PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش پیدا کردن پسورد فراموش شده مموری کارت در گوشی های هک شده

HaMeD
2008-07-25, 12:33 PM
سلام

این ترفند فقط بر روی گوشی های هک شده امکانپذیره.

برنامه x-plore رو نصب و اجرا کنید , بعد برید داخل درایو C که همون فون مموری میباشد(طبق عکس) و مسیر زیر رو طی کنید :

SYS>data

http://**********/images/foeso6p34ngnxoj2f5s.jpg

حال فایل mmcstore را کپی کنید تو مموری کارت یا تو کامپیوتر (فرقی نمیکنه)

مثلا E:\Data , بعد باید برگردید به عقب و وارد درایو E یا همون مموری کارت شده و وارد پوشه Data بشید.

برید رو فایل mmcstore و عدد 7 رو بزنید تا Rename بشه و به آخر اسمش پسوند .txt اضافه کنید . حالا Menu>File>Open by system کنید و دیگه تموم . .

http://**********/images/4u***24wlw3016fi0pms.jpg

اگه دقت کنید تو سطر آخر پسورد فعلی (ir-tci (http://www.ir-tci.org/)) نوشته شده %

2 نکته مهم :

1.اگر به محتوای فایلmmcstore دقت کنید سطر دوم قبل از عبارت SM00000+A یه عبارت دیگه (gamja) نوشته شده که در واقع پسورد مموری کارت دوم من می باشد.

ممکنه شما هم مثل من از 2 مموری کارت استفاده کنید که در اینصورت یه فایلی مثل اونی که تو عکس هست خواهید داشت یا اصلا 1 مموری کارت استفاده کنید ولی پسوردش تو سطر دوم باشه

2.اگه پسوورد مموری کارتتون رو نمیدونین قبل از اینکه گوشیتونو ریست یا آپدیت کنین از پسورد اون بوسیله فایل mmcstore مطمئن بشید , چون بعد از ریست یا آپدیت دیگه اون فایل موجود نخواهد بود ) البته در صورتیکه به هر دلیل پسورد مموری کارت رو صحیح وارد کنید دوباره ایجاد میشه ).

موفق باشید:flower:

HaMeD
2008-07-27, 09:44 AM
دوست عزيز من مراحل رو رفتم ولي پوشه ديت زيز مجموعه نداره يعني علامت + نزده و گوشيم هم هك شده است هم پسورد بهش دادم

دوست عزیز احتمالا شما گوشیتونو به تازگی ریست یا آپدیت کردین یا به هر نحوی حافظه گوشیتونو پاک کردین

و تا حالا از شما پسورد مموری درخواست نشده به همین علت تو فایل mmcstore ثبت نشده

اگه یه بار change password کنید این فایل ظاهر خواهد شد

HaMeD
2008-09-06, 12:48 AM
رو 6600 هم تست کردم و جواب داد

HaMeD
2008-09-07, 09:39 AM
کجا باید change password کنم؟
سلام دوست عزیز
مسیر زیر رو تو گوشیتون طی کنید :
Menu>Settings>DataManager>memory>Options>Set Password

HaMeD
2008-09-08, 12:15 PM
سلام دوست عزیز من یک ان73 دارم که این طوری شده آیا با ریسیت کلی که میکنی کامل اون فایل پاک میشه منظورم همون ریست فاکتوری هست......
سلام دوست عزیز
اگه این فایل رو تو گوشیتون دارید قبل از ریست کردن پسرود مموری کارتو بردارید
چون بعد از ریست کردن این فایل پاک میشه و وقتی مموری رو وارد کنید پسور اون ازتون پرسیده میشه

