PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل درلود شدن p990 هنگام هک کردن

os maleck
2008-07-12, 10:23 PM
سلام.من گوشیمو هک کردم و برای تعویض انیمیشن بوت یه کارایی کردم( با راهنمایی های یکی از دوستان در بخش هک) اما بعدش یسری از فایل ها رو حذف کردم بعد گوشیمو خاموش کردم اما الان وقتی می خوام روشنش کنم فقط یه صفحه ی تقریبا سیاه میاد و هیچ.
خواهش می کنم راهنمایی کنید.
راهی هست که بشه در حالت خاموشی گوشی رو مستر ریست کرد.
با آپ کردن درست می شه؟
یا باید دوباره فلش و ...و بدبختی...
ممنونم.

shahravard
2008-07-12, 11:47 PM
سلام.من گوشیمو هک کردم و برای تعویض انیمیشن بوت یه کارایی کردم( با راهنمایی های یکی از دوستان در بخش هک) اما بعدش یسری از فایل ها رو حذف کردم بعد گوشیمو خاموش کردم اما الان وقتی می خوام روشنش کنم فقط یه صفحه ی تقریبا سیاه میاد و هیچ.
خواهش می کنم راهنمایی کنید.
راهی هست که بشه در حالت خاموشی گوشی رو مستر ریست کرد.
با آپ کردن درست می شه؟
یا باید دوباره فلش و ...و بدبختی...
ممنونم.

لابد در پوشه استارت آپ و شات دان دستکاری کردی؟؟؟ این پوشها خیلی خطری هستند و مثل پوشه استارت آپ واکمن که برای p990 اومده رو اگه درست هم نصب کنی ولی یکبار گوشیت رو مستر ریسیت کنی چون پوشه سیستمی استارت آپ حذف میشه از درایو c دیگه گوشی بالا نمیاد و در همون لحظه بالا اومدن گوشی باقی میمونه .
این فایل ها همگی در درایو z و rom گوشی هستند و اگر به درایو c بیاری تا زمانی که مستر ریسیت نکردی شاید مشکل نداشته باشه ولی وقتی مستر ریست کنی دیگه گوشی توانایی تشخیص پوشه ها از درایو zو c و در نتیجه بوت شدن رو نداره و در همون مرحله هنگ میکنه .
برای درست شدن گوشیت باید حتما گوشی رو آپدیت کنی و یا اینکه فلش کنی (آپدیت راحت تره)

Farbod
2008-07-12, 11:48 PM
گوشی بالا نیاید با آپدیت درست میشه

kayvan kh
2008-07-16, 04:58 AM
فکر کنم اول باید گوشی توسط کامپیوتر شناخته بشه تا بشه اپدیتش کرد

rainbow_PC
2008-08-19, 07:08 PM
سلام
آقا من کد امنیتی p990 م رو گم کردم
چجوری میتونم پیدا کنم یا ریست کنم

Djkam
2009-10-08, 02:43 AM
شما می توانید از نرم افزار ++ NS استفاده کنی به این صورت که با کابل گوشی رو به رایانه ات وصل می کنی و از داخل نرم افزار در حالیکه دکمه C گوشی رو نگه داشتی کانکت میشی بعد کل اطلاعات نرم افزار و سخت افزاری بهمراه کد امنیتی گوشی رو نمایش می دهد البته کارایی های دیگر هم دارد ....