیست . cwm6 این برنامه رو برای ریکاوری نصب کردم .

1:الان چطور میتونم اون برنامه ریکاوری رو پاک کنم و این برنامه ای رو که شما گفتین دوباره نصب کنم ؟
2 : فول وایپ یعنی چی ؟ تو خود برنامه هست و نوشته فول وایپ ؟

خیلی ممنون

S /\ E E D
2014-05-31, 01:08 PM
دوست عزیز خیلی ممنون . اگه شماره تماسی هم داده شده و خلاف قوانین بوده شرمنده . من با یه برنامه دیگه ریکاوری رو نصب کردم و این برنامه ای که شما میفرمایین نیست . cwm6 این برنامه رو برای ریکاوری نصب کردم . الان چطور میتونم اون برنامه ریکاوری رو پاک کنم و این برنامه ای رو که شما گفتین دوباره نصب کنم ؟
خیلی ممنون

خیلی ساده!

آخرین ورژن ریکاوری PhilZ رو دانلود کنید (فایل zip - نسخه ریکاوری) :

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=195210&p=1893940&viewfull=1#post1893940

به مموری منتقل کنید - از گزینه ی Install zip ریکاوری نصب کنید - از ریکاوری خارج بشید - دفعه ی بعد که به ریکاوری میرید ریکاوری PhilZ باز میشه ;)

درضمن Clean to install a new rom و کلا فول وایپ رو قبل از نصب رام انجام میدن نه بعد نصب!!

موفق باشید ...

S /\ E E D
2014-05-31, 01:14 PM
2 : فول وایپ یعنی چی ؟ تو خود برنامه هست و نوشته فول وایپ ؟

خیلی ممنون

به مجموعه وایپ های: 1- دیتا (Clean to install a new rom) و 2- کش و 3- دالویک کش (در قسمت Advanced) فول وایپ گفته میشه ...

dekamin
2014-05-31, 01:36 PM
دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما اما این گزینه رو ندارم.همون ریکاوری رو که گفتین نصب کردم و گزینه ها اضافه شد اما این گزینه نیست

Clean to install a new rom

کجاست ؟

S /\ E E D
2014-05-31, 01:50 PM
دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما اما این گزینه رو ندارم.همون ریکاوری رو که گفتین نصب کردم و گزینه ها اضافه شد اما این گزینه نیست

Clean to install a new rom

کجاست ؟

به قسمت Wipe Data/Factory reset برید ... میبینید!

dekamin
2014-05-31, 02:24 PM
دوست عزیز با هر بدبختی ای بود بالاخره نصب شد اما بعضی چیزاش هنوز عوض نشده . مثل گالری و...... اما بعضی چیزهاشم عوض شد . اگه چیزی به ذهنتون میرسه بگین ولی فکر مینکم چون قبلا مود اس 5 رو ریخته بودم و بعضی چیزاش درست نصب نشده بود باید دوباره کلا رام رو پاک کنم و 4.4 بریزم و بعد این رام رو نصب کنم درسته ؟

S /\ E E D
2014-05-31, 03:02 PM
دوست عزیز با هر بدبختی ای بود بالاخره نصب شد اما بعضی چیزاش هنوز عوض نشده . مثل گالری و...... اما بعضی چیزهاشم عوض شد . اگه چیزی به ذهنتون میرسه بگین ولی فکر مینکم چون قبلا مود اس 5 رو ریخته بودم و بعضی چیزاش درست نصب نشده بود باید دوباره کلا رام رو پاک کنم و 4.4 بریزم و بعد این رام رو نصب کنم درسته ؟

عزیز این دیگه به رام و کوکرش مربوط میشه! لطفا تاپیک رو به حاشیه نکشید!

dekamin
2014-05-31, 03:54 PM
عزیز این دیگه به رام و کوکرش مربوط میشه! لطفا تاپیک رو به حاشیه نکشید!

دوست عزیز من از شما تشکر کردم و بعدش سوال کردم . چه ارتباطی به حاشیه داشت ؟ اینطوری نگین . چندتا راهنمایی کوچیک شما مشکل من رو حل کرد دیگه من چرا بخوام به حاشیه بکشم ؟ لطفا بد برداشت نکنین . ممنون از راهنمایی ها و اطلاعات عالیتون

dekamin
2014-06-01, 10:45 AM
دوستان عزیز یه سوال داشتم . برای نصب کاستوم جدید چه باید کرد تا کاستوم قبلی پاک شه ؟ برای نوت 2 این ورژن ظاهرا جدید تره . کسی میتونه کمک کنه ؟
این ورژن از ورژنی که تو این انجمن معرفی شد جدید تره . درسته ؟

ورژن DN3_v5+_LITE.zip

ممنون از راهنمایی شما

S /\ E E D
2014-06-01, 12:19 PM
دوستان عزیز یه سوال داشتم . برای نصب کاستوم جدید چه باید کرد تا کاستوم قبلی پاک شه ؟ برای نوت 2 این ورژن ظاهرا جدید تره . کسی میتونه کمک کنه ؟
این ورژن از ورژنی که تو این انجمن معرفی شد جدید تره . درسته ؟

ورژن DN3_v5+_LITE.zip

ممنون از راهنمایی شما

اگه آپدیت همون رام هست وایپ های کش و دالویک کش رو انجام بدید و از Install zip ریکاوری نصب کنید

اگه یه رام متفاوته باید قبل از نصب حتما فول وایپ کنید ...

ata-gh
2014-06-01, 01:13 PM
روت برای رام 4.4.2 این گوشی هست ؟

shengo_k
2014-06-01, 09:47 PM
برای روت (http://wiki.*********.ir/index.php/%D8%B1%D9%88%D8%AA) کردن رام 4.4.2:

1.باید اول ریکاوری دانلود کنید که از لینک زیر میتونید Philz recovery 6.26.6 رو دانلود کنید((از ریکاوری دیگه ای غیر استوک هم میتونید استفاده کنید.))

Goo.im Downloads - Downloading philz_touch_6.26.6-n7100.tar.md5 (http://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Advanced_Edition/n7100//philz_touch_6.26.6-n7100.tar.md5)

2.با ادین فایل ریکاوری رو که tar هست در قسمت pda بذارید و فلش کنید.

3. بعد نصب فایل روت ریکاوری زیر رو دانلود و نصب کنید

*****SU Download (http://download.chainfire.eu/396/*****SU)

4. برید قسمت نصب فایل زیپ و فایل و روت
و انتخاب و نصب کنید و گوشیتون روت شد.

