PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ا_-=//Mersad ROM WP7 Series V4 \\=-_ا wp7.8 8835 | Stable | BT | FullUnlocked | Full Advanced | FA

Mersad WM
2012-09-26, 08:06 PM
Mersad ROM | Windows Phone 7 Series V4| HTC 7Pro
Tango 8835 | Full Unlock | Full Advanced | Persian KeyB | Internet Sharing | Bluetooth | Stable

باز هم بعد از مدت ها نسخه ی جدید بهترین رام های ویندوز فون 7 آماده شد ، در این نسخه تمامی برنامه ها همانند هسته ی سیستم عامل بروز رسانی شده ، نسخه ی 4 رام ها از ورژن 8835 ویندوز فون یا همان ویندوز فون 7.8 استفاده می کند و تمامی امکانات جدید ارایه شده برای ویندوز فون در رام گنجانده شده تا همانند نسخه های پیشین رام این سری هم لایق صفت بهترین رام ویندوز فون را داشته باشد
در این نسخه تمام نیاز های کاربران همانند نسخه ی قبلی در نظر گرفته شده و دستگاه شما بعد از نصب رام بجز برنامه های جانبی و سرگرمی و بازی به برنامه ی ضروری جانبی نیازی ندارد

ویژگی ها :

-- آخرین نسخه ی ویندوز فون 7 ( ویندوز فون 7.8 بیلد 8835 تانگو)
-- قابلیت ارسال شماره به سیم کارت
-- انتخاب و ارسال آسان عکس و موزیک و کانتکت با بلوتوث
-- خروجی ویدیو از دستگاه
-- بلک لیست
-- اشتراک گذاری مخاطبین
-- محاسبه گر و محدود کننده تماس و پیامک و اینترنت
-- مارکت های مختلف برای دانلود نرم افزار
-- بهینه ساز مصرف باطری
-- امکان تغییر لایو اکانت اصلی دستگاه
-- جی پی اس آفلاین و سخن گوی فارسی
-- اپرا مینی فعال برای عبور از شیلتر
-- تنظیم فعال سازی سنسور ها
-- تقویم فارسی
-- دیکشنری آفلاین فارسی
-- مدیریت دسترسی نرم افزار ها به روت
-- بکاپ گیری از پسامک ها
-- قرار دادن شرتکات های مختلف در صفحه ی اصلی
-- ساعت درون کاشی های زنده
-- فایل منجر با قابلیت ارسال بلوتوث
-- مترجم صوتی
-- آی پی ثابت
-- اضافه شدن تمامی امکانات دوربین
-- مدیریت دکمه ی سرچ دستگاه
-- استفاده از مارکت و امکانات نوکیا
-- حذف سایر زبان ها جز انگیلسی
-- حل مشکل اجرای خودکار بعد از نصب نرم افزار ها
-- فعال بودن دلیوری پیامک ها به صورت پیشفرض
-- دوربین مجازی برای استفاده از نرم افزارهایی که در حالت عادی بروی تمامی دستگاه ها پشتیبانی نمی شود
-- دسترسی به نرم افزار های تمامی برند ها (از نرم افزار WPH Tweaks موجود در رام برای تغییر استفاده کنید ) آپدیت شد
-- پشتیبانی از نرم افزارهای مدیریت ویندوز موبایل سری 6
-- جلوگیری از فلش بخش های گوشی که با فلش شدن به ورژن جدید برای تغییرات آینده مشکل پیش خواهد آورد
-- محافظت از بوت لودر ، رادیو و ... در زمان نصب رام
-- جلوگیری از انجام تغییرات در رادیو دستگاه برای آنتن دهی بهتر و جلوگیری از مشکات انتن دهی دستگاه های انلاک شده
-- لوگو اصلی اچ تی سی
-- جیلبریک دائمی دستگاه و جلوگیری از ری.لاک شدن دوباره ی دستگاه
-- رفع مشکل تصاویر 32 بیتی
-- رفع محدودیت تعداد نرم افزار های کرک شده ( unsigned )
-- انلاک محدودیت های نرم افزار های سیستمی (0x81030120 ) ( INTEROP-UNLOCK )
-- انلاک کامل برای استفاده از تمامی نرم افزار هایی که تغییرات سیستمی ایجاد می کنند full unlock v3
-- نصب نرم افزار از اینترنت اکسپلورر و تمامی نرم افزار ها
-- اجرای تمامی بازی های کرک شده ی ایکس باکس لایو
-- قطع خودکار صدای دوربین هنگامی که ولوم دستگاه 0 است
-- آنلاک تمامی تنظیمات غیر فعال شده
-- افزوده شدن امکانات و نرم افزار های Nokia lumia 900
-- آپدیت نرم افزار های پیش فرض اچ تی سی
-- آخرین نسخه ی رام اچ تی سی
-- اشتراک گذاری اینترنت دستگاه
-- کیبورد فارسی در تمام برنامه ها (در تنظیمات کیبورد spanish را فعال کنید + حدس کلمات فارسی (آزمایشی) )
-- اضافه شدن والپیپر های بیشتر
-- فعال شدن اتوماتیک حالت ذخیره باتری در زمان کم بودن باتری برای طول عمر بیشتر باتری
-- اضافه شدن ir-tci به علاقمندی های مرورگر اینترنت
-- بهینه سازی کالر ای دی
-- فعال شدن wifi 11n
-- افزوده شدن قابلیت انتخاب بیش از 150 رنگ برای ایکون ها و رنگ نوشته ها و
19 تم رنگی مختلف برای تغییر کلی رنگ دستگاه
-- قابلیت دانگرید به رام های پیشین