HaMeD
2008-09-08, 07:00 PM
من گوشیمو فرمت کرذم. یعنی mmcstore نداره. تو این قسمت هم که میرم اصلا change password نداره. یعنی مموری
واقعا قفل شده. فقط میخوام بدونم راهی هست که اطلاعاتشو کپی کنم؟ N73 ME
سلام دوست عزیز
فکر نمیکنم راه دیگه ای برای بدست اوردن پسوردش باشه
شما قبل از ریست باید از MMCSTORE استفاده میکردین
اگه با گوشی میتونید بصورت mass storage به کامپیوتر وصلش کنید کپی بگیرید اگه نه که راهی نیست

dastan2
2008-09-08, 10:10 PM
من یک راه بلدم که فکر میگنم موفق بشی به شرت انکه بتونی مموری خودت را فرمت کنی اگه تونستی فرمت کنی با نرم افزار مجیک ریکاوری میتونی اطلاعات مموری رو برگردونی اگر هم نتونستی با این نرم افزار میتونی فایل به فایل برگردونی زمان میبره ولی خیلی توپ امید وارم موفق بشی اگه تونستم این نرم افزار رو اپلود میکنم و تو اینجا میزارم اگه نشد بورو تو نت پیدا کن

dastan2
2008-09-08, 10:52 PM
برین حالشو ببرین هم نرم افزار هم کرک

HaMeD
2008-09-09, 03:13 PM
این magic recovery رو چکار کنم؟
بعد فرمت بذارم تو گوشیم؟
سلام دوست عزیز
این یه برنامه بازیابی اطلاعات که شما بعد از اینکه با فرمت مموزیتون تونستید پسورد اونو حذف کنید به کمک این برنامه میتونید اطلاعات مموریتونو بایابی کنید

HaMeD
2008-09-11, 01:26 AM
من كه نتونستم.يعني نفهميدم كجا بايد رفت.
سلام دوست عزیز
شما گوشیتون ریست کردین و دیگه اون فایل رو ندارید
همونطور که تو تاپیک زیر جوابتون دادم :

بازيابي پسورد مموري كارت در خود موبايل (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=5320&p=159309)

HaMeD
2008-09-11, 04:03 PM
روی n80 هم تست کردم ولی توی پوشه sysچیزی نیست
سلام دوست عزیز
شما مطمئنید که گوشیتونو هک کردید؟
به روشی که تو صفحه اول اشاره شده بعد گوشی رو در حالت هک قرار میدین
ذلایل دیگه که ممکنه : احتمالا شما گوشیتونو به تازگی ریست یا آپدیت کردین یا به هر نحوی حافظه گوشیتونو پاک کردین و یا تا حالا از شما پسورد مموری درخواست نشده به همین علت تو فایل mmcstore ثبت نشده
اگه یه بار change password کنید این فایل ظاهر خواهد شد

HaMeD
2008-09-19, 01:34 AM
دوست عزیر متاسفانه مشکل شما اینه که ملاک و معیار شما 5700 هستش من به شما پیشنهاد می کنم که شما یک گوشی دگه مثل n95 یاn73 یاn82بخرید
سلام
دوست عزیز ما اینجا دعوای گوشی یا برند نمیکنیم
اگه به عنوان تاپیک دقت کنید نوشته سری60 ورژن3
پس گوشی شما هم جز این دستس لطفا بگین مشکلتون با کدوم بخش از آموزشه تا راهنماییتون کنم

HaMeD
2008-10-06, 10:50 PM
با سلام
دوست عزیز گوشی من 6300 هست و روی مموری گوشیم پسورد گذاشتم و حالا هم پسورد را فراموش کردم
گوشی رو فلش کردم و هر کاری هم کردم نتونستم برنامه ایکس-پلور را روی گوشی خودم نصب کنم
ولی روی گوشی دوستم نصب کردم
حالا می خواستم بدونم با گوشی رفیقم میتونم پسورد مموری خودم رو پیدا کنم؟
اصلا کلا حالا من باید چی کار کنم
چه جوری میتونم مموری خودم رو زنده کنم
اطلاعات درون مموریم برام مهم نیست
فقط میخوام کار کنه همین
ممنون میشم کمکم کنید
سلام دوست عزیز
گوشی شما جاوا و از فرمت sis پشتیبانی نمیکنه که بتونید x-plore رو نصب کنید
تو صفحه اول توضیح دادم که در صورت ریست یا فلش و یا آپدیت گوشی دیگه این روش جواب نخواهد داد
شما میتونید با استفاده از برنامه های فرمت کننده قوی یا به هر نحو دیگه مموریتونو فرمت کنید و به قول خودتون زنده کنیدش

HaMeD
2008-10-22, 09:14 PM
آقا تو n82 اصلاdata تو sysنیست بد جوری کارم گیره
سلام دوست عزیز
شما مطمئنید که گوشیتون رو در حالت هک قرار دادین ؟ یعنی وقتی وارد Rompatcher میشید و options رو میزنید باید Enable Caps رو ببینید

HaMeD
2008-10-22, 10:17 PM
آقا من گوشی رو با hello carbid هک کردم و کل فایل رها رو دارم
راستی این رم مال یکی از دوستامه که بهم داد و گفت که کدش رو پیدا کنم
منم بهش قول دادم اونو گذاشتم رو n82 ولی دیگه نتونستم پیداش کنم
دوست عزیز اگه به توضیحات توجه میکردید این فایل وقتی ایجاد میشه که شما به هر نحوی رو گوشی خودتون این پسورد رو قبلا وارد کرده باشید
من پیشنهاد میکنم گوشی دوستتونو هک کنید و با همون این کار رو انجام بدین

HaMeD
2008-10-23, 11:06 PM
آخه گوشیش رو اگه داشتم خودم بلد بودم یارو گوشیش رو فروخته و مموریش دست خودشه.حالا گفت واسم درستش کن می خوام بفروشمش
راستی نمی شه خودمون این پوشه رو درست کنیم؟رم چه طور فرمت میشه؟
تنها راهش همون بود که گوشی طرفو هک میکردی و پسوردشو پیدا میکردی
حالا باید بیخیال محتویات مموری بشی و مموری رو فرمت کنی

HaMeD
2008-10-24, 10:15 AM
دوست عزیز اگه ممکنه جوابه این سواله من رو هم بده
چنتا برنامه نام ببر که بشه باهاش ممری رو فرمت کرد
بازم مرسی
چند راه داره :

برنامه Format SD Memory Card (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=45649&d=1220507815)

برنامه Lavasoft Privacy Toolbox یا East-Tec Eraser یا Paragon Partition Manager

اگه نشد با سیستم عامل لینوکس امتحان کنید لازم به نصبش نیست , تو بازار یه سری از سی دی های لینوکس رو میتونید پیدا کنید که با سی دی بوت میشن مثل Parsix و آبانته

موفق باشی:flower:

uranusmen
2008-12-12, 12:31 AM
سلام به هم اساتید....

اقا من متوجه سری e نشدم....واقعا محتاج راهنماییم...گوشی من مدل e50 و مموری اون microsd

باید هک بشه؟؟یه مسیج بدم یعنی چی؟؟به چی مسیج بدم؟؟

حالا میرسیم به سری E :

مسیر زیر رو در گوشی طی کنید :

Tools>Settings>Security>phone and Sim>Allow remote lock menu و گزینه آخر رو فعال کنید . حالا پسوورد مموری کارت شما همان remote lock message خواهد بود.

تنها کاری که باید بکنید اینه که یه اس ام اس حاوی remote lock message بفرستید تا بصورت اتوماتیک پسوورد مموری کارتتون به همون lock message تغییر کنه

باید هک بشه؟؟یه اس ام اس بدم یعنی چی؟؟به چی اس ام اس بدم... بدم؟؟باید مراحل قبلی رو هم طی کنم؟؟هک کنم؟/x-plor نصب کنم؟؟

خواهشا دقیقتر توضیخ بدین..واقعا حیاتیه

HaMeD
2008-12-12, 12:29 PM
طرز کارشم میگین دوست من؟؟؟؟/
با برنامه ای که ضمیمه کردم امتحان کنید :

uranusmen
2008-12-12, 01:20 PM
اساتید عزیز... برنامهmmc pasword finder در گوشی n70me که ورژن سیمباین 2 هست کاملا موفق و عالی جواب داد...

شما در نظر بگیرید که این برنامه رو واسه گوشی e50 که سری سوم میخوام که ساپورت کنه....البته اگه دوستان ورژن سوم رو دارن متوجه میشن که این فایل ارور میده در هنگام نصب...

من درست متوجه راهنماییتون نشدم....یک اس ام اسم حاوی..... به چی بزنم؟؟ مثلا به خط دومم بزنم؟که اون اس ام اس حاوی پیغام مورد نظر باشه؟؟

HaMeD
2009-03-30, 02:39 PM
سلام دوست عزیز بابت برنامه ها و راهنماییاتون ممنون.گوشی من n73 هست چند روز پیش ریستش کردم الانم ازم پسوورد مموری میخواد.من همه کارایی که گفتید رو انجام دادم فقط فایل data رو توی sys ندارم.راستی تا رمز مموریو ندونم پسووردو نمیتونم change کنم.لطفا بگید باید چکار کنم تا فایل data و mmcstore ظاهر شن؟
سلام دوست عزیز
تو صفحه اول پست چهارم و دهم توضیح داده شده که بعد از آپدیت یا ریست این فایل حذف میشه
راهی واسه ایجاد این فایل غیر از وارد کردن پسورد نیست

NimaN96
2009-05-21, 04:53 PM
روی N96 جواب داد

رم گوشی من micro sd

اما این برنامه واسه mmc کارتهاست

گوشی من e50 ورژن 3 این برنامه رو قبوی نمیکنه

مموری من هم micro هست ولی جواب داد
توی تصویر هم دقت کنید نوشته TMSD02GB یعنی مموری Trans Micro SD 2 گیگابایتی هست

HaMeD
2009-06-18, 08:32 PM
سلام به همه بر و بچ خوب انجمن من يک گوشی N73 me دارم که اين فايل را نداره
هر کاری هم کردم نتوانستم به وجودش بياورم
می خواستم هر کدام از بچه ها که اين فايل را داره اينجا بزاره تا من دستی در آن مسير قرار دهم
(شايد اين روش هم جواب بده به امتحانش می ارزه)
خدا پشت و پناه همه
سلام دوست عزیز
همونطور که تو پست اول اشاره شده این فایل در صورت ریست یا آپدیت گوشی پاک میشه
این فایل مربوط به پسورد مموری خودتون میشه و فایل گوشی دیگه به مموری گوشی شما مربوط نمیشه

NimaN96
2009-06-19, 12:13 PM
بله من متوجه شدم که اين فايل مربوط به پاسورد مموری گوشی خودمان ميشه
اما مگه ما نمی آمديم و اين پسّورد خودمان را تغيير می داديم فايل شما هم همان تغيير پيدا
کرده است حالا لطفاً فايل چند بايتی را که
پسوردش تغيير پيدا کرده و به چيز معلومی در آمده را اينجا قرار بديد تا گوشی اين فايل شما
را که پسورد معلومی داره به عنون فايل خودش طلقی کنه
(گفتم حداقل به امتحانش می ارزه)
خدمت شما:flower:
رمز : 12345

HaMeD
2009-08-19, 11:14 PM
من 6120 دارم . با Quick Hack Kit AI Auto Detect (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=27055) گوشيمو هك كردم . فولدر sys هم باز شد . ولي data خالي هست ( علامت + نداره) گوشيمو نه ريست كردم نه فلش . لازم به ذكره كه من چند تا رم دارم كه تو گوشي از 3 تاشون استفاده ميكنم. . بقيه هم پسورد دارن ولي پسورد يكيشونو يادم رفته ( همه شون را توي همين گوشي هم پسورد گذاشتم ) لطفاا كمك كنيد . ضروروي و فوري هست . مرسي
گزینه نمایش فایلهای نخفی و سیستمی رو از برنامه x-plore فعال کرده و دوباره تست کنید

roya m
2009-08-21, 03:22 PM
اقا واقاه ممنون . اوومد . ولي نمي توونم تشخيص بدم پسوردم چيه
ˆNCard%f| ٹ‹ 1 3 6 9
6931 هم نيست
اگه كمك كني ممنون ميشم

1369 نیست

HaMeD
2009-09-03, 04:44 PM
كوشي من 6500 و تحت جاواست.فرمتش هم نكردم.میخوام ببینم جطور میتونم پسوردی که فراموشش کردم رو پیدا کنم؟؟؟؟متشکر
این روش مربوط به گوشی های سری 60 ورژن 3 میباشد
به انجمن سری 40 مراجعه و مشکلتون رو مطرح کنید ...

HaMeD
2009-09-04, 02:56 PM
من گوشی 7610روفرمت کردم وحالا پسورد مموری یادم نیست چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟کمک کمک کمک
دوست عزیز مشکلتون رو در بخش سری 60 ورژن 1,2 مطرح کنید تا رسیدگی بشه
این روش مخصوص گوشیهای سری 60 ورژن 3 میباشد

HaMeD
2009-09-18, 04:16 PM
شرمنده !
هر کاری میکنم این فایل توی گوشی6220 ایجاد نمیشه!
میشه راهنماییم کنید؟
در صورتیکه پسورد مموری رو در هر حالت وارد گوشی کرده باشید این فایل ایجاد میشه
گوشی رو در حالت هک قرار داده و نمایش فایلهای سیستمی و مخفی رو در برنامه x-plore فعال کرده و دوباره امتحان کنید

موفق باشید

HaMeD
2009-12-11, 05:51 PM
مموری کارت گوشیم پسورد نداشت حالا یهو مموری کارت قفل شده چیکار باید کرد آپدیت و فرمت هم نکردم
شما طبق راهنمایی های موجود در پست اول پیش برین
اگه به هر نحوی برای مموری پسورد قرار داده شده باشه و ریست و یا آپدیت نشده باشه میتونید پسورد رو پیدا کنید

موفق باشید

HaMeD
2009-12-12, 10:01 AM
پسوردی که خود گوشی معمولن میذاره مگه 12345 نیست آخه من که پسوردی بهش ندادم که بخاد یادم بره خودش یهویی قفل شد احتمالن بایداز این پسوردای تابلو باشه شما مورد دیگه ای سراغ نداری
دوست عزیز 12345 لاک کد پیش فرض گوشی های نوکیا می باشد
اگه مشکلتون با لاک کد می باشد به تاپیک زیر مراجعه کنید :

آموزش نحوه پیدا کردن lock code گوشی های سری60ورژن3(100% عملی) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=104400#post104400)

اگر مشکلتون با پسورد مموری کارت می باشد که همین تاپیک
ولی اگه با نصب برنامه ها تو فون مموری مشکل دارین یک بار گوشی رو ریست 3 دگمه ای کنید
اگه یک بار هم مموری رو فرمت کنید که محکم کاری میشه
قبل از ریست مخاطبین و اس ام اس ها رو کپی کنید تو مموری یا بکاپ بگیرید

HaMeD
2010-04-11, 04:21 PM
سلام.من همین مشکل رو با nokia 5800 دارم.تا حالا گوشی رو reset نکردم.پسورد مموری کارت رو یادم رفته.اون فایل رو هم پیدا نمی کنم.ممنون میشم راهنمایی کنین.:flower:
برای اینکه اون فایل رو پیدا کنید باید گوشی رو در حالت هک قرار بدین و گزینه نمایش فایلهای مخفی و سیستمی رو نیز در x-plore فعال کنید

موفق باشید

HaMeD
2010-05-18, 10:41 PM
سلام من سه روزه درگیر این موضوعم! کامل تر از اینجا هم هیچ جا بحث نشده. ولی همچنان نتیجه نگرفتم.

این آدرسی که بالا داده شده رو من پیدا نمیکنم! یعنی روی ان73 همچین مسیری وجود نداره... لطفا راهنمایی کنید..

خیلی ممنون
اگر این مسیر وجود نداشته باشه میتونید با یک گوشی که این گزینه رو داره پسورد برای مموری قرار بدین و بعد مموری رو در گوشی خودتون قرار بدین...

HaMeD
2010-05-18, 11:23 PM
به هر عنوانی که شما برای مموری پسورد قرار بدین,در بار اول که مموری رو داخل گوشی قرار میدین از شما پسورد پرسیده میشه..
با وارد کردن پسورد صحیح این فایل ایجاد خواهد شد... و در صورت فراموش کردن پسورد میتونید با استفاده از این ترفند از اون مطلع بشین

HaMeD
2010-05-22, 11:41 PM
ضمن تشکر، من این کارو انجام دادم، ولی رمز مموری ای که خودم واسش رمز گذاشتم توی فایل MMCStore نشون داده میشه...

چی کار کنم که رمز این یکی رم که رمزشو نمیدونم هم بیاد اونجا؟
همونطور که در پست های قبلی بیان شد تنها در صورتیکه قبلا پسورد مموری تو گوشیتون وارد شده باشه این فایل ایجاد میشه...
نمیتونید یه مموری پسورددار رو بندازید رو گوشی و انتظار داشته باشید این فایل درست بشه و بدونید پسوردش چیه!!

HaMeD
2010-05-25, 06:14 PM
ببینید، من به ترتیب این کارا رو انجام میدم، شما ببینید درسته یا نه!

رمی که لاک شده رو در میارم
یه رم بدون پسورد میندازم توی گوشی
از قسمت Set Password یه رمز روی این رم میذارم

تا اینجا که اون فایل قاعدتا درست شده و این رمزی که من همین الان بهش دادم توش ذخیره شده
و بعدی:

4.حالا اون رم لاک شده رو میذارم روی گوشی
5.و به اون فایل mmcstor یه سری میزنم

اینا درسته؟
تا آخر 3 درسته فقط شما تو اون فایل رمز مموری رو میبینی که تو همین گوشی بهش کد دادی...
یعنی اگه پسورد مموری لاک شده رو تو این گوشی قرار ندادی بیخیال این روش بشو..

روش این تاپیک واسه وقتی به درد میخوره که شما یه زمونی تو گوشیت به مموری پسورد دادی و بعد مدتی یادت رفیته.. نه اینکه یه مموری لاک شده بندازی رو گوشیت و منتظر باشی پسورد مموری رو بهت نشون بده

HaMeD
2010-05-27, 06:28 PM
پسوورد روی همین گوشی روی مموری گذاشته شده. ولی بعد این کار گوشی چند بار ریست شده. با 7370

امیدی هست؟
نه دوست عزیز
اگر پست اول تاپیک رو به دقت میخوندید نوشته شده بود که در صورت ریست یا آپدیت دیگه این ترفند کاربردی نخواهد بود..

Shadowsina
2010-06-04, 08:08 PM
سلام
گوشی من 6120c است روی مموری پسورد گذاشتم و حالا یادم نیست که پسورد چه بوده چگونه میتونم پسورد رو پاک کنم آخه مموری فقط توشی خودم باز میشه و روی گوشی دیگه و یا کامپیوتر باز نمیشه (اگه نمیشه برام اهمیتی نداره که اطالاعاتم پاک بشه بفرمائید که چگونه مموری رو فرمت کنم به راحتی) ضمنا گوشیم مستر ریست هم نمیشه
با تشکر فراوان
خیلی راحت برو به menu/setting/datamgr/memory بعد روی memory آپشن رو بزن و فورمت کن