موفق باشید

dekamin
2014-06-03, 09:48 AM
دوستان عزیز من این ورژن رو نصب کردم اما یه مشکلی داره . کسی میتونه کمکی بکنه ؟

ورژن DN3_v5+_LITE.zip

مشکل اینه که وقتی میخوای یه برنامه رو با wifi direct ارسال کنی ، گزینه ارسال با wifi وجود نداره ولی خود wifi direct رو گوشی نصب هست میتونی برنامه از این طریق دریافت کنی اما بری ارسال فایل این گزینه نیست

راهی هست ؟

S /\ E E D
2014-06-03, 03:29 PM
دوستان عزیز من این ورژن رو نصب کردم اما یه مشکلی داره . کسی میتونه کمکی بکنه ؟

ورژن DN3_v5+_LITE.zip

مشکل اینه که وقتی میخوای یه برنامه رو با wifi direct ارسال کنی ، گزینه ارسال با wifi وجود نداره ولی خود wifi direct رو گوشی نصب هست میتونی برنامه از این طریق دریافت کنی اما بری ارسال فایل این گزینه نیست

راهی هست ؟

Fast File Transfer - خداحافظ بلوتوث! (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=221034)

Zapya - نرم افزار موبایل انتقال سریع فایل ها (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=207917)

dekamin
2014-06-07, 10:12 AM
Fast File Transfer - خداحافظ بلوتوث! (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=221034)

Zapya - نرم افزار موبایل انتقال سریع فایل ها (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=207917)

ممنون از معرفی برنامه ها ولی مشکل از اینجاست که تقریبا تمام امکانات wifi از کار میوفته با نصب این رام . screen mirroring و... هم کار نمیکنه . این مشکل رو نمیشه درست کرد ؟

S /\ E E D
2014-06-07, 11:03 AM
ممنون از معرفی برنامه ها ولی مشکل از اینجاست که تقریبا تمام امکانات wifi از کار میوفته با نصب این رام . screen mirroring و... هم کار نمیکنه . این مشکل رو نمیشه درست کرد ؟

باید به کوکر رام بگید تا مشکل رو در ورژن بعدی حل کنه ...

لینک تاپیک رام در XDA:

[4.4.2] DN3 (Ditto Note 3) ROM from E-team (Electron Team) - Updated 27/05/2014 - xda-developers (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2504016)

موفق باشید ...

dekamin
2014-06-08, 10:53 AM
خداییش دمتون گرم که وقت میزارین و انقدر کمک میکنین . هرکسی انقدر وقت نمیزاره و باخودش میگه ولش کن بابا بزار خودش بگرده پیدا کنه . دمتون گرم . یعنی وجودتون برکته

hamid56200
2014-06-12, 11:05 AM
با سلام دوستان من نوت 2 دارم طبق گفته بخش اموزش گوشی رو روت کردم و همچنین کرنل ریکاوری رو هم نصب کردم ولی غیر از برنامه *****u چیز دیگه ای نیامد تا میام برنامه رو اجرا کنم میزنه متوقف شده است زمانی که هارد اکسترنال نصب میکنم میزنه این فایل ناشناخته است در صورتی که s2 خانمم راحت وصل میشه و فایلها رو پخش میکنه اندروید من 4.3 هست راهنمایی نمایید.

hamid56200
2014-06-12, 11:16 AM
با سلام سوال دیگری داشتم من الان تو سایت اپدیت سامسونگ بودم 4.4.2 برای کشور عربستان بود ایا دانلود و نصب کنم زبان فارسی دارد کدام کشور برای ایران بهتر است راهنمایی نمایید. با تشکر

hamid56200
2014-06-15, 06:15 PM
با سلام با CWM موقع نصب کدام فایل رو باید نصب کنم روی مموری اکسترنال فایل رو ریختم ولی نمیدونم کدام رو باید نصب کنم راهنمایی نمایید. با تشکر

S /\ E E D
2014-06-15, 06:47 PM
با سلام با CWM موقع نصب کدام فایل رو باید نصب کنم روی مموری اکسترنال فایل رو ریختم ولی نمیدونم کدام رو باید نصب کنم راهنمایی نمایید. با تشکر

سلام ... فایل رام رو باید نصب کنید! گزینه ی Install zip ریکاوری رو انتخاب کنید و سپس رام رو برای نصب انتخاب کنید ...!!

hamid56200
2014-06-15, 06:55 PM
منظورم اینه که فایل با کدام پسوند رو انتخاب کنم.

S /\ E E D
2014-06-15, 06:58 PM
منظورم اینه که فایل با کدام پسوند رو انتخاب کنم.

فایل رام ۱ فایله zip هست ... باید انتخابش کنید!

hamid56200
2014-06-15, 07:52 PM
ممنون از ئاسختون گوشی من روی نوشته samsung galaxy note گیر کرده خاموش نمیشه بالا هم نمیاد من ریکاوری twrp2.7 رروی گوشی نصب هست گزینه اینستال هم میزنم ولی روی ئوشه ای که ریختم میرم تمام فایلهای ئوشه رو باز میکنه ولی نمیدونم این قسمت باید چکار کنم ببخشید اینقدر سوال میکنم

S /\ E E D
2014-06-16, 12:01 AM
ممنون از ئاسختون گوشی من روی نوشته samsung galaxy note گیر کرده خاموش نمیشه بالا هم نمیاد من ریکاوری twrp2.7 رروی گوشی نصب هست گزینه اینستال هم میزنم ولی روی ئوشه ای که ریختم میرم تمام فایلهای ئوشه رو باز میکنه ولی نمیدونم این قسمت باید چکار کنم ببخشید اینقدر سوال میکنم

گوشی شما نوت یا نوت ۲؟؟!! دمت گرم حاجی :400:

اگه نوت ۲ هست و بالا نمیاد به ریکاوری برو و وایپ دیتا بزن اگه نوت ۱ هست که بریک شده!!

MohsenStar
2014-06-22, 05:53 PM
سلام
شارژ گوشی من سه شاخه هست .
روی 40 درصد بود و ساعت 3 بعد از ظهر
زدم روی شارژ و بعد ساعت 6 اومدم سرش دیدم شده 65 %
یعنی بعد از سه ساعت 25% شارژ شده !
قبلنا به مدت شارژش اهمیت نمیدادم چون شب میذاشتم صبح بیدار میشدم میدیم فول شده
ولی الان میخوام بفروشمش میترسم مشکل داشته باشه
نظر شما چیه ؟
رام رسمی 4.4.2 هند روش نصبه .

dr.luice
2014-06-29, 01:58 PM
سلام دوستان.
می خواستم بپرسم ایا استفاده از باتری های ظرفیت بالاتر برای گوشی مضر هست؟؟
مثلا من چند وقت پیش دیدم یکی از دوستانم از باتری با ظرفیت 4200 میلی امپر ساعتی، برای گوشی نوت 2 استفاده میکرد ک اندازش با باتری اصلی هیچ فرقی نداشت ولی وقتی میرفتی تو setting> battery جای ظرفیت نوشته شده بود 4200mAh ، و طبق ادعای دوستم میگفت ک خیلی خیلی شارژ دهی گوشی بهتر شده واسش.
علاوه بر اون یکی دگ رو هم دیدیم ک از باتری با ظرفیت 6500 میلی امپر ساعتی استفاده میکرد البته این یکی باتری خیلی بزرگی بود طوری ک درب پشت گوشی رو عوض کرده بود و پشت گوشی قلنبه شده بود.ایشون هم ادعا میکرد من هفته ای ی بار گوشیمو شارژ میکنم.