اسکرین شات :
http://upload.ir-tci.org/filestore/dc/3jnCgGXRj9.ScreenDump_2012-06-01_12_06_48_1180_AM.jpg._http://upload.ir-tci.org/filestore/02/5TmETN3Qo5.ScreenDump_2012-10-01_12_10_51_4390_AM.jpg._

برنامه ها برای استفاده از روت (فول آنلاک) باید در برنامه ی ROOT manager تایید شوند در غیر این صورت کار نخواهند کرد

این نسخه بر پایه بیلد آزمایشی ویندوز فون ارایه شده و در حالت بتا است لیکن ممکن دارای باگ های جزعی باشد

Mersad WM
2012-09-26, 08:10 PM
لینک دانلود :

http://www.mediafire.com/download.php?652v0dy9ygnj8qu

http://www.mediafire.com/download.php?p02kdn9gxjxou26

نرم افزار و درایور خروجی ویدیو :

http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/t7__eUO5e6/wp7-usb-video-out.zip

-MoHANDeS-
2012-10-03, 03:39 AM
آقا کسی این رام رو نصب کرده ؟
مشکلی
باگی
چیزی ...

tapesh95
2012-10-19, 07:37 AM
سلام
خسته نباشید
من این رام را دانلود کردم
اما نمیتونم نصب کنم
Mersad_ROM_V4_7Pro_wp78.7z.001
Mersad_ROM_V4_7Pro_wp78.7z.002
این 2 فایل رو باید چیکار کنم؟

Amir
2012-10-19, 10:33 AM
سلام
خسته نباشید
من این رام را دانلود کردم
اما نمیتونم نصب کنم
Mersad_ROM_V4_7Pro_wp78.7z.001
Mersad_ROM_V4_7Pro_wp78.7z.002
این 2 فایل رو باید چیکار کنم؟

باید با برنامه 7Zip Archiver اولی رو اکسترکت کنی و بعدش خودش دومی رو اکسترکت میکنه و دوتا پارت رو یکی میکنه اون موقع میتونی بری داخلش و اقدام به نصب رام کنی

samir777
2012-10-19, 01:15 PM
سلام دوستان
از اونجایی که من متوجه شدم رام hd7 و 7pro با هم هیچ فرقی نمیکنه از قسمت hd7 دان کردم. اما موقع نصب ارور 244

invalid model id رو میده.گوشی من hspl شده و رو بوت لودر 1.22 هست.الانم یه هارد ریست کردم ولی بازم نصب

نشد.لطفا راهنمایی کنید

tapesh95
2012-10-19, 07:06 PM
باید با برنامه 7Zip Archiver اولی رو اکسترکت کنی و بعدش خودش دومی رو اکسترکت میکنه و دوتا پارت رو یکی میکنه اون موقع میتونی بری داخلش و اقدام به نصب رام کنی
تشکر از راهنماییت
اخه این فایل ها پسوند خاصی ندارند!!!
من از طریق تغییر نام فایل پسوندش رو zip و rar کردم اما فایده ای نداشت میشه اسم کامل با پسوندشون رو واسم بگید
الان تو pc من با پسوند 001 و 002 نشون میده
باید پسوندشون رو چی بزارم

tapesh95
2012-10-20, 01:13 AM
دوستان من مشکلم نصب رام نیست
مشکل من اکسترا کردن این رامه
پسوندش
001.* و 002.* هستند
نه این برنامه س که گفتیت میتوه اکسترا کنه
نه برنامه های دیگه
001 رو هم برداشتم و پسوند رو به 7z تغیر دادم بازم ارور میده کخ فایل ها قابل شناختن نیستن
410 مگا بایت رام دانلود کردم
با یه پسوند درست میذاشتین که راحت اکسترا شه
zip میزاشتین ادم به مشکل بر نخوره

tapesh95
2012-10-20, 02:36 AM
سلام
مشکل رو دوست عزیزم حل کرد
http://forum.**********.net/member.php?u=197801

http://www.treepad.net/download/hjsplit.zip
این برنامه رو نصب کنید
سپس
دوتا فایل دانلود شده رو در یک پوشه کنار هم قرار بدید، برنامه ی hjspilit رو اجراکنید و روی گزینه ی join کلیک کنید بعد روی گزینه ی input file کلیک کرده و آدرس فایل اول (فایل با پسوند 001) رو به برنامه بدید، بعد از انجام عملیات، فایل ها به هم پیوشته میشود!
اکسترا کنید و نصب
خواهش میکنم اینجوری اپ نکنید

samir777
2012-10-25, 06:46 PM
اقایون جواب مارو بدین خواهشا.