اما خیلی راحت میتونی با آموزش صفحه اول این پست پسوردت رو پیدا کنی

*K!nG*
2010-07-23, 08:35 PM
برای هک کردن گوشیت به این تاپیک مراجعه کن :

مـــهم : هک کلیه گوشی های Pre FP1, FP1, FP2 به روش HelloOX و نصب برنامه های ساین نشده (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=29646)

*K!nG*
2010-07-24, 01:05 PM
من نوکیا 6300 دارم گوشی رو آپدیت کردم و مموری رمز داشت ومن فراموش کردم -طریقه باز کردن مموری لطفا"

دوست عزیز این روش برای گوشی های هک شده است و برای گوشی شما چون هک نمیشه جواب نمی ده :flower:

doOom2010
2011-01-05, 03:15 PM
سلام.گلم من مموریم قفل شده.دیگه رمزشو یادم نیست.پس چجوری برم داخلش؟؟
فرمت هم نمیشه

hmdfkr
2011-01-21, 02:20 PM
سلام
دوستان من هم همین مشکلی که اکثر بچه ها اینجا ذکر کردن رو داشتم و مموری کارت بعد از فلش کردن گوشی درخواست رمز میکرد! من از هر روشی که بگین و فکرش رو بکنید امتحان کردم ولی نشد که نشد،یعنی با هیچ روش کامپیوتری قابل حل نیست.
تا اینکه توی یه فروم خارجی خوندم که گفته بود مموری کارت رو داخل یک گوشی نوکیای دیگه قرار بدید و فرمت کنید،همین کارم کردم و شد:D اولین بار که مموری رو وارد گوشی کردم رمز خواست اما من کنسل کردم و از طریق فایل منیجر خیلی راحت فرمت شد،عزیزان این تنها راه حلش هست،موفق باشید
برای برگشت اطلاعاتتون میتونید از نرم افزار recover my files استفاده کنید...فراموش نکنید قبل از اینکه تمام فایلها رو ریکاور کنید هیچ فایل دیگه ای نریزید چون قبلیا کلا از بین میرن و قابل بازگشت نیست

rezabik596
2011-09-04, 08:55 AM
سلام
تو گوشي n79 بعد از ريست گوشي متوجه شدم که مموري کارت رمز داره و درخواست رمز مي کنه. با برنلمه هاي مختلف کامپيوتري فرمت نشد. آخرين بار مموري رو گذاشتم تو موبايل و وارد برنامه مدير پرونده شدم. انتخاب مموري کارت ( وارد شدن يا اينتر )==> گزينه هاي کارت حافظه ==> قالب بندي. اينجوري مموري کارت فرمت شد به همين راحتي.

~Amir~
2012-01-04, 05:46 PM
سلام

این ترفند فقط بر روی گوشی های هک شده امکانپذیره.

برنامه x-plore رو نصب و اجرا کنید , بعد برید داخل درایو C که همون فون مموری میباشد(طبق عکس) و مسیر زیر رو طی کنید :

SYS>data

http://**********/images/foeso6p34ngnxoj2f5s.jpg

حال فایل mmcstore را کپی کنید تو مموری کارت یا تو کامپیوتر (فرقی نمیکنه)

مثلا E:\Data , بعد باید برگردید به عقب و وارد درایو E یا همون مموری کارت شده و وارد پوشه Data بشید.

برید رو فایل mmcstore و عدد 7 رو بزنید تا Rename بشه و به آخر اسمش پسوند .txt اضافه کنید . حالا Menu>File>Open by system کنید و دیگه تموم . .

http://**********/images/4u***24wlw3016fi0pms.jpg

اگه دقت کنید تو سطر آخر پسورد فعلی (ir-tci (http://www.ir-tci.org/)) نوشته شده %

2 نکته مهم :

1.اگر به محتوای فایلmmcstore دقت کنید سطر دوم قبل از عبارت SM00000+A یه عبارت دیگه (gamja) نوشته شده که در واقع پسورد مموری کارت دوم من می باشد.

ممکنه شما هم مثل من از 2 مموری کارت استفاده کنید که در اینصورت یه فایلی مثل اونی که تو عکس هست خواهید داشت یا اصلا 1 مموری کارت استفاده کنید ولی پسوردش تو سطر دوم باشه

2.اگه پسوورد مموری کارتتون رو نمیدونین قبل از اینکه گوشیتونو ریست یا آپدیت کنین از پسورد اون بوسیله فایل mmcstore مطمئن بشید , چون بعد از ریست یا آپدیت دیگه اون فایل موجود نخواهد بود ) البته در صورتیکه به هر دلیل پسورد مموری کارت رو صحیح وارد کنید دوباره ایجاد میشه ).

چراعکس ها باز نمیشه!!!!!!!!!!!!!
من ان هشت دارم ولی رمز پسوردم فراموش کردم یکی راهنماییم کنه

~Amir~
2012-02-23, 11:28 AM
چراعکس ها باز نمیشه!!!!!!!!!!!!!
من ان هشت دارم ولی رمز پسوردم فراموش کردم یکی راهنماییم کنه

بابا اصلا یکی اینجا هست؟ جواب بده!!!!!!!!!!!

elyasjan
2012-07-10, 09:18 AM
رمزمموری یادم رفته:-(،گوشی من جاواست.هک که نمیشه!فلشش کردم.بابرنامه ‏MMCPASSfinderودیگه برنامه هانمیشه بازیابیش کرد.چون تابهشون رمزندی حالت ذخیره داده فعال نمیشه.دوستان کمک کنید:(

HaMeD
2012-07-11, 10:35 PM
رمزمموری یادم رفته:-(،گوشی من جاواست.هک که نمیشه!فلشش کردم.بابرنامه ‏MMCPASSfinderودیگه برنامه هانمیشه بازیابیش کرد.چون تابهشون رمزندی حالت ذخیره داده فعال نمیشه.دوستان کمک کنید:(
متاسفانه این روش مخصوص گوشی های سیمبین و هک شده است
فکر کنم تنها راهتون فرمت کردن مموری تو گوشی باشه.. (که اطلاعاتتون پاک میشه)

sahand 73
2013-04-18, 12:50 PM
با سلام من 5800 دارم و واسه مموری کارتم رمز گذاشته بودم بعد به خاطر پر شدن حافظه داخلی گوشی ناچار به فرمت کردن گوشی شدم اما وقتی که خواستم از مموری کارتم استفاده کنم رمز میخوام منم فراموش کردم تو هر سایتی که گشتم گفت که کاری نمیشه کرد چون گوشی دیگه اطلاعاتش رو پاک کرده می خواستم بدونم راهی وجود داره که بشه هک یا قفلشو شکوند ممنون میشم اگه پاسخ بدید.:(

HaMeD
2013-08-02, 11:25 PM
با سلام من 5800 دارم و واسه مموری کارتم رمز گذاشته بودم بعد به خاطر پر شدن حافظه داخلی گوشی ناچار به فرمت کردن گوشی شدم اما وقتی که خواستم از مموری کارتم استفاده کنم رمز میخوام منم فراموش کردم تو هر سایتی که گشتم گفت که کاری نمیشه کرد چون گوشی دیگه اطلاعاتش رو پاک کرده می خواستم بدونم راهی وجود داره که بشه هک یا قفلشو شکوند ممنون میشم اگه پاسخ بدید.:(
متاسفنه راهی ندارید جز اینکه تو گوشی یا کامپیوتر فرمت کنید تا پسورد حذف بشه

Razor_VR
2015-01-26, 03:19 AM
سلام دوستان یک راه خیلی ساده تر هست همین فایل mmcstore رو روی کامبیوترتون کبی کنید بعد Note Pad بازش کنید به همین راحتی!!!!