واسم جالب شد از دوستان و اساتید این انجمن سوال کنم ایا استفاده از این نوع باتری ها برای گوشی مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
اگه نه چرا خود کمپانی سامسونگ از همون ابتدا ی باتری با ظرفیت بالاتر رو نذاشته؟؟

با تشکر!

S /\ E E D
2014-06-29, 04:31 PM
سلام
شارژ گوشی من سه شاخه هست .
روی 40 درصد بود و ساعت 3 بعد از ظهر
زدم روی شارژ و بعد ساعت 6 اومدم سرش دیدم شده 65 %
یعنی بعد از سه ساعت 25% شارژ شده !
قبلنا به مدت شارژش اهمیت نمیدادم چون شب میذاشتم صبح بیدار میشدم میدیم فول شده
ولی الان میخوام بفروشمش میترسم مشکل داشته باشه
نظر شما چیه ؟
رام رسمی 4.4.2 هند روش نصبه .

سلام ... کابل شارژر رو عوض کنید! (کابل usb نوکیا رو تست کنید!)

ImanKhan
2014-06-29, 11:21 PM
سلام اپدیت کردم به 4.4.2 الان گوشی ریست میشه مدام
یه رام سه قایل میخوام هر ورژنی که میخواد باشه فرقی نمیکنه فقط سه فایل باشه تا دوباره فلش کنم
هر چی گشتم پیدا نکردم
اگر کسی میتونه کمک کنه
ImanKhan
2014-07-01, 12:53 AM
کسی نبود ؟؟

Reza.L
2014-07-01, 12:07 PM
سلام اپدیت کردم به 4.4.2 الان گوشی ریست میشه مدام
یه رام سه قایل میخوام هر ورژنی که میخواد باشه فرقی نمیکنه فقط سه فایل باشه تا دوباره فلش کنم
هر چی گشتم پیدا نکردم
اگر کسی میتونه کمک کنه

کسی نبود ؟؟

سلام
یه بار از طریق ریکاوری Factory Reset کنید انشاءالله که درست بشه.

HOSSEINTOR
2014-07-12, 01:39 PM
سلام به همه ببخشید این سوال خیلی مبتدیانه میپرسم یگوشی note2 دارم دادم بیرون روش اندرید 4.3 نصب کردن الان خود گوشی میکه بیا ابدیت جدید دانلود کن 4.4 میخواستم ببینم اگه اینکار بکنم مشکلی برای گوشی پیش نمیاد اخه میگن سامسونگ ها رو نباید با خود گوشی ابدیت کرد اینم baseband version=n7100ddena1 و بیلی لیبلیبلیبلیبلیبببببbuild number =jss15j.n7100dduena1

LinX64
2014-07-12, 01:45 PM
سلام به همه ببخشید این سوال خیلی مبتدیانه میپرسم یگوشی note2 دارم دادم بیرون روش اندرید 4.3 نصب کردن الان خود گوشی میکه بیا ابدیت جدید دانلود کن 4.4 میخواستم ببینم اگه اینکار بکنم مشکلی برای گوشی پیش نمیاد اخه میگن سامسونگ ها رو نباید با خود گوشی ابدیت کرد اینم baseband version=n7100ddena1 و بیلی لیبلیبلیبلیبلیبببببbuild number =jss15j.n7100dduena1

موردی نداره !
فقط چک کنید ببینید رام جدید که برای دانلود میاره برای کدوم قاره هست که احیانا مشکل پرش آنتن پیدا نکنه
ولی بصورت ota توصیه نمیشه
چون باید بوتلودر رو هم اپگرید کنید

poweriran
2014-07-12, 09:17 PM
سلام يه سوال بچه ها
نميدونم اين مشكل منه يا بره همه اينجوريه؟
وقتي بيشتر از 10 مين با گوشي بازي ميكنم بالاي گوشي اينقدر داغ ميكنه از ترسم صفحشو 1 ديقه خاموش ميكنم تا سرد شه
ورزن گوشيم 4.1 بود گفتم شايد اپ بشه درست ميشه اپديت كردم به 4.3 باز همينجوريه رفع نشد گوشيم نوت 2 هست

hoosin123
2014-08-05, 04:57 PM
باسلام خدمت دوستان واستادان
بنده گوشی نوت2 سفارش کانادا خریدم وبه اندروید 4.4.2 اپدیت کردم.فپزبون فارسی دیگه نداره وکلافم کرده...
اگه میشه روشی واسه فارسی کردن گوشی یا رام کاستم که بشه فارسی رو ساپرت کرد بهم لینکشو بدید
باتشکر فراوان
مشخصات:note2....i317m
بلید نامبر:kot49h.i317mvludnf1:a050:

hoosin123
2014-08-05, 05:10 PM
باسلام خدمت دوستان واستادان
بنده گوشی نوت2 سفارش کانادا خریدم وبه اندروید 4.4.2 اپدیت کردم.فپزبون فارسی دیگه نداره وکلافم کرده...
اگه میشه روشی واسه فارسی کردن گوشی یا رام کاستم که بشه فارسی رو ساپرت کرد بهم لینکشو بدید
باتشکر فراوان
مشخصات:note2....i317m
بلید نامبر:kot49h.i317mvludnf1:a050:

Ali.Sense
2014-08-05, 06:14 PM
سلام میتونی با Morelocal فارسیش کنی
Apple-android.blogfa.com

hoosin123
2014-08-06, 05:31 PM
کسی نیست جواب ما رو بده.....الووووووو

H.M.D2014
2014-08-08, 11:01 AM
سلام
من گلکسی نوت 2 دارم
چند روزه که وقتی گوشی رو روشن میکنم بالا میاد ولی صفحه اسکرین خاموش نمیشه و کلید لاک هم کار نمیکنه . به وایفای هم کانکت نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید:a050:

$ Connor $
2014-08-16, 10:31 PM
سلام
یه کابل MHL گرفتم اینم عکسش
http://upir.ir/934/3157.jpg

ولی وقتی گوشی رو وصل می کنم به تلویزیون و اون سرش رو هم میزنم به شارژر، کار نمی کنه. با Z Ultra و Xperia SP تست کردم به راحتی تصویر داد.

برای Note II چیکار باید بکنم؟
آندروید 4.4.2
هم روت شده تست کردم هم بدون روت.

$ Connor $
2014-08-16, 10:43 PM
سلام
یه کابل MHL گرفتم اینم عکسش
http://upir.ir/934/3157.jpg

ولی وقتی گوشی رو وصل می کنم به تلویزیون و اون سرش رو هم میزنم به شارژر، کار نمی کنه. با Z Ultra و Xperia SP تست کردم به راحتی تصویر داد.

برای Note II چیکار باید بکنم؟
آندروید 4.4.2
هم روت شده تست کردم هم بدون روت.

C Y R E S
2014-08-17, 07:05 AM
به فروشنده تاکید کردین کابلی که میده حتما مال خود نوت 2 باشه؟

حتی کابل MHL اس 3 هم به نوت2 نمیخوره...

frmesk13
2014-08-18, 10:44 PM
سلام دوستان ببخشید من گوشیمو با روش cf روت کردم ولی برنامه ***** su ارور میده کلا بار نمیشه ...کلر کچ هم کردم ولی درست نشد ...حتی برا نسخه جدیدم گشتم ولی یه ورژن بالاتر اومده بود اونم نصب نمیشد
ممنون میشم راهنمایی کنید

clapton
2014-08-31, 03:49 PM
سلام دوستان.میخواستم بدونم امکان تعویض قاب گوشی گالاگسی نوت 2 وجود داره؟کسی تا حالا انجام داده؟

ممنون پیشاپیش

fariborz.
2014-09-03, 12:25 PM
سلام

گوشی من نوت 2 هست یکی 2 روز پیش گوشی رو واسه اینکه دگه بدم به آبجی فکتوری ریست زدم و بهش دادم بعد متوجه شده بود ک بلوتوث کار نمی کنه در شرایطی که چند لحظه قبل از فکتوری ریست از بلوتوث استفاده کرده بودم

بعد ظاهراً یکی 2 بار بلوتوث فعال شده بود که همون وقت کانتکت ها رو هم منتقل کرده بود ولی باز هم روشن نمی شد و همین طور وای فای هم یا روشن نمی شه یا روشن می شه ولی علامتی بالای گوشی نمی یاد و هیچ اسکنی هم انجام نمی ده

اومدم گوشی رو با دانلود رام فرانسوی 4.4.2 و اودین فلش کردم درست نشد دوباره فکتوری ریست و باز هم درست نشد

مشکل از سخت افزاره یعنی ؟

چقدر تو خرجم ؟

calirbg
2014-09-03, 01:26 PM
درود
چرا وقتی میخوام یه عکس را بزارم برا پس زمینه گوشی
موقعی که انتخابش کردم و گذاشتم
بصورت زوم شده میاد رو صفحه ؟؟؟
چیکار کنم اینطور نشه ؟

C Y R E S
2014-09-03, 08:25 PM
درود
چرا وقتی میخوام یه عکس را بزارم برا پس زمینه گوشی
موقعی که انتخابش کردم و گذاشتم
بصورت زوم شده میاد رو صفحه ؟؟؟
چیکار کنم اینطور نشه ؟
عکستون رو ریسایز روزولوشن گوشی تون کنید
یا از برنامه ی wallpaper wizard استفاده کنید

>>>H.L<<<
2014-09-18, 10:50 PM
با سلام. اول عذر خواهی میکنم اگه مطلبم مربوط به اینجا نیست
من مشکلم اینه که کیبوردم فارسی میشه و متن فارسی ام مینویسم ولی وقتی که ارسال میکنم به مخاطب، تمام حروف متن به صورت علامت سوال به دست گیرنده میرسه.
ممنون میشم اگه کاملا راهنماییم کنین که چه جوری میتونم این مشکلو حلش کنم... ممنون از کمکتون پیشاپیش.

frmesk13
2014-09-20, 11:14 PM
این مسیر رو برید messaging-setting-input mode و گزنینه automatic را انتخاب کنید مشکلتون حل میشه
موفق باشید

poweriran
2014-10-03, 09:45 PM
سلام دوستان
يه مشكلي دارم من 3 ماهه نوت 2 گرفتم از نظر باتري نگه داشتن تو حد يك و نيم روز بود
ولي چن روزه گوشي باتري رو ميخوره مثلا
شب كه ميخوبم تو 35% باشه بيدار كه ميشم ميبينم گوشي باتريش تموم شده و خاموش شده
برنامه ها رو هم باز نميزارم. وقتي ميخوابم نت و واي فايم قطم ميكنم
به نظرتون مشكل از چي ميتووونه باشه تو رو خدا كمكم كنيدددد.

poweriran
2014-10-05, 10:40 AM
باو جون عزيزتون يكي جوابه مارو بده
هر سوالي ميپرسم اصلا كسي جواب نميده!!!
مدير ابن قسمت پسسسسس كييييييييييييه؟؟؟؟

S /\ E E D
2014-10-05, 11:34 AM
سلام دوستان
يه مشكلي دارم من 3 ماهه نوت 2 گرفتم از نظر باتري نگه داشتن تو حد يك و نيم روز بود
ولي چن روزه گوشي باتري رو ميخوره مثلا
شب كه ميخوبم تو 35% باشه بيدار كه ميشم ميبينم گوشي باتريش تموم شده و خاموش شده
برنامه ها رو هم باز نميزارم. وقتي ميخوابم نت و واي فايم قطم ميكنم
به نظرتون مشكل از چي ميتووونه باشه تو رو خدا كمكم كنيدددد.

باو جون عزيزتون يكي جوابه مارو بده
هر سوالي ميپرسم اصلا كسي جواب نميده!!!
مدير ابن قسمت پسسسسس كييييييييييييه؟؟؟؟

مدیر بخش و کاربرهای دیگه وظیفه ندارند حتما جواب بدند! "مدیر" باید بخش رو مدیریت کنه و "اسپم ها" را پاک کنه!

مشکل میتونه هم نرم افزاری باشه و هم سخت افزاری ...

اول نرم افزار رو تست کن بعد اگه درست نشد میشه سخت افزاری ...

شما این رام سیانوژن مد رو با آخرین ورژن ریکاوری PhilZ رو نصب کن و نتیجه رو بررسی کن: (رام فعلی باید روت باشه)

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=194968&p=1911015&viewfull=1#post1911015

تا یه چند مدت هم روی این رام نرم افزار نصب نکن ... اگه مشکل حل شد که هیچی اگه نه سخت افزاریه ...

sma_1070
2014-10-27, 05:58 PM
با سلام
لطفا من رو راهنمایی کنید که خیلی کلافه شدم
من یه گوشی نوت 2 دارم که جدیدا با اتصال به کامپیوتر فقط شارژ میشه و درایو های گوشی باز نمیشه
چند با هم نرم افزار ویندوز رو آپدیت کردک و kies نصب کردم ولی فایده نداشت
لطفا کسی راهنمایی کنه
روت شده با ورزن 4.3

S /\ E E D
2014-10-27, 06:06 PM
با سلام
لطفا من رو راهنمایی کنید که خیلی کلافه شدم
من یه گوشی نوت 2 دارم که جدیدا با اتصال به کامپیوتر فقط شارژ میشه و درایو های گوشی باز نمیشه
چند با هم نرم افزار ویندوز رو آپدیت کردک و kies نصب کردم ولی فایده نداشت
لطفا کسی راهنمایی کنه
روت شده با ورزن 4.3

سلام

اگه فقط حافظه ی اینترنال دارید باید در حالت MTP به PC وصل کنید.
کیز را حذف کنید و فقط درایور سامسونگ را طبق آموزش نصب کنید:

SAMSUNG USB Driver for Mobile Phones (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=227762)

به این نکات هم توجه کنید:

1- از کابل USB اصلی دیوایستون استفاده کنید؛
2- کابل را مستقیم و بدون واسطه به پورت USB وصل کنید؛
3- حتما به پورت های اصلی PC وصل کنید؛ (پورت های عقبی کیس!)
4- از پورت های USB 3.0 استفاده نکنید.

اگر موارد بالا رو رعایت کردید و مشکل پابرجا بود ویندوزتون رو عوض کنید.

sma_1070
2014-10-28, 10:57 AM
سلام
ممنون از راهنماییتون
لازمه بگم که من همه این کارها رو کردم و حل نشد من ابتدا به همین ویندوز وصل می شدم ولی بعد قاطی کرد
یه سوال از دوستان داشتم
لازمه بگم که اطلاعات من از روت و ... کم است ولی من گوشیم رو با odin روت کردم و مشکلی هم نداره و نرم افزار multi window manager رو که لازم داشتم نصب کردم
لازم بگم که گوشی من از اول ورژن 4.3 بود و n7100xxuemj9 حالا می خوام انروت کنم تا گارانتیش مجددا برقرار بشه و در قسمت device status به جای custom عبارت official رو نشون بده چیکار کنم و آیا با این کار تغییر داده شده در مولتی ویندئز به حالت قبل بر می گرده ؟
ممنون ببخشید که طولانی شد

S /\ E E D
2014-10-28, 01:14 PM
سلام
ممنون از راهنماییتون
لازمه بگم که من همه این کارها رو کردم و حل نشد من ابتدا به همین ویندوز وصل می شدم ولی بعد قاطی کرد
یه سوال از دوستان داشتم
لازمه بگم که اطلاعات من از روت و ... کم است ولی من گوشیم رو با odin روت کردم و مشکلی هم نداره و نرم افزار multi window manager رو که لازم داشتم نصب کردم
لازم بگم که گوشی من از اول ورژن 4.3 بود و n7100xxuemj9 حالا می خوام انروت کنم تا گارانتیش مجددا برقرار بشه و در قسمت device status به جای custom عبارت official رو نشون بده چیکار کنم و آیا با این کار تغییر داده شده در مولتی ویندئز به حالت قبل بر می گرده ؟
ممنون ببخشید که طولانی شد

به نظر من آنروت نکنید! روت بودن یک مزیت به حساب میاد و ضرری هم برای دیوایس نداره (البته اگه آگاهانه ازش استفاده بشه!)

شما اگه مموری اکسترنال دارید با برنامه USB Mass Storage Enabler میتونید به راحتی به کامپیوتر وصل کنید و اینکه این حالت خیلی بهتر از MTP هست..

اگر هم مایل به آنروت کردن هستید یه رام رسمی با ادین نصب کنید که بهترین راه ممکن هست ..

sma_1070
2014-10-28, 01:43 PM
ممنون از محبتتون من می خوام بتونم گارانتی گوشی رو بر گردونم
رام رسمی گوشی که روی گوشیم بوده و زبان فارسی رو هم پشتیبانی می کنه از کجا پیدا کنم

S /\ E E D
2014-10-28, 03:14 PM
ممنون از محبتتون من می خوام بتونم گارانتی گوشی رو بر گردونم
رام رسمی گوشی که روی گوشیم بوده و زبان فارسی رو هم پشتیبانی می کنه از کجا پیدا کنم

به تاپیک رام های رسمی نوت 2 مراجعه کنید و آخرین بیس رو دانلود و نصب کنید ...

frmesk13
2014-10-31, 11:40 AM
سلام اقا سعید ببخشید من هر کاری کردم نتونستم با screen mirroring گوشیمو به tv وصل کنم همه چیز درسته میخواد وصل شه میگه اتصال قطع شد...گوشیم نوت 2 هست مدل 7100 ولی با مال دوستم که 7105 بود امتحان کردیم قبولش کردهیچ مشکلی نداشت...دوسه روزه انواع رام رو امتحان کردم نمیدونم مشکل از کجاست.ممنون میشم راهنمایی کنید

aQvla
2014-11-19, 09:28 PM
سلام خسته نباشید به بچه های زحمت کش سایت ir-tci ، تاز گی ها وقتی بازی نصب میکنم مثل بازی trial xtreme 3 با پیام خطای (unfortunately trial xtreme 3 has stopped ) برنامه رو میبنده باید چیکار کنم این مشکل بر طرف بشه لطفا کمک کنید :14:

HOSSEINTOR
2014-11-25, 06:25 PM
سلام
من ی نوت 2 دارم که به انرید 4.3 با بیس باند 7100ddea1
ابدیتش کردم
البته به یه تعمیراتی دادمش که فکر کنم اونم با odin روش زده دیگه.....
حالا الان میخوام روتش کن
تو این سایت اومده با cf_root اموزش داده اینم لینکش
Root Galaxy Note 2 N7100 Running Android 4.3 Jelly Bean [How to] (http://www.ibtimes.co.uk/galaxy-note2-n7100-root-android43-xxuemk4-jellybean-523833)
من تمام فایلاشو دانلود کردم ولی نمیدونم اگه روتشکنم مشکلی برا گوشییم پیش میاد یا نه

اخه بعضی از دوستازد برا گوشیشون مشکل پیش اومده
و ی مشکل دیگه یدونم این فایل cf_root به بیس باند ورژن گوی من میخوره؟؟؟

کمکم کنی خیلی لازمش دارم!!!!!!!1

bastakizad
2014-11-26, 07:11 PM
سلام ... لطفا کمکم کنین ... گوشی نوت دو دیشب خاموش شد بعد هم روی لوگو سامسونگ موند ... هارد ریست فکتوری هم کردم بی فایده بود.. بعد هم از دیشب تا ظهر فایل رام اون رو دانلود میکردم... بعد هم که میبردم رو دانلودینگ که فلش بزنم توسط اودین شناخته نمیشد.. و چند بار هم امتحان کردم که بشناسه نشد.... حالا مشکل بزرگتری دارم و اینکه خاموشه و اصلا روش نمیشه... کلید پاور رو بیشتر از سی ثانیه هم نگه میدارم روشن نمیشه .. چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

LinX64
2014-11-26, 08:18 PM
سلام
من ی نوت 2 دارم که به انرید 4.3 با بیس باند 7100ddea1
ابدیتش کردم
البته به یه تعمیراتی دادمش که فکر کنم اونم با odin روش زده دیگه.....
حالا الان میخوام روتش کن
تو این سایت اومده با cf_root اموزش داده اینم لینکش
Root Galaxy Note 2 N7100 Running Android 4.3 Jelly Bean [How to] (http://www.ibtimes.co.uk/galaxy-note2-n7100-root-android43-xxuemk4-jellybean-523833)
من تمام فایلاشو دانلود کردم ولی نمیدونم اگه روتشکنم مشکلی برا گوشییم پیش میاد یا نه

اخه بعضی از دوستازد برا گوشیشون مشکل پیش اومده
و ی مشکل دیگه یدونم این فایل cf_root به بیس باند ورژن گوی من میخوره؟؟؟

کمکم کنی خیلی لازمش دارم!!!!!!!1
سلام ، نه در صورتی که بدرستی طبق آموزش ها پیش برید مشکلی ایجاد نمیکنه !
همچنین بهتره گوشی رو هم آپدیت کنین ؛ در حال حاظر حدود 2 نسخه بعد از 4.3 برای دانلود موجود هست !
رام های رسمی Galaxy Note II (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=190026)

سلام ... لطفا کمکم کنین ... گوشی نوت دو دیشب خاموش شد بعد هم روی لوگو سامسونگ موند ... هارد ریست فکتوری هم کردم بی فایده بود.. بعد هم از دیشب تا ظهر فایل رام اون رو دانلود میکردم... بعد هم که میبردم رو دانلودینگ که فلش بزنم توسط اودین شناخته نمیشد.. و چند بار هم امتحان کردم که بشناسه نشد.... حالا مشکل بزرگتری دارم و اینکه خاموشه و اصلا روش نمیشه... کلید پاور رو بیشتر از سی ثانیه هم نگه میدارم روشن نمیشه .. چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

ممکنه چندین عامل باعث بشن گوشی شما مشکل پیدا کنه !!
از جمله سخت افزاری و عوامل خارجی ...
بحرحال اگه بالا اومد و خواستید فلش بزنید ، قبلش روی کامپیوترتون حتما جدیدترین درایور شناسایی گوشی های سامسونگ رو نصب کنید (kies هم میتونه کمکتون کنه)
و بعد خواهید دید که گوشیتون شناسایی میشه ...
+ اگر کامپیوتر هست از درگاه های پشت کیس +
اگر لبتاب هست ، برای شناسایی بهتر به اولین پورت usb2 متصل کنین و میتونید برای بهتر شدن عملکرد ، موس usb و ... رو بکشید تا گوشیتون شناسایی بشه !
باز هم میگم ممکنه مشکل سخت افزاری هم باشه که بعدا بوجود اومده باشه و نیاز به باکس و تعمیرکار باشه..
موفق باشید.

amir125
2015-02-20, 12:33 PM
درو.
گلکسی نوتn7105 هست که خودبه خود روی ارم گیر کرده 2فایل فلش گرفتم وبا ادین فلش زدم اما تا فلش شروع میشد گزینه فیلد میومد و فلش نمیگرفت
اینم بگم منو ریکاوری نداره که وایپ دیتا کنم یعنی میره به ریکاوری ولی ای گزینه هارو نداره تا وایپ دیتا کنم .
اگه میشه اساتید محترم کمک کنن
متشکرم

shadow313
2015-04-15, 03:46 PM
درو.
گلکسی نوتn7105 هست که خودبه خود روی ارم گیر کرده 2فایل فلش گرفتم وبا ادین فلش زدم اما تا فلش شروع میشد گزینه فیلد میومد و فلش نمیگرفت
اینم بگم منو ریکاوری نداره که وایپ دیتا کنم یعنی میره به ریکاوری ولی ای گزینه هارو نداره تا وایپ دیتا کنم .
اگه میشه اساتید محترم کمک کنن
متشکرم

یک ریکاوری جدید مثل اخرین ورژن TWRP ورژن 2.8.6.0 را بگیرید و نصب کنید و از طریق اون وایپ کنید

shadow313
2015-04-20, 04:35 PM
یک ریکاوری جدید مثل اخرین ورژن TWRP ورژن 2.8.6.0 را بگیرید و نصب کنید و از طریق اون وایپ کنید
این ورژن از ریکاوری مشکل داره
از ورژن دیگه استفاده بشه بهتره

matador555
2015-04-20, 06:24 PM
سلام دوستان یه N7100 دارم که فلش زدم الان بالا نمیاد، هر رامی میزنم همون اول تو اودین میزنه Failed هم با پیت زدم هم بدون پیت، رامهای 4.1.2 ،4.3 ، 4.4.2 را تست کردم نمیدونم دیگه چیکارش کنم اینم رامهایی که تست کردم :

N7100XXDLL7_N7100OJVDLL2_N7100XXDLK7 - 4.1.2 - 3 فايله
N7100XXUEMK9_N7100DBTEMK2_DBT - 4.3
N7100XXUFND4_N7100OJVFND3_AFG - 4.4.2

matador555
2015-04-21, 10:01 AM
دوستان کابلمو عوض کردم پورت USB هم عوض کردم، گوشی نه رام میگیره و نه میشه کاستوم ریکاوری نصب کرد توی اودین همون اول فلش میزنه Set Partition بعدش در جا Failed میده

mrmostafa
2015-04-26, 06:00 PM
رام 4.4.2 رسمی طبق آموزش پیش رفتم هیچ مشکلی نداشت با آخرین ورژن اودین و 2 تا ورژن قبلم تست کردم نشد failed میده. درایور همه چی هم نصب کردم. وصلم کردم اون خانه اول و اودین آبی شد. نمیدونم مشکلش کجاست
ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟ رام رسمی فعی 4.1.2 هستش با 2 تا رام فرانسه و امارات هم تست کردم با اودین های مختلف خطا میده

http://www.uplooder.net/img/image/15/b1f50bbaf7babf2631fbcc01b977e280/not2.jpg

shadow313
2015-04-29, 12:25 PM
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟ رام رسمی فعی 4.1.2 هستش با 2 تا رام فرانسه و امارات هم تست کردم با اودین های مختلف خطا میده

http://www.uplooder.net/img/image/15/b1f50bbaf7babf2631fbcc01b977e280/not2.jpg
با فایل پیت مناسب گوشیتونهم یکبار فلاش کنید

mrmostafa
2015-04-29, 12:36 PM
با فایل پیت مناسب گوشیتونهم یکبار فلاش کنید

فايل پيت چيكار ميكنه؟؟ از كجا دانلود كنم؟؟؟
در من كابل فابريك خودش نيست براي گوشي سوني زد 1 هستش ولي خوب ميشناسه گوشي رو مشكلي پيش نمياره ؟؟؟
يه سري ميگن بايد رام 4 فايله فلش كني يا همون فايل پيت كه شما گفتي. ممنون ميشم لينكي دارين بدين

shadow313
2015-04-29, 12:49 PM
فايل پيت چيكار ميكنه؟؟ از كجا دانلود كنم؟؟؟
در من كابل فابريك خودش نيست براي گوشي سوني زد 1 هستش ولي خوب ميشناسه گوشي رو مشكلي پيش نمياره ؟؟؟
يه سري ميگن بايد رام 4 فايله فلش كني يا همون فايل پيت كه شما گفتي. ممنون ميشم لينكي دارين بدين
فایل pit برای Galaxy Note 2 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=211489)

این مخصوص نسخه 16 گیگه

حتما کابلهای دیگه را امتحان کن میتونه تاثیر داشته باشه

mrmostafa
2015-04-29, 06:56 PM
فایل pit برای Galaxy Note 2 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=211489)

این مخصوص نسخه 16 گیگه

حتما کابلهای دیگه را امتحان کن میتونه تاثیر داشته باشه

من فایل پیت گلاکسی نوت 2 رو هم گرفتم فلش زدم باز خطا دادش.
<ID:0/006> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> N7100XXUFNL1_N7100OJVFOA1_N7100XXUFOA1_HOME.tar.md 5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/006> Odin v.3 engine (ID:6)..
<ID:0/006> File analysis..
<ID:0/006> SetupConnection..
<ID:0/006> Initialzation..
<ID:0/006> Set PIT file..
<ID:0/006> DO NOT TURN OFF TARGET!!
<ID:0/006>
<ID:0/006> Re-Partition operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
<ID:0/006> Removed!!

حالا رام 5 کاستوم دانلود کردم ریختم تو گوشی نصب کنم داخل Apply update from external storage میرم هیچی نمیاره و خطای زیر رو میده:
E:failed to mount /sdcard no such file or directory
بالا هم زده :
Android system recovery 3e

الان من باید چیکار کنم؟؟؟ تبلت سامسونگ داشتم 100 بار رام ریختم تا به حال به مشکل نخوردم این نوت 2 چقدر بد قلقه.

aban12
2015-04-29, 07:25 PM
من فایل پیت گلاکسی نوت 2 رو هم گرفتم فلش زدم باز خطا دادش.
<ID:0/006> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> N7100XXUFNL1_N7100OJVFOA1_N7100XXUFOA1_HOME.tar.md 5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/006> Odin v.3 engine (ID:6)..
<ID:0/006> File analysis..
<ID:0/006> SetupConnection..
<ID:0/006> Initialzation..
<ID:0/006> Set PIT file..
<ID:0/006> DO NOT TURN OFF TARGET!!
<ID:0/006>
<ID:0/006> Re-Partition operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
<ID:0/006> Removed!!

حالا رام 5 کاستوم دانلود کردم ریختم تو گوشی نصب کنم داخل Apply update from external storage میرم هیچی نمیاره و خطای زیر رو میده:
E:failed to mount /sdcard no such file or directory
بالا هم زده :
Android system recovery 3e

الان من باید چیکار کنم؟؟؟ تبلت سامسونگ داشتم 100 بار رام ریختم تا به حال به مشکل نخوردم این نوت 2 چقدر بد قلقه.

رام کاستوم فایل زیپ هستش دیگه ؟!
شما واسه نصبش باید کاستوم ریکاوری نصب کنید با ریکاوری استوک نمیشه. فقط اخرین ورژن ریکاوری رو نصب کنید ک پیشنهاد بنده ریکاوری twrp هستش.

موفق باشید

mrmostafa
2015-04-30, 12:14 PM
رام کاستوم فایل زیپ هستش دیگه ؟!
شما واسه نصبش باید کاستوم ریکاوری نصب کنید با ریکاوری استوک نمیشه. فقط اخرین ورژن ریکاوری رو نصب کنید ک پیشنهاد بنده ریکاوری twrp هستش.

موفق باشید

بله فایل زیپ هستش کاستوم هم آخرین ریکاوری پیشرفتهر و ریختم ولی میرم داخلش همون قدیمیه هست اصلا فقط از رو مموری برای نصب داره گوشی رو نمیاره. رام رسمی هم که هر کاری میکنم فلش نمیشه

الان رفتم تو لیست فایل های زیر رو انتخاب کردم هر کدوم رو فلش زدم ریکاور شد و pass هم داد ولی باز میرم تو ریکاوری همون قبلیه و قابلیت نصب از فون مموری رو نداره
openrecovery-twrp-2.8.5.0-t03gub.img.tar
openrecovery-twrp-2.4.4.0-n7100.img

ممنون میشم راهنمایی کنید

aban12
2015-04-30, 05:42 PM
بله فایل زیپ هستش کاستوم هم آخرین ریکاوری پیشرفتهر و ریختم ولی میرم داخلش همون قدیمیه هست اصلا فقط از رو مموری برای نصب داره گوشی رو نمیاره. رام رسمی هم که هر کاری میکنم فلش نمیشه

الان رفتم تو لیست فایل های زیر رو انتخاب کردم هر کدوم رو فلش زدم ریکاور شد و pass هم داد ولی باز میرم تو ریکاوری همون قبلیه و قابلیت نصب از فون مموری رو نداره
openrecovery-twrp-2.8.5.0-t03gub.img.tar
openrecovery-twrp-2.4.4.0-n7100.img

ممنون میشم راهنمایی کنید

شما ی ریکاوری دیگه دانلود کن و بزن ببین چی میشه مثلا ریکاوری فیلز خوبه.
ورژن اودین رو هم عوض کن ببین چی میشه.
در حالت عادی نباید این مشکل باشه

موفق باشید

mrmostafa
2015-04-30, 06:29 PM
شما ی ریکاوری دیگه دانلود کن و بزن ببین چی میشه مثلا ریکاوری فیلز خوبه.
ورژن اودین رو هم عوض کن ببین چی میشه.
در حالت عادی نباید این مشکل باشه

موفق باشید

فیلز هم فلش کردم باز تغییری نکردش. ورژن اودین هم عوض کردم نشد که نشدش. واقعا مسخرست تا به حال به این مشکل بر نخورده بوده با دستگاه های دیگه این گلاکسی نوت واقعا مسخرست

basefahim
2015-05-03, 11:55 AM
سلام دوستان
به تازگی مشکلی برای گوشیم پیش اومده ، یه هاله خیلی کم رنگ روی صفحه نمایش گوشیم افتاده که نمیدونم دلیلش چیه . دوستان میتونند کمک کنند ؟ البته هاله یکم پررنگتر از چیزی هست که در تصویر میبینید
http://uupload.ir/files/02g_20150503_100447.jpg

aban12
2015-05-03, 07:54 PM
سلام دوستان
به تازگی مشکلی برای گوشیم پیش اومده ، یه هاله خیلی کم رنگ روی صفحه نمایش گوشیم افتاده که نمیدونم دلیلش چیه . دوستان میتونند کمک کنند ؟ البته هاله یکم پررنگتر از چیزی هست که در تصویر میبینید
http://uupload.ir/files/02g_20150503_100447.jpg

سلام دوست عزیز به این نوع مشکل میگن خستگی پیکسل که واسه صفحات امولد پیش میاد و دلیلش هم اینه که ی کادری یا چیزی ب طور مداوم ی جا از صفحه بوده و گوشی شما روی حالت استند بای داشته اونو نشون میداده ک البته حدس میزنم نور گوشیتون زیاد هم بوده و باعص شده این اتفاق سریع تر بیفته. کلا این مشکل این جور صفحه ها هستش و توصیه میشه بعد از ی مدت کلا بک گراند و استاتوس بار و ... عوض بشه.
حالت دیگه ای هم وجود داره ک میتونه باعث بوجود اومدن این مشکل بشه و اینه ک ی نقطه از گوشی داغ بشه و ال سی دی اسیب ببینه .
در کل مشکل خاصی نیست.

موفق باشید

aban12
2015-05-03, 07:57 PM
فیلز هم فلش کردم باز تغییری نکردش. ورژن اودین هم عوض کردم نشد که نشدش. واقعا مسخرست تا به حال به این مشکل بر نخورده بوده با دستگاه های دیگه این گلاکسی نوت واقعا مسخرست

بنده خودم این گوشی رو دارم ولی تا حالا ب این مشکل عجیب برنخوردم.
شما با ی سیستم دیگه امتحان کنین شاید مشکل از سیستمنون باشه

mrmostafa
2015-05-04, 01:11 PM
بنده خودم این گوشی رو دارم ولی تا حالا ب این مشکل عجیب برنخوردم.
شما با ی سیستم دیگه امتحان کنین شاید مشکل از سیستمنون باشه

روت کردم ریکاوری درست شدش. رام اصلی که هر کاری کردم نصب نشد اومدم همین رام این تاپیک نصب کردم بدون مشکل نصب شد فقط تنها مشکل اینه سیم کارت نمیخونه و موقع نصب کلی صبر کردم تلفن فعال سازی کنه نکردش. قبل اینکه رام کاستوم بریزم رام رسمی فلش طدم فکر کنم مشکل آنتن پیدا کرد نمیدونم چیکار کنم.
تبلت سامسونگ دارم از efs بكاپ نگرفتم 10 بار رام هاي مختلف فلش زدم مشكل آنتن نداشته نميدونم چرا اين اينطوري شده؟ البته قبل از فلش رام كاستوم اينطوري شدهب ود نميدونم رام رسمي خواستم بريزم يا وايپ كردم آنتنش پريد وگرنه‌آنتن داشتش.
الان رام كاستوم [ROM][5.0.2][LOLLIPOP][n7100]RESURRECTION REMIX 5.2.8[CM12-BASED] رو نصب كردم حالا فايل مودمش فرق داره يا هر فايلي ميشه؟؟ ممنون ميشم لينك دارين بذارين. با سپاس
ممنونم

x95usb
2015-08-07, 01:37 PM
سلام من یک نوت دو دارم وقتی روشنش مکنم روارم سامسونگ گیرمیکنه ی دفعه ارم خاموش میاد تا باطریش درنیارم همین طور ارم سامسونگ
میاد ومیره خواهشا کمکم کنید چکارش کنم درست شه ممنون فقط زود

Ahura Gala
2016-01-27, 10:20 PM
درود؛
گوشیمو با نرم افزار رایانه Wondershare MobileGo روت کردم بدون هیچ مشکلی و مدتی روت بود تا امروز که با *****User از روت درآوردمش و ریست فکتوری کردم؛
بعدش خواستم گوشی رو دوباره روت و رام Dn4 رو نصب کنم، گوشیرو به رایانه متصل کردم و برنامه Wondershare MobileGo رو راه اندازی کردم، بعده چند ثانیه مجبور شدم برنامه رو لغو کنم چون پنجره تمام صفحه بود و نمی تونستم با بقیه برنامه های رایانه کار کنم و می خواستم پنجره رو کوچک کنم؛ همینکه من لغو کردم و کابل گوشی رو قطع کردم دردسرا شروع شد!

گوشی به طرز وحشتناکی هنگ کرد که مجبور شدم باطریشو دربیارم و دوباره روشن کردم دیگه گوشی لود نشد و روی همون لوگو سامسونگ میموند! تازه لود شدن لوگو سامسونگ هم روون نبود مثل همیشه و هنگ میکرد تا لوگوش لود بشه و بعدش همونطور میموند!

خلاصه رفتم تنظیمات ریکاوری و از اونجا factory reset و wipe cache partition رو زدم ولی بازم درست نشد :(

دیگ آخرین کاری که به نظرم میرسه اینه که با رام رسمی فلش کنم که فعلا حجم ندارم 1گیگ رام دانلود کنم؛ خیلی کلافم لطفاً راهنمایی کنید...

shahinblac
2016-06-13, 07:16 PM
sسلام دوستان من نوت 2 دارم هفته پیش گوشی خود به خود ریست فکتوری شد (فکر کنم البته آپ دیت شد) در هر صورت کل اطلاعات گوشی پک شد ولی حافظه دستگاه کاملا پر نشون میده هیچی هم نیست که پاک کنم فکر کنم یه جایی مخفی هست میشه راهنمایی کنید چطوری میتونم حافظه دستگاه که مخفی هستو ببینم یا پاک کنم که به حالت عادی برگرده ؟

shahinblac
2016-06-16, 02:25 PM
sسلام دوستان من نوت 2 دارم هفته پیش گوشی خود به خود ریست فکتوری شد (فکر کنم البته آپ دیت شد) در هر صورت کل اطلاعات گوشی پک شد ولی حافظه دستگاه کاملا پر نشون میده هیچی هم نیست که پاک کنم فکر کنم یه جایی مخفی هست میشه راهنمایی کنید چطوری میتونم حافظه دستگاه که مخفی هستو ببینم یا پاک کنم که به حالت عادی برگرده ؟
کسی نبود

javadfamo
2016-08-06, 07:51 AM
سلام علیکم........

بنده روت کردم و بعد از مدت ها وقتی رو حالت wcdma قرار می دهم کلا آنتن می پره........................

یعنی no service میده.حتی بررسی نمی کنه که اصلا آنتن داره یا نه..............

مشکل کجاست....با روش داخل تایپیک ها روت کردم و هم این که از لحظه خرید رامی رو دستی نصب نکردم و فقط از طریق گوشی به ۴.۴.۲ آپدیت کردم..................

لطفا راهنماییییییییییییییییییی ــــــــــــــ

در ضمن اگر مودم این ورژن من رو دارید ممنون میشم بدید تا تست کنم......

خیلی خیلی ممنونم از لطفتون..........

گوشیم هم Galaxy Note 2 است