Amir
2012-10-25, 06:58 PM
سلام دوستان
از اونجایی که من متوجه شدم رام hd7 و 7pro با هم هیچ فرقی نمیکنه از قسمت hd7 دان کردم. اما موقع نصب ارور 244

invalid model id رو میده.گوشی من hspl شده و رو بوت لودر 1.22 هست.الانم یه هارد ریست کردم ولی بازم نصب

نشد.لطفا راهنمایی کنید

اقایون جواب مارو بدین خواهشا.

دوست من خواهش میکنم صبور باشید

جواب شما واضحه . خیر

معلومه که رام HD7 با Pro فرق میکنه . اصلا هم امکانش نیست که این رو برای اون یکی نصب کنید.

aliagamon
2012-12-28, 03:28 PM
منم میخواهم

samir777
2012-12-29, 06:37 PM
با درود به دوستان

ایا نسخه جدید وین فون 7 که گفته بودید دی ماه میاد اومده یا باید صبر کرد؟ ممنون

naz_toto
2016-08-24, 10:29 AM
سلام
من یک گوشی htc 7pro دارم با سیستم عامل 7.8 که تا به حال آنلاک و جیلبریک و ... هم نشده.
چند سوال دارم:
یکی اینکه در صورت نصب این رام روی گوشی تمام اطلاعات موجود روی گوشی مانند پیامک ها و ... پاک میشند یا سرجاشون میمونند؟
دوم اینکه در صورت نصب این رام آیا باز هم میتوان به رام اصلی گوشی برگشت یا خیر؟
مشکل اصلی من اینه که میخوام از sms هام بک آپ بگیرم ولی هیچ راهی پیدا نکردم. همچنین هیچ راهی برای انتقال یکسری از فایل های صوتی ضبط شده روی گوشه به کامپیوتر به جز آپلود اونها به skydrive یا dropbox و دانلود اونها پیدا نکردم. و این مورد باعث شده حجم گوشیم خیلی پر بشه
خواهش میکنم من رو راهنمایی بفرمایید.
البته میدونم که خیلی از تاپیک گذشته.

h_kh_1367
2016-08-27, 08:28 AM
سلام
من یک گوشی htc 7pro دارم با سیستم عامل 7.8 که تا به حال آنلاک و جیلبریک و ... هم نشده.
چند سوال دارم:
یکی اینکه در صورت نصب این رام روی گوشی تمام اطلاعات موجود روی گوشی مانند پیامک ها و ... پاک میشند یا سرجاشون میمونند؟
دوم اینکه در صورت نصب این رام آیا باز هم میتوان به رام اصلی گوشی برگشت یا خیر؟
مشکل اصلی من اینه که میخوام از sms هام بک آپ بگیرم ولی هیچ راهی پیدا نکردم. همچنین هیچ راهی برای انتقال یکسری از فایل های صوتی ضبط شده روی گوشه به کامپیوتر به جز آپلود اونها به skydrive یا dropbox و دانلود اونها پیدا نکردم. و این مورد باعث شده حجم گوشیم خیلی پر بشه
خواهش میکنم من رو راهنمایی بفرمایید.
البته میدونم که خیلی از تاپیک گذشته.

سلام
بله در صورت نصب رام همه اطلاعات پاک میشه .
بله ، دوباره باید رام رسمی رو دانلود و فلش بزنی .
تو ویندوزفون 8 و بالاتر تو تنظیمات اگه بک آپ فعال باشه از پیامک ها تو اکانت مایکروسافت بک آپ میگیره ، تو ویندوزفون 7 رو نمیدونم ، باید تو تنظیمات بگردی ، نرم افزار هایی برای تهیه پشتیبان از پیامک و مخاطبین تو استور هست ، باید ببینی رو ویندوزفون 7 هم نصب میشه .
برای انتقال فایل بین گوشی و کامپیوتر از یه نرم افزار استفاده می شد ، اسمش Zone فکر کنم ، اونو امتحان کردی ؟ اگه نشد راه دیگه ای بجز آپلود و دانلود نداری !

:x:x:flower::x:flower::flower: